Competició | TEMPORADA 2022-2023

divisio honor juvenil | grup 3

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-09-2022
SABADELL F.C., C.E. A 1-2 DAMM, C.F. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 1-1 BADALONA, C.F. A
C.D. EBRO 1-1 SD HUESCA SAD
EUROPA, C.E. A 2-3 BARCELONA, F.C. A
CD SAN FRANCISCO 0-0 REAL ZARAGOZA SAD
CORNELLA, U.E. SAD A 5-0 CD CONSTÀNCIA
ESPANYOL, R.C.D. A 4-1 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
GIRONA, F.C. A 0-0 RCD MALLORCA SAD
Jornada 2 11-09-2022
DAMM, C.F. A 3-3 GIRONA, F.C. A
BADALONA, C.F. A 2-2 SABADELL F.C., C.E. A
SD HUESCA SAD 4-1 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
BARCELONA, F.C. A 5-0 C.D. EBRO
REAL ZARAGOZA SAD 4-2 EUROPA, C.E. A
CD CONSTÀNCIA 0-1 CD SAN FRANCISCO
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 1-0 CORNELLA, U.E. SAD A
RCD MALLORCA SAD 1-2 ESPANYOL, R.C.D. A
Jornada 3 18-09-2022
DAMM, C.F. A 2-2 BADALONA, C.F. A
SABADELL F.C., C.E. A 2-0 SD HUESCA SAD
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 2-2 BARCELONA, F.C. A
C.D. EBRO 0-1 REAL ZARAGOZA SAD
EUROPA, C.E. A 1-2 CD CONSTÀNCIA
CD SAN FRANCISCO 0-0 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
CORNELLA, U.E. SAD A 3-0 RCD MALLORCA SAD
GIRONA, F.C. A 0-3 ESPANYOL, R.C.D. A
Jornada 4 02-10-2022
BADALONA, C.F. A 3-0 GIRONA, F.C. A
SD HUESCA SAD 2-1 DAMM, C.F. A
BARCELONA, F.C. A 2-1 SABADELL F.C., C.E. A
REAL ZARAGOZA SAD 5-0 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
CD CONSTÀNCIA 3-0 C.D. EBRO
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 1-0 EUROPA, C.E. A
RCD MALLORCA SAD 4-0 CD SAN FRANCISCO
ESPANYOL, R.C.D. A 1-1 CORNELLA, U.E. SAD A
Jornada 5 09-10-2022
BADALONA, C.F. A 0-3 SD HUESCA SAD
DAMM, C.F. A 1-0 BARCELONA, F.C. A
SABADELL F.C., C.E. A 2-3 REAL ZARAGOZA SAD
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 1-1 CD CONSTÀNCIA
C.D. EBRO 3-1 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
EUROPA, C.E. A 0-2 RCD MALLORCA SAD
CD SAN FRANCISCO 2-0 ESPANYOL, R.C.D. A
GIRONA, F.C. A 1-0 CORNELLA, U.E. SAD A
Jornada 6 16-10-2022
SD HUESCA SAD 2-0 GIRONA, F.C. A
BARCELONA, F.C. A 3-2 BADALONA, C.F. A
REAL ZARAGOZA SAD 1-1 DAMM, C.F. A
CD CONSTÀNCIA 0-2 SABADELL F.C., C.E. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 1-1 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
RCD MALLORCA SAD 3-0 C.D. EBRO
ESPANYOL, R.C.D. A 2-2 EUROPA, C.E. A
CORNELLA, U.E. SAD A 1-1 CD SAN FRANCISCO
Jornada 7 23-10-2022
SD HUESCA SAD 0-1 BARCELONA, F.C. A
BADALONA, C.F. A 1-2 REAL ZARAGOZA SAD
DAMM, C.F. A 3-1 CD CONSTÀNCIA
SABADELL F.C., C.E. A 2-0 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 1-1 RCD MALLORCA SAD
C.D. EBRO 1-2 ESPANYOL, R.C.D. A
EUROPA, C.E. A 0-3 CORNELLA, U.E. SAD A
GIRONA, F.C. A 0-1 CD SAN FRANCISCO
Jornada 8 30-10-2022
BARCELONA, F.C. A 3-1 GIRONA, F.C. A
REAL ZARAGOZA SAD 2-1 SD HUESCA SAD
CD CONSTÀNCIA 0-0 BADALONA, C.F. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 1-4 DAMM, C.F. A
RCD MALLORCA SAD 2-2 SABADELL F.C., C.E. A
ESPANYOL, R.C.D. A 2-0 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
CORNELLA, U.E. SAD A 1-0 C.D. EBRO
CD SAN FRANCISCO 4-0 EUROPA, C.E. A
Jornada 9 06-11-2022
BARCELONA, F.C. A 2-2 REAL ZARAGOZA SAD
SD HUESCA SAD 2-0 CD CONSTÀNCIA
BADALONA, C.F. A 3-3 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
DAMM, C.F. A 1-0 RCD MALLORCA SAD
SABADELL F.C., C.E. A 0-6 ESPANYOL, R.C.D. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 0-3 CORNELLA, U.E. SAD A
C.D. EBRO 4-1 CD SAN FRANCISCO
GIRONA, F.C. A 3-0 EUROPA, C.E. A
Jornada 10 13-11-2022
REAL ZARAGOZA SAD 3-0 GIRONA, F.C. A
CD CONSTÀNCIA 1-2 BARCELONA, F.C. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 0-1 SD HUESCA SAD
RCD MALLORCA SAD 2-1 BADALONA, C.F. A
ESPANYOL, R.C.D. A 0-1 DAMM, C.F. A
CORNELLA, U.E. SAD A 3-0 SABADELL F.C., C.E. A
CD SAN FRANCISCO 1-0 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
EUROPA, C.E. A 2-0 C.D. EBRO
Jornada 11 20-11-2022
REAL ZARAGOZA SAD 2-0 CD CONSTÀNCIA
BARCELONA, F.C. A 5-0 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
SD HUESCA SAD 0-3 RCD MALLORCA SAD
BADALONA, C.F. A 1-3 ESPANYOL, R.C.D. A
DAMM, C.F. A 1-0 CORNELLA, U.E. SAD A
SABADELL F.C., C.E. A 2-3 CD SAN FRANCISCO
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 2-2 EUROPA, C.E. A
GIRONA, F.C. A 2-0 C.D. EBRO
Jornada 12 27-11-2022
CD CONSTÀNCIA 1-1 GIRONA, F.C. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 0-2 REAL ZARAGOZA SAD
RCD MALLORCA SAD 2-3 BARCELONA, F.C. A
ESPANYOL, R.C.D. A 1-0 SD HUESCA SAD
CORNELLA, U.E. SAD A 0-1 BADALONA, C.F. A
CD SAN FRANCISCO 0-0 DAMM, C.F. A
EUROPA, C.E. A 1-4 SABADELL F.C., C.E. A
C.D. EBRO 0-4 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
Jornada 13 04-12-2022
CD CONSTÀNCIA - GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
REAL ZARAGOZA SAD - RCD MALLORCA SAD
BARCELONA, F.C. A - ESPANYOL, R.C.D. A
SD HUESCA SAD - CORNELLA, U.E. SAD A
BADALONA, C.F. A - CD SAN FRANCISCO
DAMM, C.F. A - EUROPA, C.E. A
SABADELL F.C., C.E. A - C.D. EBRO
GIRONA, F.C. A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
Jornada 14 11-12-2022
GIRONA, F.C. A - GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
RCD MALLORCA SAD - CD CONSTÀNCIA
ESPANYOL, R.C.D. A - REAL ZARAGOZA SAD
CORNELLA, U.E. SAD A - BARCELONA, F.C. A
CD SAN FRANCISCO - SD HUESCA SAD
EUROPA, C.E. A - BADALONA, C.F. A
C.D. EBRO - DAMM, C.F. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A - SABADELL F.C., C.E. A
Jornada 15 18-12-2022
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A - RCD MALLORCA SAD
CD CONSTÀNCIA - ESPANYOL, R.C.D. A
REAL ZARAGOZA SAD - CORNELLA, U.E. SAD A
BARCELONA, F.C. A - CD SAN FRANCISCO
SD HUESCA SAD - EUROPA, C.E. A
BADALONA, C.F. A - C.D. EBRO
DAMM, C.F. A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
SABADELL F.C., C.E. A - GIRONA, F.C. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 15-01-2023
DAMM, C.F. A - SABADELL F.C., C.E. A
BADALONA, C.F. A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
SD HUESCA SAD - C.D. EBRO
BARCELONA, F.C. A - EUROPA, C.E. A
REAL ZARAGOZA SAD - CD SAN FRANCISCO
CD CONSTÀNCIA - CORNELLA, U.E. SAD A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A - ESPANYOL, R.C.D. A
RCD MALLORCA SAD - GIRONA, F.C. A
Jornada 17 22-01-2023
GIRONA, F.C. A - DAMM, C.F. A
SABADELL F.C., C.E. A - BADALONA, C.F. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A - SD HUESCA SAD
C.D. EBRO - BARCELONA, F.C. A
EUROPA, C.E. A - REAL ZARAGOZA SAD
CD SAN FRANCISCO - CD CONSTÀNCIA
CORNELLA, U.E. SAD A - GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
ESPANYOL, R.C.D. A - RCD MALLORCA SAD
Jornada 18 29-01-2023
BADALONA, C.F. A - DAMM, C.F. A
SD HUESCA SAD - SABADELL F.C., C.E. A
BARCELONA, F.C. A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
REAL ZARAGOZA SAD - C.D. EBRO
CD CONSTÀNCIA - EUROPA, C.E. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A - CD SAN FRANCISCO
RCD MALLORCA SAD - CORNELLA, U.E. SAD A
ESPANYOL, R.C.D. A - GIRONA, F.C. A
Jornada 19 05-02-2023
GIRONA, F.C. A - BADALONA, C.F. A
DAMM, C.F. A - SD HUESCA SAD
SABADELL F.C., C.E. A - BARCELONA, F.C. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A - REAL ZARAGOZA SAD
C.D. EBRO - CD CONSTÀNCIA
EUROPA, C.E. A - GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
CD SAN FRANCISCO - RCD MALLORCA SAD
CORNELLA, U.E. SAD A - ESPANYOL, R.C.D. A
Jornada 20 12-02-2023
SD HUESCA SAD - BADALONA, C.F. A
BARCELONA, F.C. A - DAMM, C.F. A
REAL ZARAGOZA SAD - SABADELL F.C., C.E. A
CD CONSTÀNCIA - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A - C.D. EBRO
RCD MALLORCA SAD - EUROPA, C.E. A
ESPANYOL, R.C.D. A - CD SAN FRANCISCO
CORNELLA, U.E. SAD A - GIRONA, F.C. A
Jornada 21 19-02-2023
GIRONA, F.C. A - SD HUESCA SAD
BADALONA, C.F. A - BARCELONA, F.C. A
DAMM, C.F. A - REAL ZARAGOZA SAD
SABADELL F.C., C.E. A - CD CONSTÀNCIA
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A - GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
C.D. EBRO - RCD MALLORCA SAD
EUROPA, C.E. A - ESPANYOL, R.C.D. A
CD SAN FRANCISCO - CORNELLA, U.E. SAD A
Jornada 22 26-02-2023
BARCELONA, F.C. A - SD HUESCA SAD
REAL ZARAGOZA SAD - BADALONA, C.F. A
CD CONSTÀNCIA - DAMM, C.F. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A - SABADELL F.C., C.E. A
RCD MALLORCA SAD - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
ESPANYOL, R.C.D. A - C.D. EBRO
CORNELLA, U.E. SAD A - EUROPA, C.E. A
CD SAN FRANCISCO - GIRONA, F.C. A
Jornada 23 05-03-2023
GIRONA, F.C. A - BARCELONA, F.C. A
SD HUESCA SAD - REAL ZARAGOZA SAD
BADALONA, C.F. A - CD CONSTÀNCIA
DAMM, C.F. A - GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
SABADELL F.C., C.E. A - RCD MALLORCA SAD
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A - ESPANYOL, R.C.D. A
C.D. EBRO - CORNELLA, U.E. SAD A
EUROPA, C.E. A - CD SAN FRANCISCO
Jornada 24 19-03-2023
REAL ZARAGOZA SAD - BARCELONA, F.C. A
CD CONSTÀNCIA - SD HUESCA SAD
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A - BADALONA, C.F. A
RCD MALLORCA SAD - DAMM, C.F. A
ESPANYOL, R.C.D. A - SABADELL F.C., C.E. A
CORNELLA, U.E. SAD A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
CD SAN FRANCISCO - C.D. EBRO
EUROPA, C.E. A - GIRONA, F.C. A
Jornada 25 02-04-2023
GIRONA, F.C. A - REAL ZARAGOZA SAD
BARCELONA, F.C. A - CD CONSTÀNCIA
SD HUESCA SAD - GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
BADALONA, C.F. A - RCD MALLORCA SAD
DAMM, C.F. A - ESPANYOL, R.C.D. A
SABADELL F.C., C.E. A - CORNELLA, U.E. SAD A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A - CD SAN FRANCISCO
C.D. EBRO - EUROPA, C.E. A
Jornada 26 09-04-2023
CD CONSTÀNCIA - REAL ZARAGOZA SAD
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A - BARCELONA, F.C. A
RCD MALLORCA SAD - SD HUESCA SAD
ESPANYOL, R.C.D. A - BADALONA, C.F. A
CORNELLA, U.E. SAD A - DAMM, C.F. A
CD SAN FRANCISCO - SABADELL F.C., C.E. A
EUROPA, C.E. A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
C.D. EBRO - GIRONA, F.C. A
Jornada 27 16-04-2023
GIRONA, F.C. A - CD CONSTÀNCIA
REAL ZARAGOZA SAD - GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
BARCELONA, F.C. A - RCD MALLORCA SAD
SD HUESCA SAD - ESPANYOL, R.C.D. A
BADALONA, C.F. A - CORNELLA, U.E. SAD A
DAMM, C.F. A - CD SAN FRANCISCO
SABADELL F.C., C.E. A - EUROPA, C.E. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A - C.D. EBRO
Jornada 28 23-04-2023
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A - CD CONSTÀNCIA
RCD MALLORCA SAD - REAL ZARAGOZA SAD
ESPANYOL, R.C.D. A - BARCELONA, F.C. A
CORNELLA, U.E. SAD A - SD HUESCA SAD
CD SAN FRANCISCO - BADALONA, C.F. A
EUROPA, C.E. A - DAMM, C.F. A
C.D. EBRO - SABADELL F.C., C.E. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A - GIRONA, F.C. A
Jornada 29 30-04-2023
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A - GIRONA, F.C. A
CD CONSTÀNCIA - RCD MALLORCA SAD
REAL ZARAGOZA SAD - ESPANYOL, R.C.D. A
BARCELONA, F.C. A - CORNELLA, U.E. SAD A
SD HUESCA SAD - CD SAN FRANCISCO
BADALONA, C.F. A - EUROPA, C.E. A
DAMM, C.F. A - C.D. EBRO
SABADELL F.C., C.E. A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
Jornada 30 07-05-2023
RCD MALLORCA SAD - GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
ESPANYOL, R.C.D. A - CD CONSTÀNCIA
CORNELLA, U.E. SAD A - REAL ZARAGOZA SAD
CD SAN FRANCISCO - BARCELONA, F.C. A
EUROPA, C.E. A - SD HUESCA SAD
C.D. EBRO - BADALONA, C.F. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A - DAMM, C.F. A
GIRONA, F.C. A - SABADELL F.C., C.E. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.