Competició | TEMPORADA 2022-2023

cadet segona divisio | grup 27

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 09-10-2022
SANTA EUGENIA, J.E. A 28 GURB, U.E. A
TARADELL, U.D. A 22 MANLLEU, A.E.C. C
RIUDEPERES C.F. AT. A 11 VOLTREGA,C.F. B
RODA DE TER, C.E. A 24 SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A
OAR VIC A 23 TONA, U.E. A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C 51 MOIÀ, C.E. A
SEVA, U.E. A 24 CENTELLES, U.E. A
Jornada 2 16-10-2022
GURB, U.E. A 50 SEVA, U.E. A
MANLLEU, A.E.C. C 100 SANTA EUGENIA, J.E. A
VOLTREGA,C.F. B 26 TARADELL, U.D. A
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A 16 RIUDEPERES C.F. AT. A
TONA, U.E. A 140 RODA DE TER, C.E. A
MOIÀ, C.E. A 111 OAR VIC A
CENTELLES, U.E. A 51 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C
Jornada 3 23-10-2022
GURB, U.E. A 31 MANLLEU, A.E.C. C
SANTA EUGENIA, J.E. A 14 VOLTREGA,C.F. B
TARADELL, U.D. A 90 SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A
RIUDEPERES C.F. AT. A 06 TONA, U.E. A
RODA DE TER, C.E. A 13 MOIÀ, C.E. A
OAR VIC A 21 CENTELLES, U.E. A
SEVA, U.E. A 24 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C
Jornada 4 30-10-2022
MANLLEU, A.E.C. C 40 SEVA, U.E. A
VOLTREGA,C.F. B 25 GURB, U.E. A
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A 60 SANTA EUGENIA, J.E. A
TONA, U.E. A 81 TARADELL, U.D. A
MOIÀ, C.E. A 06 RIUDEPERES C.F. AT. A
CENTELLES, U.E. A 110 RODA DE TER, C.E. A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C 05 OAR VIC A
Jornada 5 06-11-2022
MANLLEU, A.E.C. C 20 VOLTREGA,C.F. B
GURB, U.E. A 90 SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A
SANTA EUGENIA, J.E. A 112 TONA, U.E. A
TARADELL, U.D. A 34 MOIÀ, C.E. A
RIUDEPERES C.F. AT. A 00 CENTELLES, U.E. A
RODA DE TER, C.E. A 07 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C
SEVA, U.E. A 03 OAR VIC A
Jornada 6 13-11-2022
VOLTREGA,C.F. B 10 SEVA, U.E. A
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A 24 MANLLEU, A.E.C. C
TONA, U.E. A 60 GURB, U.E. A
MOIÀ, C.E. A 42 SANTA EUGENIA, J.E. A
CENTELLES, U.E. A 64 TARADELL, U.D. A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C 23 RIUDEPERES C.F. AT. A
OAR VIC A 130 RODA DE TER, C.E. A
Jornada 7 20-11-2022
VOLTREGA,C.F. B 33 SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A
MANLLEU, A.E.C. C 13 TONA, U.E. A
GURB, U.E. A 32 MOIÀ, C.E. A
SANTA EUGENIA, J.E. A 28 CENTELLES, U.E. A
TARADELL, U.D. A 20 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C
RIUDEPERES C.F. AT. A 24 OAR VIC A
SEVA, U.E. A 40 RODA DE TER, C.E. A
Jornada 8 27-11-2022
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A 14 SEVA, U.E. A
TONA, U.E. A 90 VOLTREGA,C.F. B
MOIÀ, C.E. A 14 MANLLEU, A.E.C. C
CENTELLES, U.E. A 20 GURB, U.E. A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C 30 SANTA EUGENIA, J.E. A
OAR VIC A 41 TARADELL, U.D. A
RODA DE TER, C.E. A 014 RIUDEPERES C.F. AT. A
Jornada 9 11-12-2022
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A 08 TONA, U.E. A
VOLTREGA,C.F. B 20 MOIÀ, C.E. A
MANLLEU, A.E.C. C 13 CENTELLES, U.E. A
GURB, U.E. A 11 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C
SANTA EUGENIA, J.E. A 016 OAR VIC A
TARADELL, U.D. A 81 RODA DE TER, C.E. A
SEVA, U.E. A 13 RIUDEPERES C.F. AT. A
Jornada 10 18-12-2022
TONA, U.E. A 170 SEVA, U.E. A
MOIÀ, C.E. A 12 SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A
CENTELLES, U.E. A 40 VOLTREGA,C.F. B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C 21 MANLLEU, A.E.C. C
OAR VIC A 52 GURB, U.E. A
RODA DE TER, C.E. A 01 SANTA EUGENIA, J.E. A
RIUDEPERES C.F. AT. A 40 TARADELL, U.D. A
Jornada 11 08-01-2023
TONA, U.E. A 50 MOIÀ, C.E. A
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A 26 CENTELLES, U.E. A
VOLTREGA,C.F. B 03 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C
MANLLEU, A.E.C. C 212 OAR VIC A
GURB, U.E. A 120 RODA DE TER, C.E. A
SANTA EUGENIA, J.E. A 29 RIUDEPERES C.F. AT. A
SEVA, U.E. A 27 TARADELL, U.D. A
Jornada 12 15-01-2023
SEVA, U.E. A 32 MOIÀ, C.E. A
CENTELLES, U.E. A 10 TONA, U.E. A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C 23 SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A
OAR VIC A 90 VOLTREGA,C.F. B
RODA DE TER, C.E. A 05 MANLLEU, A.E.C. C
RIUDEPERES C.F. AT. A 64 GURB, U.E. A
TARADELL, U.D. A 21 SANTA EUGENIA, J.E. A
Jornada 13 22-01-2023
MOIÀ, C.E. A 05 CENTELLES, U.E. A
TONA, U.E. A 70 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A 15 OAR VIC A
VOLTREGA,C.F. B 40 RODA DE TER, C.E. A
MANLLEU, A.E.C. C 33 RIUDEPERES C.F. AT. A
GURB, U.E. A 40 TARADELL, U.D. A
SANTA EUGENIA, J.E. A 43 SEVA, U.E. A

SEGONA VOLTA

Jornada 14 29-01-2023
GURB, U.E. A 121 SANTA EUGENIA, J.E. A
MANLLEU, A.E.C. C 15 TARADELL, U.D. A
VOLTREGA,C.F. B 14 RIUDEPERES C.F. AT. A
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A 40 RODA DE TER, C.E. A
TONA, U.E. A 42 OAR VIC A
MOIÀ, C.E. A 13 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C
CENTELLES, U.E. A 81 SEVA, U.E. A
Jornada 15 05-02-2023
SEVA, U.E. A 25 GURB, U.E. A
SANTA EUGENIA, J.E. A 05 MANLLEU, A.E.C. C
TARADELL, U.D. A 80 VOLTREGA,C.F. B
RIUDEPERES C.F. AT. A - SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A
RODA DE TER, C.E. A 112 TONA, U.E. A
OAR VIC A 72 MOIÀ, C.E. A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C 06 CENTELLES, U.E. A
Jornada 16 12-02-2023
MANLLEU, A.E.C. C - GURB, U.E. A
VOLTREGA,C.F. B - SANTA EUGENIA, J.E. A
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A - TARADELL, U.D. A
TONA, U.E. A - RIUDEPERES C.F. AT. A
MOIÀ, C.E. A - RODA DE TER, C.E. A
CENTELLES, U.E. A - OAR VIC A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C - SEVA, U.E. A
Jornada 17 26-02-2023
SEVA, U.E. A - MANLLEU, A.E.C. C
GURB, U.E. A - VOLTREGA,C.F. B
SANTA EUGENIA, J.E. A - SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A
TARADELL, U.D. A - TONA, U.E. A
RIUDEPERES C.F. AT. A - MOIÀ, C.E. A
RODA DE TER, C.E. A - CENTELLES, U.E. A
OAR VIC A - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C
Jornada 18 05-03-2023
VOLTREGA,C.F. B - MANLLEU, A.E.C. C
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A - GURB, U.E. A
TONA, U.E. A - SANTA EUGENIA, J.E. A
MOIÀ, C.E. A - TARADELL, U.D. A
CENTELLES, U.E. A - RIUDEPERES C.F. AT. A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C - RODA DE TER, C.E. A
OAR VIC A - SEVA, U.E. A
Jornada 19 12-03-2023
SEVA, U.E. A - VOLTREGA,C.F. B
MANLLEU, A.E.C. C - SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A
GURB, U.E. A - TONA, U.E. A
SANTA EUGENIA, J.E. A - MOIÀ, C.E. A
TARADELL, U.D. A - CENTELLES, U.E. A
RIUDEPERES C.F. AT. A - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C
RODA DE TER, C.E. A - OAR VIC A
Jornada 20 19-03-2023
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A - VOLTREGA,C.F. B
TONA, U.E. A - MANLLEU, A.E.C. C
MOIÀ, C.E. A - GURB, U.E. A
CENTELLES, U.E. A - SANTA EUGENIA, J.E. A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C - TARADELL, U.D. A
OAR VIC A - RIUDEPERES C.F. AT. A
RODA DE TER, C.E. A - SEVA, U.E. A
Jornada 21 26-03-2023
SEVA, U.E. A - SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A
VOLTREGA,C.F. B - TONA, U.E. A
MANLLEU, A.E.C. C - MOIÀ, C.E. A
GURB, U.E. A - CENTELLES, U.E. A
SANTA EUGENIA, J.E. A - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C
TARADELL, U.D. A - OAR VIC A
RIUDEPERES C.F. AT. A - RODA DE TER, C.E. A
Jornada 22 02-04-2023
TONA, U.E. A - SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A
MOIÀ, C.E. A - VOLTREGA,C.F. B
CENTELLES, U.E. A - MANLLEU, A.E.C. C
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C - GURB, U.E. A
OAR VIC A - SANTA EUGENIA, J.E. A
RODA DE TER, C.E. A - TARADELL, U.D. A
RIUDEPERES C.F. AT. A - SEVA, U.E. A
Jornada 23 16-04-2023
SEVA, U.E. A - TONA, U.E. A
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A - MOIÀ, C.E. A
VOLTREGA,C.F. B - CENTELLES, U.E. A
MANLLEU, A.E.C. C - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C
GURB, U.E. A - OAR VIC A
SANTA EUGENIA, J.E. A - RODA DE TER, C.E. A
TARADELL, U.D. A - RIUDEPERES C.F. AT. A
Jornada 24 23-04-2023
MOIÀ, C.E. A - TONA, U.E. A
CENTELLES, U.E. A - SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C - VOLTREGA,C.F. B
OAR VIC A - MANLLEU, A.E.C. C
RODA DE TER, C.E. A - GURB, U.E. A
RIUDEPERES C.F. AT. A - SANTA EUGENIA, J.E. A
TARADELL, U.D. A - SEVA, U.E. A
Jornada 25 30-04-2023
MOIÀ, C.E. A - SEVA, U.E. A
TONA, U.E. A - CENTELLES, U.E. A
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C
VOLTREGA,C.F. B - OAR VIC A
MANLLEU, A.E.C. C - RODA DE TER, C.E. A
GURB, U.E. A - RIUDEPERES C.F. AT. A
SANTA EUGENIA, J.E. A - TARADELL, U.D. A
Jornada 26 07-05-2023
CENTELLES, U.E. A - MOIÀ, C.E. A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C - TONA, U.E. A
OAR VIC A - SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A
RODA DE TER, C.E. A - VOLTREGA,C.F. B
RIUDEPERES C.F. AT. A - MANLLEU, A.E.C. C
TARADELL, U.D. A - GURB, U.E. A
SEVA, U.E. A - SANTA EUGENIA, J.E. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.