Competició | TEMPORADA 2022-2023

cadet segona divisio | grup 22

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 09-10-2022
BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A 110 CONGRÉS CLUB ESP. B
BUFALA, C.F. A 70 CANYELLES,C.E. A
SARRIA, C.P. D 22 FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET F
MARTINENC, F.C. F 05 MONTAÑESA, C.F. B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B 04 Pª BARC. CINC COPES D
BARCELONETA, C.F. C 60 CARMELO, C.D. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F 100 VALLDOREIX, F.C. C
TURÓ PEIRA, C.C.D. B 03 CAN BUXERES, F.C. C
Jornada 2 16-10-2022
CONGRÉS CLUB ESP. B 150 TURÓ PEIRA, C.C.D. B
CANYELLES,C.E. A 52 BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A
FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET F 012 BUFALA, C.F. A
MONTAÑESA, C.F. B 32 SARRIA, C.P. D
Pª BARC. CINC COPES D 130 MARTINENC, F.C. F
CARMELO, C.D. B 110 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
VALLDOREIX, F.C. C 43 BARCELONETA, C.F. C
CAN BUXERES, F.C. C 51 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
Jornada 3 23-10-2022
CONGRÉS CLUB ESP. B 41 CANYELLES,C.E. A
BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A 20 FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET F
BUFALA, C.F. A 32 MONTAÑESA, C.F. B
SARRIA, C.P. D 12 Pª BARC. CINC COPES D
MARTINENC, F.C. F 101 CARMELO, C.D. B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B 61 VALLDOREIX, F.C. C
BARCELONETA, C.F. C 03 CAN BUXERES, F.C. C
TURÓ PEIRA, C.C.D. B 27 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
Jornada 4 30-10-2022
CANYELLES,C.E. A 71 TURÓ PEIRA, C.C.D. B
FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET F 011 CONGRÉS CLUB ESP. B
MONTAÑESA, C.F. B 51 BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A
Pª BARC. CINC COPES D 05 BUFALA, C.F. A
CARMELO, C.D. B 012 SARRIA, C.P. D
VALLDOREIX, F.C. C 34 MARTINENC, F.C. F
CAN BUXERES, F.C. C 110 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F 71 BARCELONETA, C.F. C
Jornada 5 06-11-2022
CANYELLES,C.E. A 90 FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET F
CONGRÉS CLUB ESP. B 33 MONTAÑESA, C.F. B
BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A 34 Pª BARC. CINC COPES D
BUFALA, C.F. A 260 CARMELO, C.D. B
SARRIA, C.P. D 52 VALLDOREIX, F.C. C
MARTINENC, F.C. F 13 CAN BUXERES, F.C. C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B 26 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
TURÓ PEIRA, C.C.D. B 12 BARCELONETA, C.F. C
Jornada 6 13-11-2022
FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET F 20 TURÓ PEIRA, C.C.D. B
MONTAÑESA, C.F. B 34 CANYELLES,C.E. A
Pª BARC. CINC COPES D 12 CONGRÉS CLUB ESP. B
CARMELO, C.D. B - BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A
VALLDOREIX, F.C. C 08 BUFALA, C.F. A
CAN BUXERES, F.C. C 82 SARRIA, C.P. D
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F 70 MARTINENC, F.C. F
BARCELONETA, C.F. C 32 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
Jornada 7 20-11-2022
FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET F 52 MONTAÑESA, C.F. B
CANYELLES,C.E. A 01 Pª BARC. CINC COPES D
CONGRÉS CLUB ESP. B 340 CARMELO, C.D. B
BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A 42 VALLDOREIX, F.C. C
BUFALA, C.F. A 31 CAN BUXERES, F.C. C
SARRIA, C.P. D 42 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
MARTINENC, F.C. F 14 BARCELONETA, C.F. C
TURÓ PEIRA, C.C.D. B 41 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
Jornada 8 27-11-2022
MONTAÑESA, C.F. B 70 TURÓ PEIRA, C.C.D. B
Pª BARC. CINC COPES D 11 FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET F
CARMELO, C.D. B 018 CANYELLES,C.E. A
VALLDOREIX, F.C. C 08 CONGRÉS CLUB ESP. B
CAN BUXERES, F.C. C 61 BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F 012 BUFALA, C.F. A
BARCELONETA, C.F. C 32 SARRIA, C.P. D
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B 30 MARTINENC, F.C. F
Jornada 9 11-12-2022
MONTAÑESA, C.F. B - Pª BARC. CINC COPES D
FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET F - CARMELO, C.D. B
CANYELLES,C.E. A - VALLDOREIX, F.C. C
CONGRÉS CLUB ESP. B - CAN BUXERES, F.C. C
BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
BUFALA, C.F. A - BARCELONETA, C.F. C
SARRIA, C.P. D - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
TURÓ PEIRA, C.C.D. B - MARTINENC, F.C. F
Jornada 10 18-12-2022
Pª BARC. CINC COPES D - TURÓ PEIRA, C.C.D. B
CARMELO, C.D. B - MONTAÑESA, C.F. B
VALLDOREIX, F.C. C - FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET F
CAN BUXERES, F.C. C - CANYELLES,C.E. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F - CONGRÉS CLUB ESP. B
BARCELONETA, C.F. C - BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B - BUFALA, C.F. A
MARTINENC, F.C. F - SARRIA, C.P. D
Jornada 11 08-01-2023
Pª BARC. CINC COPES D - CARMELO, C.D. B
MONTAÑESA, C.F. B - VALLDOREIX, F.C. C
FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET F - CAN BUXERES, F.C. C
CANYELLES,C.E. A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
CONGRÉS CLUB ESP. B - BARCELONETA, C.F. C
BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
BUFALA, C.F. A - MARTINENC, F.C. F
TURÓ PEIRA, C.C.D. B - SARRIA, C.P. D
Jornada 12 15-01-2023
CARMELO, C.D. B - TURÓ PEIRA, C.C.D. B
VALLDOREIX, F.C. C - Pª BARC. CINC COPES D
CAN BUXERES, F.C. C - MONTAÑESA, C.F. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F - FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET F
BARCELONETA, C.F. C - CANYELLES,C.E. A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B - CONGRÉS CLUB ESP. B
MARTINENC, F.C. F - BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A
SARRIA, C.P. D - BUFALA, C.F. A
Jornada 13 22-01-2023
CARMELO, C.D. B - VALLDOREIX, F.C. C
Pª BARC. CINC COPES D - CAN BUXERES, F.C. C
MONTAÑESA, C.F. B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET F - BARCELONETA, C.F. C
CANYELLES,C.E. A - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
CONGRÉS CLUB ESP. B - MARTINENC, F.C. F
BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A - SARRIA, C.P. D
TURÓ PEIRA, C.C.D. B - BUFALA, C.F. A
Jornada 14 29-01-2023
TURÓ PEIRA, C.C.D. B - VALLDOREIX, F.C. C
CAN BUXERES, F.C. C - CARMELO, C.D. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F - Pª BARC. CINC COPES D
BARCELONETA, C.F. C - MONTAÑESA, C.F. B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B - FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET F
MARTINENC, F.C. F - CANYELLES,C.E. A
SARRIA, C.P. D - CONGRÉS CLUB ESP. B
BUFALA, C.F. A - BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A
Jornada 15 05-02-2023
VALLDOREIX, F.C. C - CAN BUXERES, F.C. C
CARMELO, C.D. B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
Pª BARC. CINC COPES D - BARCELONETA, C.F. C
MONTAÑESA, C.F. B - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET F - MARTINENC, F.C. F
CANYELLES,C.E. A - SARRIA, C.P. D
CONGRÉS CLUB ESP. B - BUFALA, C.F. A
BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A - TURÓ PEIRA, C.C.D. B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 12-02-2023
CONGRÉS CLUB ESP. B - BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A
CANYELLES,C.E. A - BUFALA, C.F. A
FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET F - SARRIA, C.P. D
MONTAÑESA, C.F. B - MARTINENC, F.C. F
Pª BARC. CINC COPES D - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
CARMELO, C.D. B - BARCELONETA, C.F. C
VALLDOREIX, F.C. C - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
CAN BUXERES, F.C. C - TURÓ PEIRA, C.C.D. B
Jornada 17 26-02-2023
TURÓ PEIRA, C.C.D. B - CONGRÉS CLUB ESP. B
BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A - CANYELLES,C.E. A
BUFALA, C.F. A - FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET F
SARRIA, C.P. D - MONTAÑESA, C.F. B
MARTINENC, F.C. F - Pª BARC. CINC COPES D
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B - CARMELO, C.D. B
BARCELONETA, C.F. C - VALLDOREIX, F.C. C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F - CAN BUXERES, F.C. C
Jornada 18 05-03-2023
CANYELLES,C.E. A - CONGRÉS CLUB ESP. B
FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET F - BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A
MONTAÑESA, C.F. B - BUFALA, C.F. A
Pª BARC. CINC COPES D - SARRIA, C.P. D
CARMELO, C.D. B - MARTINENC, F.C. F
VALLDOREIX, F.C. C - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
CAN BUXERES, F.C. C - BARCELONETA, C.F. C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F - TURÓ PEIRA, C.C.D. B
Jornada 19 12-03-2023
TURÓ PEIRA, C.C.D. B - CANYELLES,C.E. A
CONGRÉS CLUB ESP. B - FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET F
BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A - MONTAÑESA, C.F. B
BUFALA, C.F. A - Pª BARC. CINC COPES D
SARRIA, C.P. D - CARMELO, C.D. B
MARTINENC, F.C. F - VALLDOREIX, F.C. C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B - CAN BUXERES, F.C. C
BARCELONETA, C.F. C - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
Jornada 20 19-03-2023
FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET F - CANYELLES,C.E. A
MONTAÑESA, C.F. B - CONGRÉS CLUB ESP. B
Pª BARC. CINC COPES D - BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A
CARMELO, C.D. B - BUFALA, C.F. A
VALLDOREIX, F.C. C - SARRIA, C.P. D
CAN BUXERES, F.C. C - MARTINENC, F.C. F
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
BARCELONETA, C.F. C - TURÓ PEIRA, C.C.D. B
Jornada 21 26-03-2023
TURÓ PEIRA, C.C.D. B - FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET F
CANYELLES,C.E. A - MONTAÑESA, C.F. B
CONGRÉS CLUB ESP. B - Pª BARC. CINC COPES D
BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A - CARMELO, C.D. B
BUFALA, C.F. A - VALLDOREIX, F.C. C
SARRIA, C.P. D - CAN BUXERES, F.C. C
MARTINENC, F.C. F - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B - BARCELONETA, C.F. C
Jornada 22 02-04-2023
MONTAÑESA, C.F. B - FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET F
Pª BARC. CINC COPES D - CANYELLES,C.E. A
CARMELO, C.D. B - CONGRÉS CLUB ESP. B
VALLDOREIX, F.C. C - BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A
CAN BUXERES, F.C. C - BUFALA, C.F. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F - SARRIA, C.P. D
BARCELONETA, C.F. C - MARTINENC, F.C. F
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B - TURÓ PEIRA, C.C.D. B
Jornada 23 16-04-2023
TURÓ PEIRA, C.C.D. B - MONTAÑESA, C.F. B
FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET F - Pª BARC. CINC COPES D
CANYELLES,C.E. A - CARMELO, C.D. B
CONGRÉS CLUB ESP. B - VALLDOREIX, F.C. C
BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A - CAN BUXERES, F.C. C
BUFALA, C.F. A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
SARRIA, C.P. D - BARCELONETA, C.F. C
MARTINENC, F.C. F - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
Jornada 24 23-04-2023
Pª BARC. CINC COPES D - MONTAÑESA, C.F. B
CARMELO, C.D. B - FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET F
VALLDOREIX, F.C. C - CANYELLES,C.E. A
CAN BUXERES, F.C. C - CONGRÉS CLUB ESP. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F - BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A
BARCELONETA, C.F. C - BUFALA, C.F. A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B - SARRIA, C.P. D
MARTINENC, F.C. F - TURÓ PEIRA, C.C.D. B
Jornada 25 30-04-2023
TURÓ PEIRA, C.C.D. B - Pª BARC. CINC COPES D
MONTAÑESA, C.F. B - CARMELO, C.D. B
FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET F - VALLDOREIX, F.C. C
CANYELLES,C.E. A - CAN BUXERES, F.C. C
CONGRÉS CLUB ESP. B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A - BARCELONETA, C.F. C
BUFALA, C.F. A - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
SARRIA, C.P. D - MARTINENC, F.C. F
Jornada 26 07-05-2023
CARMELO, C.D. B - Pª BARC. CINC COPES D
VALLDOREIX, F.C. C - MONTAÑESA, C.F. B
CAN BUXERES, F.C. C - FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET F
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F - CANYELLES,C.E. A
BARCELONETA, C.F. C - CONGRÉS CLUB ESP. B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B - BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A
MARTINENC, F.C. F - BUFALA, C.F. A
SARRIA, C.P. D - TURÓ PEIRA, C.C.D. B
Jornada 27 14-05-2023
TURÓ PEIRA, C.C.D. B - CARMELO, C.D. B
Pª BARC. CINC COPES D - VALLDOREIX, F.C. C
MONTAÑESA, C.F. B - CAN BUXERES, F.C. C
FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET F - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
CANYELLES,C.E. A - BARCELONETA, C.F. C
CONGRÉS CLUB ESP. B - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A - MARTINENC, F.C. F
BUFALA, C.F. A - SARRIA, C.P. D
Jornada 28 21-05-2023
VALLDOREIX, F.C. C - CARMELO, C.D. B
CAN BUXERES, F.C. C - Pª BARC. CINC COPES D
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F - MONTAÑESA, C.F. B
BARCELONETA, C.F. C - FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET F
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B - CANYELLES,C.E. A
MARTINENC, F.C. F - CONGRÉS CLUB ESP. B
SARRIA, C.P. D - BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A
BUFALA, C.F. A - TURÓ PEIRA, C.C.D. B
Jornada 29 28-05-2023
VALLDOREIX, F.C. C - TURÓ PEIRA, C.C.D. B
CARMELO, C.D. B - CAN BUXERES, F.C. C
Pª BARC. CINC COPES D - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
MONTAÑESA, C.F. B - BARCELONETA, C.F. C
FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET F - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
CANYELLES,C.E. A - MARTINENC, F.C. F
CONGRÉS CLUB ESP. B - SARRIA, C.P. D
BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A - BUFALA, C.F. A
Jornada 30 04-06-2023
CAN BUXERES, F.C. C - VALLDOREIX, F.C. C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F - CARMELO, C.D. B
BARCELONETA, C.F. C - Pª BARC. CINC COPES D
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B - MONTAÑESA, C.F. B
MARTINENC, F.C. F - FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET F
SARRIA, C.P. D - CANYELLES,C.E. A
BUFALA, C.F. A - CONGRÉS CLUB ESP. B
TURÓ PEIRA, C.C.D. B - BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.