Competició | TEMPORADA 2022-2023

infantil primera divisio | grup 9

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-10-2022
CUBELLES, C.F. A - Descansa
SANTBOIA, F.C. A 02 IGUALADA, C.F. B
RIBES, C.D. A 50 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
MARTORELL C.F. B 50 ODENA, C.E. A
PRAT, A.E. A 40 SANTFELIUENC, F.C. C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 21 SAN MAURO, U.D. A
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A 12 VILANOVA GELTRU C.F. B
ESCOLA F. GAVA, C. D 41 ATLETIC SANT JUST . F. C. D
Jornada 2 09-10-2022
Descansa - ESCOLA F. GAVA, C. D
IGUALADA, C.F. B 32 CUBELLES, C.F. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C 51 SANTBOIA, F.C. A
ODENA, C.E. A 01 RIBES, C.D. A
SANTFELIUENC, F.C. C 02 MARTORELL C.F. B
SAN MAURO, U.D. A 01 PRAT, A.E. A
VILANOVA GELTRU C.F. B 24 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
ATLETIC SANT JUST . F. C. D 23 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A
Jornada 3 16-10-2022
Descansa - IGUALADA, C.F. B
CUBELLES, C.F. A 14 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
SANTBOIA, F.C. A 10 ODENA, C.E. A
RIBES, C.D. A 30 SANTFELIUENC, F.C. C
MARTORELL C.F. B 53 SAN MAURO, U.D. A
PRAT, A.E. A 21 VILANOVA GELTRU C.F. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 41 ATLETIC SANT JUST . F. C. D
ESCOLA F. GAVA, C. D 70 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A
Jornada 4 23-10-2022
IGUALADA, C.F. B 12 ESCOLA F. GAVA, C. D
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C - Descansa
ODENA, C.E. A 33 CUBELLES, C.F. A
SANTFELIUENC, F.C. C 03 SANTBOIA, F.C. A
SAN MAURO, U.D. A 33 RIBES, C.D. A
VILANOVA GELTRU C.F. B 12 MARTORELL C.F. B
ATLETIC SANT JUST . F. C. D 11 PRAT, A.E. A
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A 210 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
Jornada 5 30-10-2022
IGUALADA, C.F. B 22 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
Descansa - ODENA, C.E. A
CUBELLES, C.F. A 50 SANTFELIUENC, F.C. C
SANTBOIA, F.C. A 11 SAN MAURO, U.D. A
RIBES, C.D. A 13 VILANOVA GELTRU C.F. B
MARTORELL C.F. B 00 ATLETIC SANT JUST . F. C. D
PRAT, A.E. A 51 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A
ESCOLA F. GAVA, C. D 10 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
Jornada 6 06-11-2022
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C 11 ESCOLA F. GAVA, C. D
ODENA, C.E. A 16 IGUALADA, C.F. B
SANTFELIUENC, F.C. C - Descansa
SAN MAURO, U.D. A 37 CUBELLES, C.F. A
VILANOVA GELTRU C.F. B 41 SANTBOIA, F.C. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. D 25 RIBES, C.D. A
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A 25 MARTORELL C.F. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 20 PRAT, A.E. A
Jornada 7 13-11-2022
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C 81 ODENA, C.E. A
IGUALADA, C.F. B 31 SANTFELIUENC, F.C. C
Descansa - SAN MAURO, U.D. A
CUBELLES, C.F. A 41 VILANOVA GELTRU C.F. B
SANTBOIA, F.C. A 11 ATLETIC SANT JUST . F. C. D
RIBES, C.D. A 21 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A
MARTORELL C.F. B 21 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
ESCOLA F. GAVA, C. D 01 PRAT, A.E. A
Jornada 8 20-11-2022
ODENA, C.E. A 05 ESCOLA F. GAVA, C. D
SANTFELIUENC, F.C. C 14 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
SAN MAURO, U.D. A 12 IGUALADA, C.F. B
VILANOVA GELTRU C.F. B - Descansa
ATLETIC SANT JUST . F. C. D 20 CUBELLES, C.F. A
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A 45 SANTBOIA, F.C. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 02 RIBES, C.D. A
PRAT, A.E. A 20 MARTORELL C.F. B
Jornada 9 27-11-2022
ODENA, C.E. A 02 SANTFELIUENC, F.C. C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C 50 SAN MAURO, U.D. A
IGUALADA, C.F. B 33 VILANOVA GELTRU C.F. B
Descansa - ATLETIC SANT JUST . F. C. D
CUBELLES, C.F. A 50 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A
SANTBOIA, F.C. A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
RIBES, C.D. A 02 PRAT, A.E. A
ESCOLA F. GAVA, C. D 00 MARTORELL C.F. B
Jornada 10 11-12-2022
SANTFELIUENC, F.C. C - ESCOLA F. GAVA, C. D
SAN MAURO, U.D. A - ODENA, C.E. A
VILANOVA GELTRU C.F. B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
ATLETIC SANT JUST . F. C. D - IGUALADA, C.F. B
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A - Descansa
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A - CUBELLES, C.F. A
PRAT, A.E. A - SANTBOIA, F.C. A
MARTORELL C.F. B - RIBES, C.D. A
Jornada 11 18-12-2022
SANTFELIUENC, F.C. C - SAN MAURO, U.D. A
ODENA, C.E. A - VILANOVA GELTRU C.F. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C - ATLETIC SANT JUST . F. C. D
IGUALADA, C.F. B - BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A
Descansa - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
CUBELLES, C.F. A - PRAT, A.E. A
SANTBOIA, F.C. A - MARTORELL C.F. B
ESCOLA F. GAVA, C. D - RIBES, C.D. A
Jornada 12 08-01-2023
SAN MAURO, U.D. A - ESCOLA F. GAVA, C. D
VILANOVA GELTRU C.F. B - SANTFELIUENC, F.C. C
ATLETIC SANT JUST . F. C. D - ODENA, C.E. A
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A - IGUALADA, C.F. B
PRAT, A.E. A - Descansa
MARTORELL C.F. B - CUBELLES, C.F. A
RIBES, C.D. A - SANTBOIA, F.C. A
Jornada 13 15-01-2023
SAN MAURO, U.D. A - VILANOVA GELTRU C.F. B
SANTFELIUENC, F.C. C - ATLETIC SANT JUST . F. C. D
ODENA, C.E. A - BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
IGUALADA, C.F. B - PRAT, A.E. A
Descansa - MARTORELL C.F. B
CUBELLES, C.F. A - RIBES, C.D. A
ESCOLA F. GAVA, C. D - SANTBOIA, F.C. A
Jornada 14 22-01-2023
ESCOLA F. GAVA, C. D - VILANOVA GELTRU C.F. B
ATLETIC SANT JUST . F. C. D - SAN MAURO, U.D. A
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A - SANTFELIUENC, F.C. C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A - ODENA, C.E. A
PRAT, A.E. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
MARTORELL C.F. B - IGUALADA, C.F. B
RIBES, C.D. A - Descansa
SANTBOIA, F.C. A - CUBELLES, C.F. A
Jornada 15 29-01-2023
VILANOVA GELTRU C.F. B - ATLETIC SANT JUST . F. C. D
SAN MAURO, U.D. A - BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A
SANTFELIUENC, F.C. C - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
ODENA, C.E. A - PRAT, A.E. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C - MARTORELL C.F. B
IGUALADA, C.F. B - RIBES, C.D. A
Descansa - SANTBOIA, F.C. A
CUBELLES, C.F. A - ESCOLA F. GAVA, C. D

SEGONA VOLTA

Jornada 16 05-02-2023
Descansa - CUBELLES, C.F. A
IGUALADA, C.F. B - SANTBOIA, F.C. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C - RIBES, C.D. A
ODENA, C.E. A - MARTORELL C.F. B
SANTFELIUENC, F.C. C - PRAT, A.E. A
SAN MAURO, U.D. A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
VILANOVA GELTRU C.F. B - BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A
ATLETIC SANT JUST . F. C. D - ESCOLA F. GAVA, C. D
Jornada 17 12-02-2023
ESCOLA F. GAVA, C. D - Descansa
CUBELLES, C.F. A - IGUALADA, C.F. B
SANTBOIA, F.C. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
RIBES, C.D. A - ODENA, C.E. A
MARTORELL C.F. B - SANTFELIUENC, F.C. C
PRAT, A.E. A - SAN MAURO, U.D. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A - VILANOVA GELTRU C.F. B
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A - ATLETIC SANT JUST . F. C. D
Jornada 18 26-02-2023
IGUALADA, C.F. B - Descansa
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C - CUBELLES, C.F. A
ODENA, C.E. A - SANTBOIA, F.C. A
SANTFELIUENC, F.C. C - RIBES, C.D. A
SAN MAURO, U.D. A - MARTORELL C.F. B
VILANOVA GELTRU C.F. B - PRAT, A.E. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. D - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A - ESCOLA F. GAVA, C. D
Jornada 19 05-03-2023
ESCOLA F. GAVA, C. D - IGUALADA, C.F. B
Descansa - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
CUBELLES, C.F. A - ODENA, C.E. A
SANTBOIA, F.C. A - SANTFELIUENC, F.C. C
RIBES, C.D. A - SAN MAURO, U.D. A
MARTORELL C.F. B - VILANOVA GELTRU C.F. B
PRAT, A.E. A - ATLETIC SANT JUST . F. C. D
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A - BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A
Jornada 20 12-03-2023
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C - IGUALADA, C.F. B
ODENA, C.E. A - Descansa
SANTFELIUENC, F.C. C - CUBELLES, C.F. A
SAN MAURO, U.D. A - SANTBOIA, F.C. A
VILANOVA GELTRU C.F. B - RIBES, C.D. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. D - MARTORELL C.F. B
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A - PRAT, A.E. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A - ESCOLA F. GAVA, C. D
Jornada 21 19-03-2023
ESCOLA F. GAVA, C. D - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
IGUALADA, C.F. B - ODENA, C.E. A
Descansa - SANTFELIUENC, F.C. C
CUBELLES, C.F. A - SAN MAURO, U.D. A
SANTBOIA, F.C. A - VILANOVA GELTRU C.F. B
RIBES, C.D. A - ATLETIC SANT JUST . F. C. D
MARTORELL C.F. B - BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A
PRAT, A.E. A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
Jornada 22 26-03-2023
ODENA, C.E. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
SANTFELIUENC, F.C. C - IGUALADA, C.F. B
SAN MAURO, U.D. A - Descansa
VILANOVA GELTRU C.F. B - CUBELLES, C.F. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. D - SANTBOIA, F.C. A
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A - RIBES, C.D. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A - MARTORELL C.F. B
PRAT, A.E. A - ESCOLA F. GAVA, C. D
Jornada 23 02-04-2023
ESCOLA F. GAVA, C. D - ODENA, C.E. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C - SANTFELIUENC, F.C. C
IGUALADA, C.F. B - SAN MAURO, U.D. A
Descansa - VILANOVA GELTRU C.F. B
CUBELLES, C.F. A - ATLETIC SANT JUST . F. C. D
SANTBOIA, F.C. A - BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A
RIBES, C.D. A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
MARTORELL C.F. B - PRAT, A.E. A
Jornada 24 16-04-2023
SANTFELIUENC, F.C. C - ODENA, C.E. A
SAN MAURO, U.D. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
VILANOVA GELTRU C.F. B - IGUALADA, C.F. B
ATLETIC SANT JUST . F. C. D - Descansa
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A - CUBELLES, C.F. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A - SANTBOIA, F.C. A
PRAT, A.E. A - RIBES, C.D. A
MARTORELL C.F. B - ESCOLA F. GAVA, C. D
Jornada 25 23-04-2023
ESCOLA F. GAVA, C. D - SANTFELIUENC, F.C. C
ODENA, C.E. A - SAN MAURO, U.D. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C - VILANOVA GELTRU C.F. B
IGUALADA, C.F. B - ATLETIC SANT JUST . F. C. D
Descansa - BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A
CUBELLES, C.F. A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
SANTBOIA, F.C. A - PRAT, A.E. A
RIBES, C.D. A - MARTORELL C.F. B
Jornada 26 30-04-2023
SAN MAURO, U.D. A - SANTFELIUENC, F.C. C
VILANOVA GELTRU C.F. B - ODENA, C.E. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. D - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A - IGUALADA, C.F. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A - Descansa
PRAT, A.E. A - CUBELLES, C.F. A
MARTORELL C.F. B - SANTBOIA, F.C. A
RIBES, C.D. A - ESCOLA F. GAVA, C. D
Jornada 27 07-05-2023
ESCOLA F. GAVA, C. D - SAN MAURO, U.D. A
SANTFELIUENC, F.C. C - VILANOVA GELTRU C.F. B
ODENA, C.E. A - ATLETIC SANT JUST . F. C. D
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C - BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A
IGUALADA, C.F. B - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
Descansa - PRAT, A.E. A
CUBELLES, C.F. A - MARTORELL C.F. B
SANTBOIA, F.C. A - RIBES, C.D. A
Jornada 28 14-05-2023
VILANOVA GELTRU C.F. B - SAN MAURO, U.D. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. D - SANTFELIUENC, F.C. C
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A - ODENA, C.E. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
PRAT, A.E. A - IGUALADA, C.F. B
MARTORELL C.F. B - Descansa
RIBES, C.D. A - CUBELLES, C.F. A
SANTBOIA, F.C. A - ESCOLA F. GAVA, C. D
Jornada 29 21-05-2023
VILANOVA GELTRU C.F. B - ESCOLA F. GAVA, C. D
SAN MAURO, U.D. A - ATLETIC SANT JUST . F. C. D
SANTFELIUENC, F.C. C - BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A
ODENA, C.E. A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C - PRAT, A.E. A
IGUALADA, C.F. B - MARTORELL C.F. B
Descansa - RIBES, C.D. A
CUBELLES, C.F. A - SANTBOIA, F.C. A
Jornada 30 28-05-2023
ATLETIC SANT JUST . F. C. D - VILANOVA GELTRU C.F. B
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A - SAN MAURO, U.D. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A - SANTFELIUENC, F.C. C
PRAT, A.E. A - ODENA, C.E. A
MARTORELL C.F. B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
RIBES, C.D. A - IGUALADA, C.F. B
SANTBOIA, F.C. A - Descansa
ESCOLA F. GAVA, C. D - CUBELLES, C.F. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.