Competició | TEMPORADA 2022-2023

cadet segona divisio | grup 8

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 09-10-2022
AEM, S.E. B 44 ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A
MOLLERUSSA C.F.J. B 70 PLA URGELL, C.E. A
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A 52 ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A
ESCOLA F. PINYANA, C.E A 24 ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES A
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A 52 ESCOLA F.TARREGA, C.E. B
BORDETA DE LLEIDA, U.E. B 41 LLEIDA PROMESES, C.F. B
BALAGUER, C.F. B 20 SEGRE, AT. C
ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A 21 BALAFIA, C.F.U.E. A
Jornada 2 16-10-2022
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A 42 ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A
PLA URGELL, C.E. A 21 AEM, S.E. B
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A 33 MOLLERUSSA C.F.J. B
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES A 12 ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A
ESCOLA F.TARREGA, C.E. B 13 ESCOLA F. PINYANA, C.E A
LLEIDA PROMESES, C.F. B 04 ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A
SEGRE, AT. C 43 BORDETA DE LLEIDA, U.E. B
BALAFIA, C.F.U.E. A 13 BALAGUER, C.F. B
Jornada 3 23-10-2022
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A 82 PLA URGELL, C.E. A
AEM, S.E. B 14 ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A
MOLLERUSSA C.F.J. B 24 ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES A
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A 60 ESCOLA F.TARREGA, C.E. B
ESCOLA F. PINYANA, C.E A 50 LLEIDA PROMESES, C.F. B
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A 27 SEGRE, AT. C
BORDETA DE LLEIDA, U.E. B 22 BALAFIA, C.F.U.E. A
ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A 11 BALAGUER, C.F. B
Jornada 4 30-10-2022
PLA URGELL, C.E. A 13 ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A 41 ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES A 31 AEM, S.E. B
ESCOLA F.TARREGA, C.E. B 12 MOLLERUSSA C.F.J. B
LLEIDA PROMESES, C.F. B 09 ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A
SEGRE, AT. C 11 ESCOLA F. PINYANA, C.E A
BALAFIA, C.F.U.E. A 42 ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A
BALAGUER, C.F. B 50 BORDETA DE LLEIDA, U.E. B
Jornada 5 06-11-2022
PLA URGELL, C.E. A 05 ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A 53 ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES A
AEM, S.E. B 30 ESCOLA F.TARREGA, C.E. B
MOLLERUSSA C.F.J. B 62 LLEIDA PROMESES, C.F. B
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A 30 SEGRE, AT. C
ESCOLA F. PINYANA, C.E A 23 BALAFIA, C.F.U.E. A
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A 32 BALAGUER, C.F. B
ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A 50 BORDETA DE LLEIDA, U.E. B
Jornada 6 13-11-2022
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A 12 ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES A 40 PLA URGELL, C.E. A
ESCOLA F.TARREGA, C.E. B 15 ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A
LLEIDA PROMESES, C.F. B 05 AEM, S.E. B
SEGRE, AT. C 10 MOLLERUSSA C.F.J. B
BALAFIA, C.F.U.E. A 24 ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A
BALAGUER, C.F. B 01 ESCOLA F. PINYANA, C.E A
BORDETA DE LLEIDA, U.E. B 02 ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A
Jornada 7 20-11-2022
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A 21 ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES A
PLA URGELL, C.E. A 10 ESCOLA F.TARREGA, C.E. B
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A 12 LLEIDA PROMESES, C.F. B
AEM, S.E. B 21 SEGRE, AT. C
MOLLERUSSA C.F.J. B 41 BALAFIA, C.F.U.E. A
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A 30 BALAGUER, C.F. B
ESCOLA F. PINYANA, C.E A 35 BORDETA DE LLEIDA, U.E. B
ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A 40 ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A
Jornada 8 27-11-2022
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES A 01 ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A
ESCOLA F.TARREGA, C.E. B 21 ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A
LLEIDA PROMESES, C.F. B 02 PLA URGELL, C.E. A
SEGRE, AT. C - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A
BALAFIA, C.F.U.E. A 17 AEM, S.E. B
BALAGUER, C.F. B 10 MOLLERUSSA C.F.J. B
BORDETA DE LLEIDA, U.E. B 17 ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A - ESCOLA F. PINYANA, C.E A
Jornada 9 11-12-2022
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES A - ESCOLA F.TARREGA, C.E. B
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A - LLEIDA PROMESES, C.F. B
PLA URGELL, C.E. A - SEGRE, AT. C
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A - BALAFIA, C.F.U.E. A
AEM, S.E. B - BALAGUER, C.F. B
MOLLERUSSA C.F.J. B - BORDETA DE LLEIDA, U.E. B
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A - ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A
ESCOLA F. PINYANA, C.E A - ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A
Jornada 10 18-12-2022
ESCOLA F.TARREGA, C.E. B - ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A
LLEIDA PROMESES, C.F. B - ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES A
SEGRE, AT. C - ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A
BALAFIA, C.F.U.E. A - PLA URGELL, C.E. A
BALAGUER, C.F. B - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A
BORDETA DE LLEIDA, U.E. B - AEM, S.E. B
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A - MOLLERUSSA C.F.J. B
ESCOLA F. PINYANA, C.E A - ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A
Jornada 11 08-01-2023
ESCOLA F.TARREGA, C.E. B - LLEIDA PROMESES, C.F. B
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES A - SEGRE, AT. C
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A - BALAFIA, C.F.U.E. A
PLA URGELL, C.E. A - BALAGUER, C.F. B
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A - BORDETA DE LLEIDA, U.E. B
AEM, S.E. B - ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A
MOLLERUSSA C.F.J. B - ESCOLA F. PINYANA, C.E A
ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A - ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A
Jornada 12 15-01-2023
LLEIDA PROMESES, C.F. B - ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A
SEGRE, AT. C - ESCOLA F.TARREGA, C.E. B
BALAFIA, C.F.U.E. A - ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES A
BALAGUER, C.F. B - ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A
BORDETA DE LLEIDA, U.E. B - PLA URGELL, C.E. A
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A
ESCOLA F. PINYANA, C.E A - AEM, S.E. B
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A - MOLLERUSSA C.F.J. B
Jornada 13 22-01-2023
LLEIDA PROMESES, C.F. B - SEGRE, AT. C
ESCOLA F.TARREGA, C.E. B - BALAFIA, C.F.U.E. A
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES A - BALAGUER, C.F. B
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A - BORDETA DE LLEIDA, U.E. B
PLA URGELL, C.E. A - ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A - ESCOLA F. PINYANA, C.E A
AEM, S.E. B - ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A
ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A - MOLLERUSSA C.F.J. B
Jornada 14 29-01-2023
ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A - SEGRE, AT. C
BALAFIA, C.F.U.E. A - LLEIDA PROMESES, C.F. B
BALAGUER, C.F. B - ESCOLA F.TARREGA, C.E. B
BORDETA DE LLEIDA, U.E. B - ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES A
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A - ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A
ESCOLA F. PINYANA, C.E A - PLA URGELL, C.E. A
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A
MOLLERUSSA C.F.J. B - AEM, S.E. B
Jornada 15 05-02-2023
SEGRE, AT. C - BALAFIA, C.F.U.E. A
LLEIDA PROMESES, C.F. B - BALAGUER, C.F. B
ESCOLA F.TARREGA, C.E. B - BORDETA DE LLEIDA, U.E. B
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES A - ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A - ESCOLA F. PINYANA, C.E A
PLA URGELL, C.E. A - ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A - MOLLERUSSA C.F.J. B
AEM, S.E. B - ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 12-02-2023
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A - AEM, S.E. B
PLA URGELL, C.E. A - MOLLERUSSA C.F.J. B
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A - ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES A - ESCOLA F. PINYANA, C.E A
ESCOLA F.TARREGA, C.E. B - ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A
LLEIDA PROMESES, C.F. B - BORDETA DE LLEIDA, U.E. B
SEGRE, AT. C - BALAGUER, C.F. B
BALAFIA, C.F.U.E. A - ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A
Jornada 17 26-02-2023
ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A
AEM, S.E. B - PLA URGELL, C.E. A
MOLLERUSSA C.F.J. B - ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A - ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES A
ESCOLA F. PINYANA, C.E A - ESCOLA F.TARREGA, C.E. B
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A - LLEIDA PROMESES, C.F. B
BORDETA DE LLEIDA, U.E. B - SEGRE, AT. C
BALAGUER, C.F. B - BALAFIA, C.F.U.E. A
Jornada 18 05-03-2023
PLA URGELL, C.E. A - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A - AEM, S.E. B
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES A - MOLLERUSSA C.F.J. B
ESCOLA F.TARREGA, C.E. B - ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A
LLEIDA PROMESES, C.F. B - ESCOLA F. PINYANA, C.E A
SEGRE, AT. C - ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A
BALAFIA, C.F.U.E. A - BORDETA DE LLEIDA, U.E. B
BALAGUER, C.F. B - ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A
Jornada 19 12-03-2023
ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A - PLA URGELL, C.E. A
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A - ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A
AEM, S.E. B - ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES A
MOLLERUSSA C.F.J. B - ESCOLA F.TARREGA, C.E. B
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A - LLEIDA PROMESES, C.F. B
ESCOLA F. PINYANA, C.E A - SEGRE, AT. C
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A - BALAFIA, C.F.U.E. A
BORDETA DE LLEIDA, U.E. B - BALAGUER, C.F. B
Jornada 20 19-03-2023
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A - PLA URGELL, C.E. A
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES A - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A
ESCOLA F.TARREGA, C.E. B - AEM, S.E. B
LLEIDA PROMESES, C.F. B - MOLLERUSSA C.F.J. B
SEGRE, AT. C - ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A
BALAFIA, C.F.U.E. A - ESCOLA F. PINYANA, C.E A
BALAGUER, C.F. B - ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A
BORDETA DE LLEIDA, U.E. B - ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A
Jornada 21 26-03-2023
ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A - ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A
PLA URGELL, C.E. A - ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES A
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A - ESCOLA F.TARREGA, C.E. B
AEM, S.E. B - LLEIDA PROMESES, C.F. B
MOLLERUSSA C.F.J. B - SEGRE, AT. C
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A - BALAFIA, C.F.U.E. A
ESCOLA F. PINYANA, C.E A - BALAGUER, C.F. B
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A - BORDETA DE LLEIDA, U.E. B
Jornada 22 02-04-2023
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES A - ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A
ESCOLA F.TARREGA, C.E. B - PLA URGELL, C.E. A
LLEIDA PROMESES, C.F. B - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A
SEGRE, AT. C - AEM, S.E. B
BALAFIA, C.F.U.E. A - MOLLERUSSA C.F.J. B
BALAGUER, C.F. B - ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A
BORDETA DE LLEIDA, U.E. B - ESCOLA F. PINYANA, C.E A
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A - ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A
Jornada 23 16-04-2023
ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A - ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES A
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A - ESCOLA F.TARREGA, C.E. B
PLA URGELL, C.E. A - LLEIDA PROMESES, C.F. B
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A - SEGRE, AT. C
AEM, S.E. B - BALAFIA, C.F.U.E. A
MOLLERUSSA C.F.J. B - BALAGUER, C.F. B
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A - BORDETA DE LLEIDA, U.E. B
ESCOLA F. PINYANA, C.E A - ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A
Jornada 24 23-04-2023
ESCOLA F.TARREGA, C.E. B - ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES A
LLEIDA PROMESES, C.F. B - ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A
SEGRE, AT. C - PLA URGELL, C.E. A
BALAFIA, C.F.U.E. A - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A
BALAGUER, C.F. B - AEM, S.E. B
BORDETA DE LLEIDA, U.E. B - MOLLERUSSA C.F.J. B
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A - ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A
ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A - ESCOLA F. PINYANA, C.E A
Jornada 25 30-04-2023
ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A - ESCOLA F.TARREGA, C.E. B
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES A - LLEIDA PROMESES, C.F. B
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A - SEGRE, AT. C
PLA URGELL, C.E. A - BALAFIA, C.F.U.E. A
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A - BALAGUER, C.F. B
AEM, S.E. B - BORDETA DE LLEIDA, U.E. B
MOLLERUSSA C.F.J. B - ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A - ESCOLA F. PINYANA, C.E A
Jornada 26 07-05-2023
LLEIDA PROMESES, C.F. B - ESCOLA F.TARREGA, C.E. B
SEGRE, AT. C - ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES A
BALAFIA, C.F.U.E. A - ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A
BALAGUER, C.F. B - PLA URGELL, C.E. A
BORDETA DE LLEIDA, U.E. B - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A - AEM, S.E. B
ESCOLA F. PINYANA, C.E A - MOLLERUSSA C.F.J. B
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A - ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A
Jornada 27 14-05-2023
ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A - LLEIDA PROMESES, C.F. B
ESCOLA F.TARREGA, C.E. B - SEGRE, AT. C
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES A - BALAFIA, C.F.U.E. A
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A - BALAGUER, C.F. B
PLA URGELL, C.E. A - BORDETA DE LLEIDA, U.E. B
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A - ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A
AEM, S.E. B - ESCOLA F. PINYANA, C.E A
MOLLERUSSA C.F.J. B - ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A
Jornada 28 21-05-2023
SEGRE, AT. C - LLEIDA PROMESES, C.F. B
BALAFIA, C.F.U.E. A - ESCOLA F.TARREGA, C.E. B
BALAGUER, C.F. B - ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES A
BORDETA DE LLEIDA, U.E. B - ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A - PLA URGELL, C.E. A
ESCOLA F. PINYANA, C.E A - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A - AEM, S.E. B
MOLLERUSSA C.F.J. B - ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A
Jornada 29 28-05-2023
SEGRE, AT. C - ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A
LLEIDA PROMESES, C.F. B - BALAFIA, C.F.U.E. A
ESCOLA F.TARREGA, C.E. B - BALAGUER, C.F. B
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES A - BORDETA DE LLEIDA, U.E. B
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A - ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A
PLA URGELL, C.E. A - ESCOLA F. PINYANA, C.E A
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A - ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A
AEM, S.E. B - MOLLERUSSA C.F.J. B
Jornada 30 04-06-2023
BALAFIA, C.F.U.E. A - SEGRE, AT. C
BALAGUER, C.F. B - LLEIDA PROMESES, C.F. B
BORDETA DE LLEIDA, U.E. B - ESCOLA F.TARREGA, C.E. B
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A - ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES A
ESCOLA F. PINYANA, C.E A - ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL A
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A - PLA URGELL, C.E. A
MOLLERUSSA C.F.J. B - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A
ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A - AEM, S.E. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.