Competició | TEMPORADA 2022-2023

cadet segona divisio | grup 44

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 09-10-2022
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D 06 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C
OAR GRÀCIA SBD E.F. A 33 ESCOLA F. SABADELL B
SABADELLENCA, UE. C 016 CERCLE SABADELLES 1856 A
POLINYA, AT. B 13 SABADELL NORD,CF. C
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. B 012 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A 04 MERCANTIL, C.E F
CERDANYOLA VALLES, F.C. F 13 SANT QUIRZE VALLES, F.C. D
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E 15 ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A
Jornada 2 16-10-2022
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C 41 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E
ESCOLA F. SABADELL B 24 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D
CERCLE SABADELLES 1856 A 150 OAR GRÀCIA SBD E.F. A
SABADELL NORD,CF. C 81 SABADELLENCA, UE. C
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B 50 POLINYA, AT. B
MERCANTIL, C.E F 110 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. D 62 ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A 61 CERDANYOLA VALLES, F.C. F
Jornada 3 23-10-2022
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C 100 ESCOLA F. SABADELL B
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D 110 CERCLE SABADELLES 1856 A
OAR GRÀCIA SBD E.F. A 08 SABADELL NORD,CF. C
SABADELLENCA, UE. C 014 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
POLINYA, AT. B 09 MERCANTIL, C.E F
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. B 13 SANT QUIRZE VALLES, F.C. D
ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A 212 ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E 14 CERDANYOLA VALLES, F.C. F
Jornada 4 30-10-2022
ESCOLA F. SABADELL B 15 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E
CERCLE SABADELLES 1856 A 81 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C
SABADELL NORD,CF. C 21 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B 90 OAR GRÀCIA SBD E.F. A
MERCANTIL, C.E F 150 SABADELLENCA, UE. C
SANT QUIRZE VALLES, F.C. D 20 POLINYA, AT. B
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A 150 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. B
CERDANYOLA VALLES, F.C. F 82 ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A
Jornada 5 06-11-2022
ESCOLA F. SABADELL B 014 CERCLE SABADELLES 1856 A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C 10 SABADELL NORD,CF. C
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D 06 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
OAR GRÀCIA SBD E.F. A 017 MERCANTIL, C.E F
SABADELLENCA, UE. C 23 SANT QUIRZE VALLES, F.C. D
POLINYA, AT. B 03 ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. B 22 CERDANYOLA VALLES, F.C. F
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E 22 ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A
Jornada 6 13-11-2022
CERCLE SABADELLES 1856 A 101 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E
SABADELL NORD,CF. C 41 ESCOLA F. SABADELL B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B 30 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C
MERCANTIL, C.E F 90 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D
SANT QUIRZE VALLES, F.C. D 30 OAR GRÀCIA SBD E.F. A
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A 102 SABADELLENCA, UE. C
CERDANYOLA VALLES, F.C. F 41 POLINYA, AT. B
ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A 51 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. B
Jornada 7 20-11-2022
CERCLE SABADELLES 1856 A 30 SABADELL NORD,CF. C
ESCOLA F. SABADELL B 011 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C 17 MERCANTIL, C.E F
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D 12 SANT QUIRZE VALLES, F.C. D
OAR GRÀCIA SBD E.F. A 011 ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A
SABADELLENCA, UE. C 15 CERDANYOLA VALLES, F.C. F
POLINYA, AT. B 56 ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E 12 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. B
Jornada 8 27-11-2022
SABADELL NORD,CF. C 41 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B 13 CERCLE SABADELLES 1856 A
MERCANTIL, C.E F 70 ESCOLA F. SABADELL B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. D 35 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A 130 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D
CERDANYOLA VALLES, F.C. F 140 OAR GRÀCIA SBD E.F. A
ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A 31 SABADELLENCA, UE. C
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. B 42 POLINYA, AT. B
Jornada 9 11-12-2022
SABADELL NORD,CF. C 13 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
CERCLE SABADELLES 1856 A 61 MERCANTIL, C.E F
ESCOLA F. SABADELL B 30 SANT QUIRZE VALLES, F.C. D
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C 34 ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D 29 CERDANYOLA VALLES, F.C. F
OAR GRÀCIA SBD E.F. A 15 ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A
SABADELLENCA, UE. C 53 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E 31 POLINYA, AT. B
Jornada 10 18-12-2022
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B 80 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E
MERCANTIL, C.E F 30 SABADELL NORD,CF. C
SANT QUIRZE VALLES, F.C. D 08 CERCLE SABADELLES 1856 A
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A 61 ESCOLA F. SABADELL B
CERDANYOLA VALLES, F.C. F 00 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C
ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A 52 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. B 51 OAR GRÀCIA SBD E.F. A
POLINYA, AT. B 33 SABADELLENCA, UE. C
Jornada 11 08-01-2023
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B 11 MERCANTIL, C.E F
SABADELL NORD,CF. C 32 SANT QUIRZE VALLES, F.C. D
CERCLE SABADELLES 1856 A 41 ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A
ESCOLA F. SABADELL B 04 CERDANYOLA VALLES, F.C. F
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C 50 ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D 32 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. B
OAR GRÀCIA SBD E.F. A 111 POLINYA, AT. B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E 12 SABADELLENCA, UE. C
Jornada 12 15-01-2023
MERCANTIL, C.E F 70 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E
SANT QUIRZE VALLES, F.C. D 05 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A 22 SABADELL NORD,CF. C
CERDANYOLA VALLES, F.C. F 05 CERCLE SABADELLES 1856 A
ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A 101 ESCOLA F. SABADELL B
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. B 24 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C
POLINYA, AT. B 33 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D
SABADELLENCA, UE. C 63 OAR GRÀCIA SBD E.F. A
Jornada 13 22-01-2023
MERCANTIL, C.E F 51 SANT QUIRZE VALLES, F.C. D
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B 21 ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A
SABADELL NORD,CF. C 00 CERDANYOLA VALLES, F.C. F
CERCLE SABADELLES 1856 A 81 ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A
ESCOLA F. SABADELL B 11 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C 50 POLINYA, AT. B
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D 41 SABADELLENCA, UE. C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E 50 OAR GRÀCIA SBD E.F. A
Jornada 14 29-01-2023
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E 11 SANT QUIRZE VALLES, F.C. D
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A 12 MERCANTIL, C.E F
CERDANYOLA VALLES, F.C. F 06 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A 03 SABADELL NORD,CF. C
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. B 011 CERCLE SABADELLES 1856 A
POLINYA, AT. B 30 ESCOLA F. SABADELL B
SABADELLENCA, UE. C 25 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C
OAR GRÀCIA SBD E.F. A 05 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D
Jornada 15 05-02-2023
SANT QUIRZE VALLES, F.C. D - ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A
MERCANTIL, C.E F 32 CERDANYOLA VALLES, F.C. F
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B 80 ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A
SABADELL NORD,CF. C 50 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. B
CERCLE SABADELLES 1856 A 51 POLINYA, AT. B
ESCOLA F. SABADELL B 33 SABADELLENCA, UE. C
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C - OAR GRÀCIA SBD E.F. A
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E

SEGONA VOLTA

Jornada 16 12-02-2023
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D
ESCOLA F. SABADELL B - OAR GRÀCIA SBD E.F. A
CERCLE SABADELLES 1856 A - SABADELLENCA, UE. C
SABADELL NORD,CF. C - POLINYA, AT. B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B - SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. B
MERCANTIL, C.E F - ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. D - CERDANYOLA VALLES, F.C. F
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E
Jornada 17 26-02-2023
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D - ESCOLA F. SABADELL B
OAR GRÀCIA SBD E.F. A - CERCLE SABADELLES 1856 A
SABADELLENCA, UE. C - SABADELL NORD,CF. C
POLINYA, AT. B - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. B - MERCANTIL, C.E F
ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A - SANT QUIRZE VALLES, F.C. D
CERDANYOLA VALLES, F.C. F - ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A
Jornada 18 05-03-2023
ESCOLA F. SABADELL B - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C
CERCLE SABADELLES 1856 A - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D
SABADELL NORD,CF. C - OAR GRÀCIA SBD E.F. A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B - SABADELLENCA, UE. C
MERCANTIL, C.E F - POLINYA, AT. B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. D - SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. B
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A - ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. F - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E
Jornada 19 12-03-2023
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E - ESCOLA F. SABADELL B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C - CERCLE SABADELLES 1856 A
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D - SABADELL NORD,CF. C
OAR GRÀCIA SBD E.F. A - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
SABADELLENCA, UE. C - MERCANTIL, C.E F
POLINYA, AT. B - SANT QUIRZE VALLES, F.C. D
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. B - ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A
ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A - CERDANYOLA VALLES, F.C. F
Jornada 20 19-03-2023
CERCLE SABADELLES 1856 A - ESCOLA F. SABADELL B
SABADELL NORD,CF. C - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D
MERCANTIL, C.E F - OAR GRÀCIA SBD E.F. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. D - SABADELLENCA, UE. C
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A - POLINYA, AT. B
CERDANYOLA VALLES, F.C. F - SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. B
ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E
Jornada 21 26-03-2023
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E - CERCLE SABADELLES 1856 A
ESCOLA F. SABADELL B - SABADELL NORD,CF. C
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D - MERCANTIL, C.E F
OAR GRÀCIA SBD E.F. A - SANT QUIRZE VALLES, F.C. D
SABADELLENCA, UE. C - ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A
POLINYA, AT. B - CERDANYOLA VALLES, F.C. F
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. B - ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A
Jornada 22 02-04-2023
SABADELL NORD,CF. C - CERCLE SABADELLES 1856 A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B - ESCOLA F. SABADELL B
MERCANTIL, C.E F - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C
SANT QUIRZE VALLES, F.C. D - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A - OAR GRÀCIA SBD E.F. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. F - SABADELLENCA, UE. C
ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A - POLINYA, AT. B
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. B - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E
Jornada 23 16-04-2023
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E - SABADELL NORD,CF. C
CERCLE SABADELLES 1856 A - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
ESCOLA F. SABADELL B - MERCANTIL, C.E F
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C - SANT QUIRZE VALLES, F.C. D
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D - ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A
OAR GRÀCIA SBD E.F. A - CERDANYOLA VALLES, F.C. F
SABADELLENCA, UE. C - ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A
POLINYA, AT. B - SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. B
Jornada 24 23-04-2023
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B - SABADELL NORD,CF. C
MERCANTIL, C.E F - CERCLE SABADELLES 1856 A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. D - ESCOLA F. SABADELL B
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C
CERDANYOLA VALLES, F.C. F - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D
ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A - OAR GRÀCIA SBD E.F. A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. B - SABADELLENCA, UE. C
POLINYA, AT. B - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E
Jornada 25 30-04-2023
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
SABADELL NORD,CF. C - MERCANTIL, C.E F
CERCLE SABADELLES 1856 A - SANT QUIRZE VALLES, F.C. D
ESCOLA F. SABADELL B - ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C - CERDANYOLA VALLES, F.C. F
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D - ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A
OAR GRÀCIA SBD E.F. A - SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. B
SABADELLENCA, UE. C - POLINYA, AT. B
Jornada 26 07-05-2023
MERCANTIL, C.E F - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. D - SABADELL NORD,CF. C
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A - CERCLE SABADELLES 1856 A
CERDANYOLA VALLES, F.C. F - ESCOLA F. SABADELL B
ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. B - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D
POLINYA, AT. B - OAR GRÀCIA SBD E.F. A
SABADELLENCA, UE. C - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E
Jornada 27 14-05-2023
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E - MERCANTIL, C.E F
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B - SANT QUIRZE VALLES, F.C. D
SABADELL NORD,CF. C - ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A
CERCLE SABADELLES 1856 A - CERDANYOLA VALLES, F.C. F
ESCOLA F. SABADELL B - ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C - SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. B
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D - POLINYA, AT. B
OAR GRÀCIA SBD E.F. A - SABADELLENCA, UE. C
Jornada 28 21-05-2023
SANT QUIRZE VALLES, F.C. D - MERCANTIL, C.E F
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
CERDANYOLA VALLES, F.C. F - SABADELL NORD,CF. C
ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A - CERCLE SABADELLES 1856 A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. B - ESCOLA F. SABADELL B
POLINYA, AT. B - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C
SABADELLENCA, UE. C - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D
OAR GRÀCIA SBD E.F. A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E
Jornada 29 28-05-2023
SANT QUIRZE VALLES, F.C. D - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E
MERCANTIL, C.E F - ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B - CERDANYOLA VALLES, F.C. F
SABADELL NORD,CF. C - ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A
CERCLE SABADELLES 1856 A - SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. B
ESCOLA F. SABADELL B - POLINYA, AT. B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C - SABADELLENCA, UE. C
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D - OAR GRÀCIA SBD E.F. A
Jornada 30 04-06-2023
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A - SANT QUIRZE VALLES, F.C. D
CERDANYOLA VALLES, F.C. F - MERCANTIL, C.E F
ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. B - SABADELL NORD,CF. C
POLINYA, AT. B - CERCLE SABADELLES 1856 A
SABADELLENCA, UE. C - ESCOLA F. SABADELL B
OAR GRÀCIA SBD E.F. A - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.