Competició | TEMPORADA 2021-2022

lliga primera divisio infantil futbol sala | bcn gr 3

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 16-10-2021
MOLINS 99, C.F.S. A 31 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A
FUTSAL CERVELLO C.E. A 42 ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A
MARISTES SANTS LES CORTS C.E. A 22 UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A
F.S. OLESA B 22 COVISA MANRESA F.S. B
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A 11 F.S CASTELLDEFELS Chiringuito Iguana A
C.E.T. 10, FS B 44 PALLEJA, F.S. A
CORNELLA C.F.S. GPC A 22 SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA A
Jornada 2 23-10-2021
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A 61 CORNELLA C.F.S. GPC A
ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A 36 MOLINS 99, C.F.S. A
UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A 21 FUTSAL CERVELLO C.E. A
COVISA MANRESA F.S. B 32 MARISTES SANTS LES CORTS C.E. A
F.S CASTELLDEFELS Chiringuito Iguana A 61 F.S. OLESA B
PALLEJA, F.S. A 22 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A
SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA A 03 C.E.T. 10, FS B
Jornada 3 30-10-2021
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A 112 ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A
MOLINS 99, C.F.S. A 30 UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A
FUTSAL CERVELLO C.E. A 24 COVISA MANRESA F.S. B
MARISTES SANTS LES CORTS C.E. A 35 F.S CASTELLDEFELS Chiringuito Iguana A
F.S. OLESA B 34 PALLEJA, F.S. A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A 31 SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA A
CORNELLA C.F.S. GPC A 22 C.E.T. 10, FS B
Jornada 4 06-11-2021
ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A 14 CORNELLA C.F.S. GPC A
UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A 51 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A
COVISA MANRESA F.S. B 21 MOLINS 99, C.F.S. A
F.S CASTELLDEFELS Chiringuito Iguana A 41 FUTSAL CERVELLO C.E. A
PALLEJA, F.S. A 51 MARISTES SANTS LES CORTS C.E. A
SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA A 23 F.S. OLESA B
C.E.T. 10, FS B 12 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A
Jornada 5 13-11-2021
ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A 15 UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A 16 COVISA MANRESA F.S. B
MOLINS 99, C.F.S. A 24 F.S CASTELLDEFELS Chiringuito Iguana A
FUTSAL CERVELLO C.E. A 25 PALLEJA, F.S. A
SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA A 23 MARISTES SANTS LES CORTS C.E. A
F.S. OLESA B 58 C.E.T. 10, FS B
CORNELLA C.F.S. GPC A 16 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A
Jornada 6 20-11-2021
UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A 12 CORNELLA C.F.S. GPC A
COVISA MANRESA F.S. B 122 ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A
F.S CASTELLDEFELS Chiringuito Iguana A 61 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A
PALLEJA, F.S. A 31 MOLINS 99, C.F.S. A
SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA A 12 FUTSAL CERVELLO C.E. A
C.E.T. 10, FS B 22 MARISTES SANTS LES CORTS C.E. A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A 52 F.S. OLESA B
Jornada 7 27-11-2021
UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A 43 COVISA MANRESA F.S. B
ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A 09 F.S CASTELLDEFELS Chiringuito Iguana A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A 43 PALLEJA, F.S. A
MOLINS 99, C.F.S. A 43 SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA A
FUTSAL CERVELLO C.E. A 12 C.E.T. 10, FS B
MARISTES SANTS LES CORTS C.E. A 06 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A
CORNELLA C.F.S. GPC A 05 F.S. OLESA B
Jornada 8 11-12-2021
COVISA MANRESA F.S. B 72 CORNELLA C.F.S. GPC A
F.S CASTELLDEFELS Chiringuito Iguana A 41 UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A
PALLEJA, F.S. A 60 ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A
SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA A 25 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A
C.E.T. 10, FS B 12 MOLINS 99, C.F.S. A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A 23 FUTSAL CERVELLO C.E. A
F.S. OLESA B 30 MARISTES SANTS LES CORTS C.E. A
Jornada 9 18-12-2021
COVISA MANRESA F.S. B 38 F.S CASTELLDEFELS Chiringuito Iguana A
UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A 12 PALLEJA, F.S. A
SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA A 70 ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A 23 C.E.T. 10, FS B
MOLINS 99, C.F.S. A 31 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A
FUTSAL CERVELLO C.E. A 14 F.S. OLESA B
CORNELLA C.F.S. GPC A 18 MARISTES SANTS LES CORTS C.E. A
Jornada 10 15-01-2022
F.S CASTELLDEFELS Chiringuito Iguana A 50 CORNELLA C.F.S. GPC A
PALLEJA, F.S. A 63 COVISA MANRESA F.S. B
SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA A 20 UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A
C.E.T. 10, FS B 21 ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A 42 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A
F.S. OLESA B 00 MOLINS 99, C.F.S. A
MARISTES SANTS LES CORTS C.E. A 81 FUTSAL CERVELLO C.E. A
Jornada 11 22-01-2022
F.S CASTELLDEFELS Chiringuito Iguana A 70 PALLEJA, F.S. A
COVISA MANRESA F.S. B 43 SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA A
UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A 23 C.E.T. 10, FS B
ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A 16 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A 32 F.S. OLESA B
MOLINS 99, C.F.S. A 31 MARISTES SANTS LES CORTS C.E. A
CORNELLA C.F.S. GPC A 10 FUTSAL CERVELLO C.E. A
Jornada 12 05-02-2022
CORNELLA C.F.S. GPC A 211 PALLEJA, F.S. A
SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA A 22 F.S CASTELLDEFELS Chiringuito Iguana A
C.E.T. 10, FS B 52 COVISA MANRESA F.S. B
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A 12 UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A
F.S. OLESA B 91 ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A
MARISTES SANTS LES CORTS C.E. A 33 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A
FUTSAL CERVELLO C.E. A 14 MOLINS 99, C.F.S. A
Jornada 13 12-02-2022
PALLEJA, F.S. A 20 SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA A
F.S CASTELLDEFELS Chiringuito Iguana A 36 C.E.T. 10, FS B
COVISA MANRESA F.S. B 14 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A
UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A 42 F.S. OLESA B
MARISTES SANTS LES CORTS C.E. A 70 ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A 90 FUTSAL CERVELLO C.E. A
MOLINS 99, C.F.S. A 33 CORNELLA C.F.S. GPC A

SEGONA VOLTA

Jornada 14 19-02-2022
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A 43 MOLINS 99, C.F.S. A
ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A 22 FUTSAL CERVELLO C.E. A
UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A 43 MARISTES SANTS LES CORTS C.E. A
COVISA MANRESA F.S. B 22 F.S. OLESA B
F.S CASTELLDEFELS Chiringuito Iguana A 22 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A
PALLEJA, F.S. A 26 C.E.T. 10, FS B
SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA A 33 CORNELLA C.F.S. GPC A
Jornada 15 05-03-2022
CORNELLA C.F.S. GPC A 21 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A
MOLINS 99, C.F.S. A 41 ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A
FUTSAL CERVELLO C.E. A 23 UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A
MARISTES SANTS LES CORTS C.E. A 53 COVISA MANRESA F.S. B
F.S. OLESA B 15 F.S CASTELLDEFELS Chiringuito Iguana A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A 33 PALLEJA, F.S. A
C.E.T. 10, FS B 72 SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA A
Jornada 16 12-03-2022
ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A 16 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A
UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A 41 MOLINS 99, C.F.S. A
COVISA MANRESA F.S. B 43 FUTSAL CERVELLO C.E. A
F.S CASTELLDEFELS Chiringuito Iguana A 41 MARISTES SANTS LES CORTS C.E. A
PALLEJA, F.S. A 26 F.S. OLESA B
SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA A 02 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A
C.E.T. 10, FS B 52 CORNELLA C.F.S. GPC A
Jornada 17 19-03-2022
CORNELLA C.F.S. GPC A 60 ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A 21 UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A
MOLINS 99, C.F.S. A 52 COVISA MANRESA F.S. B
FUTSAL CERVELLO C.E. A 38 F.S CASTELLDEFELS Chiringuito Iguana A
MARISTES SANTS LES CORTS C.E. A 123 PALLEJA, F.S. A
F.S. OLESA B 51 SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A 32 C.E.T. 10, FS B
Jornada 18 26-03-2022
UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A 31 ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A
COVISA MANRESA F.S. B 65 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A
F.S CASTELLDEFELS Chiringuito Iguana A 60 MOLINS 99, C.F.S. A
PALLEJA, F.S. A 52 FUTSAL CERVELLO C.E. A
MARISTES SANTS LES CORTS C.E. A 53 SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA A
C.E.T. 10, FS B 34 F.S. OLESA B
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A 23 CORNELLA C.F.S. GPC A
Jornada 19 02-04-2022
CORNELLA C.F.S. GPC A 30 UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A
ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A 23 COVISA MANRESA F.S. B
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A 16 F.S CASTELLDEFELS Chiringuito Iguana A
MOLINS 99, C.F.S. A 50 PALLEJA, F.S. A
FUTSAL CERVELLO C.E. A 31 SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA A
MARISTES SANTS LES CORTS C.E. A 37 C.E.T. 10, FS B
F.S. OLESA B 03 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A
Jornada 20 09-04-2022
COVISA MANRESA F.S. B 71 UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A
F.S CASTELLDEFELS Chiringuito Iguana A 92 ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A
PALLEJA, F.S. A 54 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A
SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA A 22 MOLINS 99, C.F.S. A
C.E.T. 10, FS B 50 FUTSAL CERVELLO C.E. A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A 11 MARISTES SANTS LES CORTS C.E. A
F.S. OLESA B 21 CORNELLA C.F.S. GPC A
Jornada 21 23-04-2022
CORNELLA C.F.S. GPC A 52 COVISA MANRESA F.S. B
UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A 61 F.S CASTELLDEFELS Chiringuito Iguana A
ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A 27 PALLEJA, F.S. A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A 10 SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA A
MOLINS 99, C.F.S. A 34 C.E.T. 10, FS B
FUTSAL CERVELLO C.E. A 53 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A
MARISTES SANTS LES CORTS C.E. A 41 F.S. OLESA B
Jornada 22 30-04-2022
F.S CASTELLDEFELS Chiringuito Iguana A 52 COVISA MANRESA F.S. B
PALLEJA, F.S. A 34 UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A
ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A 15 SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA A
C.E.T. 10, FS B 40 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A 35 MOLINS 99, C.F.S. A
F.S. OLESA B 32 FUTSAL CERVELLO C.E. A
MARISTES SANTS LES CORTS C.E. A 42 CORNELLA C.F.S. GPC A
Jornada 23 07-05-2022
CORNELLA C.F.S. GPC A 26 F.S CASTELLDEFELS Chiringuito Iguana A
COVISA MANRESA F.S. B 47 PALLEJA, F.S. A
UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A 22 SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA A
ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A 15 C.E.T. 10, FS B
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A 10 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A
MOLINS 99, C.F.S. A 13 F.S. OLESA B
FUTSAL CERVELLO C.E. A 34 MARISTES SANTS LES CORTS C.E. A
Jornada 24 14-05-2022
PALLEJA, F.S. A 27 F.S CASTELLDEFELS Chiringuito Iguana A
SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA A 32 COVISA MANRESA F.S. B
C.E.T. 10, FS B 50 UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A 61 ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A
F.S. OLESA B 45 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A
MARISTES SANTS LES CORTS C.E. A 44 MOLINS 99, C.F.S. A
FUTSAL CERVELLO C.E. A 21 CORNELLA C.F.S. GPC A
Jornada 25 21-05-2022
PALLEJA, F.S. A 33 CORNELLA C.F.S. GPC A
F.S CASTELLDEFELS Chiringuito Iguana A 52 SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA A
COVISA MANRESA F.S. B 45 C.E.T. 10, FS B
UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A 23 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A
ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A 17 F.S. OLESA B
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A 15 MARISTES SANTS LES CORTS C.E. A
MOLINS 99, C.F.S. A 31 FUTSAL CERVELLO C.E. A
Jornada 26 28-05-2022
SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA A 33 PALLEJA, F.S. A
C.E.T. 10, FS B 31 F.S CASTELLDEFELS Chiringuito Iguana A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A 32 COVISA MANRESA F.S. B
F.S. OLESA B 13 UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A
ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A 36 MARISTES SANTS LES CORTS C.E. A
FUTSAL CERVELLO C.E. A 14 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A
CORNELLA C.F.S. GPC A 12 MOLINS 99, C.F.S. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.