Competició | TEMPORADA 2022-2023

infantil primera divisio | grup 17

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-10-2022
PENYA BONS AIRES E A 31 REMENCES, A.E. UNIO A
ARO, C.E. A 41 BLANC BLAVA LLORET ASSOC. ESPORT. A
SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A 71 LLORET, C.F. A
TORDERA, C.F. A 33 CALDES MALAVELLA, U.E. A
UNIÓ GIRONA A.C.E. A 32 QUART, U.E. C
FORNELLS, UE. A 100 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A 05 FARNERS, C.E. A
CASSA, U.D. A 80 MALGRAT, C.D. A
Jornada 2 09-10-2022
REMENCES, A.E. UNIO A 10 CASSA, U.D. A
BLANC BLAVA LLORET ASSOC. ESPORT. A 32 PENYA BONS AIRES E A
LLORET, C.F. A 38 ARO, C.E. A
CALDES MALAVELLA, U.E. A 13 SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A
QUART, U.E. C 30 TORDERA, C.F. A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 03 UNIÓ GIRONA A.C.E. A
FARNERS, C.E. A 11 FORNELLS, UE. A
MALGRAT, C.D. A 12 ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
Jornada 3 16-10-2022
REMENCES, A.E. UNIO A 21 BLANC BLAVA LLORET ASSOC. ESPORT. A
PENYA BONS AIRES E A 60 LLORET, C.F. A
ARO, C.E. A 34 CALDES MALAVELLA, U.E. A
SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A 31 QUART, U.E. C
TORDERA, C.F. A 41 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
UNIÓ GIRONA A.C.E. A 32 FARNERS, C.E. A
FORNELLS, UE. A 151 MALGRAT, C.D. A
CASSA, U.D. A 20 ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
Jornada 4 23-10-2022
BLANC BLAVA LLORET ASSOC. ESPORT. A 04 CASSA, U.D. A
LLORET, C.F. A 02 REMENCES, A.E. UNIO A
CALDES MALAVELLA, U.E. A 14 PENYA BONS AIRES E A
QUART, U.E. C 41 ARO, C.E. A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 04 SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A
FARNERS, C.E. A 50 TORDERA, C.F. A
MALGRAT, C.D. A 26 UNIÓ GIRONA A.C.E. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A 18 FORNELLS, UE. A
Jornada 5 30-10-2022
BLANC BLAVA LLORET ASSOC. ESPORT. A 21 LLORET, C.F. A
REMENCES, A.E. UNIO A 32 CALDES MALAVELLA, U.E. A
PENYA BONS AIRES E A 62 QUART, U.E. C
ARO, C.E. A 42 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A 04 FARNERS, C.E. A
TORDERA, C.F. A 71 MALGRAT, C.D. A
UNIÓ GIRONA A.C.E. A 70 ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
CASSA, U.D. A 24 FORNELLS, UE. A
Jornada 6 06-11-2022
LLORET, C.F. A 25 CASSA, U.D. A
CALDES MALAVELLA, U.E. A 32 BLANC BLAVA LLORET ASSOC. ESPORT. A
QUART, U.E. C 40 REMENCES, A.E. UNIO A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 111 PENYA BONS AIRES E A
FARNERS, C.E. A 70 ARO, C.E. A
SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A 41 MALGRAT, C.D. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A 25 TORDERA, C.F. A
FORNELLS, UE. A 11 UNIÓ GIRONA A.C.E. A
Jornada 7 13-11-2022
LLORET, C.F. A 01 CALDES MALAVELLA, U.E. A
BLANC BLAVA LLORET ASSOC. ESPORT. A 15 QUART, U.E. C
REMENCES, A.E. UNIO A 13 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
PENYA BONS AIRES E A 42 FARNERS, C.E. A
ARO, C.E. A - MALGRAT, C.D. A
SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A 90 ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
TORDERA, C.F. A 01 FORNELLS, UE. A
CASSA, U.D. A 12 UNIÓ GIRONA A.C.E. A
Jornada 8 20-11-2022
CALDES MALAVELLA, U.E. A 05 CASSA, U.D. A
QUART, U.E. C 71 LLORET, C.F. A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 20 BLANC BLAVA LLORET ASSOC. ESPORT. A
FARNERS, C.E. A 71 REMENCES, A.E. UNIO A
MALGRAT, C.D. A 14 PENYA BONS AIRES E A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A 15 ARO, C.E. A
FORNELLS, UE. A 40 SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A
UNIÓ GIRONA A.C.E. A 32 TORDERA, C.F. A
Jornada 9 27-11-2022
CALDES MALAVELLA, U.E. A 03 QUART, U.E. C
LLORET, C.F. A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
BLANC BLAVA LLORET ASSOC. ESPORT. A - FARNERS, C.E. A
REMENCES, A.E. UNIO A 82 MALGRAT, C.D. A
PENYA BONS AIRES E A 50 ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
ARO, C.E. A 07 FORNELLS, UE. A
SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A 21 UNIÓ GIRONA A.C.E. A
CASSA, U.D. A 11 TORDERA, C.F. A
Jornada 10 11-12-2022
QUART, U.E. C - CASSA, U.D. A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A - CALDES MALAVELLA, U.E. A
FARNERS, C.E. A - LLORET, C.F. A
MALGRAT, C.D. A - BLANC BLAVA LLORET ASSOC. ESPORT. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A - REMENCES, A.E. UNIO A
FORNELLS, UE. A - PENYA BONS AIRES E A
UNIÓ GIRONA A.C.E. A - ARO, C.E. A
TORDERA, C.F. A - SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A
Jornada 11 18-12-2022
QUART, U.E. C - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
CALDES MALAVELLA, U.E. A - FARNERS, C.E. A
LLORET, C.F. A - MALGRAT, C.D. A
BLANC BLAVA LLORET ASSOC. ESPORT. A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
REMENCES, A.E. UNIO A - FORNELLS, UE. A
PENYA BONS AIRES E A - UNIÓ GIRONA A.C.E. A
ARO, C.E. A - TORDERA, C.F. A
CASSA, U.D. A - SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A
Jornada 12 08-01-2023
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A - CASSA, U.D. A
FARNERS, C.E. A - QUART, U.E. C
MALGRAT, C.D. A - CALDES MALAVELLA, U.E. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A - LLORET, C.F. A
FORNELLS, UE. A - BLANC BLAVA LLORET ASSOC. ESPORT. A
UNIÓ GIRONA A.C.E. A - REMENCES, A.E. UNIO A
TORDERA, C.F. A - PENYA BONS AIRES E A
SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A - ARO, C.E. A
Jornada 13 15-01-2023
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A - FARNERS, C.E. A
QUART, U.E. C - MALGRAT, C.D. A
CALDES MALAVELLA, U.E. A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
LLORET, C.F. A - FORNELLS, UE. A
BLANC BLAVA LLORET ASSOC. ESPORT. A - UNIÓ GIRONA A.C.E. A
REMENCES, A.E. UNIO A - TORDERA, C.F. A
PENYA BONS AIRES E A - SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A
CASSA, U.D. A - ARO, C.E. A
Jornada 14 22-01-2023
CASSA, U.D. A - FARNERS, C.E. A
MALGRAT, C.D. A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A - QUART, U.E. C
FORNELLS, UE. A - CALDES MALAVELLA, U.E. A
UNIÓ GIRONA A.C.E. A - LLORET, C.F. A
TORDERA, C.F. A - BLANC BLAVA LLORET ASSOC. ESPORT. A
SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A - REMENCES, A.E. UNIO A
ARO, C.E. A - PENYA BONS AIRES E A
Jornada 15 29-01-2023
FARNERS, C.E. A - MALGRAT, C.D. A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
QUART, U.E. C - FORNELLS, UE. A
CALDES MALAVELLA, U.E. A - UNIÓ GIRONA A.C.E. A
LLORET, C.F. A - TORDERA, C.F. A
BLANC BLAVA LLORET ASSOC. ESPORT. A - SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A
REMENCES, A.E. UNIO A - ARO, C.E. A
PENYA BONS AIRES E A - CASSA, U.D. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 05-02-2023
REMENCES, A.E. UNIO A - PENYA BONS AIRES E A
BLANC BLAVA LLORET ASSOC. ESPORT. A - ARO, C.E. A
LLORET, C.F. A - SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A
CALDES MALAVELLA, U.E. A - TORDERA, C.F. A
QUART, U.E. C - UNIÓ GIRONA A.C.E. A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A - FORNELLS, UE. A
FARNERS, C.E. A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
MALGRAT, C.D. A - CASSA, U.D. A
Jornada 17 12-02-2023
CASSA, U.D. A - REMENCES, A.E. UNIO A
PENYA BONS AIRES E A - BLANC BLAVA LLORET ASSOC. ESPORT. A
ARO, C.E. A - LLORET, C.F. A
SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A - CALDES MALAVELLA, U.E. A
TORDERA, C.F. A - QUART, U.E. C
UNIÓ GIRONA A.C.E. A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
FORNELLS, UE. A - FARNERS, C.E. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A - MALGRAT, C.D. A
Jornada 18 26-02-2023
BLANC BLAVA LLORET ASSOC. ESPORT. A - REMENCES, A.E. UNIO A
LLORET, C.F. A - PENYA BONS AIRES E A
CALDES MALAVELLA, U.E. A - ARO, C.E. A
QUART, U.E. C - SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A - TORDERA, C.F. A
FARNERS, C.E. A - UNIÓ GIRONA A.C.E. A
MALGRAT, C.D. A - FORNELLS, UE. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A - CASSA, U.D. A
Jornada 19 05-03-2023
CASSA, U.D. A - BLANC BLAVA LLORET ASSOC. ESPORT. A
REMENCES, A.E. UNIO A - LLORET, C.F. A
PENYA BONS AIRES E A - CALDES MALAVELLA, U.E. A
ARO, C.E. A - QUART, U.E. C
SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
TORDERA, C.F. A - FARNERS, C.E. A
UNIÓ GIRONA A.C.E. A - MALGRAT, C.D. A
FORNELLS, UE. A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
Jornada 20 12-03-2023
LLORET, C.F. A - BLANC BLAVA LLORET ASSOC. ESPORT. A
CALDES MALAVELLA, U.E. A - REMENCES, A.E. UNIO A
QUART, U.E. C - PENYA BONS AIRES E A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A - ARO, C.E. A
FARNERS, C.E. A - SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A
MALGRAT, C.D. A - TORDERA, C.F. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A - UNIÓ GIRONA A.C.E. A
FORNELLS, UE. A - CASSA, U.D. A
Jornada 21 19-03-2023
CASSA, U.D. A - LLORET, C.F. A
BLANC BLAVA LLORET ASSOC. ESPORT. A - CALDES MALAVELLA, U.E. A
REMENCES, A.E. UNIO A - QUART, U.E. C
PENYA BONS AIRES E A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
ARO, C.E. A - FARNERS, C.E. A
MALGRAT, C.D. A - SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A
TORDERA, C.F. A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
UNIÓ GIRONA A.C.E. A - FORNELLS, UE. A
Jornada 22 26-03-2023
CALDES MALAVELLA, U.E. A - LLORET, C.F. A
QUART, U.E. C - BLANC BLAVA LLORET ASSOC. ESPORT. A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A - REMENCES, A.E. UNIO A
FARNERS, C.E. A - PENYA BONS AIRES E A
MALGRAT, C.D. A - ARO, C.E. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A - SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A
FORNELLS, UE. A - TORDERA, C.F. A
UNIÓ GIRONA A.C.E. A - CASSA, U.D. A
Jornada 23 02-04-2023
CASSA, U.D. A - CALDES MALAVELLA, U.E. A
LLORET, C.F. A - QUART, U.E. C
BLANC BLAVA LLORET ASSOC. ESPORT. A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
REMENCES, A.E. UNIO A - FARNERS, C.E. A
PENYA BONS AIRES E A - MALGRAT, C.D. A
ARO, C.E. A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A - FORNELLS, UE. A
TORDERA, C.F. A - UNIÓ GIRONA A.C.E. A
Jornada 24 16-04-2023
QUART, U.E. C - CALDES MALAVELLA, U.E. A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A - LLORET, C.F. A
FARNERS, C.E. A - BLANC BLAVA LLORET ASSOC. ESPORT. A
MALGRAT, C.D. A - REMENCES, A.E. UNIO A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A - PENYA BONS AIRES E A
FORNELLS, UE. A - ARO, C.E. A
UNIÓ GIRONA A.C.E. A - SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A
TORDERA, C.F. A - CASSA, U.D. A
Jornada 25 23-04-2023
CASSA, U.D. A - QUART, U.E. C
CALDES MALAVELLA, U.E. A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
LLORET, C.F. A - FARNERS, C.E. A
BLANC BLAVA LLORET ASSOC. ESPORT. A - MALGRAT, C.D. A
REMENCES, A.E. UNIO A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
PENYA BONS AIRES E A - FORNELLS, UE. A
ARO, C.E. A - UNIÓ GIRONA A.C.E. A
SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A - TORDERA, C.F. A
Jornada 26 30-04-2023
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A - QUART, U.E. C
FARNERS, C.E. A - CALDES MALAVELLA, U.E. A
MALGRAT, C.D. A - LLORET, C.F. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A - BLANC BLAVA LLORET ASSOC. ESPORT. A
FORNELLS, UE. A - REMENCES, A.E. UNIO A
UNIÓ GIRONA A.C.E. A - PENYA BONS AIRES E A
TORDERA, C.F. A - ARO, C.E. A
SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A - CASSA, U.D. A
Jornada 27 07-05-2023
CASSA, U.D. A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
QUART, U.E. C - FARNERS, C.E. A
CALDES MALAVELLA, U.E. A - MALGRAT, C.D. A
LLORET, C.F. A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
BLANC BLAVA LLORET ASSOC. ESPORT. A - FORNELLS, UE. A
REMENCES, A.E. UNIO A - UNIÓ GIRONA A.C.E. A
PENYA BONS AIRES E A - TORDERA, C.F. A
ARO, C.E. A - SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A
Jornada 28 14-05-2023
FARNERS, C.E. A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
MALGRAT, C.D. A - QUART, U.E. C
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A - CALDES MALAVELLA, U.E. A
FORNELLS, UE. A - LLORET, C.F. A
UNIÓ GIRONA A.C.E. A - BLANC BLAVA LLORET ASSOC. ESPORT. A
TORDERA, C.F. A - REMENCES, A.E. UNIO A
SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A - PENYA BONS AIRES E A
ARO, C.E. A - CASSA, U.D. A
Jornada 29 21-05-2023
FARNERS, C.E. A - CASSA, U.D. A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A - MALGRAT, C.D. A
QUART, U.E. C - ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
CALDES MALAVELLA, U.E. A - FORNELLS, UE. A
LLORET, C.F. A - UNIÓ GIRONA A.C.E. A
BLANC BLAVA LLORET ASSOC. ESPORT. A - TORDERA, C.F. A
REMENCES, A.E. UNIO A - SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A
PENYA BONS AIRES E A - ARO, C.E. A
Jornada 30 28-05-2023
MALGRAT, C.D. A - FARNERS, C.E. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
FORNELLS, UE. A - QUART, U.E. C
UNIÓ GIRONA A.C.E. A - CALDES MALAVELLA, U.E. A
TORDERA, C.F. A - LLORET, C.F. A
SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A - BLANC BLAVA LLORET ASSOC. ESPORT. A
ARO, C.E. A - REMENCES, A.E. UNIO A
CASSA, U.D. A - PENYA BONS AIRES E A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.