Competició | TEMPORADA 2022-2023

cadet primera divisio | grup 3

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-10-2022
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A 23 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C 30 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
SISTRELLS C.F. A 23 HOSPITALENSE, AT.C. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B 20 SANT ANDREU, U.E C
LLOREDA, C.F. A 12 SANT GABRIEL, C.D. D
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A 80 HORTA, U.AT. B
MARTINENC, F.C. B 21 Pª BARC. ANGUERA C
VILASSAR MAR,U.E. D 22 ALZAMORA, C.F. A
Jornada 2 09-10-2022
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 20 VILASSAR MAR,U.E. D
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 16 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
HOSPITALENSE, AT.C. A 25 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C
SANT ANDREU, U.E C 12 SISTRELLS C.F. A
SANT GABRIEL, C.D. D 21 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
HORTA, U.AT. B 40 LLOREDA, C.F. A
Pª BARC. ANGUERA C 11 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
ALZAMORA, C.F. A 20 MARTINENC, F.C. B
Jornada 3 16-10-2022
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 31 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A 92 HOSPITALENSE, AT.C. A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C 40 SANT ANDREU, U.E C
SISTRELLS C.F. A 18 SANT GABRIEL, C.D. D
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B 44 HORTA, U.AT. B
LLOREDA, C.F. A 54 Pª BARC. ANGUERA C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A 50 ALZAMORA, C.F. A
VILASSAR MAR,U.E. D 42 MARTINENC, F.C. B
Jornada 4 23-10-2022
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 21 VILASSAR MAR,U.E. D
HOSPITALENSE, AT.C. A 07 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
SANT ANDREU, U.E C 04 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
SANT GABRIEL, C.D. D 01 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C
HORTA, U.AT. B 31 SISTRELLS C.F. A
Pª BARC. ANGUERA C 11 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
ALZAMORA, C.F. A 10 LLOREDA, C.F. A
MARTINENC, F.C. B 12 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
Jornada 5 30-10-2022
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 32 HOSPITALENSE, AT.C. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 60 SANT ANDREU, U.E C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A 11 SANT GABRIEL, C.D. D
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C 30 HORTA, U.AT. B
SISTRELLS C.F. A 04 Pª BARC. ANGUERA C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B 22 ALZAMORA, C.F. A
LLOREDA, C.F. A 10 MARTINENC, F.C. B
VILASSAR MAR,U.E. D 11 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
Jornada 6 06-11-2022
HOSPITALENSE, AT.C. A 32 VILASSAR MAR,U.E. D
SANT ANDREU, U.E C 20 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
SANT GABRIEL, C.D. D 11 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
HORTA, U.AT. B 34 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
Pª BARC. ANGUERA C 12 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C
ALZAMORA, C.F. A 20 SISTRELLS C.F. A
MARTINENC, F.C. B 63 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A 70 LLOREDA, C.F. A
Jornada 7 13-11-2022
HOSPITALENSE, AT.C. A 02 SANT ANDREU, U.E C
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 00 SANT GABRIEL, C.D. D
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 20 HORTA, U.AT. B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A 31 Pª BARC. ANGUERA C
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C 10 ALZAMORA, C.F. A
SISTRELLS C.F. A 04 MARTINENC, F.C. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B 13 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
VILASSAR MAR,U.E. D 30 LLOREDA, C.F. A
Jornada 8 20-11-2022
SANT ANDREU, U.E C 02 VILASSAR MAR,U.E. D
SANT GABRIEL, C.D. D 22 HOSPITALENSE, AT.C. A
HORTA, U.AT. B 63 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
Pª BARC. ANGUERA C 03 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
ALZAMORA, C.F. A 12 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
MARTINENC, F.C. B 30 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A 40 SISTRELLS C.F. A
LLOREDA, C.F. A 03 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
Jornada 9 27-11-2022
SANT ANDREU, U.E C 32 SANT GABRIEL, C.D. D
HOSPITALENSE, AT.C. A 32 HORTA, U.AT. B
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 10 Pª BARC. ANGUERA C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 10 ALZAMORA, C.F. A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A 31 MARTINENC, F.C. B
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C 12 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
SISTRELLS C.F. A 24 LLOREDA, C.F. A
VILASSAR MAR,U.E. D 31 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
Jornada 10 11-12-2022
SANT GABRIEL, C.D. D - VILASSAR MAR,U.E. D
HORTA, U.AT. B - SANT ANDREU, U.E C
Pª BARC. ANGUERA C - HOSPITALENSE, AT.C. A
ALZAMORA, C.F. A - FUNDACIO P. CE. JUPITER A
MARTINENC, F.C. B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
LLOREDA, C.F. A - VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B - SISTRELLS C.F. A
Jornada 11 18-12-2022
SANT GABRIEL, C.D. D - HORTA, U.AT. B
SANT ANDREU, U.E C - Pª BARC. ANGUERA C
HOSPITALENSE, AT.C. A - ALZAMORA, C.F. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A - MARTINENC, F.C. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A - LLOREDA, C.F. A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
VILASSAR MAR,U.E. D - SISTRELLS C.F. A
Jornada 12 08-01-2023
HORTA, U.AT. B - VILASSAR MAR,U.E. D
Pª BARC. ANGUERA C - SANT GABRIEL, C.D. D
ALZAMORA, C.F. A - SANT ANDREU, U.E C
MARTINENC, F.C. B - HOSPITALENSE, AT.C. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A - FUNDACIO P. CE. JUPITER A
LLOREDA, C.F. A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
SISTRELLS C.F. A - VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C
Jornada 13 15-01-2023
HORTA, U.AT. B - Pª BARC. ANGUERA C
SANT GABRIEL, C.D. D - ALZAMORA, C.F. A
SANT ANDREU, U.E C - MARTINENC, F.C. B
HOSPITALENSE, AT.C. A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A - LLOREDA, C.F. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A - SISTRELLS C.F. A
VILASSAR MAR,U.E. D - VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C
Jornada 14 22-01-2023
VILASSAR MAR,U.E. D - Pª BARC. ANGUERA C
ALZAMORA, C.F. A - HORTA, U.AT. B
MARTINENC, F.C. B - SANT GABRIEL, C.D. D
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A - SANT ANDREU, U.E C
LLOREDA, C.F. A - HOSPITALENSE, AT.C. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B - FUNDACIO P. CE. JUPITER A
SISTRELLS C.F. A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
Jornada 15 29-01-2023
Pª BARC. ANGUERA C - ALZAMORA, C.F. A
HORTA, U.AT. B - MARTINENC, F.C. B
SANT GABRIEL, C.D. D - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
SANT ANDREU, U.E C - LLOREDA, C.F. A
HOSPITALENSE, AT.C. A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
FUNDACIO P. CE. JUPITER A - SISTRELLS C.F. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C - VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A - VILASSAR MAR,U.E. D

SEGONA VOLTA

Jornada 16 05-02-2023
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A - VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C
HOSPITALENSE, AT.C. A - SISTRELLS C.F. A
SANT ANDREU, U.E C - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
SANT GABRIEL, C.D. D - LLOREDA, C.F. A
HORTA, U.AT. B - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
Pª BARC. ANGUERA C - MARTINENC, F.C. B
ALZAMORA, C.F. A - VILASSAR MAR,U.E. D
Jornada 17 12-02-2023
VILASSAR MAR,U.E. D - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A - FUNDACIO P. CE. JUPITER A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C - HOSPITALENSE, AT.C. A
SISTRELLS C.F. A - SANT ANDREU, U.E C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B - SANT GABRIEL, C.D. D
LLOREDA, C.F. A - HORTA, U.AT. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A - Pª BARC. ANGUERA C
MARTINENC, F.C. B - ALZAMORA, C.F. A
Jornada 18 26-02-2023
FUNDACIO P. CE. JUPITER A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
HOSPITALENSE, AT.C. A - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
SANT ANDREU, U.E C - VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C
SANT GABRIEL, C.D. D - SISTRELLS C.F. A
HORTA, U.AT. B - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
Pª BARC. ANGUERA C - LLOREDA, C.F. A
ALZAMORA, C.F. A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
MARTINENC, F.C. B - VILASSAR MAR,U.E. D
Jornada 19 05-03-2023
VILASSAR MAR,U.E. D - FUNDACIO P. CE. JUPITER A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C - HOSPITALENSE, AT.C. A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A - SANT ANDREU, U.E C
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C - SANT GABRIEL, C.D. D
SISTRELLS C.F. A - HORTA, U.AT. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B - Pª BARC. ANGUERA C
LLOREDA, C.F. A - ALZAMORA, C.F. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A - MARTINENC, F.C. B
Jornada 20 12-03-2023
HOSPITALENSE, AT.C. A - FUNDACIO P. CE. JUPITER A
SANT ANDREU, U.E C - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
SANT GABRIEL, C.D. D - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
HORTA, U.AT. B - VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C
Pª BARC. ANGUERA C - SISTRELLS C.F. A
ALZAMORA, C.F. A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
MARTINENC, F.C. B - LLOREDA, C.F. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A - VILASSAR MAR,U.E. D
Jornada 21 19-03-2023
VILASSAR MAR,U.E. D - HOSPITALENSE, AT.C. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A - SANT ANDREU, U.E C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C - SANT GABRIEL, C.D. D
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A - HORTA, U.AT. B
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C - Pª BARC. ANGUERA C
SISTRELLS C.F. A - ALZAMORA, C.F. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B - MARTINENC, F.C. B
LLOREDA, C.F. A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
Jornada 22 26-03-2023
SANT ANDREU, U.E C - HOSPITALENSE, AT.C. A
SANT GABRIEL, C.D. D - FUNDACIO P. CE. JUPITER A
HORTA, U.AT. B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
Pª BARC. ANGUERA C - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
ALZAMORA, C.F. A - VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C
MARTINENC, F.C. B - SISTRELLS C.F. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
LLOREDA, C.F. A - VILASSAR MAR,U.E. D
Jornada 23 02-04-2023
VILASSAR MAR,U.E. D - SANT ANDREU, U.E C
HOSPITALENSE, AT.C. A - SANT GABRIEL, C.D. D
FUNDACIO P. CE. JUPITER A - HORTA, U.AT. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C - Pª BARC. ANGUERA C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A - ALZAMORA, C.F. A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C - MARTINENC, F.C. B
SISTRELLS C.F. A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B - LLOREDA, C.F. A
Jornada 24 16-04-2023
SANT GABRIEL, C.D. D - SANT ANDREU, U.E C
HORTA, U.AT. B - HOSPITALENSE, AT.C. A
Pª BARC. ANGUERA C - FUNDACIO P. CE. JUPITER A
ALZAMORA, C.F. A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
MARTINENC, F.C. B - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A - VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C
LLOREDA, C.F. A - SISTRELLS C.F. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B - VILASSAR MAR,U.E. D
Jornada 25 23-04-2023
VILASSAR MAR,U.E. D - SANT GABRIEL, C.D. D
SANT ANDREU, U.E C - HORTA, U.AT. B
HOSPITALENSE, AT.C. A - Pª BARC. ANGUERA C
FUNDACIO P. CE. JUPITER A - ALZAMORA, C.F. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C - MARTINENC, F.C. B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C - LLOREDA, C.F. A
SISTRELLS C.F. A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
Jornada 26 30-04-2023
HORTA, U.AT. B - SANT GABRIEL, C.D. D
Pª BARC. ANGUERA C - SANT ANDREU, U.E C
ALZAMORA, C.F. A - HOSPITALENSE, AT.C. A
MARTINENC, F.C. B - FUNDACIO P. CE. JUPITER A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
LLOREDA, C.F. A - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B - VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C
SISTRELLS C.F. A - VILASSAR MAR,U.E. D
Jornada 27 07-05-2023
VILASSAR MAR,U.E. D - HORTA, U.AT. B
SANT GABRIEL, C.D. D - Pª BARC. ANGUERA C
SANT ANDREU, U.E C - ALZAMORA, C.F. A
HOSPITALENSE, AT.C. A - MARTINENC, F.C. B
FUNDACIO P. CE. JUPITER A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C - LLOREDA, C.F. A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C - SISTRELLS C.F. A
Jornada 28 14-05-2023
Pª BARC. ANGUERA C - HORTA, U.AT. B
ALZAMORA, C.F. A - SANT GABRIEL, C.D. D
MARTINENC, F.C. B - SANT ANDREU, U.E C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A - HOSPITALENSE, AT.C. A
LLOREDA, C.F. A - FUNDACIO P. CE. JUPITER A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
SISTRELLS C.F. A - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C - VILASSAR MAR,U.E. D
Jornada 29 21-05-2023
Pª BARC. ANGUERA C - VILASSAR MAR,U.E. D
HORTA, U.AT. B - ALZAMORA, C.F. A
SANT GABRIEL, C.D. D - MARTINENC, F.C. B
SANT ANDREU, U.E C - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
HOSPITALENSE, AT.C. A - LLOREDA, C.F. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C - SISTRELLS C.F. A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A - VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C
Jornada 30 28-05-2023
ALZAMORA, C.F. A - Pª BARC. ANGUERA C
MARTINENC, F.C. B - HORTA, U.AT. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A - SANT GABRIEL, C.D. D
LLOREDA, C.F. A - SANT ANDREU, U.E C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B - HOSPITALENSE, AT.C. A
SISTRELLS C.F. A - FUNDACIO P. CE. JUPITER A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
VILASSAR MAR,U.E. D - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.