Competició | TEMPORADA 2022-2023

cadet segona divisio | grup 26

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 09-10-2022
CENTELLES, U.E. B 15 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC D
SANT MIQUEL DE BALENYA, CE. A 22 OAR VIC B
TONA, U.E. B 32 MANLLEU, A.E.C. B
LES PRESES, C.F. B 111 RIUDEPERES C.F. AT. B
VOLTREGA,C.F. A 141 CASTELLTERÇOL, C.F. A
PRADENC,F.C. A 22 TORELLO, C.F. C
FEC VALL DEL TER B 21 SANT QUIRZE BESORA, U.D. A
Descansa - FOLGUEROLES,C.F. A
Jornada 2 16-10-2022
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC D - Descansa
OAR VIC B 31 CENTELLES, U.E. B
MANLLEU, A.E.C. B 40 SANT MIQUEL DE BALENYA, CE. A
RIUDEPERES C.F. AT. B 21 TONA, U.E. B
CASTELLTERÇOL, C.F. A 53 LES PRESES, C.F. B
TORELLO, C.F. C 111 VOLTREGA,C.F. A
SANT QUIRZE BESORA, U.D. A 11 PRADENC,F.C. A
FOLGUEROLES,C.F. A 62 FEC VALL DEL TER B
Jornada 3 23-10-2022
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC D 23 OAR VIC B
CENTELLES, U.E. B 016 MANLLEU, A.E.C. B
SANT MIQUEL DE BALENYA, CE. A 17 RIUDEPERES C.F. AT. B
TONA, U.E. B 50 CASTELLTERÇOL, C.F. A
LES PRESES, C.F. B 61 TORELLO, C.F. C
VOLTREGA,C.F. A 60 SANT QUIRZE BESORA, U.D. A
PRADENC,F.C. A 02 FOLGUEROLES,C.F. A
Descansa - FEC VALL DEL TER B
Jornada 4 30-10-2022
OAR VIC B - Descansa
MANLLEU, A.E.C. B 72 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC D
RIUDEPERES C.F. AT. B 120 CENTELLES, U.E. B
CASTELLTERÇOL, C.F. A 13 SANT MIQUEL DE BALENYA, CE. A
TORELLO, C.F. C 02 TONA, U.E. B
SANT QUIRZE BESORA, U.D. A 11 LES PRESES, C.F. B
FOLGUEROLES,C.F. A 03 VOLTREGA,C.F. A
FEC VALL DEL TER B 45 PRADENC,F.C. A
Jornada 5 06-11-2022
OAR VIC B 05 MANLLEU, A.E.C. B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC D 06 RIUDEPERES C.F. AT. B
CENTELLES, U.E. B 44 CASTELLTERÇOL, C.F. A
SANT MIQUEL DE BALENYA, CE. A 40 TORELLO, C.F. C
TONA, U.E. B 40 SANT QUIRZE BESORA, U.D. A
LES PRESES, C.F. B 03 FOLGUEROLES,C.F. A
VOLTREGA,C.F. A 102 FEC VALL DEL TER B
Descansa - PRADENC,F.C. A
Jornada 6 13-11-2022
MANLLEU, A.E.C. B - Descansa
RIUDEPERES C.F. AT. B 30 OAR VIC B
CASTELLTERÇOL, C.F. A 01 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC D
TORELLO, C.F. C 64 CENTELLES, U.E. B
SANT QUIRZE BESORA, U.D. A 04 SANT MIQUEL DE BALENYA, CE. A
FOLGUEROLES,C.F. A 54 TONA, U.E. B
FEC VALL DEL TER B 11 LES PRESES, C.F. B
PRADENC,F.C. A 24 VOLTREGA,C.F. A
Jornada 7 20-11-2022
MANLLEU, A.E.C. B 11 RIUDEPERES C.F. AT. B
OAR VIC B 21 CASTELLTERÇOL, C.F. A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC D 43 TORELLO, C.F. C
CENTELLES, U.E. B 01 SANT QUIRZE BESORA, U.D. A
SANT MIQUEL DE BALENYA, CE. A 00 FOLGUEROLES,C.F. A
TONA, U.E. B 60 FEC VALL DEL TER B
LES PRESES, C.F. B 32 PRADENC,F.C. A
Descansa - VOLTREGA,C.F. A
Jornada 8 27-11-2022
RIUDEPERES C.F. AT. B - Descansa
CASTELLTERÇOL, C.F. A 25 MANLLEU, A.E.C. B
TORELLO, C.F. C 22 OAR VIC B
SANT QUIRZE BESORA, U.D. A 33 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC D
FOLGUEROLES,C.F. A 50 CENTELLES, U.E. B
FEC VALL DEL TER B 25 SANT MIQUEL DE BALENYA, CE. A
PRADENC,F.C. A 19 TONA, U.E. B
VOLTREGA,C.F. A 80 LES PRESES, C.F. B
Jornada 9 11-12-2022
RIUDEPERES C.F. AT. B 110 CASTELLTERÇOL, C.F. A
MANLLEU, A.E.C. B 71 TORELLO, C.F. C
OAR VIC B 22 SANT QUIRZE BESORA, U.D. A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC D 14 FOLGUEROLES,C.F. A
CENTELLES, U.E. B 55 FEC VALL DEL TER B
SANT MIQUEL DE BALENYA, CE. A 20 PRADENC,F.C. A
TONA, U.E. B 11 VOLTREGA,C.F. A
Descansa - LES PRESES, C.F. B
Jornada 10 18-12-2022
CASTELLTERÇOL, C.F. A - Descansa
TORELLO, C.F. C 18 RIUDEPERES C.F. AT. B
SANT QUIRZE BESORA, U.D. A 05 MANLLEU, A.E.C. B
FOLGUEROLES,C.F. A 31 OAR VIC B
FEC VALL DEL TER B 13 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC D
PRADENC,F.C. A 23 CENTELLES, U.E. B
VOLTREGA,C.F. A 32 SANT MIQUEL DE BALENYA, CE. A
LES PRESES, C.F. B 12 TONA, U.E. B
Jornada 11 08-01-2023
CASTELLTERÇOL, C.F. A 44 TORELLO, C.F. C
RIUDEPERES C.F. AT. B 190 SANT QUIRZE BESORA, U.D. A
MANLLEU, A.E.C. B 52 FOLGUEROLES,C.F. A
OAR VIC B 23 FEC VALL DEL TER B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC D 42 PRADENC,F.C. A
CENTELLES, U.E. B 07 VOLTREGA,C.F. A
SANT MIQUEL DE BALENYA, CE. A 11 LES PRESES, C.F. B
Descansa - TONA, U.E. B
Jornada 12 15-01-2023
TORELLO, C.F. C - Descansa
SANT QUIRZE BESORA, U.D. A 21 CASTELLTERÇOL, C.F. A
FOLGUEROLES,C.F. A 32 RIUDEPERES C.F. AT. B
FEC VALL DEL TER B 17 MANLLEU, A.E.C. B
PRADENC,F.C. A 12 OAR VIC B
VOLTREGA,C.F. A 51 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC D
LES PRESES, C.F. B 21 CENTELLES, U.E. B
TONA, U.E. B 20 SANT MIQUEL DE BALENYA, CE. A
Jornada 13 22-01-2023
TORELLO, C.F. C 52 SANT QUIRZE BESORA, U.D. A
CASTELLTERÇOL, C.F. A 25 FOLGUEROLES,C.F. A
RIUDEPERES C.F. AT. B 50 FEC VALL DEL TER B
MANLLEU, A.E.C. B 130 PRADENC,F.C. A
OAR VIC B 01 VOLTREGA,C.F. A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC D 21 LES PRESES, C.F. B
CENTELLES, U.E. B 03 TONA, U.E. B
Descansa - SANT MIQUEL DE BALENYA, CE. A
Jornada 14 29-01-2023
Descansa - SANT QUIRZE BESORA, U.D. A
FOLGUEROLES,C.F. A 82 TORELLO, C.F. C
FEC VALL DEL TER B 11 CASTELLTERÇOL, C.F. A
PRADENC,F.C. A 07 RIUDEPERES C.F. AT. B
VOLTREGA,C.F. A 10 MANLLEU, A.E.C. B
LES PRESES, C.F. B 13 OAR VIC B
TONA, U.E. B 21 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC D
SANT MIQUEL DE BALENYA, CE. A 31 CENTELLES, U.E. B
Jornada 15 05-02-2023
SANT QUIRZE BESORA, U.D. A 25 FOLGUEROLES,C.F. A
TORELLO, C.F. C 38 FEC VALL DEL TER B
CASTELLTERÇOL, C.F. A 32 PRADENC,F.C. A
RIUDEPERES C.F. AT. B 11 VOLTREGA,C.F. A
MANLLEU, A.E.C. B 110 LES PRESES, C.F. B
OAR VIC B 21 TONA, U.E. B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC D 21 SANT MIQUEL DE BALENYA, CE. A
CENTELLES, U.E. B - Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 16 12-02-2023
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC D - CENTELLES, U.E. B
OAR VIC B - SANT MIQUEL DE BALENYA, CE. A
MANLLEU, A.E.C. B - TONA, U.E. B
RIUDEPERES C.F. AT. B - LES PRESES, C.F. B
CASTELLTERÇOL, C.F. A - VOLTREGA,C.F. A
TORELLO, C.F. C - PRADENC,F.C. A
SANT QUIRZE BESORA, U.D. A - FEC VALL DEL TER B
FOLGUEROLES,C.F. A - Descansa
Jornada 17 26-02-2023
Descansa - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC D
CENTELLES, U.E. B - OAR VIC B
SANT MIQUEL DE BALENYA, CE. A - MANLLEU, A.E.C. B
TONA, U.E. B - RIUDEPERES C.F. AT. B
LES PRESES, C.F. B - CASTELLTERÇOL, C.F. A
VOLTREGA,C.F. A - TORELLO, C.F. C
PRADENC,F.C. A - SANT QUIRZE BESORA, U.D. A
FEC VALL DEL TER B - FOLGUEROLES,C.F. A
Jornada 18 05-03-2023
OAR VIC B - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC D
MANLLEU, A.E.C. B - CENTELLES, U.E. B
RIUDEPERES C.F. AT. B - SANT MIQUEL DE BALENYA, CE. A
CASTELLTERÇOL, C.F. A - TONA, U.E. B
TORELLO, C.F. C - LES PRESES, C.F. B
SANT QUIRZE BESORA, U.D. A - VOLTREGA,C.F. A
FOLGUEROLES,C.F. A - PRADENC,F.C. A
FEC VALL DEL TER B - Descansa
Jornada 19 12-03-2023
Descansa - OAR VIC B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC D - MANLLEU, A.E.C. B
CENTELLES, U.E. B - RIUDEPERES C.F. AT. B
SANT MIQUEL DE BALENYA, CE. A - CASTELLTERÇOL, C.F. A
TONA, U.E. B - TORELLO, C.F. C
LES PRESES, C.F. B - SANT QUIRZE BESORA, U.D. A
VOLTREGA,C.F. A - FOLGUEROLES,C.F. A
PRADENC,F.C. A - FEC VALL DEL TER B
Jornada 20 19-03-2023
MANLLEU, A.E.C. B - OAR VIC B
RIUDEPERES C.F. AT. B - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC D
CASTELLTERÇOL, C.F. A - CENTELLES, U.E. B
TORELLO, C.F. C - SANT MIQUEL DE BALENYA, CE. A
SANT QUIRZE BESORA, U.D. A - TONA, U.E. B
FOLGUEROLES,C.F. A - LES PRESES, C.F. B
FEC VALL DEL TER B - VOLTREGA,C.F. A
PRADENC,F.C. A - Descansa
Jornada 21 26-03-2023
Descansa - MANLLEU, A.E.C. B
OAR VIC B - RIUDEPERES C.F. AT. B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC D - CASTELLTERÇOL, C.F. A
CENTELLES, U.E. B - TORELLO, C.F. C
SANT MIQUEL DE BALENYA, CE. A - SANT QUIRZE BESORA, U.D. A
TONA, U.E. B - FOLGUEROLES,C.F. A
LES PRESES, C.F. B - FEC VALL DEL TER B
VOLTREGA,C.F. A - PRADENC,F.C. A
Jornada 22 02-04-2023
RIUDEPERES C.F. AT. B - MANLLEU, A.E.C. B
CASTELLTERÇOL, C.F. A - OAR VIC B
TORELLO, C.F. C - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC D
SANT QUIRZE BESORA, U.D. A - CENTELLES, U.E. B
FOLGUEROLES,C.F. A - SANT MIQUEL DE BALENYA, CE. A
FEC VALL DEL TER B - TONA, U.E. B
PRADENC,F.C. A - LES PRESES, C.F. B
VOLTREGA,C.F. A - Descansa
Jornada 23 16-04-2023
Descansa - RIUDEPERES C.F. AT. B
MANLLEU, A.E.C. B - CASTELLTERÇOL, C.F. A
OAR VIC B - TORELLO, C.F. C
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC D - SANT QUIRZE BESORA, U.D. A
CENTELLES, U.E. B - FOLGUEROLES,C.F. A
SANT MIQUEL DE BALENYA, CE. A - FEC VALL DEL TER B
TONA, U.E. B - PRADENC,F.C. A
LES PRESES, C.F. B - VOLTREGA,C.F. A
Jornada 24 23-04-2023
CASTELLTERÇOL, C.F. A - RIUDEPERES C.F. AT. B
TORELLO, C.F. C - MANLLEU, A.E.C. B
SANT QUIRZE BESORA, U.D. A - OAR VIC B
FOLGUEROLES,C.F. A - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC D
FEC VALL DEL TER B - CENTELLES, U.E. B
PRADENC,F.C. A - SANT MIQUEL DE BALENYA, CE. A
VOLTREGA,C.F. A - TONA, U.E. B
LES PRESES, C.F. B - Descansa
Jornada 25 30-04-2023
Descansa - CASTELLTERÇOL, C.F. A
RIUDEPERES C.F. AT. B - TORELLO, C.F. C
MANLLEU, A.E.C. B - SANT QUIRZE BESORA, U.D. A
OAR VIC B - FOLGUEROLES,C.F. A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC D - FEC VALL DEL TER B
CENTELLES, U.E. B - PRADENC,F.C. A
SANT MIQUEL DE BALENYA, CE. A - VOLTREGA,C.F. A
TONA, U.E. B - LES PRESES, C.F. B
Jornada 26 07-05-2023
TORELLO, C.F. C - CASTELLTERÇOL, C.F. A
SANT QUIRZE BESORA, U.D. A - RIUDEPERES C.F. AT. B
FOLGUEROLES,C.F. A - MANLLEU, A.E.C. B
FEC VALL DEL TER B - OAR VIC B
PRADENC,F.C. A - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC D
VOLTREGA,C.F. A - CENTELLES, U.E. B
LES PRESES, C.F. B - SANT MIQUEL DE BALENYA, CE. A
TONA, U.E. B - Descansa
Jornada 27 14-05-2023
Descansa - TORELLO, C.F. C
CASTELLTERÇOL, C.F. A - SANT QUIRZE BESORA, U.D. A
RIUDEPERES C.F. AT. B - FOLGUEROLES,C.F. A
MANLLEU, A.E.C. B - FEC VALL DEL TER B
OAR VIC B - PRADENC,F.C. A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC D - VOLTREGA,C.F. A
CENTELLES, U.E. B - LES PRESES, C.F. B
SANT MIQUEL DE BALENYA, CE. A - TONA, U.E. B
Jornada 28 21-05-2023
SANT QUIRZE BESORA, U.D. A - TORELLO, C.F. C
FOLGUEROLES,C.F. A - CASTELLTERÇOL, C.F. A
FEC VALL DEL TER B - RIUDEPERES C.F. AT. B
PRADENC,F.C. A - MANLLEU, A.E.C. B
VOLTREGA,C.F. A - OAR VIC B
LES PRESES, C.F. B - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC D
TONA, U.E. B - CENTELLES, U.E. B
SANT MIQUEL DE BALENYA, CE. A - Descansa
Jornada 29 28-05-2023
SANT QUIRZE BESORA, U.D. A - Descansa
TORELLO, C.F. C - FOLGUEROLES,C.F. A
CASTELLTERÇOL, C.F. A - FEC VALL DEL TER B
RIUDEPERES C.F. AT. B - PRADENC,F.C. A
MANLLEU, A.E.C. B - VOLTREGA,C.F. A
OAR VIC B - LES PRESES, C.F. B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC D - TONA, U.E. B
CENTELLES, U.E. B - SANT MIQUEL DE BALENYA, CE. A
Jornada 30 04-06-2023
FOLGUEROLES,C.F. A - SANT QUIRZE BESORA, U.D. A
FEC VALL DEL TER B - TORELLO, C.F. C
PRADENC,F.C. A - CASTELLTERÇOL, C.F. A
VOLTREGA,C.F. A - RIUDEPERES C.F. AT. B
LES PRESES, C.F. B - MANLLEU, A.E.C. B
TONA, U.E. B - OAR VIC B
SANT MIQUEL DE BALENYA, CE. A - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC D
Descansa - CENTELLES, U.E. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.