Competició | TEMPORADA 2022-2023

cadet segona divisio | grup 29

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 09-10-2022
GELIDA, C.F. A 101 ATENEU IGUALADI, S.E.F. B
ODENA, C.E. B 11 IGUALADA, C.F. E
VILANOVA GELTRU C.F. C 23 SAN MAURO, U.D. C
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. B 10 BASE OLERDOLA, C.E. C
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A 61 SITGES, U.E. C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C 14 SANT SADURNI, U.E. B
CUBELLES, C.F. B 110 HORTONENC, F.C. A
Descansa - BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B
Jornada 2 16-10-2022
ATENEU IGUALADI, S.E.F. B - Descansa
IGUALADA, C.F. E 46 GELIDA, C.F. A
ODENA, C.E. B 62 SAN MAURO, U.D. C
BASE OLERDOLA, C.E. C 40 VILANOVA GELTRU C.F. C
SITGES, U.E. C 13 LA POBLA CLARAMUNT, C.F. B
SANT SADURNI, U.E. B 23 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A
HORTONENC, F.C. A 25 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B 010 CUBELLES, C.F. B
Jornada 3 23-10-2022
ATENEU IGUALADI, S.E.F. B 22 IGUALADA, C.F. E
GELIDA, C.F. A 41 SAN MAURO, U.D. C
ODENA, C.E. B 69 BASE OLERDOLA, C.E. C
VILANOVA GELTRU C.F. C 11 SITGES, U.E. C
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. B 60 SANT SADURNI, U.E. B
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A 123 HORTONENC, F.C. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C 33 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B
Descansa - CUBELLES, C.F. B
Jornada 4 30-10-2022
IGUALADA, C.F. E - Descansa
SAN MAURO, U.D. C 42 ATENEU IGUALADI, S.E.F. B
BASE OLERDOLA, C.E. C 23 GELIDA, C.F. A
SITGES, U.E. C 22 ODENA, C.E. B
SANT SADURNI, U.E. B 21 VILANOVA GELTRU C.F. C
HORTONENC, F.C. A 15 LA POBLA CLARAMUNT, C.F. B
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B 311 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A
CUBELLES, C.F. B 61 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
Jornada 5 06-11-2022
IGUALADA, C.F. E 33 SAN MAURO, U.D. C
ATENEU IGUALADI, S.E.F. B 08 BASE OLERDOLA, C.E. C
GELIDA, C.F. A 63 SITGES, U.E. C
ODENA, C.E. B 45 SANT SADURNI, U.E. B
VILANOVA GELTRU C.F. C 31 HORTONENC, F.C. A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. B 90 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A 12 CUBELLES, C.F. B
Descansa - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
Jornada 6 13-11-2022
SAN MAURO, U.D. C - Descansa
BASE OLERDOLA, C.E. C 22 IGUALADA, C.F. E
SITGES, U.E. C 51 ATENEU IGUALADI, S.E.F. B
SANT SADURNI, U.E. B 14 GELIDA, C.F. A
HORTONENC, F.C. A 42 ODENA, C.E. B
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B 31 VILANOVA GELTRU C.F. C
CUBELLES, C.F. B 11 LA POBLA CLARAMUNT, C.F. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C 28 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A
Jornada 7 20-11-2022
SAN MAURO, U.D. C 08 BASE OLERDOLA, C.E. C
IGUALADA, C.F. E 41 SITGES, U.E. C
ATENEU IGUALADI, S.E.F. B 12 SANT SADURNI, U.E. B
GELIDA, C.F. A 112 HORTONENC, F.C. A
ODENA, C.E. B 03 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B
VILANOVA GELTRU C.F. C 09 CUBELLES, C.F. B
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. B 90 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
Descansa - SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A
Jornada 8 27-11-2022
BASE OLERDOLA, C.E. C - Descansa
SITGES, U.E. C 54 SAN MAURO, U.D. C
SANT SADURNI, U.E. B 33 IGUALADA, C.F. E
HORTONENC, F.C. A 22 ATENEU IGUALADI, S.E.F. B
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B 25 GELIDA, C.F. A
CUBELLES, C.F. B 52 ODENA, C.E. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C 21 VILANOVA GELTRU C.F. C
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A 31 LA POBLA CLARAMUNT, C.F. B
Jornada 9 11-12-2022
BASE OLERDOLA, C.E. C - SITGES, U.E. C
SAN MAURO, U.D. C 18 SANT SADURNI, U.E. B
IGUALADA, C.F. E - HORTONENC, F.C. A
ATENEU IGUALADI, S.E.F. B 61 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B
GELIDA, C.F. A - CUBELLES, C.F. B
ODENA, C.E. B - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
VILANOVA GELTRU C.F. C - SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A
Descansa - LA POBLA CLARAMUNT, C.F. B
Jornada 10 18-12-2022
SITGES, U.E. C - Descansa
SANT SADURNI, U.E. B - BASE OLERDOLA, C.E. C
HORTONENC, F.C. A - SAN MAURO, U.D. C
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B - IGUALADA, C.F. E
CUBELLES, C.F. B - ATENEU IGUALADI, S.E.F. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C - GELIDA, C.F. A
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A - ODENA, C.E. B
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. B - VILANOVA GELTRU C.F. C
Jornada 11 08-01-2023
SITGES, U.E. C - SANT SADURNI, U.E. B
BASE OLERDOLA, C.E. C - HORTONENC, F.C. A
SAN MAURO, U.D. C - BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B
IGUALADA, C.F. E - CUBELLES, C.F. B
ATENEU IGUALADI, S.E.F. B - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
GELIDA, C.F. A - SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A
ODENA, C.E. B - LA POBLA CLARAMUNT, C.F. B
Descansa - VILANOVA GELTRU C.F. C
Jornada 12 15-01-2023
SANT SADURNI, U.E. B - Descansa
HORTONENC, F.C. A - SITGES, U.E. C
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B - BASE OLERDOLA, C.E. C
CUBELLES, C.F. B - SAN MAURO, U.D. C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C - IGUALADA, C.F. E
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A - ATENEU IGUALADI, S.E.F. B
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. B - GELIDA, C.F. A
VILANOVA GELTRU C.F. C - ODENA, C.E. B
Jornada 13 22-01-2023
SANT SADURNI, U.E. B - HORTONENC, F.C. A
SITGES, U.E. C - BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B
BASE OLERDOLA, C.E. C - CUBELLES, C.F. B
SAN MAURO, U.D. C - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
IGUALADA, C.F. E - SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A
ATENEU IGUALADI, S.E.F. B - LA POBLA CLARAMUNT, C.F. B
GELIDA, C.F. A - VILANOVA GELTRU C.F. C
Descansa - ODENA, C.E. B
Jornada 14 29-01-2023
Descansa - HORTONENC, F.C. A
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B - SANT SADURNI, U.E. B
CUBELLES, C.F. B - SITGES, U.E. C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C - BASE OLERDOLA, C.E. C
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A - SAN MAURO, U.D. C
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. B - IGUALADA, C.F. E
VILANOVA GELTRU C.F. C - ATENEU IGUALADI, S.E.F. B
ODENA, C.E. B - GELIDA, C.F. A
Jornada 15 05-02-2023
HORTONENC, F.C. A - BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B
SANT SADURNI, U.E. B - CUBELLES, C.F. B
SITGES, U.E. C - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
BASE OLERDOLA, C.E. C - SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A
SAN MAURO, U.D. C - LA POBLA CLARAMUNT, C.F. B
IGUALADA, C.F. E - VILANOVA GELTRU C.F. C
ATENEU IGUALADI, S.E.F. B - ODENA, C.E. B
GELIDA, C.F. A - Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 16 12-02-2023
ATENEU IGUALADI, S.E.F. B - GELIDA, C.F. A
IGUALADA, C.F. E - ODENA, C.E. B
SAN MAURO, U.D. C - VILANOVA GELTRU C.F. C
BASE OLERDOLA, C.E. C - LA POBLA CLARAMUNT, C.F. B
SITGES, U.E. C - SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A
SANT SADURNI, U.E. B - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
HORTONENC, F.C. A - CUBELLES, C.F. B
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B - Descansa
Jornada 17 26-02-2023
Descansa - ATENEU IGUALADI, S.E.F. B
GELIDA, C.F. A - IGUALADA, C.F. E
SAN MAURO, U.D. C - ODENA, C.E. B
VILANOVA GELTRU C.F. C - BASE OLERDOLA, C.E. C
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. B - SITGES, U.E. C
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A - SANT SADURNI, U.E. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C - HORTONENC, F.C. A
CUBELLES, C.F. B - BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B
Jornada 18 05-03-2023
IGUALADA, C.F. E - ATENEU IGUALADI, S.E.F. B
SAN MAURO, U.D. C - GELIDA, C.F. A
BASE OLERDOLA, C.E. C - ODENA, C.E. B
SITGES, U.E. C - VILANOVA GELTRU C.F. C
SANT SADURNI, U.E. B - LA POBLA CLARAMUNT, C.F. B
HORTONENC, F.C. A - SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
CUBELLES, C.F. B - Descansa
Jornada 19 12-03-2023
Descansa - IGUALADA, C.F. E
ATENEU IGUALADI, S.E.F. B - SAN MAURO, U.D. C
GELIDA, C.F. A - BASE OLERDOLA, C.E. C
ODENA, C.E. B - SITGES, U.E. C
VILANOVA GELTRU C.F. C - SANT SADURNI, U.E. B
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. B - HORTONENC, F.C. A
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A - BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C - CUBELLES, C.F. B
Jornada 20 19-03-2023
SAN MAURO, U.D. C - IGUALADA, C.F. E
BASE OLERDOLA, C.E. C - ATENEU IGUALADI, S.E.F. B
SITGES, U.E. C - GELIDA, C.F. A
SANT SADURNI, U.E. B - ODENA, C.E. B
HORTONENC, F.C. A - VILANOVA GELTRU C.F. C
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B - LA POBLA CLARAMUNT, C.F. B
CUBELLES, C.F. B - SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C - Descansa
Jornada 21 26-03-2023
Descansa - SAN MAURO, U.D. C
IGUALADA, C.F. E - BASE OLERDOLA, C.E. C
ATENEU IGUALADI, S.E.F. B - SITGES, U.E. C
GELIDA, C.F. A - SANT SADURNI, U.E. B
ODENA, C.E. B - HORTONENC, F.C. A
VILANOVA GELTRU C.F. C - BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. B - CUBELLES, C.F. B
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
Jornada 22 02-04-2023
BASE OLERDOLA, C.E. C - SAN MAURO, U.D. C
SITGES, U.E. C - IGUALADA, C.F. E
SANT SADURNI, U.E. B - ATENEU IGUALADI, S.E.F. B
HORTONENC, F.C. A - GELIDA, C.F. A
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B - ODENA, C.E. B
CUBELLES, C.F. B - VILANOVA GELTRU C.F. C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C - LA POBLA CLARAMUNT, C.F. B
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A - Descansa
Jornada 23 16-04-2023
Descansa - BASE OLERDOLA, C.E. C
SAN MAURO, U.D. C - SITGES, U.E. C
IGUALADA, C.F. E - SANT SADURNI, U.E. B
ATENEU IGUALADI, S.E.F. B - HORTONENC, F.C. A
GELIDA, C.F. A - BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B
ODENA, C.E. B - CUBELLES, C.F. B
VILANOVA GELTRU C.F. C - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. B - SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A
Jornada 24 23-04-2023
SITGES, U.E. C - BASE OLERDOLA, C.E. C
SANT SADURNI, U.E. B - SAN MAURO, U.D. C
HORTONENC, F.C. A - IGUALADA, C.F. E
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B - ATENEU IGUALADI, S.E.F. B
CUBELLES, C.F. B - GELIDA, C.F. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C - ODENA, C.E. B
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A - VILANOVA GELTRU C.F. C
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. B - Descansa
Jornada 25 30-04-2023
Descansa - SITGES, U.E. C
BASE OLERDOLA, C.E. C - SANT SADURNI, U.E. B
SAN MAURO, U.D. C - HORTONENC, F.C. A
IGUALADA, C.F. E - BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B
ATENEU IGUALADI, S.E.F. B - CUBELLES, C.F. B
GELIDA, C.F. A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
ODENA, C.E. B - SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A
VILANOVA GELTRU C.F. C - LA POBLA CLARAMUNT, C.F. B
Jornada 26 07-05-2023
SANT SADURNI, U.E. B - SITGES, U.E. C
HORTONENC, F.C. A - BASE OLERDOLA, C.E. C
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B - SAN MAURO, U.D. C
CUBELLES, C.F. B - IGUALADA, C.F. E
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C - ATENEU IGUALADI, S.E.F. B
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A - GELIDA, C.F. A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. B - ODENA, C.E. B
VILANOVA GELTRU C.F. C - Descansa
Jornada 27 14-05-2023
Descansa - SANT SADURNI, U.E. B
SITGES, U.E. C - HORTONENC, F.C. A
BASE OLERDOLA, C.E. C - BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B
SAN MAURO, U.D. C - CUBELLES, C.F. B
IGUALADA, C.F. E - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
ATENEU IGUALADI, S.E.F. B - SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A
GELIDA, C.F. A - LA POBLA CLARAMUNT, C.F. B
ODENA, C.E. B - VILANOVA GELTRU C.F. C
Jornada 28 21-05-2023
HORTONENC, F.C. A - SANT SADURNI, U.E. B
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B - SITGES, U.E. C
CUBELLES, C.F. B - BASE OLERDOLA, C.E. C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C - SAN MAURO, U.D. C
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A - IGUALADA, C.F. E
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. B - ATENEU IGUALADI, S.E.F. B
VILANOVA GELTRU C.F. C - GELIDA, C.F. A
ODENA, C.E. B - Descansa
Jornada 29 28-05-2023
HORTONENC, F.C. A - Descansa
SANT SADURNI, U.E. B - BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B
SITGES, U.E. C - CUBELLES, C.F. B
BASE OLERDOLA, C.E. C - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
SAN MAURO, U.D. C - SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A
IGUALADA, C.F. E - LA POBLA CLARAMUNT, C.F. B
ATENEU IGUALADI, S.E.F. B - VILANOVA GELTRU C.F. C
GELIDA, C.F. A - ODENA, C.E. B
Jornada 30 04-06-2023
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B - HORTONENC, F.C. A
CUBELLES, C.F. B - SANT SADURNI, U.E. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C - SITGES, U.E. C
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A - BASE OLERDOLA, C.E. C
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. B - SAN MAURO, U.D. C
VILANOVA GELTRU C.F. C - IGUALADA, C.F. E
ODENA, C.E. B - ATENEU IGUALADI, S.E.F. B
Descansa - GELIDA, C.F. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.