Competició | TEMPORADA 2022-2023

divisio honor cadet | grup 1

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 25-09-2022
BARCELONA, F.C. A 51 DAMM, C.F. A
SEGRE, AT. A 22 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
SANT ANDREU, U.E A 22 GRANOLLERS, E.C. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 00 GIMNASTIC MANRESA, C. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 24 GIRONA, F.C. A
ESPANYOL, R.C.D. A 21 SANT GABRIEL, C.D. A
ESCOLA F. GAVA, C. A 02 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 11 CORNELLA, U.E. SAD A
Jornada 2 02-10-2022
DAMM, C.F. A 11 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A 11 BARCELONA, F.C. A
GRANOLLERS, E.C. A 31 SEGRE, AT. A
GIMNASTIC MANRESA, C. A 31 SANT ANDREU, U.E A
GIRONA, F.C. A 42 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
SANT GABRIEL, C.D. A 22 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 02 ESPANYOL, R.C.D. A
CORNELLA, U.E. SAD A 20 ESCOLA F. GAVA, C. A
Jornada 3 09-10-2022
DAMM, C.F. A 30 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
BARCELONA, F.C. A 60 GRANOLLERS, E.C. A
SEGRE, AT. A 01 GIMNASTIC MANRESA, C. A
SANT ANDREU, U.E A 00 GIRONA, F.C. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 10 SANT GABRIEL, C.D. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 20 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
ESPANYOL, R.C.D. A 20 CORNELLA, U.E. SAD A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 01 ESCOLA F. GAVA, C. A
Jornada 4 16-10-2022
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A 23 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
GRANOLLERS, E.C. A 44 DAMM, C.F. A
GIMNASTIC MANRESA, C. A 05 BARCELONA, F.C. A
GIRONA, F.C. A 20 SEGRE, AT. A
SANT GABRIEL, C.D. A 11 SANT ANDREU, U.E A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 10 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
CORNELLA, U.E. SAD A 22 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
ESCOLA F. GAVA, C. A 04 ESPANYOL, R.C.D. A
Jornada 5 23-10-2022
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A 11 GRANOLLERS, E.C. A
DAMM, C.F. A 12 GIMNASTIC MANRESA, C. A
BARCELONA, F.C. A 21 GIRONA, F.C. A
SEGRE, AT. A 14 SANT GABRIEL, C.D. A
SANT ANDREU, U.E A 13 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 31 CORNELLA, U.E. SAD A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 02 ESCOLA F. GAVA, C. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 02 ESPANYOL, R.C.D. A
Jornada 6 30-10-2022
GRANOLLERS, E.C. A 12 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
GIMNASTIC MANRESA, C. A 10 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
GIRONA, F.C. A 13 DAMM, C.F. A
SANT GABRIEL, C.D. A 01 BARCELONA, F.C. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 32 SEGRE, AT. A
CORNELLA, U.E. SAD A 21 SANT ANDREU, U.E A
ESCOLA F. GAVA, C. A 00 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
ESPANYOL, R.C.D. A 30 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
Jornada 7 06-11-2022
GRANOLLERS, E.C. A 02 GIMNASTIC MANRESA, C. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A 15 GIRONA, F.C. A
DAMM, C.F. A 21 SANT GABRIEL, C.D. A
BARCELONA, F.C. A 40 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
SEGRE, AT. A 11 CORNELLA, U.E. SAD A
SANT ANDREU, U.E A 13 ESCOLA F. GAVA, C. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 02 ESPANYOL, R.C.D. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 30 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
Jornada 8 13-11-2022
GIMNASTIC MANRESA, C. A 01 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
GIRONA, F.C. A 13 GRANOLLERS, E.C. A
SANT GABRIEL, C.D. A 11 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 13 DAMM, C.F. A
CORNELLA, U.E. SAD A 01 BARCELONA, F.C. A
ESCOLA F. GAVA, C. A 12 SEGRE, AT. A
ESPANYOL, R.C.D. A 40 SANT ANDREU, U.E A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 11 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
Jornada 9 20-11-2022
GIMNASTIC MANRESA, C. A 00 GIRONA, F.C. A
GRANOLLERS, E.C. A 10 SANT GABRIEL, C.D. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A 11 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
DAMM, C.F. A - CORNELLA, U.E. SAD A
BARCELONA, F.C. A - ESCOLA F. GAVA, C. A
SEGRE, AT. A 22 ESPANYOL, R.C.D. A
SANT ANDREU, U.E A 21 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 10 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
Jornada 10 27-11-2022
GIRONA, F.C. A 21 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
SANT GABRIEL, C.D. A 00 GIMNASTIC MANRESA, C. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A - GRANOLLERS, E.C. A
CORNELLA, U.E. SAD A 21 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
ESCOLA F. GAVA, C. A 12 DAMM, C.F. A
ESPANYOL, R.C.D. A 04 BARCELONA, F.C. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 00 SEGRE, AT. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 30 SANT ANDREU, U.E A
Jornada 11 11-12-2022
GIRONA, F.C. A - SANT GABRIEL, C.D. A
GIMNASTIC MANRESA, C. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
GRANOLLERS, E.C. A - CORNELLA, U.E. SAD A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A - ESCOLA F. GAVA, C. A
DAMM, C.F. A - ESPANYOL, R.C.D. A
BARCELONA, F.C. A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
SEGRE, AT. A - GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A - SANT ANDREU, U.E A
Jornada 12 18-12-2022
SANT GABRIEL, C.D. A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A - GIRONA, F.C. A
CORNELLA, U.E. SAD A - GIMNASTIC MANRESA, C. A
ESCOLA F. GAVA, C. A - GRANOLLERS, E.C. A
ESPANYOL, R.C.D. A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - DAMM, C.F. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A - BARCELONA, F.C. A
SANT ANDREU, U.E A - SEGRE, AT. A
Jornada 13 08-01-2023
SANT GABRIEL, C.D. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
GIRONA, F.C. A - CORNELLA, U.E. SAD A
GIMNASTIC MANRESA, C. A - ESCOLA F. GAVA, C. A
GRANOLLERS, E.C. A - ESPANYOL, R.C.D. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
DAMM, C.F. A - GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
BARCELONA, F.C. A - SANT ANDREU, U.E A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A - SEGRE, AT. A
Jornada 14 15-01-2023
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
CORNELLA, U.E. SAD A - SANT GABRIEL, C.D. A
ESCOLA F. GAVA, C. A - GIRONA, F.C. A
ESPANYOL, R.C.D. A - GIMNASTIC MANRESA, C. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - GRANOLLERS, E.C. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
SANT ANDREU, U.E A - DAMM, C.F. A
SEGRE, AT. A - BARCELONA, F.C. A
Jornada 15 22-01-2023
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A - CORNELLA, U.E. SAD A
SANT GABRIEL, C.D. A - ESCOLA F. GAVA, C. A
GIRONA, F.C. A - ESPANYOL, R.C.D. A
GIMNASTIC MANRESA, C. A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
GRANOLLERS, E.C. A - GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A - SANT ANDREU, U.E A
DAMM, C.F. A - SEGRE, AT. A
BARCELONA, F.C. A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 29-01-2023
DAMM, C.F. A - BARCELONA, F.C. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A - SEGRE, AT. A
GRANOLLERS, E.C. A - SANT ANDREU, U.E A
GIMNASTIC MANRESA, C. A - GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
GIRONA, F.C. A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
SANT GABRIEL, C.D. A - ESPANYOL, R.C.D. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A - ESCOLA F. GAVA, C. A
CORNELLA, U.E. SAD A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
Jornada 17 05-02-2023
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A - DAMM, C.F. A
BARCELONA, F.C. A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
SEGRE, AT. A - GRANOLLERS, E.C. A
SANT ANDREU, U.E A - GIMNASTIC MANRESA, C. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A - GIRONA, F.C. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - SANT GABRIEL, C.D. A
ESPANYOL, R.C.D. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
ESCOLA F. GAVA, C. A - CORNELLA, U.E. SAD A
Jornada 18 12-02-2023
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A - DAMM, C.F. A
GRANOLLERS, E.C. A - BARCELONA, F.C. A
GIMNASTIC MANRESA, C. A - SEGRE, AT. A
GIRONA, F.C. A - SANT ANDREU, U.E A
SANT GABRIEL, C.D. A - GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
CORNELLA, U.E. SAD A - ESPANYOL, R.C.D. A
ESCOLA F. GAVA, C. A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
Jornada 19 26-02-2023
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
DAMM, C.F. A - GRANOLLERS, E.C. A
BARCELONA, F.C. A - GIMNASTIC MANRESA, C. A
SEGRE, AT. A - GIRONA, F.C. A
SANT ANDREU, U.E A - SANT GABRIEL, C.D. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - CORNELLA, U.E. SAD A
ESPANYOL, R.C.D. A - ESCOLA F. GAVA, C. A
Jornada 20 05-03-2023
GRANOLLERS, E.C. A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
GIMNASTIC MANRESA, C. A - DAMM, C.F. A
GIRONA, F.C. A - BARCELONA, F.C. A
SANT GABRIEL, C.D. A - SEGRE, AT. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A - SANT ANDREU, U.E A
CORNELLA, U.E. SAD A - GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
ESCOLA F. GAVA, C. A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
ESPANYOL, R.C.D. A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
Jornada 21 12-03-2023
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A - GRANOLLERS, E.C. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A - GIMNASTIC MANRESA, C. A
DAMM, C.F. A - GIRONA, F.C. A
BARCELONA, F.C. A - SANT GABRIEL, C.D. A
SEGRE, AT. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
SANT ANDREU, U.E A - CORNELLA, U.E. SAD A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A - ESCOLA F. GAVA, C. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - ESPANYOL, R.C.D. A
Jornada 22 19-03-2023
GIMNASTIC MANRESA, C. A - GRANOLLERS, E.C. A
GIRONA, F.C. A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
SANT GABRIEL, C.D. A - DAMM, C.F. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A - BARCELONA, F.C. A
CORNELLA, U.E. SAD A - SEGRE, AT. A
ESCOLA F. GAVA, C. A - SANT ANDREU, U.E A
ESPANYOL, R.C.D. A - GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
Jornada 23 26-03-2023
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A - GIMNASTIC MANRESA, C. A
GRANOLLERS, E.C. A - GIRONA, F.C. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A - SANT GABRIEL, C.D. A
DAMM, C.F. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
BARCELONA, F.C. A - CORNELLA, U.E. SAD A
SEGRE, AT. A - ESCOLA F. GAVA, C. A
SANT ANDREU, U.E A - ESPANYOL, R.C.D. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
Jornada 24 02-04-2023
GIRONA, F.C. A - GIMNASTIC MANRESA, C. A
SANT GABRIEL, C.D. A - GRANOLLERS, E.C. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
CORNELLA, U.E. SAD A - DAMM, C.F. A
ESCOLA F. GAVA, C. A - BARCELONA, F.C. A
ESPANYOL, R.C.D. A - SEGRE, AT. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - SANT ANDREU, U.E A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
Jornada 25 16-04-2023
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A - GIRONA, F.C. A
GIMNASTIC MANRESA, C. A - SANT GABRIEL, C.D. A
GRANOLLERS, E.C. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A - CORNELLA, U.E. SAD A
DAMM, C.F. A - ESCOLA F. GAVA, C. A
BARCELONA, F.C. A - ESPANYOL, R.C.D. A
SEGRE, AT. A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
SANT ANDREU, U.E A - GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
Jornada 26 23-04-2023
SANT GABRIEL, C.D. A - GIRONA, F.C. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A - GIMNASTIC MANRESA, C. A
CORNELLA, U.E. SAD A - GRANOLLERS, E.C. A
ESCOLA F. GAVA, C. A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
ESPANYOL, R.C.D. A - DAMM, C.F. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - BARCELONA, F.C. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A - SEGRE, AT. A
SANT ANDREU, U.E A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
Jornada 27 30-04-2023
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A - SANT GABRIEL, C.D. A
GIRONA, F.C. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
GIMNASTIC MANRESA, C. A - CORNELLA, U.E. SAD A
GRANOLLERS, E.C. A - ESCOLA F. GAVA, C. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A - ESPANYOL, R.C.D. A
DAMM, C.F. A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
BARCELONA, F.C. A - GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
SEGRE, AT. A - SANT ANDREU, U.E A
Jornada 28 07-05-2023
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A - SANT GABRIEL, C.D. A
CORNELLA, U.E. SAD A - GIRONA, F.C. A
ESCOLA F. GAVA, C. A - GIMNASTIC MANRESA, C. A
ESPANYOL, R.C.D. A - GRANOLLERS, E.C. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A - DAMM, C.F. A
SANT ANDREU, U.E A - BARCELONA, F.C. A
SEGRE, AT. A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
Jornada 29 14-05-2023
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
SANT GABRIEL, C.D. A - CORNELLA, U.E. SAD A
GIRONA, F.C. A - ESCOLA F. GAVA, C. A
GIMNASTIC MANRESA, C. A - ESPANYOL, R.C.D. A
GRANOLLERS, E.C. A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A - GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
DAMM, C.F. A - SANT ANDREU, U.E A
BARCELONA, F.C. A - SEGRE, AT. A
Jornada 30 21-05-2023
CORNELLA, U.E. SAD A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
ESCOLA F. GAVA, C. A - SANT GABRIEL, C.D. A
ESPANYOL, R.C.D. A - GIRONA, F.C. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - GIMNASTIC MANRESA, C. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A - GRANOLLERS, E.C. A
SANT ANDREU, U.E A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
SEGRE, AT. A - DAMM, C.F. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A - BARCELONA, F.C. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.