Competició | TEMPORADA 2022-2023

cadet primera divisio | grup 10

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-10-2022
MARTORELL C.F. B 15 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A 22 CASTELLDEFELS, U.E. D
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 13 Pª BLAUGRANA VALLIRANA A
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A 32 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
SANTFELIUENC, F.C. B 00 SANT ILDEFONS, U.E. B
IGUALADA, C.F. C 32 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A
MOLINS DE REI, C.F. A 01 SANTBOIA, F.C. B
VILADECANS U.D. A 02 ATLETIC SANT JUST . F. C. C
Jornada 2 09-10-2022
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 80 VILADECANS U.D. A
CASTELLDEFELS, U.E. D 21 MARTORELL C.F. B
Pª BLAUGRANA VALLIRANA A 30 VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A 31 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
SANT ILDEFONS, U.E. B 51 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A 01 SANTFELIUENC, F.C. B
SANTBOIA, F.C. B 11 IGUALADA, C.F. C
ATLETIC SANT JUST . F. C. C 20 MOLINS DE REI, C.F. A
Jornada 3 16-10-2022
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 40 CASTELLDEFELS, U.E. D
MARTORELL C.F. B 42 Pª BLAUGRANA VALLIRANA A
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A 32 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 13 SANT ILDEFONS, U.E. B
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A 15 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A
SANTFELIUENC, F.C. B 52 SANTBOIA, F.C. B
IGUALADA, C.F. C 04 ATLETIC SANT JUST . F. C. C
VILADECANS U.D. A 15 MOLINS DE REI, C.F. A
Jornada 4 23-10-2022
CASTELLDEFELS, U.E. D 72 VILADECANS U.D. A
Pª BLAUGRANA VALLIRANA A 12 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A 22 MARTORELL C.F. B
SANT ILDEFONS, U.E. B 51 VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A 70 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
SANTBOIA, F.C. B 60 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. C 11 SANTFELIUENC, F.C. B
MOLINS DE REI, C.F. A 01 IGUALADA, C.F. C
Jornada 5 30-10-2022
CASTELLDEFELS, U.E. D 24 Pª BLAUGRANA VALLIRANA A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 20 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
MARTORELL C.F. B 02 SANT ILDEFONS, U.E. B
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A 22 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 21 SANTBOIA, F.C. B
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A 07 ATLETIC SANT JUST . F. C. C
SANTFELIUENC, F.C. B 33 MOLINS DE REI, C.F. A
VILADECANS U.D. A 15 IGUALADA, C.F. C
Jornada 6 06-11-2022
Pª BLAUGRANA VALLIRANA A 90 VILADECANS U.D. A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A 32 CASTELLDEFELS, U.E. D
SANT ILDEFONS, U.E. B 31 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A 24 MARTORELL C.F. B
SANTBOIA, F.C. B 20 VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. C 40 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
MOLINS DE REI, C.F. A 90 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
IGUALADA, C.F. C 01 SANTFELIUENC, F.C. B
Jornada 7 13-11-2022
Pª BLAUGRANA VALLIRANA A 53 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
CASTELLDEFELS, U.E. D 20 SANT ILDEFONS, U.E. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 43 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A
MARTORELL C.F. B 03 SANTBOIA, F.C. B
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A 04 ATLETIC SANT JUST . F. C. C
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 14 MOLINS DE REI, C.F. A
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A 13 IGUALADA, C.F. C
VILADECANS U.D. A 213 SANTFELIUENC, F.C. B
Jornada 8 20-11-2022
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A 111 VILADECANS U.D. A
SANT ILDEFONS, U.E. B 50 Pª BLAUGRANA VALLIRANA A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A 13 CASTELLDEFELS, U.E. D
SANTBOIA, F.C. B 03 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
ATLETIC SANT JUST . F. C. C 10 MARTORELL C.F. B
MOLINS DE REI, C.F. A 21 VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
IGUALADA, C.F. C 52 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
SANTFELIUENC, F.C. B 80 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
Jornada 9 27-11-2022
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A 13 SANT ILDEFONS, U.E. B
Pª BLAUGRANA VALLIRANA A 41 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A
CASTELLDEFELS, U.E. D 44 SANTBOIA, F.C. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 10 ATLETIC SANT JUST . F. C. C
MARTORELL C.F. B 01 MOLINS DE REI, C.F. A
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A 31 IGUALADA, C.F. C
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 11 SANTFELIUENC, F.C. B
VILADECANS U.D. A 36 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
Jornada 10 11-12-2022
SANT ILDEFONS, U.E. B 80 VILADECANS U.D. A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A 74 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
SANTBOIA, F.C. B 12 Pª BLAUGRANA VALLIRANA A
ATLETIC SANT JUST . F. C. C 12 CASTELLDEFELS, U.E. D
MOLINS DE REI, C.F. A 12 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
IGUALADA, C.F. C 22 MARTORELL C.F. B
SANTFELIUENC, F.C. B 41 VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A 17 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
Jornada 11 18-12-2022
SANT ILDEFONS, U.E. B 21 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A 53 SANTBOIA, F.C. B
Pª BLAUGRANA VALLIRANA A 10 ATLETIC SANT JUST . F. C. C
CASTELLDEFELS, U.E. D 22 MOLINS DE REI, C.F. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 21 IGUALADA, C.F. C
MARTORELL C.F. B 14 SANTFELIUENC, F.C. B
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A 40 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
VILADECANS U.D. A 04 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
Jornada 12 08-01-2023
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A 91 VILADECANS U.D. A
SANTBOIA, F.C. B 01 SANT ILDEFONS, U.E. B
ATLETIC SANT JUST . F. C. C 20 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
MOLINS DE REI, C.F. A 13 Pª BLAUGRANA VALLIRANA A
IGUALADA, C.F. C 24 CASTELLDEFELS, U.E. D
SANTFELIUENC, F.C. B 04 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A 24 MARTORELL C.F. B
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 43 VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
Jornada 13 15-01-2023
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A 20 SANTBOIA, F.C. B
SANT ILDEFONS, U.E. B 12 ATLETIC SANT JUST . F. C. C
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A 32 MOLINS DE REI, C.F. A
Pª BLAUGRANA VALLIRANA A 21 IGUALADA, C.F. C
CASTELLDEFELS, U.E. D 32 SANTFELIUENC, F.C. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 111 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
MARTORELL C.F. B 53 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
VILADECANS U.D. A 22 VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
Jornada 14 22-01-2023
VILADECANS U.D. A 17 SANTBOIA, F.C. B
ATLETIC SANT JUST . F. C. C 10 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A
MOLINS DE REI, C.F. A 25 SANT ILDEFONS, U.E. B
IGUALADA, C.F. C 21 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
SANTFELIUENC, F.C. B 00 Pª BLAUGRANA VALLIRANA A
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A 25 CASTELLDEFELS, U.E. D
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 13 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A 12 MARTORELL C.F. B
Jornada 15 29-01-2023
SANTBOIA, F.C. B 00 ATLETIC SANT JUST . F. C. C
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A 04 MOLINS DE REI, C.F. A
SANT ILDEFONS, U.E. B 41 IGUALADA, C.F. C
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A 41 SANTFELIUENC, F.C. B
Pª BLAUGRANA VALLIRANA A 40 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
CASTELLDEFELS, U.E. D 11 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A - VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
MARTORELL C.F. B 110 VILADECANS U.D. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 05-02-2023
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A - MARTORELL C.F. B
CASTELLDEFELS, U.E. D - VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
Pª BLAUGRANA VALLIRANA A - ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A - SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
SANT ILDEFONS, U.E. B - SANTFELIUENC, F.C. B
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A - IGUALADA, C.F. C
SANTBOIA, F.C. B - MOLINS DE REI, C.F. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. C - VILADECANS U.D. A
Jornada 17 12-02-2023
VILADECANS U.D. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
MARTORELL C.F. B - CASTELLDEFELS, U.E. D
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A - Pª BLAUGRANA VALLIRANA A
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A - SANT ILDEFONS, U.E. B
SANTFELIUENC, F.C. B - Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A
IGUALADA, C.F. C - SANTBOIA, F.C. B
MOLINS DE REI, C.F. A - ATLETIC SANT JUST . F. C. C
Jornada 18 26-02-2023
CASTELLDEFELS, U.E. D - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
Pª BLAUGRANA VALLIRANA A - MARTORELL C.F. B
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A - VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
SANT ILDEFONS, U.E. B - ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A - SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
SANTBOIA, F.C. B - SANTFELIUENC, F.C. B
ATLETIC SANT JUST . F. C. C - IGUALADA, C.F. C
MOLINS DE REI, C.F. A - VILADECANS U.D. A
Jornada 19 05-03-2023
VILADECANS U.D. A - CASTELLDEFELS, U.E. D
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A - Pª BLAUGRANA VALLIRANA A
MARTORELL C.F. B - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A - SANT ILDEFONS, U.E. B
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A - Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A - SANTBOIA, F.C. B
SANTFELIUENC, F.C. B - ATLETIC SANT JUST . F. C. C
IGUALADA, C.F. C - MOLINS DE REI, C.F. A
Jornada 20 12-03-2023
Pª BLAUGRANA VALLIRANA A - CASTELLDEFELS, U.E. D
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
SANT ILDEFONS, U.E. B - MARTORELL C.F. B
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A - VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
SANTBOIA, F.C. B - ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. C - SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
MOLINS DE REI, C.F. A - SANTFELIUENC, F.C. B
IGUALADA, C.F. C - VILADECANS U.D. A
Jornada 21 19-03-2023
VILADECANS U.D. A - Pª BLAUGRANA VALLIRANA A
CASTELLDEFELS, U.E. D - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A - SANT ILDEFONS, U.E. B
MARTORELL C.F. B - Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A - SANTBOIA, F.C. B
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A - ATLETIC SANT JUST . F. C. C
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A - MOLINS DE REI, C.F. A
SANTFELIUENC, F.C. B - IGUALADA, C.F. C
Jornada 22 26-03-2023
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A - Pª BLAUGRANA VALLIRANA A
SANT ILDEFONS, U.E. B - CASTELLDEFELS, U.E. D
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
SANTBOIA, F.C. B - MARTORELL C.F. B
ATLETIC SANT JUST . F. C. C - VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
MOLINS DE REI, C.F. A - ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
IGUALADA, C.F. C - SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
SANTFELIUENC, F.C. B - VILADECANS U.D. A
Jornada 23 02-04-2023
VILADECANS U.D. A - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
Pª BLAUGRANA VALLIRANA A - SANT ILDEFONS, U.E. B
CASTELLDEFELS, U.E. D - Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A - SANTBOIA, F.C. B
MARTORELL C.F. B - ATLETIC SANT JUST . F. C. C
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A - MOLINS DE REI, C.F. A
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A - IGUALADA, C.F. C
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A - SANTFELIUENC, F.C. B
Jornada 24 16-04-2023
SANT ILDEFONS, U.E. B - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A - Pª BLAUGRANA VALLIRANA A
SANTBOIA, F.C. B - CASTELLDEFELS, U.E. D
ATLETIC SANT JUST . F. C. C - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
MOLINS DE REI, C.F. A - MARTORELL C.F. B
IGUALADA, C.F. C - VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
SANTFELIUENC, F.C. B - ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A - VILADECANS U.D. A
Jornada 25 23-04-2023
VILADECANS U.D. A - SANT ILDEFONS, U.E. B
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A - Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A
Pª BLAUGRANA VALLIRANA A - SANTBOIA, F.C. B
CASTELLDEFELS, U.E. D - ATLETIC SANT JUST . F. C. C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A - MOLINS DE REI, C.F. A
MARTORELL C.F. B - IGUALADA, C.F. C
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A - SANTFELIUENC, F.C. B
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A - SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
Jornada 26 30-04-2023
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A - SANT ILDEFONS, U.E. B
SANTBOIA, F.C. B - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. C - Pª BLAUGRANA VALLIRANA A
MOLINS DE REI, C.F. A - CASTELLDEFELS, U.E. D
IGUALADA, C.F. C - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
SANTFELIUENC, F.C. B - MARTORELL C.F. B
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A - VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A - VILADECANS U.D. A
Jornada 27 07-05-2023
VILADECANS U.D. A - Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A
SANT ILDEFONS, U.E. B - SANTBOIA, F.C. B
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A - ATLETIC SANT JUST . F. C. C
Pª BLAUGRANA VALLIRANA A - MOLINS DE REI, C.F. A
CASTELLDEFELS, U.E. D - IGUALADA, C.F. C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A - SANTFELIUENC, F.C. B
MARTORELL C.F. B - SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A - ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
Jornada 28 14-05-2023
SANTBOIA, F.C. B - Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A
ATLETIC SANT JUST . F. C. C - SANT ILDEFONS, U.E. B
MOLINS DE REI, C.F. A - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
IGUALADA, C.F. C - Pª BLAUGRANA VALLIRANA A
SANTFELIUENC, F.C. B - CASTELLDEFELS, U.E. D
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A - MARTORELL C.F. B
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A - VILADECANS U.D. A
Jornada 29 21-05-2023
SANTBOIA, F.C. B - VILADECANS U.D. A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A - ATLETIC SANT JUST . F. C. C
SANT ILDEFONS, U.E. B - MOLINS DE REI, C.F. A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A - IGUALADA, C.F. C
Pª BLAUGRANA VALLIRANA A - SANTFELIUENC, F.C. B
CASTELLDEFELS, U.E. D - SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A - ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
MARTORELL C.F. B - VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
Jornada 30 28-05-2023
ATLETIC SANT JUST . F. C. C - SANTBOIA, F.C. B
MOLINS DE REI, C.F. A - Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A
IGUALADA, C.F. C - SANT ILDEFONS, U.E. B
SANTFELIUENC, F.C. B - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A - Pª BLAUGRANA VALLIRANA A
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A - CASTELLDEFELS, U.E. D
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
VILADECANS U.D. A - MARTORELL C.F. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.