Competició | TEMPORADA 2022-2023

cadet segona divisio | grup 9

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 09-10-2022
BALAFIA, C.F.U.E. B 30 ESCOLA F. CERVERA,C C
FIF LLEIDA, C.E. B 100 ESCOLA F. URGELL A
VILANOVENCA,U.E A 12 ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E. A
AEM, S.E. D 18 AEM, S.E. C
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A 70 GARDENY, U.D. A
PLA URGELL, C.E. B 23 PARDINYES C.F. B
ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E. B 06 ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A
SEGRE, AT. D 80 MIG SEGRIA, C.E. B
Jornada 2 16-10-2022
ESCOLA F. CERVERA,C C 17 SEGRE, AT. D
ESCOLA F. URGELL A 21 BALAFIA, C.F.U.E. B
ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E. A 06 FIF LLEIDA, C.E. B
AEM, S.E. C 80 VILANOVENCA,U.E A
GARDENY, U.D. A 17 AEM, S.E. D
PARDINYES C.F. B 23 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A 80 PLA URGELL, C.E. B
MIG SEGRIA, C.E. B 14 ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E. B
Jornada 3 23-10-2022
ESCOLA F. CERVERA,C C 40 ESCOLA F. URGELL A
BALAFIA, C.F.U.E. B 40 ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E. A
FIF LLEIDA, C.E. B 23 AEM, S.E. C
VILANOVENCA,U.E A 50 GARDENY, U.D. A
AEM, S.E. D 41 PARDINYES C.F. B
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A 23 ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A
PLA URGELL, C.E. B 11 MIG SEGRIA, C.E. B
SEGRE, AT. D 40 ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E. B
Jornada 4 30-10-2022
ESCOLA F. URGELL A 46 SEGRE, AT. D
ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E. A 33 ESCOLA F. CERVERA,C C
AEM, S.E. C 130 BALAFIA, C.F.U.E. B
GARDENY, U.D. A 15 FIF LLEIDA, C.E. B
PARDINYES C.F. B 01 VILANOVENCA,U.E A
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A 40 AEM, S.E. D
MIG SEGRIA, C.E. B 04 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E. B 32 PLA URGELL, C.E. B
Jornada 5 06-11-2022
ESCOLA F. URGELL A 32 ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E. A
ESCOLA F. CERVERA,C C 04 AEM, S.E. C
BALAFIA, C.F.U.E. B 60 GARDENY, U.D. A
FIF LLEIDA, C.E. B 30 PARDINYES C.F. B
VILANOVENCA,U.E A 22 ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A
AEM, S.E. D - MIG SEGRIA, C.E. B
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A 30 ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E. B
SEGRE, AT. D 100 PLA URGELL, C.E. B
Jornada 6 13-11-2022
ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E. A 18 SEGRE, AT. D
ESCOLA F. URGELL A 010 AEM, S.E. C
GARDENY, U.D. A 01 ESCOLA F. CERVERA,C C
PARDINYES C.F. B 20 BALAFIA, C.F.U.E. B
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A 12 FIF LLEIDA, C.E. B
MIG SEGRIA, C.E. B 16 VILANOVENCA,U.E A
ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E. B 11 AEM, S.E. D
PLA URGELL, C.E. B 09 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
Jornada 7 20-11-2022
ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E. A 110 AEM, S.E. C
ESCOLA F. URGELL A 33 GARDENY, U.D. A
ESCOLA F. CERVERA,C C 31 PARDINYES C.F. B
BALAFIA, C.F.U.E. B 010 ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A
FIF LLEIDA, C.E. B 30 MIG SEGRIA, C.E. B
VILANOVENCA,U.E A 42 ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E. B
AEM, S.E. D - PLA URGELL, C.E. B
SEGRE, AT. D 41 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
Jornada 8 27-11-2022
AEM, S.E. C 31 SEGRE, AT. D
GARDENY, U.D. A 12 ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E. A
PARDINYES C.F. B 01 ESCOLA F. URGELL A
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A 91 ESCOLA F. CERVERA,C C
MIG SEGRIA, C.E. B 16 BALAFIA, C.F.U.E. B
ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E. B 13 FIF LLEIDA, C.E. B
PLA URGELL, C.E. B 25 VILANOVENCA,U.E A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A 31 AEM, S.E. D
Jornada 9 11-12-2022
AEM, S.E. C - GARDENY, U.D. A
ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E. A - PARDINYES C.F. B
ESCOLA F. URGELL A - ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A
ESCOLA F. CERVERA,C C - MIG SEGRIA, C.E. B
BALAFIA, C.F.U.E. B - ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E. B
FIF LLEIDA, C.E. B - PLA URGELL, C.E. B
VILANOVENCA,U.E A - AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
SEGRE, AT. D - AEM, S.E. D
Jornada 10 18-12-2022
GARDENY, U.D. A - SEGRE, AT. D
PARDINYES C.F. B - AEM, S.E. C
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A - ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E. A
MIG SEGRIA, C.E. B - ESCOLA F. URGELL A
ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E. B - ESCOLA F. CERVERA,C C
PLA URGELL, C.E. B - BALAFIA, C.F.U.E. B
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A - FIF LLEIDA, C.E. B
AEM, S.E. D - VILANOVENCA,U.E A
Jornada 11 08-01-2023
GARDENY, U.D. A - PARDINYES C.F. B
AEM, S.E. C - ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A
ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E. A - MIG SEGRIA, C.E. B
ESCOLA F. URGELL A - ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E. B
ESCOLA F. CERVERA,C C - PLA URGELL, C.E. B
BALAFIA, C.F.U.E. B - AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
FIF LLEIDA, C.E. B - AEM, S.E. D
SEGRE, AT. D - VILANOVENCA,U.E A
Jornada 12 15-01-2023
PARDINYES C.F. B - SEGRE, AT. D
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A - GARDENY, U.D. A
MIG SEGRIA, C.E. B - AEM, S.E. C
ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E. B - ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E. A
PLA URGELL, C.E. B - ESCOLA F. URGELL A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A - ESCOLA F. CERVERA,C C
AEM, S.E. D - BALAFIA, C.F.U.E. B
VILANOVENCA,U.E A - FIF LLEIDA, C.E. B
Jornada 13 22-01-2023
PARDINYES C.F. B - ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A
GARDENY, U.D. A - MIG SEGRIA, C.E. B
AEM, S.E. C - ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E. B
ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E. A - PLA URGELL, C.E. B
ESCOLA F. URGELL A - AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
ESCOLA F. CERVERA,C C - AEM, S.E. D
BALAFIA, C.F.U.E. B - VILANOVENCA,U.E A
SEGRE, AT. D - FIF LLEIDA, C.E. B
Jornada 14 29-01-2023
SEGRE, AT. D - ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A
MIG SEGRIA, C.E. B - PARDINYES C.F. B
ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E. B - GARDENY, U.D. A
PLA URGELL, C.E. B - AEM, S.E. C
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A - ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E. A
AEM, S.E. D - ESCOLA F. URGELL A
VILANOVENCA,U.E A - ESCOLA F. CERVERA,C C
FIF LLEIDA, C.E. B - BALAFIA, C.F.U.E. B
Jornada 15 05-02-2023
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A - MIG SEGRIA, C.E. B
PARDINYES C.F. B - ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E. B
GARDENY, U.D. A - PLA URGELL, C.E. B
AEM, S.E. C - AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E. A - AEM, S.E. D
ESCOLA F. URGELL A - VILANOVENCA,U.E A
ESCOLA F. CERVERA,C C - FIF LLEIDA, C.E. B
BALAFIA, C.F.U.E. B - SEGRE, AT. D

SEGONA VOLTA

Jornada 16 12-02-2023
ESCOLA F. CERVERA,C C - BALAFIA, C.F.U.E. B
ESCOLA F. URGELL A - FIF LLEIDA, C.E. B
ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E. A - VILANOVENCA,U.E A
AEM, S.E. C - AEM, S.E. D
GARDENY, U.D. A - AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
PARDINYES C.F. B - PLA URGELL, C.E. B
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A - ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E. B
MIG SEGRIA, C.E. B - SEGRE, AT. D
Jornada 17 26-02-2023
SEGRE, AT. D - ESCOLA F. CERVERA,C C
BALAFIA, C.F.U.E. B - ESCOLA F. URGELL A
FIF LLEIDA, C.E. B - ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E. A
VILANOVENCA,U.E A - AEM, S.E. C
AEM, S.E. D - GARDENY, U.D. A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A - PARDINYES C.F. B
PLA URGELL, C.E. B - ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A
ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E. B - MIG SEGRIA, C.E. B
Jornada 18 05-03-2023
ESCOLA F. URGELL A - ESCOLA F. CERVERA,C C
ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E. A - BALAFIA, C.F.U.E. B
AEM, S.E. C - FIF LLEIDA, C.E. B
GARDENY, U.D. A - VILANOVENCA,U.E A
PARDINYES C.F. B - AEM, S.E. D
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A - AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
MIG SEGRIA, C.E. B - PLA URGELL, C.E. B
ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E. B - SEGRE, AT. D
Jornada 19 12-03-2023
SEGRE, AT. D - ESCOLA F. URGELL A
ESCOLA F. CERVERA,C C - ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E. A
BALAFIA, C.F.U.E. B - AEM, S.E. C
FIF LLEIDA, C.E. B - GARDENY, U.D. A
VILANOVENCA,U.E A - PARDINYES C.F. B
AEM, S.E. D - ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A - MIG SEGRIA, C.E. B
PLA URGELL, C.E. B - ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E. B
Jornada 20 19-03-2023
ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E. A - ESCOLA F. URGELL A
AEM, S.E. C - ESCOLA F. CERVERA,C C
GARDENY, U.D. A - BALAFIA, C.F.U.E. B
PARDINYES C.F. B - FIF LLEIDA, C.E. B
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A - VILANOVENCA,U.E A
MIG SEGRIA, C.E. B - AEM, S.E. D
ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E. B - AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
PLA URGELL, C.E. B - SEGRE, AT. D
Jornada 21 26-03-2023
SEGRE, AT. D - ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E. A
AEM, S.E. C - ESCOLA F. URGELL A
ESCOLA F. CERVERA,C C - GARDENY, U.D. A
BALAFIA, C.F.U.E. B - PARDINYES C.F. B
FIF LLEIDA, C.E. B - ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A
VILANOVENCA,U.E A - MIG SEGRIA, C.E. B
AEM, S.E. D - ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E. B
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A - PLA URGELL, C.E. B
Jornada 22 02-04-2023
AEM, S.E. C - ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E. A
GARDENY, U.D. A - ESCOLA F. URGELL A
PARDINYES C.F. B - ESCOLA F. CERVERA,C C
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A - BALAFIA, C.F.U.E. B
MIG SEGRIA, C.E. B - FIF LLEIDA, C.E. B
ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E. B - VILANOVENCA,U.E A
PLA URGELL, C.E. B - AEM, S.E. D
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A - SEGRE, AT. D
Jornada 23 16-04-2023
SEGRE, AT. D - AEM, S.E. C
ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E. A - GARDENY, U.D. A
ESCOLA F. URGELL A - PARDINYES C.F. B
ESCOLA F. CERVERA,C C - ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A
BALAFIA, C.F.U.E. B - MIG SEGRIA, C.E. B
FIF LLEIDA, C.E. B - ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E. B
VILANOVENCA,U.E A - PLA URGELL, C.E. B
AEM, S.E. D - AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
Jornada 24 23-04-2023
GARDENY, U.D. A - AEM, S.E. C
PARDINYES C.F. B - ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E. A
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A - ESCOLA F. URGELL A
MIG SEGRIA, C.E. B - ESCOLA F. CERVERA,C C
ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E. B - BALAFIA, C.F.U.E. B
PLA URGELL, C.E. B - FIF LLEIDA, C.E. B
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A - VILANOVENCA,U.E A
AEM, S.E. D - SEGRE, AT. D
Jornada 25 30-04-2023
SEGRE, AT. D - GARDENY, U.D. A
AEM, S.E. C - PARDINYES C.F. B
ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E. A - ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A
ESCOLA F. URGELL A - MIG SEGRIA, C.E. B
ESCOLA F. CERVERA,C C - ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E. B
BALAFIA, C.F.U.E. B - PLA URGELL, C.E. B
FIF LLEIDA, C.E. B - AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
VILANOVENCA,U.E A - AEM, S.E. D
Jornada 26 07-05-2023
PARDINYES C.F. B - GARDENY, U.D. A
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A - AEM, S.E. C
MIG SEGRIA, C.E. B - ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E. A
ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E. B - ESCOLA F. URGELL A
PLA URGELL, C.E. B - ESCOLA F. CERVERA,C C
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A - BALAFIA, C.F.U.E. B
AEM, S.E. D - FIF LLEIDA, C.E. B
VILANOVENCA,U.E A - SEGRE, AT. D
Jornada 27 14-05-2023
SEGRE, AT. D - PARDINYES C.F. B
GARDENY, U.D. A - ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A
AEM, S.E. C - MIG SEGRIA, C.E. B
ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E. A - ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E. B
ESCOLA F. URGELL A - PLA URGELL, C.E. B
ESCOLA F. CERVERA,C C - AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
BALAFIA, C.F.U.E. B - AEM, S.E. D
FIF LLEIDA, C.E. B - VILANOVENCA,U.E A
Jornada 28 21-05-2023
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A - PARDINYES C.F. B
MIG SEGRIA, C.E. B - GARDENY, U.D. A
ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E. B - AEM, S.E. C
PLA URGELL, C.E. B - ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E. A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A - ESCOLA F. URGELL A
AEM, S.E. D - ESCOLA F. CERVERA,C C
VILANOVENCA,U.E A - BALAFIA, C.F.U.E. B
FIF LLEIDA, C.E. B - SEGRE, AT. D
Jornada 29 28-05-2023
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A - SEGRE, AT. D
PARDINYES C.F. B - MIG SEGRIA, C.E. B
GARDENY, U.D. A - ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E. B
AEM, S.E. C - PLA URGELL, C.E. B
ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E. A - AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
ESCOLA F. URGELL A - AEM, S.E. D
ESCOLA F. CERVERA,C C - VILANOVENCA,U.E A
BALAFIA, C.F.U.E. B - FIF LLEIDA, C.E. B
Jornada 30 04-06-2023
MIG SEGRIA, C.E. B - ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A
ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E. B - PARDINYES C.F. B
PLA URGELL, C.E. B - GARDENY, U.D. A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A - AEM, S.E. C
AEM, S.E. D - ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E. A
VILANOVENCA,U.E A - ESCOLA F. URGELL A
FIF LLEIDA, C.E. B - ESCOLA F. CERVERA,C C
SEGRE, AT. D - BALAFIA, C.F.U.E. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.