Competició | TEMPORADA 2021-2022

lliga segona divisio alevi futbol sala | bcn gr 2

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 16-10-2021
SPORT SALA STA. PERPETUA A 73 PARETS, F.S. A
FRANCISCANS SABADELL,C.E. A 36 POLINYA, F.S. B
ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B 33 CE MARISTES RUBI A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007 CFS C 07 NATACIO SABADELL B
SANT CUGAT F.S. B 40 UNIO F.S. MOLLET B
CFS MONTCADA B 65 RIPOLLET F.S. D
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 122 C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A
Jornada 2 23-10-2021
PARETS, F.S. A 17 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
POLINYA, F.S. B 44 SPORT SALA STA. PERPETUA A
CE MARISTES RUBI A 51 FRANCISCANS SABADELL,C.E. A
NATACIO SABADELL B 30 ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B
UNIO F.S. MOLLET B 30 PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007 CFS C
RIPOLLET F.S. D 36 SANT CUGAT F.S. B
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A 211 CFS MONTCADA B
Jornada 3 30-10-2021
PARETS, F.S. A 23 POLINYA, F.S. B
SPORT SALA STA. PERPETUA A 42 CE MARISTES RUBI A
FRANCISCANS SABADELL,C.E. A 53 NATACIO SABADELL B
ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B 43 UNIO F.S. MOLLET B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007 CFS C 45 RIPOLLET F.S. D
SANT CUGAT F.S. B 52 C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 22 CFS MONTCADA B
Jornada 4 06-11-2021
POLINYA, F.S. B 31 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
CE MARISTES RUBI A 13 PARETS, F.S. A
NATACIO SABADELL B 41 SPORT SALA STA. PERPETUA A
UNIO F.S. MOLLET B 72 FRANCISCANS SABADELL,C.E. A
RIPOLLET F.S. D 13 ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A 33 PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007 CFS C
CFS MONTCADA B 41 SANT CUGAT F.S. B
Jornada 5 13-11-2021
POLINYA, F.S. B 62 CE MARISTES RUBI A
PARETS, F.S. A 11 NATACIO SABADELL B
SPORT SALA STA. PERPETUA A 64 UNIO F.S. MOLLET B
FRANCISCANS SABADELL,C.E. A 43 RIPOLLET F.S. D
ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B 132 C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007 CFS C 50 CFS MONTCADA B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 51 SANT CUGAT F.S. B
Jornada 6 20-11-2021
CE MARISTES RUBI A 03 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
NATACIO SABADELL B 54 POLINYA, F.S. B
UNIO F.S. MOLLET B 53 PARETS, F.S. A
RIPOLLET F.S. D 05 SPORT SALA STA. PERPETUA A
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A 47 FRANCISCANS SABADELL,C.E. A
CFS MONTCADA B 64 ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B
SANT CUGAT F.S. B 13 PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007 CFS C
Jornada 7 27-11-2021
CE MARISTES RUBI A 14 NATACIO SABADELL B
POLINYA, F.S. B 92 UNIO F.S. MOLLET B
PARETS, F.S. A 32 RIPOLLET F.S. D
SPORT SALA STA. PERPETUA A 120 C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A
FRANCISCANS SABADELL,C.E. A 72 CFS MONTCADA B
ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B 11 SANT CUGAT F.S. B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007 CFS C 13 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
Jornada 8 11-12-2021
NATACIO SABADELL B 40 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
UNIO F.S. MOLLET B 12 CE MARISTES RUBI A
RIPOLLET F.S. D 16 POLINYA, F.S. B
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A 27 PARETS, F.S. A
CFS MONTCADA B 42 SPORT SALA STA. PERPETUA A
FRANCISCANS SABADELL,C.E. A 30 SANT CUGAT F.S. B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007 CFS C 41 ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B
Jornada 9 18-12-2021
NATACIO SABADELL B 31 UNIO F.S. MOLLET B
CE MARISTES RUBI A 31 RIPOLLET F.S. D
POLINYA, F.S. B 120 C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A
PARETS, F.S. A 03 CFS MONTCADA B
SPORT SALA STA. PERPETUA A 81 SANT CUGAT F.S. B
FRANCISCANS SABADELL,C.E. A 42 PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007 CFS C
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 52 ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B
Jornada 10 15-01-2022
UNIO F.S. MOLLET B 12 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
RIPOLLET F.S. D 36 NATACIO SABADELL B
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A 17 CE MARISTES RUBI A
CFS MONTCADA B 38 POLINYA, F.S. B
SANT CUGAT F.S. B 11 PARETS, F.S. A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007 CFS C 16 SPORT SALA STA. PERPETUA A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B 12 FRANCISCANS SABADELL,C.E. A
Jornada 11 22-01-2022
UNIO F.S. MOLLET B 72 RIPOLLET F.S. D
NATACIO SABADELL B 102 C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A
CE MARISTES RUBI A 32 CFS MONTCADA B
POLINYA, F.S. B 51 SANT CUGAT F.S. B
PARETS, F.S. A 21 PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007 CFS C
SPORT SALA STA. PERPETUA A 50 ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 41 FRANCISCANS SABADELL,C.E. A
Jornada 12 05-02-2022
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 84 RIPOLLET F.S. D
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A 04 UNIO F.S. MOLLET B
CFS MONTCADA B 07 NATACIO SABADELL B
SANT CUGAT F.S. B 07 CE MARISTES RUBI A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007 CFS C 15 POLINYA, F.S. B
ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B 53 PARETS, F.S. A
FRANCISCANS SABADELL,C.E. A 61 SPORT SALA STA. PERPETUA A
Jornada 13 12-02-2022
RIPOLLET F.S. D 41 C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A
UNIO F.S. MOLLET B 74 CFS MONTCADA B
NATACIO SABADELL B 50 SANT CUGAT F.S. B
CE MARISTES RUBI A 10 PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007 CFS C
POLINYA, F.S. B 70 ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B
PARETS, F.S. A 44 FRANCISCANS SABADELL,C.E. A
SPORT SALA STA. PERPETUA A 32 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A

SEGONA VOLTA

Jornada 14 19-02-2022
PARETS, F.S. A 15 SPORT SALA STA. PERPETUA A
POLINYA, F.S. B 51 FRANCISCANS SABADELL,C.E. A
CE MARISTES RUBI A 30 ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B
NATACIO SABADELL B 63 PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007 CFS C
UNIO F.S. MOLLET B 72 SANT CUGAT F.S. B
RIPOLLET F.S. D 210 CFS MONTCADA B
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A 55 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
Jornada 15 05-03-2022
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 20 PARETS, F.S. A
SPORT SALA STA. PERPETUA A 26 POLINYA, F.S. B
FRANCISCANS SABADELL,C.E. A 32 CE MARISTES RUBI A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B 05 NATACIO SABADELL B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007 CFS C 32 UNIO F.S. MOLLET B
SANT CUGAT F.S. B 32 RIPOLLET F.S. D
CFS MONTCADA B 71 C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A
Jornada 16 12-03-2022
POLINYA, F.S. B 31 PARETS, F.S. A
CE MARISTES RUBI A 23 SPORT SALA STA. PERPETUA A
NATACIO SABADELL B 70 FRANCISCANS SABADELL,C.E. A
UNIO F.S. MOLLET B 53 ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B
RIPOLLET F.S. D 21 PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007 CFS C
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A 27 SANT CUGAT F.S. B
CFS MONTCADA B 38 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
Jornada 17 19-03-2022
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 21 POLINYA, F.S. B
PARETS, F.S. A 32 CE MARISTES RUBI A
SPORT SALA STA. PERPETUA A 34 NATACIO SABADELL B
FRANCISCANS SABADELL,C.E. A 64 UNIO F.S. MOLLET B
ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B 42 RIPOLLET F.S. D
PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007 CFS C 22 C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A
SANT CUGAT F.S. B 25 CFS MONTCADA B
Jornada 18 26-03-2022
CE MARISTES RUBI A 13 POLINYA, F.S. B
NATACIO SABADELL B 31 PARETS, F.S. A
UNIO F.S. MOLLET B 07 SPORT SALA STA. PERPETUA A
RIPOLLET F.S. D 29 FRANCISCANS SABADELL,C.E. A
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A 47 ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B
CFS MONTCADA B 63 PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007 CFS C
SANT CUGAT F.S. B 46 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
Jornada 19 02-04-2022
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 33 CE MARISTES RUBI A
POLINYA, F.S. B 23 NATACIO SABADELL B
PARETS, F.S. A 32 UNIO F.S. MOLLET B
SPORT SALA STA. PERPETUA A 70 RIPOLLET F.S. D
FRANCISCANS SABADELL,C.E. A 162 C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B 44 CFS MONTCADA B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007 CFS C 51 SANT CUGAT F.S. B
Jornada 20 09-04-2022
NATACIO SABADELL B 21 CE MARISTES RUBI A
UNIO F.S. MOLLET B 13 POLINYA, F.S. B
RIPOLLET F.S. D 25 PARETS, F.S. A
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A 014 SPORT SALA STA. PERPETUA A
CFS MONTCADA B 32 FRANCISCANS SABADELL,C.E. A
SANT CUGAT F.S. B 31 ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 32 PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007 CFS C
Jornada 21 23-04-2022
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 41 NATACIO SABADELL B
CE MARISTES RUBI A 23 UNIO F.S. MOLLET B
POLINYA, F.S. B 112 RIPOLLET F.S. D
PARETS, F.S. A 81 C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A
SPORT SALA STA. PERPETUA A 62 CFS MONTCADA B
SANT CUGAT F.S. B 33 FRANCISCANS SABADELL,C.E. A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B 51 PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007 CFS C
Jornada 22 30-04-2022
UNIO F.S. MOLLET B 16 NATACIO SABADELL B
RIPOLLET F.S. D 09 CE MARISTES RUBI A
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A 28 POLINYA, F.S. B
CFS MONTCADA B 31 PARETS, F.S. A
SANT CUGAT F.S. B 12 SPORT SALA STA. PERPETUA A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007 CFS C 24 FRANCISCANS SABADELL,C.E. A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B 07 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
Jornada 23 07-05-2022
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 87 UNIO F.S. MOLLET B
NATACIO SABADELL B 111 RIPOLLET F.S. D
CE MARISTES RUBI A 91 C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A
POLINYA, F.S. B 63 CFS MONTCADA B
PARETS, F.S. A 31 SANT CUGAT F.S. B
SPORT SALA STA. PERPETUA A 32 PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007 CFS C
FRANCISCANS SABADELL,C.E. A 32 ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B
Jornada 24 14-05-2022
RIPOLLET F.S. D 23 UNIO F.S. MOLLET B
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A 17 NATACIO SABADELL B
CFS MONTCADA B 26 CE MARISTES RUBI A
SANT CUGAT F.S. B 05 POLINYA, F.S. B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007 CFS C 41 PARETS, F.S. A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B 25 SPORT SALA STA. PERPETUA A
FRANCISCANS SABADELL,C.E. A 63 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
Jornada 25 21-05-2022
RIPOLLET F.S. D 16 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
UNIO F.S. MOLLET B 102 C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A
NATACIO SABADELL B 60 CFS MONTCADA B
CE MARISTES RUBI A 31 SANT CUGAT F.S. B
POLINYA, F.S. B 81 PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007 CFS C
PARETS, F.S. A 22 ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B
SPORT SALA STA. PERPETUA A 122 FRANCISCANS SABADELL,C.E. A
Jornada 26 28-05-2022
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A 22 RIPOLLET F.S. D
CFS MONTCADA B 82 UNIO F.S. MOLLET B
SANT CUGAT F.S. B 15 NATACIO SABADELL B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007 CFS C 03 CE MARISTES RUBI A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B 05 POLINYA, F.S. B
FRANCISCANS SABADELL,C.E. A 32 PARETS, F.S. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 33 SPORT SALA STA. PERPETUA A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.