Competició | TEMPORADA 2022-2023

cadet primera divisio | grup 9

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-10-2022
SITGES, U.E. A 02 BASE OLERDOLA, C.E. A
RIUDEBITLLES, C.D. A 46 CORBERA , C.F. A
VILANOVA GELTRU C.F. A 16 IGUALADA, C.F. B
RIBES, C.D. A 03 SAN MAURO, U.D. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C 14 SANT SADURNI, U.E. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 01 ESCOLA F. GAVA, C. C
BLANCA SUBUR, C.F. A 20 VILADECANS U.D. C
BASE MARC BARTRA CF A 21 ATLETIC SANT JUST . F. C. D
Jornada 2 09-10-2022
BASE OLERDOLA, C.E. A 24 BASE MARC BARTRA CF A
SITGES, U.E. A 31 CORBERA , C.F. A
IGUALADA, C.F. B 81 RIUDEBITLLES, C.D. A
RIBES, C.D. A 21 VILANOVA GELTRU C.F. A
SANT SADURNI, U.E. A 11 SAN MAURO, U.D. A
ESCOLA F. GAVA, C. C 12 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
VILADECANS U.D. C 02 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
ATLETIC SANT JUST . F. C. D 17 BLANCA SUBUR, C.F. A
Jornada 3 16-10-2022
BASE OLERDOLA, C.E. A 21 CORBERA , C.F. A
SITGES, U.E. A 71 IGUALADA, C.F. B
RIUDEBITLLES, C.D. A 37 RIBES, C.D. A
VILANOVA GELTRU C.F. A 12 SANT SADURNI, U.E. A
SAN MAURO, U.D. A 00 ESCOLA F. GAVA, C. C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C 30 VILADECANS U.D. C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 01 ATLETIC SANT JUST . F. C. D
BASE MARC BARTRA CF A 33 BLANCA SUBUR, C.F. A
Jornada 4 23-10-2022
BASE MARC BARTRA CF A 72 CORBERA , C.F. A
IGUALADA, C.F. B 21 BASE OLERDOLA, C.E. A
RIBES, C.D. A 12 SITGES, U.E. A
SANT SADURNI, U.E. A 40 RIUDEBITLLES, C.D. A
ESCOLA F. GAVA, C. C 01 VILANOVA GELTRU C.F. A
VILADECANS U.D. C 13 SAN MAURO, U.D. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. D 20 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
BLANCA SUBUR, C.F. A 20 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
Jornada 5 30-10-2022
IGUALADA, C.F. B 12 CORBERA , C.F. A
BASE OLERDOLA, C.E. A 04 RIBES, C.D. A
SITGES, U.E. A 52 SANT SADURNI, U.E. A
RIUDEBITLLES, C.D. A 12 ESCOLA F. GAVA, C. C
VILANOVA GELTRU C.F. A 53 VILADECANS U.D. C
SAN MAURO, U.D. A 41 ATLETIC SANT JUST . F. C. D
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C 53 BLANCA SUBUR, C.F. A
BASE MARC BARTRA CF A 11 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
Jornada 6 06-11-2022
IGUALADA, C.F. B 51 BASE MARC BARTRA CF A
RIBES, C.D. A 14 CORBERA , C.F. A
SANT SADURNI, U.E. A 11 BASE OLERDOLA, C.E. A
ESCOLA F. GAVA, C. C 22 SITGES, U.E. A
VILADECANS U.D. C 24 RIUDEBITLLES, C.D. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. D 21 VILANOVA GELTRU C.F. A
BLANCA SUBUR, C.F. A 11 SAN MAURO, U.D. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 14 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
Jornada 7 13-11-2022
IGUALADA, C.F. B 13 RIBES, C.D. A
SANT SADURNI, U.E. A 12 CORBERA , C.F. A
BASE OLERDOLA, C.E. A 15 ESCOLA F. GAVA, C. C
SITGES, U.E. A 40 VILADECANS U.D. C
RIUDEBITLLES, C.D. A 11 ATLETIC SANT JUST . F. C. D
VILANOVA GELTRU C.F. A 21 BLANCA SUBUR, C.F. A
SAN MAURO, U.D. A 22 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
BASE MARC BARTRA CF A 13 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
Jornada 8 20-11-2022
RIBES, C.D. A 10 BASE MARC BARTRA CF A
SANT SADURNI, U.E. A 23 IGUALADA, C.F. B
ESCOLA F. GAVA, C. C 00 CORBERA , C.F. A
VILADECANS U.D. C 06 BASE OLERDOLA, C.E. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. D 03 SITGES, U.E. A
BLANCA SUBUR, C.F. A 41 RIUDEBITLLES, C.D. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 22 VILANOVA GELTRU C.F. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C 15 SAN MAURO, U.D. A
Jornada 9 27-11-2022
RIBES, C.D. A - SANT SADURNI, U.E. A
IGUALADA, C.F. B 11 ESCOLA F. GAVA, C. C
VILADECANS U.D. C 17 CORBERA , C.F. A
BASE OLERDOLA, C.E. A 70 ATLETIC SANT JUST . F. C. D
SITGES, U.E. A - BLANCA SUBUR, C.F. A
RIUDEBITLLES, C.D. A 21 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
VILANOVA GELTRU C.F. A 44 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
BASE MARC BARTRA CF A 23 SAN MAURO, U.D. A
Jornada 10 11-12-2022
SANT SADURNI, U.E. A - BASE MARC BARTRA CF A
ESCOLA F. GAVA, C. C - RIBES, C.D. A
VILADECANS U.D. C - IGUALADA, C.F. B
ATLETIC SANT JUST . F. C. D - CORBERA , C.F. A
BLANCA SUBUR, C.F. A - BASE OLERDOLA, C.E. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B - SITGES, U.E. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C - RIUDEBITLLES, C.D. A
SAN MAURO, U.D. A - VILANOVA GELTRU C.F. A
Jornada 11 18-12-2022
SANT SADURNI, U.E. A - ESCOLA F. GAVA, C. C
RIBES, C.D. A - VILADECANS U.D. C
IGUALADA, C.F. B - ATLETIC SANT JUST . F. C. D
CORBERA , C.F. A - BLANCA SUBUR, C.F. A
BASE OLERDOLA, C.E. A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
SITGES, U.E. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
RIUDEBITLLES, C.D. A - SAN MAURO, U.D. A
BASE MARC BARTRA CF A - VILANOVA GELTRU C.F. A
Jornada 12 08-01-2023
ESCOLA F. GAVA, C. C - BASE MARC BARTRA CF A
VILADECANS U.D. C - SANT SADURNI, U.E. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. D - RIBES, C.D. A
BLANCA SUBUR, C.F. A - IGUALADA, C.F. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B - CORBERA , C.F. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C - BASE OLERDOLA, C.E. A
SAN MAURO, U.D. A - SITGES, U.E. A
VILANOVA GELTRU C.F. A - RIUDEBITLLES, C.D. A
Jornada 13 15-01-2023
ESCOLA F. GAVA, C. C - VILADECANS U.D. C
SANT SADURNI, U.E. A - ATLETIC SANT JUST . F. C. D
RIBES, C.D. A - BLANCA SUBUR, C.F. A
IGUALADA, C.F. B - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
CORBERA , C.F. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
BASE OLERDOLA, C.E. A - SAN MAURO, U.D. A
SITGES, U.E. A - VILANOVA GELTRU C.F. A
BASE MARC BARTRA CF A - RIUDEBITLLES, C.D. A
Jornada 14 22-01-2023
BASE MARC BARTRA CF A - VILADECANS U.D. C
ATLETIC SANT JUST . F. C. D - ESCOLA F. GAVA, C. C
BLANCA SUBUR, C.F. A - SANT SADURNI, U.E. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B - RIBES, C.D. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C - IGUALADA, C.F. B
SAN MAURO, U.D. A - CORBERA , C.F. A
VILANOVA GELTRU C.F. A - BASE OLERDOLA, C.E. A
RIUDEBITLLES, C.D. A - SITGES, U.E. A
Jornada 15 29-01-2023
VILADECANS U.D. C - ATLETIC SANT JUST . F. C. D
ESCOLA F. GAVA, C. C - BLANCA SUBUR, C.F. A
SANT SADURNI, U.E. A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
RIBES, C.D. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
IGUALADA, C.F. B - SAN MAURO, U.D. A
CORBERA , C.F. A - VILANOVA GELTRU C.F. A
BASE OLERDOLA, C.E. A - RIUDEBITLLES, C.D. A
SITGES, U.E. A - BASE MARC BARTRA CF A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 05-02-2023
BASE OLERDOLA, C.E. A - SITGES, U.E. A
CORBERA , C.F. A - RIUDEBITLLES, C.D. A
IGUALADA, C.F. B - VILANOVA GELTRU C.F. A
SAN MAURO, U.D. A - RIBES, C.D. A
SANT SADURNI, U.E. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
ESCOLA F. GAVA, C. C - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
VILADECANS U.D. C - BLANCA SUBUR, C.F. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. D - BASE MARC BARTRA CF A
Jornada 17 12-02-2023
BASE MARC BARTRA CF A - BASE OLERDOLA, C.E. A
CORBERA , C.F. A - SITGES, U.E. A
RIUDEBITLLES, C.D. A - IGUALADA, C.F. B
VILANOVA GELTRU C.F. A - RIBES, C.D. A
SAN MAURO, U.D. A - SANT SADURNI, U.E. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C - ESCOLA F. GAVA, C. C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B - VILADECANS U.D. C
BLANCA SUBUR, C.F. A - ATLETIC SANT JUST . F. C. D
Jornada 18 26-02-2023
CORBERA , C.F. A - BASE OLERDOLA, C.E. A
IGUALADA, C.F. B - SITGES, U.E. A
RIBES, C.D. A - RIUDEBITLLES, C.D. A
SANT SADURNI, U.E. A - VILANOVA GELTRU C.F. A
ESCOLA F. GAVA, C. C - SAN MAURO, U.D. A
VILADECANS U.D. C - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
ATLETIC SANT JUST . F. C. D - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
BLANCA SUBUR, C.F. A - BASE MARC BARTRA CF A
Jornada 19 05-03-2023
CORBERA , C.F. A - BASE MARC BARTRA CF A
BASE OLERDOLA, C.E. A - IGUALADA, C.F. B
SITGES, U.E. A - RIBES, C.D. A
RIUDEBITLLES, C.D. A - SANT SADURNI, U.E. A
VILANOVA GELTRU C.F. A - ESCOLA F. GAVA, C. C
SAN MAURO, U.D. A - VILADECANS U.D. C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C - ATLETIC SANT JUST . F. C. D
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B - BLANCA SUBUR, C.F. A
Jornada 20 12-03-2023
CORBERA , C.F. A - IGUALADA, C.F. B
RIBES, C.D. A - BASE OLERDOLA, C.E. A
SANT SADURNI, U.E. A - SITGES, U.E. A
ESCOLA F. GAVA, C. C - RIUDEBITLLES, C.D. A
VILADECANS U.D. C - VILANOVA GELTRU C.F. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. D - SAN MAURO, U.D. A
BLANCA SUBUR, C.F. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B - BASE MARC BARTRA CF A
Jornada 21 19-03-2023
BASE MARC BARTRA CF A - IGUALADA, C.F. B
CORBERA , C.F. A - RIBES, C.D. A
BASE OLERDOLA, C.E. A - SANT SADURNI, U.E. A
SITGES, U.E. A - ESCOLA F. GAVA, C. C
RIUDEBITLLES, C.D. A - VILADECANS U.D. C
VILANOVA GELTRU C.F. A - ATLETIC SANT JUST . F. C. D
SAN MAURO, U.D. A - BLANCA SUBUR, C.F. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
Jornada 22 26-03-2023
RIBES, C.D. A - IGUALADA, C.F. B
CORBERA , C.F. A - SANT SADURNI, U.E. A
ESCOLA F. GAVA, C. C - BASE OLERDOLA, C.E. A
VILADECANS U.D. C - SITGES, U.E. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. D - RIUDEBITLLES, C.D. A
BLANCA SUBUR, C.F. A - VILANOVA GELTRU C.F. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B - SAN MAURO, U.D. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C - BASE MARC BARTRA CF A
Jornada 23 02-04-2023
BASE MARC BARTRA CF A - RIBES, C.D. A
IGUALADA, C.F. B - SANT SADURNI, U.E. A
CORBERA , C.F. A - ESCOLA F. GAVA, C. C
BASE OLERDOLA, C.E. A - VILADECANS U.D. C
SITGES, U.E. A - ATLETIC SANT JUST . F. C. D
RIUDEBITLLES, C.D. A - BLANCA SUBUR, C.F. A
VILANOVA GELTRU C.F. A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
SAN MAURO, U.D. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
Jornada 24 16-04-2023
SANT SADURNI, U.E. A - RIBES, C.D. A
ESCOLA F. GAVA, C. C - IGUALADA, C.F. B
CORBERA , C.F. A - VILADECANS U.D. C
ATLETIC SANT JUST . F. C. D - BASE OLERDOLA, C.E. A
BLANCA SUBUR, C.F. A - SITGES, U.E. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B - RIUDEBITLLES, C.D. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C - VILANOVA GELTRU C.F. A
SAN MAURO, U.D. A - BASE MARC BARTRA CF A
Jornada 25 23-04-2023
BASE MARC BARTRA CF A - SANT SADURNI, U.E. A
RIBES, C.D. A - ESCOLA F. GAVA, C. C
IGUALADA, C.F. B - VILADECANS U.D. C
CORBERA , C.F. A - ATLETIC SANT JUST . F. C. D
BASE OLERDOLA, C.E. A - BLANCA SUBUR, C.F. A
SITGES, U.E. A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
RIUDEBITLLES, C.D. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
VILANOVA GELTRU C.F. A - SAN MAURO, U.D. A
Jornada 26 30-04-2023
ESCOLA F. GAVA, C. C - SANT SADURNI, U.E. A
VILADECANS U.D. C - RIBES, C.D. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. D - IGUALADA, C.F. B
BLANCA SUBUR, C.F. A - CORBERA , C.F. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B - BASE OLERDOLA, C.E. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C - SITGES, U.E. A
SAN MAURO, U.D. A - RIUDEBITLLES, C.D. A
VILANOVA GELTRU C.F. A - BASE MARC BARTRA CF A
Jornada 27 07-05-2023
BASE MARC BARTRA CF A - ESCOLA F. GAVA, C. C
SANT SADURNI, U.E. A - VILADECANS U.D. C
RIBES, C.D. A - ATLETIC SANT JUST . F. C. D
IGUALADA, C.F. B - BLANCA SUBUR, C.F. A
CORBERA , C.F. A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
BASE OLERDOLA, C.E. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
SITGES, U.E. A - SAN MAURO, U.D. A
RIUDEBITLLES, C.D. A - VILANOVA GELTRU C.F. A
Jornada 28 14-05-2023
VILADECANS U.D. C - ESCOLA F. GAVA, C. C
ATLETIC SANT JUST . F. C. D - SANT SADURNI, U.E. A
BLANCA SUBUR, C.F. A - RIBES, C.D. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B - IGUALADA, C.F. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C - CORBERA , C.F. A
SAN MAURO, U.D. A - BASE OLERDOLA, C.E. A
VILANOVA GELTRU C.F. A - SITGES, U.E. A
RIUDEBITLLES, C.D. A - BASE MARC BARTRA CF A
Jornada 29 21-05-2023
VILADECANS U.D. C - BASE MARC BARTRA CF A
ESCOLA F. GAVA, C. C - ATLETIC SANT JUST . F. C. D
SANT SADURNI, U.E. A - BLANCA SUBUR, C.F. A
RIBES, C.D. A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
IGUALADA, C.F. B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
CORBERA , C.F. A - SAN MAURO, U.D. A
BASE OLERDOLA, C.E. A - VILANOVA GELTRU C.F. A
SITGES, U.E. A - RIUDEBITLLES, C.D. A
Jornada 30 28-05-2023
ATLETIC SANT JUST . F. C. D - VILADECANS U.D. C
BLANCA SUBUR, C.F. A - ESCOLA F. GAVA, C. C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B - SANT SADURNI, U.E. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C - RIBES, C.D. A
SAN MAURO, U.D. A - IGUALADA, C.F. B
VILANOVA GELTRU C.F. A - CORBERA , C.F. A
RIUDEBITLLES, C.D. A - BASE OLERDOLA, C.E. A
BASE MARC BARTRA CF A - SITGES, U.E. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.