Competició | TEMPORADA 2021-2022

lliga tercera divisio juvenil futbol sala | bcn gr 9

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 16-10-2021
PIERA, F.S. A 23 FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA B
Descansa - COLLBATO, C.E. B
F.S. SANT SADURNI B 31 ESCOLA FUTBOL SALA VILANOVA A
PENYA BLAUGRANA DE CASTELLOLÍ A 71 MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A
E.F.S. MASQUEFA A 50 SANT CUGAT, A.E.K. B
PENYA BLAUGRANA SANT ESTEVE SESROVIRES A 15 5 MARTORELL CLUB SALA C
GELIDA INDUSTRIAL, FSC A 020 CFS ODENA A
Jornada 2 23-10-2021
FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA B 110 GELIDA INDUSTRIAL, FSC A
COLLBATO, C.E. B 54 PIERA, F.S. A
ESCOLA FUTBOL SALA VILANOVA A - Descansa
MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A 34 F.S. SANT SADURNI B
SANT CUGAT, A.E.K. B 18 PENYA BLAUGRANA DE CASTELLOLÍ A
5 MARTORELL CLUB SALA C 55 E.F.S. MASQUEFA A
CFS ODENA A 80 PENYA BLAUGRANA SANT ESTEVE SESROVIRES A
Jornada 3 30-10-2021
FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA B 12 COLLBATO, C.E. B
PIERA, F.S. A 62 ESCOLA FUTBOL SALA VILANOVA A
Descansa - MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A
F.S. SANT SADURNI B 21 SANT CUGAT, A.E.K. B
PENYA BLAUGRANA DE CASTELLOLÍ A 35 5 MARTORELL CLUB SALA C
E.F.S. MASQUEFA A 36 CFS ODENA A
GELIDA INDUSTRIAL, FSC A 16 PENYA BLAUGRANA SANT ESTEVE SESROVIRES A
Jornada 4 06-11-2021
COLLBATO, C.E. B 160 GELIDA INDUSTRIAL, FSC A
ESCOLA FUTBOL SALA VILANOVA A 11 FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA B
MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A 35 PIERA, F.S. A
SANT CUGAT, A.E.K. B - Descansa
5 MARTORELL CLUB SALA C 50 F.S. SANT SADURNI B
CFS ODENA A 42 PENYA BLAUGRANA DE CASTELLOLÍ A
PENYA BLAUGRANA SANT ESTEVE SESROVIRES A 15 E.F.S. MASQUEFA A
Jornada 5 13-11-2021
COLLBATO, C.E. B 70 ESCOLA FUTBOL SALA VILANOVA A
FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA B 43 MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A
PIERA, F.S. A 73 SANT CUGAT, A.E.K. B
Descansa - 5 MARTORELL CLUB SALA C
CFS ODENA A 51 F.S. SANT SADURNI B
PENYA BLAUGRANA DE CASTELLOLÍ A 51 PENYA BLAUGRANA SANT ESTEVE SESROVIRES A
GELIDA INDUSTRIAL, FSC A 110 E.F.S. MASQUEFA A
Jornada 6 20-11-2021
ESCOLA FUTBOL SALA VILANOVA A 62 GELIDA INDUSTRIAL, FSC A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A 27 COLLBATO, C.E. B
SANT CUGAT, A.E.K. B 22 FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA B
5 MARTORELL CLUB SALA C 63 PIERA, F.S. A
CFS ODENA A - Descansa
PENYA BLAUGRANA SANT ESTEVE SESROVIRES A 30 F.S. SANT SADURNI B
E.F.S. MASQUEFA A 53 PENYA BLAUGRANA DE CASTELLOLÍ A
Jornada 7 27-11-2021
ESCOLA FUTBOL SALA VILANOVA A 41 MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A
COLLBATO, C.E. B 121 SANT CUGAT, A.E.K. B
FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA B 14 5 MARTORELL CLUB SALA C
PIERA, F.S. A 26 CFS ODENA A
Descansa - PENYA BLAUGRANA SANT ESTEVE SESROVIRES A
F.S. SANT SADURNI B 24 E.F.S. MASQUEFA A
GELIDA INDUSTRIAL, FSC A 18 PENYA BLAUGRANA DE CASTELLOLÍ A
Jornada 8 11-12-2021
MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A 25 GELIDA INDUSTRIAL, FSC A
SANT CUGAT, A.E.K. B 41 ESCOLA FUTBOL SALA VILANOVA A
5 MARTORELL CLUB SALA C 42 COLLBATO, C.E. B
CFS ODENA A 40 FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA B
PENYA BLAUGRANA SANT ESTEVE SESROVIRES A 24 PIERA, F.S. A
E.F.S. MASQUEFA A - Descansa
PENYA BLAUGRANA DE CASTELLOLÍ A 112 F.S. SANT SADURNI B
Jornada 9 18-12-2021
MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A 23 SANT CUGAT, A.E.K. B
ESCOLA FUTBOL SALA VILANOVA A 17 5 MARTORELL CLUB SALA C
COLLBATO, C.E. B 36 CFS ODENA A
FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA B 31 PENYA BLAUGRANA SANT ESTEVE SESROVIRES A
PIERA, F.S. A 35 E.F.S. MASQUEFA A
Descansa - PENYA BLAUGRANA DE CASTELLOLÍ A
GELIDA INDUSTRIAL, FSC A 07 F.S. SANT SADURNI B
Jornada 10 15-01-2022
SANT CUGAT, A.E.K. B 122 GELIDA INDUSTRIAL, FSC A
5 MARTORELL CLUB SALA C 130 MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A
CFS ODENA A 91 ESCOLA FUTBOL SALA VILANOVA A
PENYA BLAUGRANA SANT ESTEVE SESROVIRES A 12 COLLBATO, C.E. B
E.F.S. MASQUEFA A 32 FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA B
PENYA BLAUGRANA DE CASTELLOLÍ A 92 PIERA, F.S. A
F.S. SANT SADURNI B - Descansa
Jornada 11 22-01-2022
SANT CUGAT, A.E.K. B 013 5 MARTORELL CLUB SALA C
MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A 04 CFS ODENA A
ESCOLA FUTBOL SALA VILANOVA A 15 PENYA BLAUGRANA SANT ESTEVE SESROVIRES A
COLLBATO, C.E. B 11 E.F.S. MASQUEFA A
FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA B 01 PENYA BLAUGRANA DE CASTELLOLÍ A
PIERA, F.S. A 60 F.S. SANT SADURNI B
GELIDA INDUSTRIAL, FSC A - Descansa
Jornada 12 05-02-2022
GELIDA INDUSTRIAL, FSC A 119 5 MARTORELL CLUB SALA C
CFS ODENA A 41 SANT CUGAT, A.E.K. B
PENYA BLAUGRANA SANT ESTEVE SESROVIRES A 51 MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A
E.F.S. MASQUEFA A 80 ESCOLA FUTBOL SALA VILANOVA A
PENYA BLAUGRANA DE CASTELLOLÍ A 33 COLLBATO, C.E. B
F.S. SANT SADURNI B 21 FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA B
Descansa - PIERA, F.S. A
Jornada 13 12-02-2022
5 MARTORELL CLUB SALA C 23 CFS ODENA A
SANT CUGAT, A.E.K. B 44 PENYA BLAUGRANA SANT ESTEVE SESROVIRES A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A 03 E.F.S. MASQUEFA A
ESCOLA FUTBOL SALA VILANOVA A 02 PENYA BLAUGRANA DE CASTELLOLÍ A
COLLBATO, C.E. B 61 F.S. SANT SADURNI B
FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA B - Descansa
PIERA, F.S. A 154 GELIDA INDUSTRIAL, FSC A

SEGONA VOLTA

Jornada 14 19-02-2022
FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA B 22 PIERA, F.S. A
COLLBATO, C.E. B - Descansa
ESCOLA FUTBOL SALA VILANOVA A 05 F.S. SANT SADURNI B
MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A 27 PENYA BLAUGRANA DE CASTELLOLÍ A
SANT CUGAT, A.E.K. B 25 E.F.S. MASQUEFA A
5 MARTORELL CLUB SALA C 52 PENYA BLAUGRANA SANT ESTEVE SESROVIRES A
CFS ODENA A 160 GELIDA INDUSTRIAL, FSC A
Jornada 15 05-03-2022
GELIDA INDUSTRIAL, FSC A 46 FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA B
PIERA, F.S. A 33 COLLBATO, C.E. B
Descansa - ESCOLA FUTBOL SALA VILANOVA A
F.S. SANT SADURNI B 40 MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A
PENYA BLAUGRANA DE CASTELLOLÍ A 51 SANT CUGAT, A.E.K. B
E.F.S. MASQUEFA A 32 5 MARTORELL CLUB SALA C
PENYA BLAUGRANA SANT ESTEVE SESROVIRES A 36 CFS ODENA A
Jornada 16 12-03-2022
COLLBATO, C.E. B 22 FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA B
ESCOLA FUTBOL SALA VILANOVA A 14 PIERA, F.S. A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A - Descansa
SANT CUGAT, A.E.K. B 61 F.S. SANT SADURNI B
5 MARTORELL CLUB SALA C 14 PENYA BLAUGRANA DE CASTELLOLÍ A
CFS ODENA A 32 E.F.S. MASQUEFA A
PENYA BLAUGRANA SANT ESTEVE SESROVIRES A 103 GELIDA INDUSTRIAL, FSC A
Jornada 17 19-03-2022
GELIDA INDUSTRIAL, FSC A 09 COLLBATO, C.E. B
FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA B 52 ESCOLA FUTBOL SALA VILANOVA A
PIERA, F.S. A 30 MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A
Descansa - SANT CUGAT, A.E.K. B
F.S. SANT SADURNI B 16 5 MARTORELL CLUB SALA C
PENYA BLAUGRANA DE CASTELLOLÍ A 11 CFS ODENA A
E.F.S. MASQUEFA A 32 PENYA BLAUGRANA SANT ESTEVE SESROVIRES A
Jornada 18 26-03-2022
ESCOLA FUTBOL SALA VILANOVA A 15 COLLBATO, C.E. B
MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A 25 FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA B
SANT CUGAT, A.E.K. B 05 PIERA, F.S. A
5 MARTORELL CLUB SALA C - Descansa
F.S. SANT SADURNI B 28 CFS ODENA A
PENYA BLAUGRANA SANT ESTEVE SESROVIRES A 14 PENYA BLAUGRANA DE CASTELLOLÍ A
E.F.S. MASQUEFA A 100 GELIDA INDUSTRIAL, FSC A
Jornada 19 02-04-2022
GELIDA INDUSTRIAL, FSC A 32 ESCOLA FUTBOL SALA VILANOVA A
COLLBATO, C.E. B 70 MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A
FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA B 31 SANT CUGAT, A.E.K. B
PIERA, F.S. A 84 5 MARTORELL CLUB SALA C
Descansa - CFS ODENA A
F.S. SANT SADURNI B 52 PENYA BLAUGRANA SANT ESTEVE SESROVIRES A
PENYA BLAUGRANA DE CASTELLOLÍ A 31 E.F.S. MASQUEFA A
Jornada 20 09-04-2022
MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A 12 ESCOLA FUTBOL SALA VILANOVA A
SANT CUGAT, A.E.K. B 43 COLLBATO, C.E. B
5 MARTORELL CLUB SALA C 20 FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA B
CFS ODENA A 43 PIERA, F.S. A
PENYA BLAUGRANA SANT ESTEVE SESROVIRES A - Descansa
E.F.S. MASQUEFA A 30 F.S. SANT SADURNI B
PENYA BLAUGRANA DE CASTELLOLÍ A 150 GELIDA INDUSTRIAL, FSC A
Jornada 21 23-04-2022
GELIDA INDUSTRIAL, FSC A 53 MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A
ESCOLA FUTBOL SALA VILANOVA A 42 SANT CUGAT, A.E.K. B
COLLBATO, C.E. B 43 5 MARTORELL CLUB SALA C
FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA B 26 CFS ODENA A
PIERA, F.S. A 97 PENYA BLAUGRANA SANT ESTEVE SESROVIRES A
Descansa - E.F.S. MASQUEFA A
F.S. SANT SADURNI B 12 PENYA BLAUGRANA DE CASTELLOLÍ A
Jornada 22 30-04-2022
SANT CUGAT, A.E.K. B 51 MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A
5 MARTORELL CLUB SALA C 31 ESCOLA FUTBOL SALA VILANOVA A
CFS ODENA A 42 COLLBATO, C.E. B
PENYA BLAUGRANA SANT ESTEVE SESROVIRES A 23 FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA B
E.F.S. MASQUEFA A 50 PIERA, F.S. A
PENYA BLAUGRANA DE CASTELLOLÍ A - Descansa
F.S. SANT SADURNI B 50 GELIDA INDUSTRIAL, FSC A
Jornada 23 07-05-2022
GELIDA INDUSTRIAL, FSC A 06 SANT CUGAT, A.E.K. B
MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A 214 5 MARTORELL CLUB SALA C
ESCOLA FUTBOL SALA VILANOVA A 25 CFS ODENA A
COLLBATO, C.E. B 53 PENYA BLAUGRANA SANT ESTEVE SESROVIRES A
FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA B 13 E.F.S. MASQUEFA A
PIERA, F.S. A 62 PENYA BLAUGRANA DE CASTELLOLÍ A
Descansa - F.S. SANT SADURNI B
Jornada 24 14-05-2022
5 MARTORELL CLUB SALA C 50 SANT CUGAT, A.E.K. B
CFS ODENA A 60 MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A
PENYA BLAUGRANA SANT ESTEVE SESROVIRES A 53 ESCOLA FUTBOL SALA VILANOVA A
E.F.S. MASQUEFA A 32 COLLBATO, C.E. B
PENYA BLAUGRANA DE CASTELLOLÍ A 13 FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA B
F.S. SANT SADURNI B 14 PIERA, F.S. A
Descansa - GELIDA INDUSTRIAL, FSC A
Jornada 25 21-05-2022
5 MARTORELL CLUB SALA C 91 GELIDA INDUSTRIAL, FSC A
SANT CUGAT, A.E.K. B 06 CFS ODENA A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A 49 PENYA BLAUGRANA SANT ESTEVE SESROVIRES A
ESCOLA FUTBOL SALA VILANOVA A 14 E.F.S. MASQUEFA A
COLLBATO, C.E. B 32 PENYA BLAUGRANA DE CASTELLOLÍ A
FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA B 23 F.S. SANT SADURNI B
PIERA, F.S. A - Descansa
Jornada 26 28-05-2022
CFS ODENA A 11 5 MARTORELL CLUB SALA C
PENYA BLAUGRANA SANT ESTEVE SESROVIRES A 41 SANT CUGAT, A.E.K. B
E.F.S. MASQUEFA A 81 MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A
PENYA BLAUGRANA DE CASTELLOLÍ A 10 ESCOLA FUTBOL SALA VILANOVA A
F.S. SANT SADURNI B 23 COLLBATO, C.E. B
Descansa - FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA B
GELIDA INDUSTRIAL, FSC A 48 PIERA, F.S. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.