Competició | TEMPORADA 2022-2023

infantil segona divisio | grup 1

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 09-10-2022
AEM, S.E. C 80 CALAF, U.D. A
MOLLERUSSA C.F.J. B 13 BORDETA DE LLEIDA, U.E. B
LLEIDA PROMESES, C.F. A 05 ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A
ESCOLA F. PINYANA, C.E A 13 ESCOLA F. CERVERA,C A
Descansa - ESCOLA F.TARREGA, C.E. B
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES A 15 PARDINYES C.F. A
BALAGUER, C.F. B 24 SEGRE, AT. C
ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A 15 BALAFIA, C.F.U.E. A
Jornada 2 16-10-2022
CALAF, U.D. A 14 ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A
BORDETA DE LLEIDA, U.E. B 07 AEM, S.E. C
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A 110 MOLLERUSSA C.F.J. B
ESCOLA F. CERVERA,C A 54 LLEIDA PROMESES, C.F. A
ESCOLA F.TARREGA, C.E. B 03 ESCOLA F. PINYANA, C.E A
PARDINYES C.F. A - Descansa
SEGRE, AT. C 70 ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES A
BALAFIA, C.F.U.E. A 21 BALAGUER, C.F. B
Jornada 3 23-10-2022
CALAF, U.D. A 02 BORDETA DE LLEIDA, U.E. B
AEM, S.E. C 33 ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A
MOLLERUSSA C.F.J. B 16 ESCOLA F. CERVERA,C A
LLEIDA PROMESES, C.F. A 21 ESCOLA F.TARREGA, C.E. B
ESCOLA F. PINYANA, C.E A 14 PARDINYES C.F. A
Descansa - SEGRE, AT. C
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES A 06 BALAFIA, C.F.U.E. A
ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A 12 BALAGUER, C.F. B
Jornada 4 30-10-2022
ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A 40 BORDETA DE LLEIDA, U.E. B
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A 70 CALAF, U.D. A
ESCOLA F. CERVERA,C A 22 AEM, S.E. C
ESCOLA F.TARREGA, C.E. B 30 MOLLERUSSA C.F.J. B
PARDINYES C.F. A 51 LLEIDA PROMESES, C.F. A
SEGRE, AT. C 52 ESCOLA F. PINYANA, C.E A
BALAFIA, C.F.U.E. A - Descansa
BALAGUER, C.F. B 50 ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES A
Jornada 5 06-11-2022
BORDETA DE LLEIDA, U.E. B 05 ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A
CALAF, U.D. A 14 ESCOLA F. CERVERA,C A
AEM, S.E. C 40 ESCOLA F.TARREGA, C.E. B
MOLLERUSSA C.F.J. B 03 PARDINYES C.F. A
LLEIDA PROMESES, C.F. A 24 SEGRE, AT. C
ESCOLA F. PINYANA, C.E A 12 BALAFIA, C.F.U.E. A
Descansa - BALAGUER, C.F. B
ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A 61 ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES A
Jornada 6 13-11-2022
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A 41 ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A
ESCOLA F. CERVERA,C A 50 BORDETA DE LLEIDA, U.E. B
ESCOLA F.TARREGA, C.E. B 51 CALAF, U.D. A
PARDINYES C.F. A 34 AEM, S.E. C
SEGRE, AT. C 60 MOLLERUSSA C.F.J. B
BALAFIA, C.F.U.E. A 31 LLEIDA PROMESES, C.F. A
BALAGUER, C.F. B 41 ESCOLA F. PINYANA, C.E A
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES A - Descansa
Jornada 7 20-11-2022
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A 21 ESCOLA F. CERVERA,C A
BORDETA DE LLEIDA, U.E. B 13 ESCOLA F.TARREGA, C.E. B
CALAF, U.D. A 05 PARDINYES C.F. A
AEM, S.E. C 10 SEGRE, AT. C
MOLLERUSSA C.F.J. B 03 BALAFIA, C.F.U.E. A
LLEIDA PROMESES, C.F. A 13 BALAGUER, C.F. B
ESCOLA F. PINYANA, C.E A 25 ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES A
ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A - Descansa
Jornada 8 27-11-2022
ESCOLA F. CERVERA,C A 33 ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A
ESCOLA F.TARREGA, C.E. B 11 ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A
PARDINYES C.F. A 31 BORDETA DE LLEIDA, U.E. B
SEGRE, AT. C 70 CALAF, U.D. A
BALAFIA, C.F.U.E. A 43 AEM, S.E. C
BALAGUER, C.F. B 50 MOLLERUSSA C.F.J. B
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES A 03 LLEIDA PROMESES, C.F. A
Descansa - ESCOLA F. PINYANA, C.E A
Jornada 9 11-12-2022
ESCOLA F. CERVERA,C A - ESCOLA F.TARREGA, C.E. B
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A - PARDINYES C.F. A
BORDETA DE LLEIDA, U.E. B - SEGRE, AT. C
CALAF, U.D. A - BALAFIA, C.F.U.E. A
AEM, S.E. C - BALAGUER, C.F. B
MOLLERUSSA C.F.J. B - ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES A
LLEIDA PROMESES, C.F. A - Descansa
ESCOLA F. PINYANA, C.E A - ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A
Jornada 10 18-12-2022
ESCOLA F.TARREGA, C.E. B - ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A
PARDINYES C.F. A - ESCOLA F. CERVERA,C A
SEGRE, AT. C - ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A
BALAFIA, C.F.U.E. A - BORDETA DE LLEIDA, U.E. B
BALAGUER, C.F. B - CALAF, U.D. A
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES A - AEM, S.E. C
Descansa - MOLLERUSSA C.F.J. B
ESCOLA F. PINYANA, C.E A - LLEIDA PROMESES, C.F. A
Jornada 11 08-01-2023
ESCOLA F.TARREGA, C.E. B - PARDINYES C.F. A
ESCOLA F. CERVERA,C A - SEGRE, AT. C
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A - BALAFIA, C.F.U.E. A
BORDETA DE LLEIDA, U.E. B - BALAGUER, C.F. B
CALAF, U.D. A - ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES A
AEM, S.E. C - Descansa
MOLLERUSSA C.F.J. B - ESCOLA F. PINYANA, C.E A
ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A - LLEIDA PROMESES, C.F. A
Jornada 12 15-01-2023
PARDINYES C.F. A - ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A
SEGRE, AT. C - ESCOLA F.TARREGA, C.E. B
BALAFIA, C.F.U.E. A - ESCOLA F. CERVERA,C A
BALAGUER, C.F. B - ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES A - BORDETA DE LLEIDA, U.E. B
Descansa - CALAF, U.D. A
ESCOLA F. PINYANA, C.E A - AEM, S.E. C
LLEIDA PROMESES, C.F. A - MOLLERUSSA C.F.J. B
Jornada 13 22-01-2023
PARDINYES C.F. A - SEGRE, AT. C
ESCOLA F.TARREGA, C.E. B - BALAFIA, C.F.U.E. A
ESCOLA F. CERVERA,C A - BALAGUER, C.F. B
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A - ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES A
BORDETA DE LLEIDA, U.E. B - Descansa
CALAF, U.D. A - ESCOLA F. PINYANA, C.E A
AEM, S.E. C - LLEIDA PROMESES, C.F. A
ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A - MOLLERUSSA C.F.J. B
Jornada 14 29-01-2023
ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A - SEGRE, AT. C
BALAFIA, C.F.U.E. A - PARDINYES C.F. A
BALAGUER, C.F. B - ESCOLA F.TARREGA, C.E. B
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES A - ESCOLA F. CERVERA,C A
Descansa - ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A
ESCOLA F. PINYANA, C.E A - BORDETA DE LLEIDA, U.E. B
LLEIDA PROMESES, C.F. A - CALAF, U.D. A
MOLLERUSSA C.F.J. B - AEM, S.E. C
Jornada 15 05-02-2023
SEGRE, AT. C - BALAFIA, C.F.U.E. A
PARDINYES C.F. A - BALAGUER, C.F. B
ESCOLA F.TARREGA, C.E. B - ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES A
ESCOLA F. CERVERA,C A - Descansa
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A - ESCOLA F. PINYANA, C.E A
BORDETA DE LLEIDA, U.E. B - LLEIDA PROMESES, C.F. A
CALAF, U.D. A - MOLLERUSSA C.F.J. B
AEM, S.E. C - ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 12-02-2023
CALAF, U.D. A - AEM, S.E. C
BORDETA DE LLEIDA, U.E. B - MOLLERUSSA C.F.J. B
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A - LLEIDA PROMESES, C.F. A
ESCOLA F. CERVERA,C A - ESCOLA F. PINYANA, C.E A
ESCOLA F.TARREGA, C.E. B - Descansa
PARDINYES C.F. A - ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES A
SEGRE, AT. C - BALAGUER, C.F. B
BALAFIA, C.F.U.E. A - ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A
Jornada 17 26-02-2023
ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A - CALAF, U.D. A
AEM, S.E. C - BORDETA DE LLEIDA, U.E. B
MOLLERUSSA C.F.J. B - ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A
LLEIDA PROMESES, C.F. A - ESCOLA F. CERVERA,C A
ESCOLA F. PINYANA, C.E A - ESCOLA F.TARREGA, C.E. B
Descansa - PARDINYES C.F. A
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES A - SEGRE, AT. C
BALAGUER, C.F. B - BALAFIA, C.F.U.E. A
Jornada 18 05-03-2023
BORDETA DE LLEIDA, U.E. B - CALAF, U.D. A
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A - AEM, S.E. C
ESCOLA F. CERVERA,C A - MOLLERUSSA C.F.J. B
ESCOLA F.TARREGA, C.E. B - LLEIDA PROMESES, C.F. A
PARDINYES C.F. A - ESCOLA F. PINYANA, C.E A
SEGRE, AT. C - Descansa
BALAFIA, C.F.U.E. A - ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES A
BALAGUER, C.F. B - ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A
Jornada 19 12-03-2023
BORDETA DE LLEIDA, U.E. B - ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A
CALAF, U.D. A - ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A
AEM, S.E. C - ESCOLA F. CERVERA,C A
MOLLERUSSA C.F.J. B - ESCOLA F.TARREGA, C.E. B
LLEIDA PROMESES, C.F. A - PARDINYES C.F. A
ESCOLA F. PINYANA, C.E A - SEGRE, AT. C
Descansa - BALAFIA, C.F.U.E. A
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES A - BALAGUER, C.F. B
Jornada 20 19-03-2023
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A - BORDETA DE LLEIDA, U.E. B
ESCOLA F. CERVERA,C A - CALAF, U.D. A
ESCOLA F.TARREGA, C.E. B - AEM, S.E. C
PARDINYES C.F. A - MOLLERUSSA C.F.J. B
SEGRE, AT. C - LLEIDA PROMESES, C.F. A
BALAFIA, C.F.U.E. A - ESCOLA F. PINYANA, C.E A
BALAGUER, C.F. B - Descansa
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES A - ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A
Jornada 21 26-03-2023
ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A - ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A
BORDETA DE LLEIDA, U.E. B - ESCOLA F. CERVERA,C A
CALAF, U.D. A - ESCOLA F.TARREGA, C.E. B
AEM, S.E. C - PARDINYES C.F. A
MOLLERUSSA C.F.J. B - SEGRE, AT. C
LLEIDA PROMESES, C.F. A - BALAFIA, C.F.U.E. A
ESCOLA F. PINYANA, C.E A - BALAGUER, C.F. B
Descansa - ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES A
Jornada 22 02-04-2023
ESCOLA F. CERVERA,C A - ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A
ESCOLA F.TARREGA, C.E. B - BORDETA DE LLEIDA, U.E. B
PARDINYES C.F. A - CALAF, U.D. A
SEGRE, AT. C - AEM, S.E. C
BALAFIA, C.F.U.E. A - MOLLERUSSA C.F.J. B
BALAGUER, C.F. B - LLEIDA PROMESES, C.F. A
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES A - ESCOLA F. PINYANA, C.E A
Descansa - ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A
Jornada 23 16-04-2023
ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A - ESCOLA F. CERVERA,C A
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A - ESCOLA F.TARREGA, C.E. B
BORDETA DE LLEIDA, U.E. B - PARDINYES C.F. A
CALAF, U.D. A - SEGRE, AT. C
AEM, S.E. C - BALAFIA, C.F.U.E. A
MOLLERUSSA C.F.J. B - BALAGUER, C.F. B
LLEIDA PROMESES, C.F. A - ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES A
ESCOLA F. PINYANA, C.E A - Descansa
Jornada 24 23-04-2023
ESCOLA F.TARREGA, C.E. B - ESCOLA F. CERVERA,C A
PARDINYES C.F. A - ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A
SEGRE, AT. C - BORDETA DE LLEIDA, U.E. B
BALAFIA, C.F.U.E. A - CALAF, U.D. A
BALAGUER, C.F. B - AEM, S.E. C
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES A - MOLLERUSSA C.F.J. B
Descansa - LLEIDA PROMESES, C.F. A
ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A - ESCOLA F. PINYANA, C.E A
Jornada 25 30-04-2023
ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A - ESCOLA F.TARREGA, C.E. B
ESCOLA F. CERVERA,C A - PARDINYES C.F. A
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A - SEGRE, AT. C
BORDETA DE LLEIDA, U.E. B - BALAFIA, C.F.U.E. A
CALAF, U.D. A - BALAGUER, C.F. B
AEM, S.E. C - ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES A
MOLLERUSSA C.F.J. B - Descansa
LLEIDA PROMESES, C.F. A - ESCOLA F. PINYANA, C.E A
Jornada 26 07-05-2023
PARDINYES C.F. A - ESCOLA F.TARREGA, C.E. B
SEGRE, AT. C - ESCOLA F. CERVERA,C A
BALAFIA, C.F.U.E. A - ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A
BALAGUER, C.F. B - BORDETA DE LLEIDA, U.E. B
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES A - CALAF, U.D. A
Descansa - AEM, S.E. C
ESCOLA F. PINYANA, C.E A - MOLLERUSSA C.F.J. B
LLEIDA PROMESES, C.F. A - ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A
Jornada 27 14-05-2023
ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A - PARDINYES C.F. A
ESCOLA F.TARREGA, C.E. B - SEGRE, AT. C
ESCOLA F. CERVERA,C A - BALAFIA, C.F.U.E. A
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A - BALAGUER, C.F. B
BORDETA DE LLEIDA, U.E. B - ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES A
CALAF, U.D. A - Descansa
AEM, S.E. C - ESCOLA F. PINYANA, C.E A
MOLLERUSSA C.F.J. B - LLEIDA PROMESES, C.F. A
Jornada 28 21-05-2023
SEGRE, AT. C - PARDINYES C.F. A
BALAFIA, C.F.U.E. A - ESCOLA F.TARREGA, C.E. B
BALAGUER, C.F. B - ESCOLA F. CERVERA,C A
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES A - ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A
Descansa - BORDETA DE LLEIDA, U.E. B
ESCOLA F. PINYANA, C.E A - CALAF, U.D. A
LLEIDA PROMESES, C.F. A - AEM, S.E. C
MOLLERUSSA C.F.J. B - ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A
Jornada 29 28-05-2023
SEGRE, AT. C - ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A
PARDINYES C.F. A - BALAFIA, C.F.U.E. A
ESCOLA F.TARREGA, C.E. B - BALAGUER, C.F. B
ESCOLA F. CERVERA,C A - ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES A
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A - Descansa
BORDETA DE LLEIDA, U.E. B - ESCOLA F. PINYANA, C.E A
CALAF, U.D. A - LLEIDA PROMESES, C.F. A
AEM, S.E. C - MOLLERUSSA C.F.J. B
Jornada 30 04-06-2023
BALAFIA, C.F.U.E. A - SEGRE, AT. C
BALAGUER, C.F. B - PARDINYES C.F. A
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES A - ESCOLA F.TARREGA, C.E. B
Descansa - ESCOLA F. CERVERA,C A
ESCOLA F. PINYANA, C.E A - ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A
LLEIDA PROMESES, C.F. A - BORDETA DE LLEIDA, U.E. B
MOLLERUSSA C.F.J. B - CALAF, U.D. A
ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A - AEM, S.E. C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.