Competició | TEMPORADA 2022-2023

infantil primera divisio | grup 8

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-10-2022
LLINARS, C.E. A 25 CALDES MONTBUI, C.F. A
VALLES, C.AT. A 40 OAR VIC A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB B 10 MANLLEU, A.E.C. B
RIUDEPERES C.F. AT. A 02 PARETS, C.F. B
TARADELL, U.D. A 05 LES FRANQUESES, C.F. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A 30 TORELLO, C.F. A
GRANOLLERS, E.C. C 03 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A 06 CARDEDEU, F.C. A
Jornada 2 09-10-2022
CALDES MONTBUI, C.F. A 82 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
OAR VIC A 31 LLINARS, C.E. A
MANLLEU, A.E.C. B 06 VALLES, C.AT. A
PARETS, C.F. B 10 SANT CELONI, FUTBOL CLUB B
LES FRANQUESES, C.F. A 24 RIUDEPERES C.F. AT. A
TORELLO, C.F. A 21 TARADELL, U.D. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 22 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
CARDEDEU, F.C. A 01 GRANOLLERS, E.C. C
Jornada 3 16-10-2022
CALDES MONTBUI, C.F. A 25 OAR VIC A
LLINARS, C.E. A 00 MANLLEU, A.E.C. B
VALLES, C.AT. A 11 PARETS, C.F. B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB B 26 LES FRANQUESES, C.F. A
RIUDEPERES C.F. AT. A 22 TORELLO, C.F. A
TARADELL, U.D. A 05 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A 01 CARDEDEU, F.C. A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A 16 GRANOLLERS, E.C. C
Jornada 4 23-10-2022
OAR VIC A 30 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
MANLLEU, A.E.C. B 07 CALDES MONTBUI, C.F. A
PARETS, C.F. B 20 LLINARS, C.E. A
LES FRANQUESES, C.F. A 14 VALLES, C.AT. A
TORELLO, C.F. A 12 SANT CELONI, FUTBOL CLUB B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 43 RIUDEPERES C.F. AT. A
CARDEDEU, F.C. A 90 TARADELL, U.D. A
GRANOLLERS, E.C. C 31 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
Jornada 5 30-10-2022
OAR VIC A 50 MANLLEU, A.E.C. B
CALDES MONTBUI, C.F. A 03 PARETS, C.F. B
LLINARS, C.E. A 04 LES FRANQUESES, C.F. A
VALLES, C.AT. A 10 TORELLO, C.F. A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB B 15 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
RIUDEPERES C.F. AT. A 13 CARDEDEU, F.C. A
TARADELL, U.D. A 06 GRANOLLERS, E.C. C
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A 14 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
Jornada 6 06-11-2022
MANLLEU, A.E.C. B 11 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
PARETS, C.F. B 21 OAR VIC A
LES FRANQUESES, C.F. A 51 CALDES MONTBUI, C.F. A
TORELLO, C.F. A 50 LLINARS, C.E. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 31 VALLES, C.AT. A
CARDEDEU, F.C. A 40 SANT CELONI, FUTBOL CLUB B
GRANOLLERS, E.C. C 11 RIUDEPERES C.F. AT. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A 51 TARADELL, U.D. A
Jornada 7 13-11-2022
MANLLEU, A.E.C. B 09 PARETS, C.F. B
OAR VIC A 13 LES FRANQUESES, C.F. A
CALDES MONTBUI, C.F. A 44 TORELLO, C.F. A
LLINARS, C.E. A 04 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
VALLES, C.AT. A 11 CARDEDEU, F.C. A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB B 13 GRANOLLERS, E.C. C
RIUDEPERES C.F. AT. A 14 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A 02 TARADELL, U.D. A
Jornada 8 20-11-2022
PARETS, C.F. B 50 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
LES FRANQUESES, C.F. A 40 MANLLEU, A.E.C. B
TORELLO, C.F. A 33 OAR VIC A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 30 CALDES MONTBUI, C.F. A
CARDEDEU, F.C. A 10 LLINARS, C.E. A
GRANOLLERS, E.C. C 00 VALLES, C.AT. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A 40 SANT CELONI, FUTBOL CLUB B
TARADELL, U.D. A 05 RIUDEPERES C.F. AT. A
Jornada 9 27-11-2022
PARETS, C.F. B 11 LES FRANQUESES, C.F. A
MANLLEU, A.E.C. B 13 TORELLO, C.F. A
OAR VIC A 01 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
CALDES MONTBUI, C.F. A 04 CARDEDEU, F.C. A
LLINARS, C.E. A 07 GRANOLLERS, E.C. C
VALLES, C.AT. A 11 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB B 30 TARADELL, U.D. A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A 02 RIUDEPERES C.F. AT. A
Jornada 10 11-12-2022
LES FRANQUESES, C.F. A 30 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
TORELLO, C.F. A 12 PARETS, C.F. B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 70 MANLLEU, A.E.C. B
CARDEDEU, F.C. A 41 OAR VIC A
GRANOLLERS, E.C. C 31 CALDES MONTBUI, C.F. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A 80 LLINARS, C.E. A
TARADELL, U.D. A 010 VALLES, C.AT. A
RIUDEPERES C.F. AT. A 32 SANT CELONI, FUTBOL CLUB B
Jornada 11 18-12-2022
LES FRANQUESES, C.F. A 22 TORELLO, C.F. A
PARETS, C.F. B 20 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
MANLLEU, A.E.C. B 010 CARDEDEU, F.C. A
OAR VIC A 15 GRANOLLERS, E.C. C
CALDES MONTBUI, C.F. A 07 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
LLINARS, C.E. A 10 TARADELL, U.D. A
VALLES, C.AT. A 31 RIUDEPERES C.F. AT. A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A 21 SANT CELONI, FUTBOL CLUB B
Jornada 12 08-01-2023
TORELLO, C.F. A 41 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 30 LES FRANQUESES, C.F. A
CARDEDEU, F.C. A 50 PARETS, C.F. B
GRANOLLERS, E.C. C 90 MANLLEU, A.E.C. B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A 62 OAR VIC A
TARADELL, U.D. A 12 CALDES MONTBUI, C.F. A
RIUDEPERES C.F. AT. A 21 LLINARS, C.E. A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB B 23 VALLES, C.AT. A
Jornada 13 15-01-2023
TORELLO, C.F. A 02 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
LES FRANQUESES, C.F. A 05 CARDEDEU, F.C. A
PARETS, C.F. B 11 GRANOLLERS, E.C. C
MANLLEU, A.E.C. B 011 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
OAR VIC A 22 TARADELL, U.D. A
CALDES MONTBUI, C.F. A 30 RIUDEPERES C.F. AT. A
LLINARS, C.E. A 16 SANT CELONI, FUTBOL CLUB B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A 05 VALLES, C.AT. A
Jornada 14 22-01-2023
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A 02 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
CARDEDEU, F.C. A 80 TORELLO, C.F. A
GRANOLLERS, E.C. C 21 LES FRANQUESES, C.F. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A 11 PARETS, C.F. B
TARADELL, U.D. A 20 MANLLEU, A.E.C. B
RIUDEPERES C.F. AT. A 22 OAR VIC A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB B 13 CALDES MONTBUI, C.F. A
VALLES, C.AT. A 50 LLINARS, C.E. A
Jornada 15 29-01-2023
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 21 CARDEDEU, F.C. A
TORELLO, C.F. A 12 GRANOLLERS, E.C. C
LES FRANQUESES, C.F. A 00 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
PARETS, C.F. B 10 TARADELL, U.D. A
MANLLEU, A.E.C. B 06 RIUDEPERES C.F. AT. A
OAR VIC A 13 SANT CELONI, FUTBOL CLUB B
CALDES MONTBUI, C.F. A 03 VALLES, C.AT. A
LLINARS, C.E. A 23 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 05-02-2023
CALDES MONTBUI, C.F. A - LLINARS, C.E. A
OAR VIC A - VALLES, C.AT. A
MANLLEU, A.E.C. B - SANT CELONI, FUTBOL CLUB B
PARETS, C.F. B - RIUDEPERES C.F. AT. A
LES FRANQUESES, C.F. A - TARADELL, U.D. A
TORELLO, C.F. A - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B - GRANOLLERS, E.C. C
CARDEDEU, F.C. A - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
Jornada 17 12-02-2023
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A - CALDES MONTBUI, C.F. A
LLINARS, C.E. A - OAR VIC A
VALLES, C.AT. A - MANLLEU, A.E.C. B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB B - PARETS, C.F. B
RIUDEPERES C.F. AT. A - LES FRANQUESES, C.F. A
TARADELL, U.D. A - TORELLO, C.F. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
GRANOLLERS, E.C. C - CARDEDEU, F.C. A
Jornada 18 26-02-2023
OAR VIC A - CALDES MONTBUI, C.F. A
MANLLEU, A.E.C. B - LLINARS, C.E. A
PARETS, C.F. B - VALLES, C.AT. A
LES FRANQUESES, C.F. A - SANT CELONI, FUTBOL CLUB B
TORELLO, C.F. A - RIUDEPERES C.F. AT. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B - TARADELL, U.D. A
CARDEDEU, F.C. A - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
GRANOLLERS, E.C. C - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
Jornada 19 05-03-2023
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A - OAR VIC A
CALDES MONTBUI, C.F. A - MANLLEU, A.E.C. B
LLINARS, C.E. A - PARETS, C.F. B
VALLES, C.AT. A - LES FRANQUESES, C.F. A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB B - TORELLO, C.F. A
RIUDEPERES C.F. AT. A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
TARADELL, U.D. A - CARDEDEU, F.C. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A - GRANOLLERS, E.C. C
Jornada 20 12-03-2023
MANLLEU, A.E.C. B - OAR VIC A
PARETS, C.F. B - CALDES MONTBUI, C.F. A
LES FRANQUESES, C.F. A - LLINARS, C.E. A
TORELLO, C.F. A - VALLES, C.AT. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B - SANT CELONI, FUTBOL CLUB B
CARDEDEU, F.C. A - RIUDEPERES C.F. AT. A
GRANOLLERS, E.C. C - TARADELL, U.D. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
Jornada 21 19-03-2023
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A - MANLLEU, A.E.C. B
OAR VIC A - PARETS, C.F. B
CALDES MONTBUI, C.F. A - LES FRANQUESES, C.F. A
LLINARS, C.E. A - TORELLO, C.F. A
VALLES, C.AT. A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB B - CARDEDEU, F.C. A
RIUDEPERES C.F. AT. A - GRANOLLERS, E.C. C
TARADELL, U.D. A - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
Jornada 22 26-03-2023
PARETS, C.F. B - MANLLEU, A.E.C. B
LES FRANQUESES, C.F. A - OAR VIC A
TORELLO, C.F. A - CALDES MONTBUI, C.F. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B - LLINARS, C.E. A
CARDEDEU, F.C. A - VALLES, C.AT. A
GRANOLLERS, E.C. C - SANT CELONI, FUTBOL CLUB B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A - RIUDEPERES C.F. AT. A
TARADELL, U.D. A - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
Jornada 23 02-04-2023
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A - PARETS, C.F. B
MANLLEU, A.E.C. B - LES FRANQUESES, C.F. A
OAR VIC A - TORELLO, C.F. A
CALDES MONTBUI, C.F. A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
LLINARS, C.E. A - CARDEDEU, F.C. A
VALLES, C.AT. A - GRANOLLERS, E.C. C
SANT CELONI, FUTBOL CLUB B - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
RIUDEPERES C.F. AT. A - TARADELL, U.D. A
Jornada 24 16-04-2023
LES FRANQUESES, C.F. A - PARETS, C.F. B
TORELLO, C.F. A - MANLLEU, A.E.C. B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B - OAR VIC A
CARDEDEU, F.C. A - CALDES MONTBUI, C.F. A
GRANOLLERS, E.C. C - LLINARS, C.E. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A - VALLES, C.AT. A
TARADELL, U.D. A - SANT CELONI, FUTBOL CLUB B
RIUDEPERES C.F. AT. A - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
Jornada 25 23-04-2023
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A - LES FRANQUESES, C.F. A
PARETS, C.F. B - TORELLO, C.F. A
MANLLEU, A.E.C. B - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
OAR VIC A - CARDEDEU, F.C. A
CALDES MONTBUI, C.F. A - GRANOLLERS, E.C. C
LLINARS, C.E. A - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
VALLES, C.AT. A - TARADELL, U.D. A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB B - RIUDEPERES C.F. AT. A
Jornada 26 30-04-2023
TORELLO, C.F. A - LES FRANQUESES, C.F. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B - PARETS, C.F. B
CARDEDEU, F.C. A - MANLLEU, A.E.C. B
GRANOLLERS, E.C. C - OAR VIC A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A - CALDES MONTBUI, C.F. A
TARADELL, U.D. A - LLINARS, C.E. A
RIUDEPERES C.F. AT. A - VALLES, C.AT. A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB B - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
Jornada 27 07-05-2023
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A - TORELLO, C.F. A
LES FRANQUESES, C.F. A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
PARETS, C.F. B - CARDEDEU, F.C. A
MANLLEU, A.E.C. B - GRANOLLERS, E.C. C
OAR VIC A - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
CALDES MONTBUI, C.F. A - TARADELL, U.D. A
LLINARS, C.E. A - RIUDEPERES C.F. AT. A
VALLES, C.AT. A - SANT CELONI, FUTBOL CLUB B
Jornada 28 14-05-2023
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B - TORELLO, C.F. A
CARDEDEU, F.C. A - LES FRANQUESES, C.F. A
GRANOLLERS, E.C. C - PARETS, C.F. B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A - MANLLEU, A.E.C. B
TARADELL, U.D. A - OAR VIC A
RIUDEPERES C.F. AT. A - CALDES MONTBUI, C.F. A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB B - LLINARS, C.E. A
VALLES, C.AT. A - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
Jornada 29 21-05-2023
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
TORELLO, C.F. A - CARDEDEU, F.C. A
LES FRANQUESES, C.F. A - GRANOLLERS, E.C. C
PARETS, C.F. B - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
MANLLEU, A.E.C. B - TARADELL, U.D. A
OAR VIC A - RIUDEPERES C.F. AT. A
CALDES MONTBUI, C.F. A - SANT CELONI, FUTBOL CLUB B
LLINARS, C.E. A - VALLES, C.AT. A
Jornada 30 28-05-2023
CARDEDEU, F.C. A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
GRANOLLERS, E.C. C - TORELLO, C.F. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A - LES FRANQUESES, C.F. A
TARADELL, U.D. A - PARETS, C.F. B
RIUDEPERES C.F. AT. A - MANLLEU, A.E.C. B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB B - OAR VIC A
VALLES, C.AT. A - CALDES MONTBUI, C.F. A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A - LLINARS, C.E. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.