Competició | TEMPORADA 2022-2023

cadet primera divisio | grup 2

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-10-2022
APA POBLE SEC, CE. A 84 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A
SANT ANDREU, U.E B 10 SARRIA, C.P. A
SANTS, U.E. B 23 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 42 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C 12 Pª BARC. ANGUERA B
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A 71 MARTINENC, F.C. C
EUROPA, C.E. C 21 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
VIARÓ, C.E. A 22 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A
Jornada 2 09-10-2022
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A 12 VIARÓ, C.E. A
SARRIA, C.P. A 41 APA POBLE SEC, CE. A
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B 03 SANT ANDREU, U.E B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B 41 SANTS, U.E. B
Pª BARC. ANGUERA B 40 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
MARTINENC, F.C. C 07 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 64 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A 12 EUROPA, C.E. C
Jornada 3 16-10-2022
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A 26 SARRIA, C.P. A
APA POBLE SEC, CE. A 11 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
SANT ANDREU, U.E B 10 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
SANTS, U.E. B 13 Pª BARC. ANGUERA B
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 41 MARTINENC, F.C. C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C 32 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A 32 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A
VIARÓ, C.E. A 42 EUROPA, C.E. C
Jornada 4 23-10-2022
SARRIA, C.P. A 82 VIARÓ, C.E. A
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B 41 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B 11 APA POBLE SEC, CE. A
Pª BARC. ANGUERA B 02 SANT ANDREU, U.E B
MARTINENC, F.C. C 12 SANTS, U.E. B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 30 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A 21 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
EUROPA, C.E. C 02 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A
Jornada 5 30-10-2022
SARRIA, C.P. A 40 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A 32 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
APA POBLE SEC, CE. A 50 Pª BARC. ANGUERA B
SANT ANDREU, U.E B 70 MARTINENC, F.C. C
SANTS, U.E. B 01 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 20 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C 15 EUROPA, C.E. C
VIARÓ, C.E. A 36 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A
Jornada 6 06-11-2022
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B 61 VIARÓ, C.E. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B 01 SARRIA, C.P. A
Pª BARC. ANGUERA B 10 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A
MARTINENC, F.C. C 16 APA POBLE SEC, CE. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 11 SANT ANDREU, U.E B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A 30 SANTS, U.E. B
EUROPA, C.E. C 40 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A 05 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
Jornada 7 13-11-2022
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B 01 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
SARRIA, C.P. A 30 Pª BARC. ANGUERA B
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A 41 MARTINENC, F.C. C
APA POBLE SEC, CE. A 20 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
SANT ANDREU, U.E B 31 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A
SANTS, U.E. B 07 EUROPA, C.E. C
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 54 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A
VIARÓ, C.E. A 03 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
Jornada 8 20-11-2022
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B 12 VIARÓ, C.E. A
Pª BARC. ANGUERA B 24 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
MARTINENC, F.C. C 19 SARRIA, C.P. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 34 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A 32 APA POBLE SEC, CE. A
EUROPA, C.E. C 10 SANT ANDREU, U.E B
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A 52 SANTS, U.E. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C 12 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
Jornada 9 27-11-2022
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B - Pª BARC. ANGUERA B
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B 40 MARTINENC, F.C. C
SARRIA, C.P. A 31 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A 21 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A
APA POBLE SEC, CE. A 31 EUROPA, C.E. C
SANT ANDREU, U.E B 40 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A
SANTS, U.E. B 08 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
VIARÓ, C.E. A 32 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
Jornada 10 11-12-2022
Pª BARC. ANGUERA B - VIARÓ, C.E. A
MARTINENC, F.C. C - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A - SARRIA, C.P. A
EUROPA, C.E. C - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A - APA POBLE SEC, CE. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C - SANT ANDREU, U.E B
LA SALLE BONANOVA, C.E. A - SANTS, U.E. B
Jornada 11 18-12-2022
Pª BARC. ANGUERA B - MARTINENC, F.C. C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B - VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A
SARRIA, C.P. A - EUROPA, C.E. C
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A - UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A
APA POBLE SEC, CE. A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
SANT ANDREU, U.E B - LA SALLE BONANOVA, C.E. A
VIARÓ, C.E. A - SANTS, U.E. B
Jornada 12 08-01-2023
MARTINENC, F.C. C - VIARÓ, C.E. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B - Pª BARC. ANGUERA B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
EUROPA, C.E. C - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A - SARRIA, C.P. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A
LA SALLE BONANOVA, C.E. A - APA POBLE SEC, CE. A
SANTS, U.E. B - SANT ANDREU, U.E B
Jornada 13 15-01-2023
MARTINENC, F.C. C - VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
Pª BARC. ANGUERA B - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B - EUROPA, C.E. C
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B - UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A
SARRIA, C.P. A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A - LA SALLE BONANOVA, C.E. A
APA POBLE SEC, CE. A - SANTS, U.E. B
VIARÓ, C.E. A - SANT ANDREU, U.E B
Jornada 14 22-01-2023
VIARÓ, C.E. A - VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A - MARTINENC, F.C. C
EUROPA, C.E. C - Pª BARC. ANGUERA B
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
LA SALLE BONANOVA, C.E. A - SARRIA, C.P. A
SANTS, U.E. B - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A
SANT ANDREU, U.E B - APA POBLE SEC, CE. A
Jornada 15 29-01-2023
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A
MARTINENC, F.C. C - EUROPA, C.E. C
Pª BARC. ANGUERA B - UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B - LA SALLE BONANOVA, C.E. A
SARRIA, C.P. A - SANTS, U.E. B
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A - SANT ANDREU, U.E B
APA POBLE SEC, CE. A - VIARÓ, C.E. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 05-02-2023
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A - APA POBLE SEC, CE. A
SARRIA, C.P. A - SANT ANDREU, U.E B
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B - SANTS, U.E. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B - LA SALLE BONANOVA, C.E. A
Pª BARC. ANGUERA B - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
MARTINENC, F.C. C - UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B - EUROPA, C.E. C
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A - VIARÓ, C.E. A
Jornada 17 12-02-2023
VIARÓ, C.E. A - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A
APA POBLE SEC, CE. A - SARRIA, C.P. A
SANT ANDREU, U.E B - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
SANTS, U.E. B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
LA SALLE BONANOVA, C.E. A - Pª BARC. ANGUERA B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C - MARTINENC, F.C. C
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A - VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
EUROPA, C.E. C - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A
Jornada 18 26-02-2023
SARRIA, C.P. A - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B - APA POBLE SEC, CE. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B - SANT ANDREU, U.E B
Pª BARC. ANGUERA B - SANTS, U.E. B
MARTINENC, F.C. C - LA SALLE BONANOVA, C.E. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A - UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A
EUROPA, C.E. C - VIARÓ, C.E. A
Jornada 19 05-03-2023
VIARÓ, C.E. A - SARRIA, C.P. A
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
APA POBLE SEC, CE. A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
SANT ANDREU, U.E B - Pª BARC. ANGUERA B
SANTS, U.E. B - MARTINENC, F.C. C
LA SALLE BONANOVA, C.E. A - VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A - EUROPA, C.E. C
Jornada 20 12-03-2023
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B - SARRIA, C.P. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A
Pª BARC. ANGUERA B - APA POBLE SEC, CE. A
MARTINENC, F.C. C - SANT ANDREU, U.E B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B - SANTS, U.E. B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A - LA SALLE BONANOVA, C.E. A
EUROPA, C.E. C - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A - VIARÓ, C.E. A
Jornada 21 19-03-2023
VIARÓ, C.E. A - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
SARRIA, C.P. A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A - Pª BARC. ANGUERA B
APA POBLE SEC, CE. A - MARTINENC, F.C. C
SANT ANDREU, U.E B - VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
SANTS, U.E. B - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A
LA SALLE BONANOVA, C.E. A - EUROPA, C.E. C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C - UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A
Jornada 22 26-03-2023
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
Pª BARC. ANGUERA B - SARRIA, C.P. A
MARTINENC, F.C. C - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B - APA POBLE SEC, CE. A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A - SANT ANDREU, U.E B
EUROPA, C.E. C - SANTS, U.E. B
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A - LA SALLE BONANOVA, C.E. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C - VIARÓ, C.E. A
Jornada 23 02-04-2023
VIARÓ, C.E. A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B - Pª BARC. ANGUERA B
SARRIA, C.P. A - MARTINENC, F.C. C
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A - VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
APA POBLE SEC, CE. A - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A
SANT ANDREU, U.E B - EUROPA, C.E. C
SANTS, U.E. B - UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A
LA SALLE BONANOVA, C.E. A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
Jornada 24 16-04-2023
Pª BARC. ANGUERA B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
MARTINENC, F.C. C - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B - SARRIA, C.P. A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A
EUROPA, C.E. C - APA POBLE SEC, CE. A
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A - SANT ANDREU, U.E B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C - SANTS, U.E. B
LA SALLE BONANOVA, C.E. A - VIARÓ, C.E. A
Jornada 25 23-04-2023
VIARÓ, C.E. A - Pª BARC. ANGUERA B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B - MARTINENC, F.C. C
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B - VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
SARRIA, C.P. A - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A - EUROPA, C.E. C
APA POBLE SEC, CE. A - UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A
SANT ANDREU, U.E B - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
SANTS, U.E. B - LA SALLE BONANOVA, C.E. A
Jornada 26 30-04-2023
MARTINENC, F.C. C - Pª BARC. ANGUERA B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
EUROPA, C.E. C - SARRIA, C.P. A
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C - APA POBLE SEC, CE. A
LA SALLE BONANOVA, C.E. A - SANT ANDREU, U.E B
SANTS, U.E. B - VIARÓ, C.E. A
Jornada 27 07-05-2023
VIARÓ, C.E. A - MARTINENC, F.C. C
Pª BARC. ANGUERA B - VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B - EUROPA, C.E. C
SARRIA, C.P. A - UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
APA POBLE SEC, CE. A - LA SALLE BONANOVA, C.E. A
SANT ANDREU, U.E B - SANTS, U.E. B
Jornada 28 14-05-2023
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B - MARTINENC, F.C. C
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A - Pª BARC. ANGUERA B
EUROPA, C.E. C - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C - SARRIA, C.P. A
LA SALLE BONANOVA, C.E. A - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A
SANTS, U.E. B - APA POBLE SEC, CE. A
SANT ANDREU, U.E B - VIARÓ, C.E. A
Jornada 29 21-05-2023
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B - VIARÓ, C.E. A
MARTINENC, F.C. C - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A
Pª BARC. ANGUERA B - EUROPA, C.E. C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B - UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
SARRIA, C.P. A - LA SALLE BONANOVA, C.E. A
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A - SANTS, U.E. B
APA POBLE SEC, CE. A - SANT ANDREU, U.E B
Jornada 30 28-05-2023
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A - VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
EUROPA, C.E. C - MARTINENC, F.C. C
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A - Pª BARC. ANGUERA B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
LA SALLE BONANOVA, C.E. A - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
SANTS, U.E. B - SARRIA, C.P. A
SANT ANDREU, U.E B - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A
VIARÓ, C.E. A - APA POBLE SEC, CE. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.