Competició | TEMPORADA 2021-2022

divisio honor juvenil nacional futbol sala | grup 3

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 18-09-2021
RIPOLLET F.S. A 4-2 NATACIO SABADELL A
AE LEVANT DE MANACOR FUTSAL 6-2 PALMA FUTSAL
FUTSAL INLINGUA MATARÓ C.E. A 8-1 FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU A
L'HOSPITALET BELLSPORT A 3-2 INDUSTRIAS SANTA COLOMA A
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A 2-3 LES CORTS UBAE. A.E. A
5 MARTORELL CLUB SALA A 4-2 MONTESIÓN CFS
TRANSCANO CFS MONTCADA A 0-8 BARÇA A
ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A 6-3 COVISA MANRESA FS A
Jornada 2 25-09-2021
NATACIO SABADELL A 8-1 ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A
PALMA FUTSAL 13-4 RIPOLLET F.S. A
FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU A 4-0 AE LEVANT DE MANACOR FUTSAL
INDUSTRIAS SANTA COLOMA A 7-3 FUTSAL INLINGUA MATARÓ C.E. A
LES CORTS UBAE. A.E. A 3-3 L'HOSPITALET BELLSPORT A
MONTESIÓN CFS 4-5 GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A
BARÇA A 4-0 5 MARTORELL CLUB SALA A
COVISA MANRESA FS A 2-3 TRANSCANO CFS MONTCADA A
Jornada 3 02-10-2021
NATACIO SABADELL A 0-6 PALMA FUTSAL
RIPOLLET F.S. A 9-3 FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU A
AE LEVANT DE MANACOR FUTSAL 4-4 INDUSTRIAS SANTA COLOMA A
FUTSAL INLINGUA MATARÓ C.E. A 6-8 LES CORTS UBAE. A.E. A
L'HOSPITALET BELLSPORT A 5-2 MONTESIÓN CFS
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A 0-7 BARÇA A
5 MARTORELL CLUB SALA A 3-0 COVISA MANRESA FS A
ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A 1-6 TRANSCANO CFS MONTCADA A
Jornada 4 09-10-2021
PALMA FUTSAL 9-0 ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A
FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU A 2-0 NATACIO SABADELL A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA A 1-2 RIPOLLET F.S. A
LES CORTS UBAE. A.E. A 9-2 AE LEVANT DE MANACOR FUTSAL
MONTESIÓN CFS 3-3 FUTSAL INLINGUA MATARÓ C.E. A
BARÇA A 7-2 L'HOSPITALET BELLSPORT A
COVISA MANRESA FS A 2-3 GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A
TRANSCANO CFS MONTCADA A 4-6 5 MARTORELL CLUB SALA A
Jornada 5 16-10-2021
PALMA FUTSAL 4-2 FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU A
NATACIO SABADELL A 3-3 INDUSTRIAS SANTA COLOMA A
RIPOLLET F.S. A 4-5 LES CORTS UBAE. A.E. A
AE LEVANT DE MANACOR FUTSAL 2-7 MONTESIÓN CFS
FUTSAL INLINGUA MATARÓ C.E. A 2-3 BARÇA A
L'HOSPITALET BELLSPORT A 7-1 COVISA MANRESA FS A
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A 1-5 TRANSCANO CFS MONTCADA A
ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A 3-6 5 MARTORELL CLUB SALA A
Jornada 6 23-10-2021
FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU A 7-0 ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA A 11-5 PALMA FUTSAL
LES CORTS UBAE. A.E. A 3-2 NATACIO SABADELL A
MONTESIÓN CFS 4-1 RIPOLLET F.S. A
BARÇA A 8-1 AE LEVANT DE MANACOR FUTSAL
COVISA MANRESA FS A 1-7 FUTSAL INLINGUA MATARÓ C.E. A
TRANSCANO CFS MONTCADA A 2-9 L'HOSPITALET BELLSPORT A
5 MARTORELL CLUB SALA A 8-4 GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A
Jornada 7 06-11-2021
FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU A 3-3 INDUSTRIAS SANTA COLOMA A
PALMA FUTSAL 4-2 LES CORTS UBAE. A.E. A
NATACIO SABADELL A 5-3 MONTESIÓN CFS
RIPOLLET F.S. A 3-7 BARÇA A
AE LEVANT DE MANACOR FUTSAL 4-2 COVISA MANRESA FS A
FUTSAL INLINGUA MATARÓ C.E. A 5-3 TRANSCANO CFS MONTCADA A
L'HOSPITALET BELLSPORT A 2-3 5 MARTORELL CLUB SALA A
ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A 7-3 GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A
Jornada 8 13-11-2021
INDUSTRIAS SANTA COLOMA A 6-1 ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A
LES CORTS UBAE. A.E. A 4-2 FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU A
MONTESIÓN CFS 1-4 PALMA FUTSAL
BARÇA A 1-0 NATACIO SABADELL A
COVISA MANRESA FS A 5-7 RIPOLLET F.S. A
TRANSCANO CFS MONTCADA A 3-1 AE LEVANT DE MANACOR FUTSAL
5 MARTORELL CLUB SALA A 2-5 FUTSAL INLINGUA MATARÓ C.E. A
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A 2-2 L'HOSPITALET BELLSPORT A
Jornada 9 20-11-2021
INDUSTRIAS SANTA COLOMA A 6-1 LES CORTS UBAE. A.E. A
FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU A 3-3 MONTESIÓN CFS
PALMA FUTSAL 5-5 BARÇA A
NATACIO SABADELL A 7-1 COVISA MANRESA FS A
RIPOLLET F.S. A 5-6 TRANSCANO CFS MONTCADA A
AE LEVANT DE MANACOR FUTSAL 3-4 5 MARTORELL CLUB SALA A
FUTSAL INLINGUA MATARÓ C.E. A 3-4 GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A
ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A 2-3 L'HOSPITALET BELLSPORT A
Jornada 10 27-11-2021
LES CORTS UBAE. A.E. A 8-5 ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A
MONTESIÓN CFS 0-2 INDUSTRIAS SANTA COLOMA A
BARÇA A 6-0 FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU A
COVISA MANRESA FS A 2-7 PALMA FUTSAL
TRANSCANO CFS MONTCADA A 1-3 NATACIO SABADELL A
5 MARTORELL CLUB SALA A 3-8 RIPOLLET F.S. A
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A 3-5 AE LEVANT DE MANACOR FUTSAL
L'HOSPITALET BELLSPORT A 5-4 FUTSAL INLINGUA MATARÓ C.E. A
Jornada 11 04-12-2021
LES CORTS UBAE. A.E. A 7-1 MONTESIÓN CFS
INDUSTRIAS SANTA COLOMA A 1-2 BARÇA A
FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU A 7-3 COVISA MANRESA FS A
PALMA FUTSAL 7-4 TRANSCANO CFS MONTCADA A
NATACIO SABADELL A 1-1 5 MARTORELL CLUB SALA A
RIPOLLET F.S. A 6-3 GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A
AE LEVANT DE MANACOR FUTSAL 4-3 L'HOSPITALET BELLSPORT A
ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A 4-10 FUTSAL INLINGUA MATARÓ C.E. A
Jornada 12 11-12-2021
MONTESIÓN CFS 3-1 ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A
BARÇA A 5-3 LES CORTS UBAE. A.E. A
COVISA MANRESA FS A 1-9 INDUSTRIAS SANTA COLOMA A
TRANSCANO CFS MONTCADA A 6-3 FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU A
5 MARTORELL CLUB SALA A 1-4 PALMA FUTSAL
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A 2-2 NATACIO SABADELL A
L'HOSPITALET BELLSPORT A 3-4 RIPOLLET F.S. A
FUTSAL INLINGUA MATARÓ C.E. A 5-2 AE LEVANT DE MANACOR FUTSAL
Jornada 13 18-12-2021
MONTESIÓN CFS 0-7 BARÇA A
LES CORTS UBAE. A.E. A 7-1 COVISA MANRESA FS A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA A 8-4 TRANSCANO CFS MONTCADA A
FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU A 5-2 5 MARTORELL CLUB SALA A
PALMA FUTSAL 6-1 GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A
NATACIO SABADELL A 4-2 L'HOSPITALET BELLSPORT A
RIPOLLET F.S. A 4-4 FUTSAL INLINGUA MATARÓ C.E. A
ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A 0-1 AE LEVANT DE MANACOR FUTSAL
Jornada 14 15-01-2022
ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A 0-6 BARÇA A
COVISA MANRESA FS A 4-6 MONTESIÓN CFS
TRANSCANO CFS MONTCADA A 2-3 LES CORTS UBAE. A.E. A
5 MARTORELL CLUB SALA A 3-4 INDUSTRIAS SANTA COLOMA A
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A 2-5 FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU A
L'HOSPITALET BELLSPORT A 1-5 PALMA FUTSAL
FUTSAL INLINGUA MATARÓ C.E. A 5-3 NATACIO SABADELL A
AE LEVANT DE MANACOR FUTSAL 2-3 RIPOLLET F.S. A
Jornada 15 22-01-2022
BARÇA A 6-0 COVISA MANRESA FS A
MONTESIÓN CFS 1-2 TRANSCANO CFS MONTCADA A
LES CORTS UBAE. A.E. A 4-1 5 MARTORELL CLUB SALA A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA A 7-2 GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A
FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU A 4-3 L'HOSPITALET BELLSPORT A
PALMA FUTSAL 6-5 FUTSAL INLINGUA MATARÓ C.E. A
NATACIO SABADELL A 4-2 AE LEVANT DE MANACOR FUTSAL
RIPOLLET F.S. A 9-4 ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 29-01-2022
NATACIO SABADELL A 5-3 RIPOLLET F.S. A
PALMA FUTSAL 6-3 AE LEVANT DE MANACOR FUTSAL
FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU A 5-1 FUTSAL INLINGUA MATARÓ C.E. A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA A 4-2 L'HOSPITALET BELLSPORT A
LES CORTS UBAE. A.E. A 3-4 GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A
MONTESIÓN CFS 2-1 5 MARTORELL CLUB SALA A
BARÇA A 12-1 TRANSCANO CFS MONTCADA A
COVISA MANRESA FS A 6-1 ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A
Jornada 17 05-02-2022
ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A 3-2 NATACIO SABADELL A
RIPOLLET F.S. A 9-4 PALMA FUTSAL
AE LEVANT DE MANACOR FUTSAL 5-3 FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU A
FUTSAL INLINGUA MATARÓ C.E. A 1-5 INDUSTRIAS SANTA COLOMA A
L'HOSPITALET BELLSPORT A 6-7 LES CORTS UBAE. A.E. A
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A 1-3 MONTESIÓN CFS
5 MARTORELL CLUB SALA A 2-6 BARÇA A
TRANSCANO CFS MONTCADA A 10-1 COVISA MANRESA FS A
Jornada 18 12-02-2022
PALMA FUTSAL 4-2 NATACIO SABADELL A
FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU A 6-0 RIPOLLET F.S. A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA A 5-1 AE LEVANT DE MANACOR FUTSAL
LES CORTS UBAE. A.E. A 5-2 FUTSAL INLINGUA MATARÓ C.E. A
MONTESIÓN CFS 2-4 L'HOSPITALET BELLSPORT A
BARÇA A 2-3 GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A
COVISA MANRESA FS A 1-2 5 MARTORELL CLUB SALA A
TRANSCANO CFS MONTCADA A 9-7 ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A
Jornada 19 19-02-2022
ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A 1-8 PALMA FUTSAL
NATACIO SABADELL A 2-6 FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU A
RIPOLLET F.S. A 4-6 INDUSTRIAS SANTA COLOMA A
AE LEVANT DE MANACOR FUTSAL 3-5 LES CORTS UBAE. A.E. A
FUTSAL INLINGUA MATARÓ C.E. A 4-1 MONTESIÓN CFS
L'HOSPITALET BELLSPORT A 2-4 BARÇA A
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A 8-3 COVISA MANRESA FS A
5 MARTORELL CLUB SALA A 2-6 TRANSCANO CFS MONTCADA A
Jornada 20 05-03-2022
FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU A 5-2 PALMA FUTSAL
INDUSTRIAS SANTA COLOMA A 7-3 NATACIO SABADELL A
LES CORTS UBAE. A.E. A 8-2 RIPOLLET F.S. A
MONTESIÓN CFS 5-2 AE LEVANT DE MANACOR FUTSAL
BARÇA A 10-3 FUTSAL INLINGUA MATARÓ C.E. A
COVISA MANRESA FS A 6-5 L'HOSPITALET BELLSPORT A
TRANSCANO CFS MONTCADA A 4-4 GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A
5 MARTORELL CLUB SALA A 8-4 ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A
Jornada 21 12-03-2022
ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A 0-1 FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU A
PALMA FUTSAL 3-3 INDUSTRIAS SANTA COLOMA A
NATACIO SABADELL A 3-2 LES CORTS UBAE. A.E. A
RIPOLLET F.S. A 8-3 MONTESIÓN CFS
AE LEVANT DE MANACOR FUTSAL 1-5 BARÇA A
FUTSAL INLINGUA MATARÓ C.E. A 5-2 COVISA MANRESA FS A
L'HOSPITALET BELLSPORT A 4-5 TRANSCANO CFS MONTCADA A
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A 3-2 5 MARTORELL CLUB SALA A
Jornada 22 19-03-2022
INDUSTRIAS SANTA COLOMA A 5-0 FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU A
LES CORTS UBAE. A.E. A 8-6 PALMA FUTSAL
MONTESIÓN CFS 3-2 NATACIO SABADELL A
BARÇA A 11-0 RIPOLLET F.S. A
COVISA MANRESA FS A 3-4 AE LEVANT DE MANACOR FUTSAL
TRANSCANO CFS MONTCADA A 3-4 FUTSAL INLINGUA MATARÓ C.E. A
5 MARTORELL CLUB SALA A 4-6 L'HOSPITALET BELLSPORT A
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A 5-3 ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A
Jornada 23 26-03-2022
ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A 1-9 INDUSTRIAS SANTA COLOMA A
FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU A 5-5 LES CORTS UBAE. A.E. A
PALMA FUTSAL 3-3 MONTESIÓN CFS
NATACIO SABADELL A 2-6 BARÇA A
RIPOLLET F.S. A 4-3 COVISA MANRESA FS A
AE LEVANT DE MANACOR FUTSAL 3-1 TRANSCANO CFS MONTCADA A
FUTSAL INLINGUA MATARÓ C.E. A 5-5 5 MARTORELL CLUB SALA A
L'HOSPITALET BELLSPORT A 5-0 GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A
Jornada 24 02-04-2022
LES CORTS UBAE. A.E. A 2-1 INDUSTRIAS SANTA COLOMA A
MONTESIÓN CFS 5-0 FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU A
BARÇA A 3-2 PALMA FUTSAL
COVISA MANRESA FS A 4-6 NATACIO SABADELL A
TRANSCANO CFS MONTCADA A 3-3 RIPOLLET F.S. A
5 MARTORELL CLUB SALA A 2-2 AE LEVANT DE MANACOR FUTSAL
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A 2-4 FUTSAL INLINGUA MATARÓ C.E. A
L'HOSPITALET BELLSPORT A 9-2 ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A
Jornada 25 09-04-2022
ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A 1-6 LES CORTS UBAE. A.E. A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA A 2-3 MONTESIÓN CFS
FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU A 0-3 BARÇA A
PALMA FUTSAL 7-2 COVISA MANRESA FS A
NATACIO SABADELL A 6-5 TRANSCANO CFS MONTCADA A
RIPOLLET F.S. A 5-6 5 MARTORELL CLUB SALA A
AE LEVANT DE MANACOR FUTSAL 6-5 GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A
FUTSAL INLINGUA MATARÓ C.E. A 6-4 L'HOSPITALET BELLSPORT A
Jornada 26 23-04-2022
MONTESIÓN CFS 2-3 LES CORTS UBAE. A.E. A
BARÇA A 5-0 INDUSTRIAS SANTA COLOMA A
COVISA MANRESA FS A 2-3 FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU A
TRANSCANO CFS MONTCADA A 3-3 PALMA FUTSAL
5 MARTORELL CLUB SALA A 2-7 NATACIO SABADELL A
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A 4-4 RIPOLLET F.S. A
L'HOSPITALET BELLSPORT A 5-3 AE LEVANT DE MANACOR FUTSAL
FUTSAL INLINGUA MATARÓ C.E. A 5-6 ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A
Jornada 27 30-04-2022
ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A 4-6 MONTESIÓN CFS
LES CORTS UBAE. A.E. A 4-4 BARÇA A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA A 10-1 COVISA MANRESA FS A
FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU A 5-2 TRANSCANO CFS MONTCADA A
PALMA FUTSAL 11-5 5 MARTORELL CLUB SALA A
NATACIO SABADELL A 4-1 GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A
RIPOLLET F.S. A 5-9 L'HOSPITALET BELLSPORT A
AE LEVANT DE MANACOR FUTSAL 5-7 FUTSAL INLINGUA MATARÓ C.E. A
Jornada 28 07-05-2022
BARÇA A 6-4 MONTESIÓN CFS
COVISA MANRESA FS A 3-7 LES CORTS UBAE. A.E. A
TRANSCANO CFS MONTCADA A 3-2 INDUSTRIAS SANTA COLOMA A
5 MARTORELL CLUB SALA A 5-2 FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU A
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A 5-3 PALMA FUTSAL
L'HOSPITALET BELLSPORT A 3-0 NATACIO SABADELL A
FUTSAL INLINGUA MATARÓ C.E. A 8-3 RIPOLLET F.S. A
AE LEVANT DE MANACOR FUTSAL 8-1 ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A
Jornada 29 14-05-2022
BARÇA A 9-0 ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A
MONTESIÓN CFS 3-0 COVISA MANRESA FS A
LES CORTS UBAE. A.E. A 3-3 TRANSCANO CFS MONTCADA A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA A 5-6 5 MARTORELL CLUB SALA A
FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU A 5-2 GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A
PALMA FUTSAL 3-5 L'HOSPITALET BELLSPORT A
NATACIO SABADELL A 3-5 FUTSAL INLINGUA MATARÓ C.E. A
RIPOLLET F.S. A 6-4 AE LEVANT DE MANACOR FUTSAL
Jornada 30 21-05-2022
COVISA MANRESA FS A 3-8 BARÇA A
TRANSCANO CFS MONTCADA A 1-1 MONTESIÓN CFS
5 MARTORELL CLUB SALA A 2-2 LES CORTS UBAE. A.E. A
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A 4-7 INDUSTRIAS SANTA COLOMA A
L'HOSPITALET BELLSPORT A 8-0 FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU A
FUTSAL INLINGUA MATARÓ C.E. A 1-5 PALMA FUTSAL
AE LEVANT DE MANACOR FUTSAL 5-3 NATACIO SABADELL A
ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A 3-6 RIPOLLET F.S. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.