Competició | TEMPORADA 2022-2023

infantil primera divisio | grup 5

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-10-2022
BERGA, C.E. A 31 GIMNASTIC MANRESA, C. C
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 31 ESCOLA FUTBOL CAN BOADA A
RUBI, U.E. A 22 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
MANRESA, C.E. B 62 NATACIO TERRASSA, C B
JOANENC, F.C. B 42 SALLENT, C.E. A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 40 SAN LORENZO, U.D. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 10 FRUITOSENC, F.C. A
CALLUS, C.F. A 22 SAN CRISTOBAL, C.P. B
Jornada 2 09-10-2022
GIMNASTIC MANRESA, C. C 34 CALLUS, C.F. A
ESCOLA FUTBOL CAN BOADA A 04 BERGA, C.E. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B 10 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
NATACIO TERRASSA, C B 14 RUBI, U.E. A
SALLENT, C.E. A 22 MANRESA, C.E. B
SAN LORENZO, U.D. A 09 JOANENC, F.C. B
FRUITOSENC, F.C. A 14 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
SAN CRISTOBAL, C.P. B 24 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
Jornada 3 16-10-2022
GIMNASTIC MANRESA, C. C 111 ESCOLA FUTBOL CAN BOADA A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B 01 BERGA, C.E. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 61 NATACIO TERRASSA, C B
RUBI, U.E. A 52 SALLENT, C.E. A
MANRESA, C.E. B 51 SAN LORENZO, U.D. A
JOANENC, F.C. B 50 FRUITOSENC, F.C. A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 01 SAN CRISTOBAL, C.P. B
CALLUS, C.F. A 13 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
Jornada 4 23-10-2022
ESCOLA FUTBOL CAN BOADA A 15 CALLUS, C.F. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B 12 GIMNASTIC MANRESA, C. C
NATACIO TERRASSA, C B 07 BERGA, C.E. A
SALLENT, C.E. A 12 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
SAN LORENZO, U.D. A 22 RUBI, U.E. A
FRUITOSENC, F.C. A 23 MANRESA, C.E. B
SAN CRISTOBAL, C.P. B 10 JOANENC, F.C. B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 40 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
Jornada 5 30-10-2022
ESCOLA FUTBOL CAN BOADA A 41 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
GIMNASTIC MANRESA, C. C 50 NATACIO TERRASSA, C B
BERGA, C.E. A 60 SALLENT, C.E. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 71 SAN LORENZO, U.D. A
RUBI, U.E. A 30 FRUITOSENC, F.C. A
MANRESA, C.E. B 23 SAN CRISTOBAL, C.P. B
JOANENC, F.C. B 05 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
CALLUS, C.F. A 20 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
Jornada 6 06-11-2022
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B 40 CALLUS, C.F. A
NATACIO TERRASSA, C B 21 ESCOLA FUTBOL CAN BOADA A
SALLENT, C.E. A 13 GIMNASTIC MANRESA, C. C
SAN LORENZO, U.D. A 03 BERGA, C.E. A
FRUITOSENC, F.C. A 33 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
SAN CRISTOBAL, C.P. B 13 RUBI, U.E. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 20 MANRESA, C.E. B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 22 JOANENC, F.C. B
Jornada 7 13-11-2022
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B 22 NATACIO TERRASSA, C B
ESCOLA FUTBOL CAN BOADA A 53 SALLENT, C.E. A
GIMNASTIC MANRESA, C. C 101 SAN LORENZO, U.D. A
BERGA, C.E. A 11 FRUITOSENC, F.C. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 23 SAN CRISTOBAL, C.P. B
RUBI, U.E. A 03 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
MANRESA, C.E. B 40 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
CALLUS, C.F. A 04 JOANENC, F.C. B
Jornada 8 20-11-2022
NATACIO TERRASSA, C B 24 CALLUS, C.F. A
SALLENT, C.E. A 13 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
SAN LORENZO, U.D. A 14 ESCOLA FUTBOL CAN BOADA A
FRUITOSENC, F.C. A 31 GIMNASTIC MANRESA, C. C
SAN CRISTOBAL, C.P. B 02 BERGA, C.E. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 21 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 02 RUBI, U.E. A
JOANENC, F.C. B 42 MANRESA, C.E. B
Jornada 9 27-11-2022
NATACIO TERRASSA, C B 33 SALLENT, C.E. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B 40 SAN LORENZO, U.D. A
ESCOLA FUTBOL CAN BOADA A 20 FRUITOSENC, F.C. A
GIMNASTIC MANRESA, C. C 41 SAN CRISTOBAL, C.P. B
BERGA, C.E. A 00 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 22 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
RUBI, U.E. A 41 JOANENC, F.C. B
CALLUS, C.F. A 32 MANRESA, C.E. B
Jornada 10 11-12-2022
SALLENT, C.E. A 23 CALLUS, C.F. A
SAN LORENZO, U.D. A 13 NATACIO TERRASSA, C B
FRUITOSENC, F.C. A 21 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
SAN CRISTOBAL, C.P. B 91 ESCOLA FUTBOL CAN BOADA A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 11 GIMNASTIC MANRESA, C. C
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 05 BERGA, C.E. A
JOANENC, F.C. B 13 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
MANRESA, C.E. B 32 RUBI, U.E. A
Jornada 11 18-12-2022
SALLENT, C.E. A 11 SAN LORENZO, U.D. A
NATACIO TERRASSA, C B 03 FRUITOSENC, F.C. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B 21 SAN CRISTOBAL, C.P. B
ESCOLA FUTBOL CAN BOADA A 09 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
GIMNASTIC MANRESA, C. C 21 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
BERGA, C.E. A 10 JOANENC, F.C. B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 25 MANRESA, C.E. B
CALLUS, C.F. A 23 RUBI, U.E. A
Jornada 12 08-01-2023
SAN LORENZO, U.D. A 31 CALLUS, C.F. A
FRUITOSENC, F.C. A 53 SALLENT, C.E. A
SAN CRISTOBAL, C.P. B 21 NATACIO TERRASSA, C B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 30 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 00 ESCOLA FUTBOL CAN BOADA A
JOANENC, F.C. B 21 GIMNASTIC MANRESA, C. C
MANRESA, C.E. B 13 BERGA, C.E. A
RUBI, U.E. A 21 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
Jornada 13 15-01-2023
SAN LORENZO, U.D. A 03 FRUITOSENC, F.C. A
SALLENT, C.E. A 24 SAN CRISTOBAL, C.P. B
NATACIO TERRASSA, C B 02 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B 30 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
ESCOLA FUTBOL CAN BOADA A 04 JOANENC, F.C. B
GIMNASTIC MANRESA, C. C 30 MANRESA, C.E. B
BERGA, C.E. A 22 RUBI, U.E. A
CALLUS, C.F. A 34 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
Jornada 14 22-01-2023
CALLUS, C.F. A 33 FRUITOSENC, F.C. A
SAN CRISTOBAL, C.P. B 02 SAN LORENZO, U.D. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 30 SALLENT, C.E. A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 10 NATACIO TERRASSA, C B
JOANENC, F.C. B 12 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
MANRESA, C.E. B 30 ESCOLA FUTBOL CAN BOADA A
RUBI, U.E. A 04 GIMNASTIC MANRESA, C. C
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 22 BERGA, C.E. A
Jornada 15 29-01-2023
FRUITOSENC, F.C. A 50 SAN CRISTOBAL, C.P. B
SAN LORENZO, U.D. A 00 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
SALLENT, C.E. A 31 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
NATACIO TERRASSA, C B 33 JOANENC, F.C. B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B 20 MANRESA, C.E. B
ESCOLA FUTBOL CAN BOADA A 32 RUBI, U.E. A
GIMNASTIC MANRESA, C. C 61 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
BERGA, C.E. A 21 CALLUS, C.F. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 05-02-2023
GIMNASTIC MANRESA, C. C - BERGA, C.E. A
ESCOLA FUTBOL CAN BOADA A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B - RUBI, U.E. A
NATACIO TERRASSA, C B - MANRESA, C.E. B
SALLENT, C.E. A - JOANENC, F.C. B
SAN LORENZO, U.D. A - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
FRUITOSENC, F.C. A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
SAN CRISTOBAL, C.P. B - CALLUS, C.F. A
Jornada 17 12-02-2023
CALLUS, C.F. A - GIMNASTIC MANRESA, C. C
BERGA, C.E. A - ESCOLA FUTBOL CAN BOADA A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
RUBI, U.E. A - NATACIO TERRASSA, C B
MANRESA, C.E. B - SALLENT, C.E. A
JOANENC, F.C. B - SAN LORENZO, U.D. A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A - FRUITOSENC, F.C. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A - SAN CRISTOBAL, C.P. B
Jornada 18 26-02-2023
ESCOLA FUTBOL CAN BOADA A - GIMNASTIC MANRESA, C. C
BERGA, C.E. A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
NATACIO TERRASSA, C B - SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
SALLENT, C.E. A - RUBI, U.E. A
SAN LORENZO, U.D. A - MANRESA, C.E. B
FRUITOSENC, F.C. A - JOANENC, F.C. B
SAN CRISTOBAL, C.P. B - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A - CALLUS, C.F. A
Jornada 19 05-03-2023
CALLUS, C.F. A - ESCOLA FUTBOL CAN BOADA A
GIMNASTIC MANRESA, C. C - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
BERGA, C.E. A - NATACIO TERRASSA, C B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C - SALLENT, C.E. A
RUBI, U.E. A - SAN LORENZO, U.D. A
MANRESA, C.E. B - FRUITOSENC, F.C. A
JOANENC, F.C. B - SAN CRISTOBAL, C.P. B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
Jornada 20 12-03-2023
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B - ESCOLA FUTBOL CAN BOADA A
NATACIO TERRASSA, C B - GIMNASTIC MANRESA, C. C
SALLENT, C.E. A - BERGA, C.E. A
SAN LORENZO, U.D. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
FRUITOSENC, F.C. A - RUBI, U.E. A
SAN CRISTOBAL, C.P. B - MANRESA, C.E. B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A - JOANENC, F.C. B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A - CALLUS, C.F. A
Jornada 21 19-03-2023
CALLUS, C.F. A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
ESCOLA FUTBOL CAN BOADA A - NATACIO TERRASSA, C B
GIMNASTIC MANRESA, C. C - SALLENT, C.E. A
BERGA, C.E. A - SAN LORENZO, U.D. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C - FRUITOSENC, F.C. A
RUBI, U.E. A - SAN CRISTOBAL, C.P. B
MANRESA, C.E. B - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
JOANENC, F.C. B - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
Jornada 22 26-03-2023
NATACIO TERRASSA, C B - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
SALLENT, C.E. A - ESCOLA FUTBOL CAN BOADA A
SAN LORENZO, U.D. A - GIMNASTIC MANRESA, C. C
FRUITOSENC, F.C. A - BERGA, C.E. A
SAN CRISTOBAL, C.P. B - SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A - RUBI, U.E. A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A - MANRESA, C.E. B
JOANENC, F.C. B - CALLUS, C.F. A
Jornada 23 02-04-2023
CALLUS, C.F. A - NATACIO TERRASSA, C B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B - SALLENT, C.E. A
ESCOLA FUTBOL CAN BOADA A - SAN LORENZO, U.D. A
GIMNASTIC MANRESA, C. C - FRUITOSENC, F.C. A
BERGA, C.E. A - SAN CRISTOBAL, C.P. B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
RUBI, U.E. A - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
MANRESA, C.E. B - JOANENC, F.C. B
Jornada 24 16-04-2023
SALLENT, C.E. A - NATACIO TERRASSA, C B
SAN LORENZO, U.D. A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
FRUITOSENC, F.C. A - ESCOLA FUTBOL CAN BOADA A
SAN CRISTOBAL, C.P. B - GIMNASTIC MANRESA, C. C
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A - BERGA, C.E. A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
JOANENC, F.C. B - RUBI, U.E. A
MANRESA, C.E. B - CALLUS, C.F. A
Jornada 25 23-04-2023
CALLUS, C.F. A - SALLENT, C.E. A
NATACIO TERRASSA, C B - SAN LORENZO, U.D. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B - FRUITOSENC, F.C. A
ESCOLA FUTBOL CAN BOADA A - SAN CRISTOBAL, C.P. B
GIMNASTIC MANRESA, C. C - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
BERGA, C.E. A - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C - JOANENC, F.C. B
RUBI, U.E. A - MANRESA, C.E. B
Jornada 26 30-04-2023
SAN LORENZO, U.D. A - SALLENT, C.E. A
FRUITOSENC, F.C. A - NATACIO TERRASSA, C B
SAN CRISTOBAL, C.P. B - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A - ESCOLA FUTBOL CAN BOADA A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A - GIMNASTIC MANRESA, C. C
JOANENC, F.C. B - BERGA, C.E. A
MANRESA, C.E. B - SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
RUBI, U.E. A - CALLUS, C.F. A
Jornada 27 07-05-2023
CALLUS, C.F. A - SAN LORENZO, U.D. A
SALLENT, C.E. A - FRUITOSENC, F.C. A
NATACIO TERRASSA, C B - SAN CRISTOBAL, C.P. B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
ESCOLA FUTBOL CAN BOADA A - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
GIMNASTIC MANRESA, C. C - JOANENC, F.C. B
BERGA, C.E. A - MANRESA, C.E. B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C - RUBI, U.E. A
Jornada 28 14-05-2023
FRUITOSENC, F.C. A - SAN LORENZO, U.D. A
SAN CRISTOBAL, C.P. B - SALLENT, C.E. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A - NATACIO TERRASSA, C B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
JOANENC, F.C. B - ESCOLA FUTBOL CAN BOADA A
MANRESA, C.E. B - GIMNASTIC MANRESA, C. C
RUBI, U.E. A - BERGA, C.E. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C - CALLUS, C.F. A
Jornada 29 21-05-2023
FRUITOSENC, F.C. A - CALLUS, C.F. A
SAN LORENZO, U.D. A - SAN CRISTOBAL, C.P. B
SALLENT, C.E. A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
NATACIO TERRASSA, C B - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B - JOANENC, F.C. B
ESCOLA FUTBOL CAN BOADA A - MANRESA, C.E. B
GIMNASTIC MANRESA, C. C - RUBI, U.E. A
BERGA, C.E. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
Jornada 30 28-05-2023
SAN CRISTOBAL, C.P. B - FRUITOSENC, F.C. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A - SAN LORENZO, U.D. A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A - SALLENT, C.E. A
JOANENC, F.C. B - NATACIO TERRASSA, C B
MANRESA, C.E. B - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
RUBI, U.E. A - ESCOLA FUTBOL CAN BOADA A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C - GIMNASTIC MANRESA, C. C
CALLUS, C.F. A - BERGA, C.E. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.