Competició | TEMPORADA 2022-2023

infantil primera divisio | grup 3

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-10-2022
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A 211 EUROPA, C.E. C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 36 SANT GABRIEL, C.D. D
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C 13 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
SINGUERLIN, C.F. A 43 SISTRELLS C.F. A
SANT ANDREU, U.E C 41 Pª BARC. ANGUERA C
BUFALA, C.F. A 20 UNIFICACION LLEFIA,CF. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C 12 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 40 TRINIDAD, C.D. A
Jornada 2 09-10-2022
EUROPA, C.E. C 70 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
SANT GABRIEL, C.D. D 40 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B 30 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
SISTRELLS C.F. A 42 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C
Pª BARC. ANGUERA C 30 SINGUERLIN, C.F. A
UNIFICACION LLEFIA,CF. B 13 SANT ANDREU, U.E C
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 31 BUFALA, C.F. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C 60 TRINIDAD, C.D. A
Jornada 3 16-10-2022
EUROPA, C.E. C 31 SANT GABRIEL, C.D. D
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A 15 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 11 SISTRELLS C.F. A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C 14 Pª BARC. ANGUERA C
SINGUERLIN, C.F. A 11 UNIFICACION LLEFIA,CF. B
SANT ANDREU, U.E C 01 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
BUFALA, C.F. A 50 TRINIDAD, C.D. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 00 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
Jornada 4 23-10-2022
SANT GABRIEL, C.D. D 31 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B 11 EUROPA, C.E. C
SISTRELLS C.F. A 20 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
Pª BARC. ANGUERA C 50 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
UNIFICACION LLEFIA,CF. B 21 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 62 SINGUERLIN, C.F. A
TRINIDAD, C.D. A 06 SANT ANDREU, U.E C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C 22 BUFALA, C.F. A
Jornada 5 30-10-2022
SANT GABRIEL, C.D. D 02 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
EUROPA, C.E. C 25 SISTRELLS C.F. A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A 14 Pª BARC. ANGUERA C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 24 UNIFICACION LLEFIA,CF. B
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C 02 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
SINGUERLIN, C.F. A 42 TRINIDAD, C.D. A
SANT ANDREU, U.E C 16 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 15 BUFALA, C.F. A
Jornada 6 06-11-2022
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B 41 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
SISTRELLS C.F. A 61 SANT GABRIEL, C.D. D
Pª BARC. ANGUERA C 31 EUROPA, C.E. C
UNIFICACION LLEFIA,CF. B 51 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 10 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
TRINIDAD, C.D. A 01 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C 31 SINGUERLIN, C.F. A
BUFALA, C.F. A 21 SANT ANDREU, U.E C
Jornada 7 13-11-2022
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B 22 SISTRELLS C.F. A
SANT GABRIEL, C.D. D - Pª BARC. ANGUERA C
EUROPA, C.E. C 44 UNIFICACION LLEFIA,CF. B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A 03 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 41 TRINIDAD, C.D. A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C 03 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
SINGUERLIN, C.F. A 31 BUFALA, C.F. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 14 SANT ANDREU, U.E C
Jornada 8 20-11-2022
SISTRELLS C.F. A 61 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
Pª BARC. ANGUERA C 13 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
UNIFICACION LLEFIA,CF. B 03 SANT GABRIEL, C.D. D
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 11 EUROPA, C.E. C
TRINIDAD, C.D. A 14 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C 21 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
BUFALA, C.F. A 13 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C
SANT ANDREU, U.E C 21 SINGUERLIN, C.F. A
Jornada 9 27-11-2022
SISTRELLS C.F. A 31 Pª BARC. ANGUERA C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B 52 UNIFICACION LLEFIA,CF. B
SANT GABRIEL, C.D. D 03 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
EUROPA, C.E. C - TRINIDAD, C.D. A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A 04 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 05 BUFALA, C.F. A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C - SANT ANDREU, U.E C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 11 SINGUERLIN, C.F. A
Jornada 10 11-12-2022
Pª BARC. ANGUERA C - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
UNIFICACION LLEFIA,CF. B - SISTRELLS C.F. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
TRINIDAD, C.D. A - SANT GABRIEL, C.D. D
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C - EUROPA, C.E. C
BUFALA, C.F. A - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
SANT ANDREU, U.E C - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
SINGUERLIN, C.F. A - VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C
Jornada 11 18-12-2022
Pª BARC. ANGUERA C - UNIFICACION LLEFIA,CF. B
SISTRELLS C.F. A - VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B - TRINIDAD, C.D. A
SANT GABRIEL, C.D. D - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
EUROPA, C.E. C - BUFALA, C.F. A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A - SANT ANDREU, U.E C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C - SINGUERLIN, C.F. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A - VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C
Jornada 12 08-01-2023
UNIFICACION LLEFIA,CF. B - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B - Pª BARC. ANGUERA C
TRINIDAD, C.D. A - SISTRELLS C.F. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
BUFALA, C.F. A - SANT GABRIEL, C.D. D
SANT ANDREU, U.E C - EUROPA, C.E. C
SINGUERLIN, C.F. A - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
Jornada 13 15-01-2023
UNIFICACION LLEFIA,CF. B - VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
Pª BARC. ANGUERA C - TRINIDAD, C.D. A
SISTRELLS C.F. A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B - BUFALA, C.F. A
SANT GABRIEL, C.D. D - SANT ANDREU, U.E C
EUROPA, C.E. C - SINGUERLIN, C.F. A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A - VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
Jornada 14 22-01-2023
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A - VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
TRINIDAD, C.D. A - UNIFICACION LLEFIA,CF. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C - Pª BARC. ANGUERA C
BUFALA, C.F. A - SISTRELLS C.F. A
SANT ANDREU, U.E C - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
SINGUERLIN, C.F. A - SANT GABRIEL, C.D. D
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C - EUROPA, C.E. C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
Jornada 15 29-01-2023
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B - TRINIDAD, C.D. A
UNIFICACION LLEFIA,CF. B - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
Pª BARC. ANGUERA C - BUFALA, C.F. A
SISTRELLS C.F. A - SANT ANDREU, U.E C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B - SINGUERLIN, C.F. A
SANT GABRIEL, C.D. D - VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C
EUROPA, C.E. C - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 05-02-2023
EUROPA, C.E. C - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
SANT GABRIEL, C.D. D - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B - VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C
SISTRELLS C.F. A - SINGUERLIN, C.F. A
Pª BARC. ANGUERA C - SANT ANDREU, U.E C
UNIFICACION LLEFIA,CF. B - BUFALA, C.F. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
TRINIDAD, C.D. A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
Jornada 17 12-02-2023
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A - EUROPA, C.E. C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A - SANT GABRIEL, C.D. D
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C - SISTRELLS C.F. A
SINGUERLIN, C.F. A - Pª BARC. ANGUERA C
SANT ANDREU, U.E C - UNIFICACION LLEFIA,CF. B
BUFALA, C.F. A - VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
TRINIDAD, C.D. A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
Jornada 18 26-02-2023
SANT GABRIEL, C.D. D - EUROPA, C.E. C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
SISTRELLS C.F. A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
Pª BARC. ANGUERA C - VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C
UNIFICACION LLEFIA,CF. B - SINGUERLIN, C.F. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B - SANT ANDREU, U.E C
TRINIDAD, C.D. A - BUFALA, C.F. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
Jornada 19 05-03-2023
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A - SANT GABRIEL, C.D. D
EUROPA, C.E. C - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A - SISTRELLS C.F. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C - Pª BARC. ANGUERA C
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C - UNIFICACION LLEFIA,CF. B
SINGUERLIN, C.F. A - VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
SANT ANDREU, U.E C - TRINIDAD, C.D. A
BUFALA, C.F. A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
Jornada 20 12-03-2023
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B - SANT GABRIEL, C.D. D
SISTRELLS C.F. A - EUROPA, C.E. C
Pª BARC. ANGUERA C - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
UNIFICACION LLEFIA,CF. B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B - VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C
TRINIDAD, C.D. A - SINGUERLIN, C.F. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C - SANT ANDREU, U.E C
BUFALA, C.F. A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
Jornada 21 19-03-2023
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
SANT GABRIEL, C.D. D - SISTRELLS C.F. A
EUROPA, C.E. C - Pª BARC. ANGUERA C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A - UNIFICACION LLEFIA,CF. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C - VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C - TRINIDAD, C.D. A
SINGUERLIN, C.F. A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
SANT ANDREU, U.E C - BUFALA, C.F. A
Jornada 22 26-03-2023
SISTRELLS C.F. A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
Pª BARC. ANGUERA C - SANT GABRIEL, C.D. D
UNIFICACION LLEFIA,CF. B - EUROPA, C.E. C
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
TRINIDAD, C.D. A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C - VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C
BUFALA, C.F. A - SINGUERLIN, C.F. A
SANT ANDREU, U.E C - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
Jornada 23 02-04-2023
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A - SISTRELLS C.F. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B - Pª BARC. ANGUERA C
SANT GABRIEL, C.D. D - UNIFICACION LLEFIA,CF. B
EUROPA, C.E. C - VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A - TRINIDAD, C.D. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C - BUFALA, C.F. A
SINGUERLIN, C.F. A - SANT ANDREU, U.E C
Jornada 24 16-04-2023
Pª BARC. ANGUERA C - SISTRELLS C.F. A
UNIFICACION LLEFIA,CF. B - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B - SANT GABRIEL, C.D. D
TRINIDAD, C.D. A - EUROPA, C.E. C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
BUFALA, C.F. A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
SANT ANDREU, U.E C - VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C
SINGUERLIN, C.F. A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
Jornada 25 23-04-2023
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A - Pª BARC. ANGUERA C
SISTRELLS C.F. A - UNIFICACION LLEFIA,CF. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B - VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
SANT GABRIEL, C.D. D - TRINIDAD, C.D. A
EUROPA, C.E. C - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A - BUFALA, C.F. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C - SANT ANDREU, U.E C
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C - SINGUERLIN, C.F. A
Jornada 26 30-04-2023
UNIFICACION LLEFIA,CF. B - Pª BARC. ANGUERA C
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B - SISTRELLS C.F. A
TRINIDAD, C.D. A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C - SANT GABRIEL, C.D. D
BUFALA, C.F. A - EUROPA, C.E. C
SANT ANDREU, U.E C - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
SINGUERLIN, C.F. A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
Jornada 27 07-05-2023
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A - UNIFICACION LLEFIA,CF. B
Pª BARC. ANGUERA C - VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
SISTRELLS C.F. A - TRINIDAD, C.D. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
SANT GABRIEL, C.D. D - BUFALA, C.F. A
EUROPA, C.E. C - SANT ANDREU, U.E C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A - SINGUERLIN, C.F. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C - VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C
Jornada 28 14-05-2023
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B - UNIFICACION LLEFIA,CF. B
TRINIDAD, C.D. A - Pª BARC. ANGUERA C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C - SISTRELLS C.F. A
BUFALA, C.F. A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
SANT ANDREU, U.E C - SANT GABRIEL, C.D. D
SINGUERLIN, C.F. A - EUROPA, C.E. C
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
Jornada 29 21-05-2023
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
UNIFICACION LLEFIA,CF. B - TRINIDAD, C.D. A
Pª BARC. ANGUERA C - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
SISTRELLS C.F. A - BUFALA, C.F. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B - SANT ANDREU, U.E C
SANT GABRIEL, C.D. D - SINGUERLIN, C.F. A
EUROPA, C.E. C - VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
Jornada 30 28-05-2023
TRINIDAD, C.D. A - VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C - UNIFICACION LLEFIA,CF. B
BUFALA, C.F. A - Pª BARC. ANGUERA C
SANT ANDREU, U.E C - SISTRELLS C.F. A
SINGUERLIN, C.F. A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C - SANT GABRIEL, C.D. D
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C - EUROPA, C.E. C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.