Competició | TEMPORADA 2022-2023

cadet segona divisio | grup 37

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 09-10-2022
LLIÇA D'AMUNT, C.E. B 23 ESCOLA F. BASE SENTMENAT A
VALLES, C.AT. C 03 LA LLAGOSTA, C.D. A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 01 MOLLET U.E.,CF. D
LLERONA, C.E. A 33 CANOVELLES, U.E. B
MARTORELLES, C.F. B 14 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
GRANOLLERS, E.C. E 52 SANT FOST , U.E. B
Descansa - CALDES MONTBUI, C.F. B
Jornada 2 16-10-2022
ESCOLA F. BASE SENTMENAT A - Descansa
LA LLAGOSTA, C.D. A 20 LLIÇA D'AMUNT, C.E. B
MOLLET U.E.,CF. D 161 VALLES, C.AT. C
CANOVELLES, U.E. B 24 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A 111 LLERONA, C.E. A
SANT FOST , U.E. B 08 MARTORELLES, C.F. B
CALDES MONTBUI, C.F. B 14 GRANOLLERS, E.C. E
Jornada 3 23-10-2022
ESCOLA F. BASE SENTMENAT A 70 LA LLAGOSTA, C.D. A
LLIÇA D'AMUNT, C.E. B 18 MOLLET U.E.,CF. D
VALLES, C.AT. C 02 CANOVELLES, U.E. B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 34 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
LLERONA, C.E. A 52 SANT FOST , U.E. B
MARTORELLES, C.F. B 40 CALDES MONTBUI, C.F. B
Descansa - GRANOLLERS, E.C. E
Jornada 4 30-10-2022
LA LLAGOSTA, C.D. A - Descansa
MOLLET U.E.,CF. D 52 ESCOLA F. BASE SENTMENAT A
CANOVELLES, U.E. B 41 LLIÇA D'AMUNT, C.E. B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A 90 VALLES, C.AT. C
SANT FOST , U.E. B 24 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
CALDES MONTBUI, C.F. B 21 LLERONA, C.E. A
GRANOLLERS, E.C. E 03 MARTORELLES, C.F. B
Jornada 5 06-11-2022
LA LLAGOSTA, C.D. A 05 MOLLET U.E.,CF. D
ESCOLA F. BASE SENTMENAT A 34 CANOVELLES, U.E. B
LLIÇA D'AMUNT, C.E. B 08 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
VALLES, C.AT. C 15 SANT FOST , U.E. B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 42 CALDES MONTBUI, C.F. B
LLERONA, C.E. A 13 GRANOLLERS, E.C. E
Descansa - MARTORELLES, C.F. B
Jornada 6 13-11-2022
MOLLET U.E.,CF. D - Descansa
CANOVELLES, U.E. B 20 LA LLAGOSTA, C.D. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A 90 ESCOLA F. BASE SENTMENAT A
SANT FOST , U.E. B 52 LLIÇA D'AMUNT, C.E. B
CALDES MONTBUI, C.F. B 42 VALLES, C.AT. C
GRANOLLERS, E.C. E 10 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
MARTORELLES, C.F. B 31 LLERONA, C.E. A
Jornada 7 20-11-2022
MOLLET U.E.,CF. D 10 CANOVELLES, U.E. B
LA LLAGOSTA, C.D. A 110 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
ESCOLA F. BASE SENTMENAT A 42 SANT FOST , U.E. B
LLIÇA D'AMUNT, C.E. B 13 CALDES MONTBUI, C.F. B
VALLES, C.AT. C 06 GRANOLLERS, E.C. E
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 02 MARTORELLES, C.F. B
Descansa - LLERONA, C.E. A
Jornada 8 27-11-2022
CANOVELLES, U.E. B - Descansa
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A 40 MOLLET U.E.,CF. D
SANT FOST , U.E. B 11 LA LLAGOSTA, C.D. A
CALDES MONTBUI, C.F. B 43 ESCOLA F. BASE SENTMENAT A
GRANOLLERS, E.C. E 90 LLIÇA D'AMUNT, C.E. B
MARTORELLES, C.F. B 80 VALLES, C.AT. C
LLERONA, C.E. A 50 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
Jornada 9 11-12-2022
CANOVELLES, U.E. B - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
SANT FOST , U.E. B - MOLLET U.E.,CF. D
LA LLAGOSTA, C.D. A - CALDES MONTBUI, C.F. B
ESCOLA F. BASE SENTMENAT A 04 GRANOLLERS, E.C. E
LLIÇA D'AMUNT, C.E. B 19 MARTORELLES, C.F. B
VALLES, C.AT. C - LLERONA, C.E. A
Descansa - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
Jornada 10 18-12-2022
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A - Descansa
SANT FOST , U.E. B - CANOVELLES, U.E. B
CALDES MONTBUI, C.F. B - MOLLET U.E.,CF. D
GRANOLLERS, E.C. E - LA LLAGOSTA, C.D. A
MARTORELLES, C.F. B - ESCOLA F. BASE SENTMENAT A
LLERONA, C.E. A - LLIÇA D'AMUNT, C.E. B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A - VALLES, C.AT. C
Jornada 11 08-01-2023
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A - SANT FOST , U.E. B
CANOVELLES, U.E. B - CALDES MONTBUI, C.F. B
MOLLET U.E.,CF. D - GRANOLLERS, E.C. E
LA LLAGOSTA, C.D. A - MARTORELLES, C.F. B
ESCOLA F. BASE SENTMENAT A - LLERONA, C.E. A
LLIÇA D'AMUNT, C.E. B - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
Descansa - VALLES, C.AT. C
Jornada 12 15-01-2023
Descansa - SANT FOST , U.E. B
CALDES MONTBUI, C.F. B - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
GRANOLLERS, E.C. E - CANOVELLES, U.E. B
MARTORELLES, C.F. B - MOLLET U.E.,CF. D
LLERONA, C.E. A - LA LLAGOSTA, C.D. A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A - ESCOLA F. BASE SENTMENAT A
VALLES, C.AT. C - LLIÇA D'AMUNT, C.E. B
Jornada 13 22-01-2023
SANT FOST , U.E. B - CALDES MONTBUI, C.F. B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A - GRANOLLERS, E.C. E
CANOVELLES, U.E. B - MARTORELLES, C.F. B
MOLLET U.E.,CF. D - LLERONA, C.E. A
LA LLAGOSTA, C.D. A - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
ESCOLA F. BASE SENTMENAT A - VALLES, C.AT. C
LLIÇA D'AMUNT, C.E. B - Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 14 29-01-2023
ESCOLA F. BASE SENTMENAT A - LLIÇA D'AMUNT, C.E. B
LA LLAGOSTA, C.D. A - VALLES, C.AT. C
MOLLET U.E.,CF. D - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
CANOVELLES, U.E. B - LLERONA, C.E. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A - MARTORELLES, C.F. B
SANT FOST , U.E. B - GRANOLLERS, E.C. E
CALDES MONTBUI, C.F. B - Descansa
Jornada 15 05-02-2023
Descansa - ESCOLA F. BASE SENTMENAT A
LLIÇA D'AMUNT, C.E. B - LA LLAGOSTA, C.D. A
VALLES, C.AT. C - MOLLET U.E.,CF. D
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A - CANOVELLES, U.E. B
LLERONA, C.E. A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
MARTORELLES, C.F. B - SANT FOST , U.E. B
GRANOLLERS, E.C. E - CALDES MONTBUI, C.F. B
Jornada 16 12-02-2023
LA LLAGOSTA, C.D. A - ESCOLA F. BASE SENTMENAT A
MOLLET U.E.,CF. D - LLIÇA D'AMUNT, C.E. B
CANOVELLES, U.E. B - VALLES, C.AT. C
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
SANT FOST , U.E. B - LLERONA, C.E. A
CALDES MONTBUI, C.F. B - MARTORELLES, C.F. B
GRANOLLERS, E.C. E - Descansa
Jornada 17 26-02-2023
Descansa - LA LLAGOSTA, C.D. A
ESCOLA F. BASE SENTMENAT A - MOLLET U.E.,CF. D
LLIÇA D'AMUNT, C.E. B - CANOVELLES, U.E. B
VALLES, C.AT. C - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A - SANT FOST , U.E. B
LLERONA, C.E. A - CALDES MONTBUI, C.F. B
MARTORELLES, C.F. B - GRANOLLERS, E.C. E
Jornada 18 05-03-2023
MOLLET U.E.,CF. D - LA LLAGOSTA, C.D. A
CANOVELLES, U.E. B - ESCOLA F. BASE SENTMENAT A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A - LLIÇA D'AMUNT, C.E. B
SANT FOST , U.E. B - VALLES, C.AT. C
CALDES MONTBUI, C.F. B - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
GRANOLLERS, E.C. E - LLERONA, C.E. A
MARTORELLES, C.F. B - Descansa
Jornada 19 12-03-2023
Descansa - MOLLET U.E.,CF. D
LA LLAGOSTA, C.D. A - CANOVELLES, U.E. B
ESCOLA F. BASE SENTMENAT A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
LLIÇA D'AMUNT, C.E. B - SANT FOST , U.E. B
VALLES, C.AT. C - CALDES MONTBUI, C.F. B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A - GRANOLLERS, E.C. E
LLERONA, C.E. A - MARTORELLES, C.F. B
Jornada 20 19-03-2023
CANOVELLES, U.E. B - MOLLET U.E.,CF. D
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A - LA LLAGOSTA, C.D. A
SANT FOST , U.E. B - ESCOLA F. BASE SENTMENAT A
CALDES MONTBUI, C.F. B - LLIÇA D'AMUNT, C.E. B
GRANOLLERS, E.C. E - VALLES, C.AT. C
MARTORELLES, C.F. B - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
LLERONA, C.E. A - Descansa
Jornada 21 26-03-2023
Descansa - CANOVELLES, U.E. B
MOLLET U.E.,CF. D - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
LA LLAGOSTA, C.D. A - SANT FOST , U.E. B
ESCOLA F. BASE SENTMENAT A - CALDES MONTBUI, C.F. B
LLIÇA D'AMUNT, C.E. B - GRANOLLERS, E.C. E
VALLES, C.AT. C - MARTORELLES, C.F. B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A - LLERONA, C.E. A
Jornada 22 02-04-2023
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A - CANOVELLES, U.E. B
MOLLET U.E.,CF. D - SANT FOST , U.E. B
CALDES MONTBUI, C.F. B - LA LLAGOSTA, C.D. A
GRANOLLERS, E.C. E - ESCOLA F. BASE SENTMENAT A
MARTORELLES, C.F. B - LLIÇA D'AMUNT, C.E. B
LLERONA, C.E. A - VALLES, C.AT. C
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A - Descansa
Jornada 23 16-04-2023
Descansa - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
CANOVELLES, U.E. B - SANT FOST , U.E. B
MOLLET U.E.,CF. D - CALDES MONTBUI, C.F. B
LA LLAGOSTA, C.D. A - GRANOLLERS, E.C. E
ESCOLA F. BASE SENTMENAT A - MARTORELLES, C.F. B
LLIÇA D'AMUNT, C.E. B - LLERONA, C.E. A
VALLES, C.AT. C - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
Jornada 24 23-04-2023
SANT FOST , U.E. B - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
CALDES MONTBUI, C.F. B - CANOVELLES, U.E. B
GRANOLLERS, E.C. E - MOLLET U.E.,CF. D
MARTORELLES, C.F. B - LA LLAGOSTA, C.D. A
LLERONA, C.E. A - ESCOLA F. BASE SENTMENAT A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A - LLIÇA D'AMUNT, C.E. B
VALLES, C.AT. C - Descansa
Jornada 25 30-04-2023
SANT FOST , U.E. B - Descansa
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A - CALDES MONTBUI, C.F. B
CANOVELLES, U.E. B - GRANOLLERS, E.C. E
MOLLET U.E.,CF. D - MARTORELLES, C.F. B
LA LLAGOSTA, C.D. A - LLERONA, C.E. A
ESCOLA F. BASE SENTMENAT A - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
LLIÇA D'AMUNT, C.E. B - VALLES, C.AT. C
Jornada 26 07-05-2023
CALDES MONTBUI, C.F. B - SANT FOST , U.E. B
GRANOLLERS, E.C. E - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
MARTORELLES, C.F. B - CANOVELLES, U.E. B
LLERONA, C.E. A - MOLLET U.E.,CF. D
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A - LA LLAGOSTA, C.D. A
VALLES, C.AT. C - ESCOLA F. BASE SENTMENAT A
Descansa - LLIÇA D'AMUNT, C.E. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.