Competició | TEMPORADA 2022-2023

cadet primera divisio | grup 5

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-10-2022
BERGA, C.E. A 70 CASTELLBISBAL, U.E. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 31 JOANENC, F.C. A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A 42 GIMNASTIC MANRESA, C. C
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 70 JUAN XXIII,C.S. A
GUARDIOLENCA, A.F. A 03 NATACIO TERRASSA, C B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C 05 RUBI, U.E. B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B 23 SAN CRISTOBAL, C.P. A
FRUITOSENC, F.C. A 32 CAN TRIAS, U.D. A
Jornada 2 09-10-2022
CASTELLBISBAL, U.E. A 210 FRUITOSENC, F.C. A
JOANENC, F.C. A 30 BERGA, C.E. A
GIMNASTIC MANRESA, C. C 13 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
JUAN XXIII,C.S. A 13 FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A
NATACIO TERRASSA, C B 60 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
RUBI, U.E. B 01 GUARDIOLENCA, A.F. A
SAN CRISTOBAL, C.P. A 31 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
CAN TRIAS, U.D. A 12 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B
Jornada 3 16-10-2022
CASTELLBISBAL, U.E. A 06 JOANENC, F.C. A
BERGA, C.E. A 31 GIMNASTIC MANRESA, C. C
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 30 JUAN XXIII,C.S. A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A 21 NATACIO TERRASSA, C B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 22 RUBI, U.E. B
GUARDIOLENCA, A.F. A 20 SAN CRISTOBAL, C.P. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C 01 CAN TRIAS, U.D. A
FRUITOSENC, F.C. A 22 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B
Jornada 4 23-10-2022
JOANENC, F.C. A 13 FRUITOSENC, F.C. A
GIMNASTIC MANRESA, C. C 30 CASTELLBISBAL, U.E. A
JUAN XXIII,C.S. A 32 BERGA, C.E. A
NATACIO TERRASSA, C B 21 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
RUBI, U.E. B 01 FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A
SAN CRISTOBAL, C.P. A 20 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
CAN TRIAS, U.D. A 01 GUARDIOLENCA, A.F. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B 42 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
Jornada 5 30-10-2022
JOANENC, F.C. A 21 GIMNASTIC MANRESA, C. C
CASTELLBISBAL, U.E. A 22 JUAN XXIII,C.S. A
BERGA, C.E. A 01 NATACIO TERRASSA, C B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 41 RUBI, U.E. B
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A 31 SAN CRISTOBAL, C.P. A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 21 CAN TRIAS, U.D. A
GUARDIOLENCA, A.F. A 03 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B
FRUITOSENC, F.C. A 90 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
Jornada 6 06-11-2022
GIMNASTIC MANRESA, C. C 01 FRUITOSENC, F.C. A
JUAN XXIII,C.S. A 14 JOANENC, F.C. A
NATACIO TERRASSA, C B 22 CASTELLBISBAL, U.E. A
RUBI, U.E. B 23 BERGA, C.E. A
SAN CRISTOBAL, C.P. A 25 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
CAN TRIAS, U.D. A 12 FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B 41 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C 12 GUARDIOLENCA, A.F. A
Jornada 7 13-11-2022
GIMNASTIC MANRESA, C. C 12 JUAN XXIII,C.S. A
JOANENC, F.C. A 11 NATACIO TERRASSA, C B
CASTELLBISBAL, U.E. A 13 RUBI, U.E. B
BERGA, C.E. A 22 SAN CRISTOBAL, C.P. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 13 CAN TRIAS, U.D. A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A 01 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 40 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
FRUITOSENC, F.C. A 10 GUARDIOLENCA, A.F. A
Jornada 8 20-11-2022
JUAN XXIII,C.S. A 03 FRUITOSENC, F.C. A
NATACIO TERRASSA, C B 33 GIMNASTIC MANRESA, C. C
RUBI, U.E. B 11 JOANENC, F.C. A
SAN CRISTOBAL, C.P. A 62 CASTELLBISBAL, U.E. A
CAN TRIAS, U.D. A 43 BERGA, C.E. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B 12 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C 13 FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A
GUARDIOLENCA, A.F. A 24 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
Jornada 9 27-11-2022
JUAN XXIII,C.S. A 02 NATACIO TERRASSA, C B
GIMNASTIC MANRESA, C. C 22 RUBI, U.E. B
JOANENC, F.C. A 50 SAN CRISTOBAL, C.P. A
CASTELLBISBAL, U.E. A 03 CAN TRIAS, U.D. A
BERGA, C.E. A 33 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 100 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A 52 GUARDIOLENCA, A.F. A
FRUITOSENC, F.C. A 21 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
Jornada 10 11-12-2022
NATACIO TERRASSA, C B 00 FRUITOSENC, F.C. A
RUBI, U.E. B 21 JUAN XXIII,C.S. A
SAN CRISTOBAL, C.P. A 23 GIMNASTIC MANRESA, C. C
CAN TRIAS, U.D. A 02 JOANENC, F.C. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B 41 CASTELLBISBAL, U.E. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C 02 BERGA, C.E. A
GUARDIOLENCA, A.F. A 12 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 11 FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A
Jornada 11 18-12-2022
NATACIO TERRASSA, C B 52 RUBI, U.E. B
JUAN XXIII,C.S. A 22 SAN CRISTOBAL, C.P. A
GIMNASTIC MANRESA, C. C 14 CAN TRIAS, U.D. A
JOANENC, F.C. A 51 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B
CASTELLBISBAL, U.E. A 24 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
BERGA, C.E. A 21 GUARDIOLENCA, A.F. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 43 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
FRUITOSENC, F.C. A 21 FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A
Jornada 12 08-01-2023
RUBI, U.E. B 07 FRUITOSENC, F.C. A
SAN CRISTOBAL, C.P. A 31 NATACIO TERRASSA, C B
CAN TRIAS, U.D. A 11 JUAN XXIII,C.S. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B 40 GIMNASTIC MANRESA, C. C
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C 010 JOANENC, F.C. A
GUARDIOLENCA, A.F. A 60 CASTELLBISBAL, U.E. A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 15 BERGA, C.E. A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A 11 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
Jornada 13 15-01-2023
RUBI, U.E. B 11 SAN CRISTOBAL, C.P. A
NATACIO TERRASSA, C B 10 CAN TRIAS, U.D. A
JUAN XXIII,C.S. A 15 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B
GIMNASTIC MANRESA, C. C 10 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
JOANENC, F.C. A 10 GUARDIOLENCA, A.F. A
CASTELLBISBAL, U.E. A 25 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
BERGA, C.E. A 05 FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A
FRUITOSENC, F.C. A 12 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
Jornada 14 22-01-2023
FRUITOSENC, F.C. A 21 SAN CRISTOBAL, C.P. A
CAN TRIAS, U.D. A 13 RUBI, U.E. B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B 20 NATACIO TERRASSA, C B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C 21 JUAN XXIII,C.S. A
GUARDIOLENCA, A.F. A 21 GIMNASTIC MANRESA, C. C
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 11 JOANENC, F.C. A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A 90 CASTELLBISBAL, U.E. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 60 BERGA, C.E. A
Jornada 15 29-01-2023
SAN CRISTOBAL, C.P. A 11 CAN TRIAS, U.D. A
RUBI, U.E. B 11 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B
NATACIO TERRASSA, C B 91 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
JUAN XXIII,C.S. A 01 GUARDIOLENCA, A.F. A
GIMNASTIC MANRESA, C. C 02 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
JOANENC, F.C. A 21 FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A
CASTELLBISBAL, U.E. A 04 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
BERGA, C.E. A 13 FRUITOSENC, F.C. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 05-02-2023
CASTELLBISBAL, U.E. A - BERGA, C.E. A
JOANENC, F.C. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
GIMNASTIC MANRESA, C. C - FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A
JUAN XXIII,C.S. A - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
NATACIO TERRASSA, C B - GUARDIOLENCA, A.F. A
RUBI, U.E. B - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
SAN CRISTOBAL, C.P. A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B
CAN TRIAS, U.D. A - FRUITOSENC, F.C. A
Jornada 17 12-02-2023
FRUITOSENC, F.C. A - CASTELLBISBAL, U.E. A
BERGA, C.E. A - JOANENC, F.C. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C - GIMNASTIC MANRESA, C. C
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A - JUAN XXIII,C.S. A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A - NATACIO TERRASSA, C B
GUARDIOLENCA, A.F. A - RUBI, U.E. B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C - SAN CRISTOBAL, C.P. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B - CAN TRIAS, U.D. A
Jornada 18 26-02-2023
JOANENC, F.C. A - CASTELLBISBAL, U.E. A
GIMNASTIC MANRESA, C. C - BERGA, C.E. A
JUAN XXIII,C.S. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
NATACIO TERRASSA, C B - FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A
RUBI, U.E. B - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
SAN CRISTOBAL, C.P. A - GUARDIOLENCA, A.F. A
CAN TRIAS, U.D. A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B - FRUITOSENC, F.C. A
Jornada 19 05-03-2023
FRUITOSENC, F.C. A - JOANENC, F.C. A
CASTELLBISBAL, U.E. A - GIMNASTIC MANRESA, C. C
BERGA, C.E. A - JUAN XXIII,C.S. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C - NATACIO TERRASSA, C B
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A - RUBI, U.E. B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A - SAN CRISTOBAL, C.P. A
GUARDIOLENCA, A.F. A - CAN TRIAS, U.D. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B
Jornada 20 12-03-2023
GIMNASTIC MANRESA, C. C - JOANENC, F.C. A
JUAN XXIII,C.S. A - CASTELLBISBAL, U.E. A
NATACIO TERRASSA, C B - BERGA, C.E. A
RUBI, U.E. B - SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
SAN CRISTOBAL, C.P. A - FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A
CAN TRIAS, U.D. A - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B - GUARDIOLENCA, A.F. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C - FRUITOSENC, F.C. A
Jornada 21 19-03-2023
FRUITOSENC, F.C. A - GIMNASTIC MANRESA, C. C
JOANENC, F.C. A - JUAN XXIII,C.S. A
CASTELLBISBAL, U.E. A - NATACIO TERRASSA, C B
BERGA, C.E. A - RUBI, U.E. B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C - SAN CRISTOBAL, C.P. A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A - CAN TRIAS, U.D. A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B
GUARDIOLENCA, A.F. A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
Jornada 22 26-03-2023
JUAN XXIII,C.S. A - GIMNASTIC MANRESA, C. C
NATACIO TERRASSA, C B - JOANENC, F.C. A
RUBI, U.E. B - CASTELLBISBAL, U.E. A
SAN CRISTOBAL, C.P. A - BERGA, C.E. A
CAN TRIAS, U.D. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B - FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
GUARDIOLENCA, A.F. A - FRUITOSENC, F.C. A
Jornada 23 02-04-2023
FRUITOSENC, F.C. A - JUAN XXIII,C.S. A
GIMNASTIC MANRESA, C. C - NATACIO TERRASSA, C B
JOANENC, F.C. A - RUBI, U.E. B
CASTELLBISBAL, U.E. A - SAN CRISTOBAL, C.P. A
BERGA, C.E. A - CAN TRIAS, U.D. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A - GUARDIOLENCA, A.F. A
Jornada 24 16-04-2023
NATACIO TERRASSA, C B - JUAN XXIII,C.S. A
RUBI, U.E. B - GIMNASTIC MANRESA, C. C
SAN CRISTOBAL, C.P. A - JOANENC, F.C. A
CAN TRIAS, U.D. A - CASTELLBISBAL, U.E. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B - BERGA, C.E. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C - SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
GUARDIOLENCA, A.F. A - FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A - FRUITOSENC, F.C. A
Jornada 25 23-04-2023
FRUITOSENC, F.C. A - NATACIO TERRASSA, C B
JUAN XXIII,C.S. A - RUBI, U.E. B
GIMNASTIC MANRESA, C. C - SAN CRISTOBAL, C.P. A
JOANENC, F.C. A - CAN TRIAS, U.D. A
CASTELLBISBAL, U.E. A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B
BERGA, C.E. A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C - GUARDIOLENCA, A.F. A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
Jornada 26 30-04-2023
RUBI, U.E. B - NATACIO TERRASSA, C B
SAN CRISTOBAL, C.P. A - JUAN XXIII,C.S. A
CAN TRIAS, U.D. A - GIMNASTIC MANRESA, C. C
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B - JOANENC, F.C. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C - CASTELLBISBAL, U.E. A
GUARDIOLENCA, A.F. A - BERGA, C.E. A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A - FRUITOSENC, F.C. A
Jornada 27 07-05-2023
FRUITOSENC, F.C. A - RUBI, U.E. B
NATACIO TERRASSA, C B - SAN CRISTOBAL, C.P. A
JUAN XXIII,C.S. A - CAN TRIAS, U.D. A
GIMNASTIC MANRESA, C. C - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B
JOANENC, F.C. A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
CASTELLBISBAL, U.E. A - GUARDIOLENCA, A.F. A
BERGA, C.E. A - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C - FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A
Jornada 28 14-05-2023
SAN CRISTOBAL, C.P. A - RUBI, U.E. B
CAN TRIAS, U.D. A - NATACIO TERRASSA, C B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B - JUAN XXIII,C.S. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C - GIMNASTIC MANRESA, C. C
GUARDIOLENCA, A.F. A - JOANENC, F.C. A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A - CASTELLBISBAL, U.E. A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A - BERGA, C.E. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C - FRUITOSENC, F.C. A
Jornada 29 21-05-2023
SAN CRISTOBAL, C.P. A - FRUITOSENC, F.C. A
RUBI, U.E. B - CAN TRIAS, U.D. A
NATACIO TERRASSA, C B - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B
JUAN XXIII,C.S. A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
GIMNASTIC MANRESA, C. C - GUARDIOLENCA, A.F. A
JOANENC, F.C. A - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
CASTELLBISBAL, U.E. A - FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A
BERGA, C.E. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
Jornada 30 28-05-2023
CAN TRIAS, U.D. A - SAN CRISTOBAL, C.P. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B - RUBI, U.E. B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C - NATACIO TERRASSA, C B
GUARDIOLENCA, A.F. A - JUAN XXIII,C.S. A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A - GIMNASTIC MANRESA, C. C
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A - JOANENC, F.C. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C - CASTELLBISBAL, U.E. A
FRUITOSENC, F.C. A - BERGA, C.E. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.