Competició | TEMPORADA 2022-2023

infantil primera divisio | grup 1

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-10-2022
CANYELLES,C.E. A 31 ESPLUGUENC, C.F.A. A
TURÓ PEIRA, C.C.D. A 11 EUROPA, C.E. B
CATALÒNIA, U.B. A 50 Pª BARC. BARCINO, CE B
TECNOFUTBOL C.F A 13 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
SANT IGNASI C.E. A 33 Pª BARC. ANGUERA A
SANT ANDREU, U.E B 13 HORTA, U.AT. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C 50 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 12 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A
Jornada 2 09-10-2022
ESPLUGUENC, C.F.A. A 22 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
EUROPA, C.E. B 60 CANYELLES,C.E. A
Pª BARC. BARCINO, CE B 24 TURÓ PEIRA, C.C.D. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B 27 CATALÒNIA, U.B. A
Pª BARC. ANGUERA A 51 TECNOFUTBOL C.F A
HORTA, U.AT. A 31 SANT IGNASI C.E. A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 17 SANT ANDREU, U.E B
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A 12 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C
Jornada 3 16-10-2022
ESPLUGUENC, C.F.A. A 23 EUROPA, C.E. B
CANYELLES,C.E. A 12 Pª BARC. BARCINO, CE B
TURÓ PEIRA, C.C.D. A 24 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
CATALÒNIA, U.B. A 21 Pª BARC. ANGUERA A
TECNOFUTBOL C.F A 13 HORTA, U.AT. A
SANT IGNASI C.E. A 34 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
SANT ANDREU, U.E B 21 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 13 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C
Jornada 4 23-10-2022
EUROPA, C.E. B 21 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
Pª BARC. BARCINO, CE B 40 ESPLUGUENC, C.F.A. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B 40 CANYELLES,C.E. A
Pª BARC. ANGUERA A 51 TURÓ PEIRA, C.C.D. A
HORTA, U.AT. A 13 CATALÒNIA, U.B. A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 21 TECNOFUTBOL C.F A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A 21 SANT IGNASI C.E. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C 21 SANT ANDREU, U.E B
Jornada 5 30-10-2022
EUROPA, C.E. B 40 Pª BARC. BARCINO, CE B
ESPLUGUENC, C.F.A. A 03 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
CANYELLES,C.E. A 26 Pª BARC. ANGUERA A
TURÓ PEIRA, C.C.D. A 17 HORTA, U.AT. A
CATALÒNIA, U.B. A 40 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
TECNOFUTBOL C.F A 21 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A
SANT IGNASI C.E. A 11 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 02 SANT ANDREU, U.E B
Jornada 6 06-11-2022
Pª BARC. BARCINO, CE B 21 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B 03 EUROPA, C.E. B
Pª BARC. ANGUERA A 21 ESPLUGUENC, C.F.A. A
HORTA, U.AT. A 60 CANYELLES,C.E. A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 16 TURÓ PEIRA, C.C.D. A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A 00 CATALÒNIA, U.B. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C 72 TECNOFUTBOL C.F A
SANT ANDREU, U.E B 30 SANT IGNASI C.E. A
Jornada 7 13-11-2022
Pª BARC. BARCINO, CE B 21 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
EUROPA, C.E. B 02 Pª BARC. ANGUERA A
ESPLUGUENC, C.F.A. A 02 HORTA, U.AT. A
CANYELLES,C.E. A 03 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
TURÓ PEIRA, C.C.D. A 12 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A
CATALÒNIA, U.B. A 30 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C
TECNOFUTBOL C.F A 56 SANT ANDREU, U.E B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 21 SANT IGNASI C.E. A
Jornada 8 20-11-2022
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B 40 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
Pª BARC. ANGUERA A 00 Pª BARC. BARCINO, CE B
HORTA, U.AT. A 21 EUROPA, C.E. B
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 04 ESPLUGUENC, C.F.A. A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A 70 CANYELLES,C.E. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C 21 TURÓ PEIRA, C.C.D. A
SANT ANDREU, U.E B 33 CATALÒNIA, U.B. A
SANT IGNASI C.E. A 21 TECNOFUTBOL C.F A
Jornada 9 27-11-2022
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B 11 Pª BARC. ANGUERA A
Pª BARC. BARCINO, CE B 04 HORTA, U.AT. A
EUROPA, C.E. B 91 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
ESPLUGUENC, C.F.A. A 12 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A
CANYELLES,C.E. A 16 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C
TURÓ PEIRA, C.C.D. A - SANT ANDREU, U.E B
CATALÒNIA, U.B. A 10 SANT IGNASI C.E. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 22 TECNOFUTBOL C.F A
Jornada 10 11-12-2022
Pª BARC. ANGUERA A - VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
HORTA, U.AT. A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A - Pª BARC. BARCINO, CE B
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A - EUROPA, C.E. B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C - ESPLUGUENC, C.F.A. A
SANT ANDREU, U.E B - CANYELLES,C.E. A
SANT IGNASI C.E. A - TURÓ PEIRA, C.C.D. A
TECNOFUTBOL C.F A - CATALÒNIA, U.B. A
Jornada 11 18-12-2022
Pª BARC. ANGUERA A - HORTA, U.AT. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B - UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
Pª BARC. BARCINO, CE B - ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A
EUROPA, C.E. B - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C
ESPLUGUENC, C.F.A. A - SANT ANDREU, U.E B
CANYELLES,C.E. A - SANT IGNASI C.E. A
TURÓ PEIRA, C.C.D. A - TECNOFUTBOL C.F A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A - CATALÒNIA, U.B. A
Jornada 12 08-01-2023
HORTA, U.AT. A - VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A - Pª BARC. ANGUERA A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C - Pª BARC. BARCINO, CE B
SANT ANDREU, U.E B - EUROPA, C.E. B
SANT IGNASI C.E. A - ESPLUGUENC, C.F.A. A
TECNOFUTBOL C.F A - CANYELLES,C.E. A
CATALÒNIA, U.B. A - TURÓ PEIRA, C.C.D. A
Jornada 13 15-01-2023
HORTA, U.AT. A - UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
Pª BARC. ANGUERA A - ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C
Pª BARC. BARCINO, CE B - SANT ANDREU, U.E B
EUROPA, C.E. B - SANT IGNASI C.E. A
ESPLUGUENC, C.F.A. A - TECNOFUTBOL C.F A
CANYELLES,C.E. A - CATALÒNIA, U.B. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A - TURÓ PEIRA, C.C.D. A
Jornada 14 22-01-2023
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A - UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A - HORTA, U.AT. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C - Pª BARC. ANGUERA A
SANT ANDREU, U.E B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
SANT IGNASI C.E. A - Pª BARC. BARCINO, CE B
TECNOFUTBOL C.F A - EUROPA, C.E. B
CATALÒNIA, U.B. A - ESPLUGUENC, C.F.A. A
TURÓ PEIRA, C.C.D. A - CANYELLES,C.E. A
Jornada 15 29-01-2023
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A - ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A
HORTA, U.AT. A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C
Pª BARC. ANGUERA A - SANT ANDREU, U.E B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B - SANT IGNASI C.E. A
Pª BARC. BARCINO, CE B - TECNOFUTBOL C.F A
EUROPA, C.E. B - CATALÒNIA, U.B. A
ESPLUGUENC, C.F.A. A - TURÓ PEIRA, C.C.D. A
CANYELLES,C.E. A - VILA OLIMPICA CLUB ESP. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 05-02-2023
ESPLUGUENC, C.F.A. A - CANYELLES,C.E. A
EUROPA, C.E. B - TURÓ PEIRA, C.C.D. A
Pª BARC. BARCINO, CE B - CATALÒNIA, U.B. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B - TECNOFUTBOL C.F A
Pª BARC. ANGUERA A - SANT IGNASI C.E. A
HORTA, U.AT. A - SANT ANDREU, U.E B
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A - VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
Jornada 17 12-02-2023
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A - ESPLUGUENC, C.F.A. A
CANYELLES,C.E. A - EUROPA, C.E. B
TURÓ PEIRA, C.C.D. A - Pª BARC. BARCINO, CE B
CATALÒNIA, U.B. A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
TECNOFUTBOL C.F A - Pª BARC. ANGUERA A
SANT IGNASI C.E. A - HORTA, U.AT. A
SANT ANDREU, U.E B - UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C - ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A
Jornada 18 26-02-2023
EUROPA, C.E. B - ESPLUGUENC, C.F.A. A
Pª BARC. BARCINO, CE B - CANYELLES,C.E. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B - TURÓ PEIRA, C.C.D. A
Pª BARC. ANGUERA A - CATALÒNIA, U.B. A
HORTA, U.AT. A - TECNOFUTBOL C.F A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A - SANT IGNASI C.E. A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A - SANT ANDREU, U.E B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C - VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
Jornada 19 05-03-2023
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A - EUROPA, C.E. B
ESPLUGUENC, C.F.A. A - Pª BARC. BARCINO, CE B
CANYELLES,C.E. A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
TURÓ PEIRA, C.C.D. A - Pª BARC. ANGUERA A
CATALÒNIA, U.B. A - HORTA, U.AT. A
TECNOFUTBOL C.F A - UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
SANT IGNASI C.E. A - ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A
SANT ANDREU, U.E B - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C
Jornada 20 12-03-2023
Pª BARC. BARCINO, CE B - EUROPA, C.E. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B - ESPLUGUENC, C.F.A. A
Pª BARC. ANGUERA A - CANYELLES,C.E. A
HORTA, U.AT. A - TURÓ PEIRA, C.C.D. A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A - CATALÒNIA, U.B. A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A - TECNOFUTBOL C.F A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C - SANT IGNASI C.E. A
SANT ANDREU, U.E B - VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
Jornada 21 19-03-2023
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A - Pª BARC. BARCINO, CE B
EUROPA, C.E. B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
ESPLUGUENC, C.F.A. A - Pª BARC. ANGUERA A
CANYELLES,C.E. A - HORTA, U.AT. A
TURÓ PEIRA, C.C.D. A - UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
CATALÒNIA, U.B. A - ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A
TECNOFUTBOL C.F A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C
SANT IGNASI C.E. A - SANT ANDREU, U.E B
Jornada 22 26-03-2023
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B - Pª BARC. BARCINO, CE B
Pª BARC. ANGUERA A - EUROPA, C.E. B
HORTA, U.AT. A - ESPLUGUENC, C.F.A. A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A - CANYELLES,C.E. A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A - TURÓ PEIRA, C.C.D. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C - CATALÒNIA, U.B. A
SANT ANDREU, U.E B - TECNOFUTBOL C.F A
SANT IGNASI C.E. A - VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
Jornada 23 02-04-2023
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
Pª BARC. BARCINO, CE B - Pª BARC. ANGUERA A
EUROPA, C.E. B - HORTA, U.AT. A
ESPLUGUENC, C.F.A. A - UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
CANYELLES,C.E. A - ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A
TURÓ PEIRA, C.C.D. A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C
CATALÒNIA, U.B. A - SANT ANDREU, U.E B
TECNOFUTBOL C.F A - SANT IGNASI C.E. A
Jornada 24 16-04-2023
Pª BARC. ANGUERA A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
HORTA, U.AT. A - Pª BARC. BARCINO, CE B
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A - EUROPA, C.E. B
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A - ESPLUGUENC, C.F.A. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C - CANYELLES,C.E. A
SANT ANDREU, U.E B - TURÓ PEIRA, C.C.D. A
SANT IGNASI C.E. A - CATALÒNIA, U.B. A
TECNOFUTBOL C.F A - VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
Jornada 25 23-04-2023
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A - Pª BARC. ANGUERA A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B - HORTA, U.AT. A
Pª BARC. BARCINO, CE B - UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
EUROPA, C.E. B - ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A
ESPLUGUENC, C.F.A. A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C
CANYELLES,C.E. A - SANT ANDREU, U.E B
TURÓ PEIRA, C.C.D. A - SANT IGNASI C.E. A
CATALÒNIA, U.B. A - TECNOFUTBOL C.F A
Jornada 26 30-04-2023
HORTA, U.AT. A - Pª BARC. ANGUERA A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A - Pª BARC. BARCINO, CE B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C - EUROPA, C.E. B
SANT ANDREU, U.E B - ESPLUGUENC, C.F.A. A
SANT IGNASI C.E. A - CANYELLES,C.E. A
TECNOFUTBOL C.F A - TURÓ PEIRA, C.C.D. A
CATALÒNIA, U.B. A - VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
Jornada 27 07-05-2023
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A - HORTA, U.AT. A
Pª BARC. ANGUERA A - UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B - ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A
Pª BARC. BARCINO, CE B - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C
EUROPA, C.E. B - SANT ANDREU, U.E B
ESPLUGUENC, C.F.A. A - SANT IGNASI C.E. A
CANYELLES,C.E. A - TECNOFUTBOL C.F A
TURÓ PEIRA, C.C.D. A - CATALÒNIA, U.B. A
Jornada 28 14-05-2023
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A - HORTA, U.AT. A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A - Pª BARC. ANGUERA A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
SANT ANDREU, U.E B - Pª BARC. BARCINO, CE B
SANT IGNASI C.E. A - EUROPA, C.E. B
TECNOFUTBOL C.F A - ESPLUGUENC, C.F.A. A
CATALÒNIA, U.B. A - CANYELLES,C.E. A
TURÓ PEIRA, C.C.D. A - VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
Jornada 29 21-05-2023
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A - VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
HORTA, U.AT. A - ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A
Pª BARC. ANGUERA A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B - SANT ANDREU, U.E B
Pª BARC. BARCINO, CE B - SANT IGNASI C.E. A
EUROPA, C.E. B - TECNOFUTBOL C.F A
ESPLUGUENC, C.F.A. A - CATALÒNIA, U.B. A
CANYELLES,C.E. A - TURÓ PEIRA, C.C.D. A
Jornada 30 28-05-2023
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A - UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C - HORTA, U.AT. A
SANT ANDREU, U.E B - Pª BARC. ANGUERA A
SANT IGNASI C.E. A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
TECNOFUTBOL C.F A - Pª BARC. BARCINO, CE B
CATALÒNIA, U.B. A - EUROPA, C.E. B
TURÓ PEIRA, C.C.D. A - ESPLUGUENC, C.F.A. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A - CANYELLES,C.E. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.