Competició | TEMPORADA 2021-2022

lliga primera divisio femeni futbol sala | bcn gr 2

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 16-10-2021
JAKO - AEE INS MONTSERRAT A 41 TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS A
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS A 61 JESUS-MARIA C.E. A
LES CORTS UBAE. A.E. B 22 PLA DE LLOBREGAT A.J. A
L'ALZINA ASSOC. ESP. A 40 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A
PONY'S - NOVA ESQUERRA A 08 MECANOVIGA EIXAMPLE B
FUTSAL ROSARIO CENTRAL A 11 BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB A
CORNELLA C.F.S. GPC A 14 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ B
Jornada 2 23-10-2021
TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS A 24 CORNELLA C.F.S. GPC A
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS A 43 JAKO - AEE INS MONTSERRAT A
PLA DE LLOBREGAT A.J. A 01 JESUS-MARIA C.E. A
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A 35 LES CORTS UBAE. A.E. B
MECANOVIGA EIXAMPLE B 13 L'ALZINA ASSOC. ESP. A
BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB A 42 PONY'S - NOVA ESQUERRA A
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ B 13 FUTSAL ROSARIO CENTRAL A
Jornada 3 30-10-2021
TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS A 19 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS A
JAKO - AEE INS MONTSERRAT A 11 PLA DE LLOBREGAT A.J. A
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A 10 JESUS-MARIA C.E. A
LES CORTS UBAE. A.E. B 14 MECANOVIGA EIXAMPLE B
L'ALZINA ASSOC. ESP. A 03 BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB A
PONY'S - NOVA ESQUERRA A 06 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ B
CORNELLA C.F.S. GPC A 12 FUTSAL ROSARIO CENTRAL A
Jornada 4 06-11-2021
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS A 93 CORNELLA C.F.S. GPC A
PLA DE LLOBREGAT A.J. A 51 TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS A
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A 53 JAKO - AEE INS MONTSERRAT A
MECANOVIGA EIXAMPLE B 63 JESUS-MARIA C.E. A
BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB A 43 LES CORTS UBAE. A.E. B
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ B 11 L'ALZINA ASSOC. ESP. A
FUTSAL ROSARIO CENTRAL A 13 PONY'S - NOVA ESQUERRA A
Jornada 5 13-11-2021
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS A 10 PLA DE LLOBREGAT A.J. A
TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS A 13 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A
JAKO - AEE INS MONTSERRAT A 35 MECANOVIGA EIXAMPLE B
JESUS-MARIA C.E. A 33 BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB A
LES CORTS UBAE. A.E. B 23 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ B
L'ALZINA ASSOC. ESP. A 01 FUTSAL ROSARIO CENTRAL A
CORNELLA C.F.S. GPC A 11 PONY'S - NOVA ESQUERRA A
Jornada 6 20-11-2021
PLA DE LLOBREGAT A.J. A 02 CORNELLA C.F.S. GPC A
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A 13 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS A
MECANOVIGA EIXAMPLE B 50 TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS A
BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB A 84 JAKO - AEE INS MONTSERRAT A
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ B 15 JESUS-MARIA C.E. A
FUTSAL ROSARIO CENTRAL A 22 LES CORTS UBAE. A.E. B
PONY'S - NOVA ESQUERRA A 06 L'ALZINA ASSOC. ESP. A
Jornada 7 27-11-2021
PLA DE LLOBREGAT A.J. A 20 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS A 10 MECANOVIGA EIXAMPLE B
TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS A 06 BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB A
JAKO - AEE INS MONTSERRAT A 14 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ B
JESUS-MARIA C.E. A 32 FUTSAL ROSARIO CENTRAL A
LES CORTS UBAE. A.E. B 62 PONY'S - NOVA ESQUERRA A
CORNELLA C.F.S. GPC A 42 L'ALZINA ASSOC. ESP. A
Jornada 8 11-12-2021
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A 41 CORNELLA C.F.S. GPC A
MECANOVIGA EIXAMPLE B 47 PLA DE LLOBREGAT A.J. A
BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB A 33 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS A
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ B 11 TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS A
FUTSAL ROSARIO CENTRAL A 51 JAKO - AEE INS MONTSERRAT A
PONY'S - NOVA ESQUERRA A 18 JESUS-MARIA C.E. A
L'ALZINA ASSOC. ESP. A 23 LES CORTS UBAE. A.E. B
Jornada 9 18-12-2021
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A 23 MECANOVIGA EIXAMPLE B
PLA DE LLOBREGAT A.J. A 14 BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB A
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS A 21 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ B
TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS A 13 FUTSAL ROSARIO CENTRAL A
JAKO - AEE INS MONTSERRAT A 61 PONY'S - NOVA ESQUERRA A
JESUS-MARIA C.E. A - L'ALZINA ASSOC. ESP. A
CORNELLA C.F.S. GPC A 38 LES CORTS UBAE. A.E. B
Jornada 10 15-01-2022
MECANOVIGA EIXAMPLE B 42 CORNELLA C.F.S. GPC A
BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB A 20 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A
PLA DE LLOBREGAT A.J. A - ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ B
FUTSAL ROSARIO CENTRAL A 22 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS A
PONY'S - NOVA ESQUERRA A 30 TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS A
L'ALZINA ASSOC. ESP. A 12 JAKO - AEE INS MONTSERRAT A
LES CORTS UBAE. A.E. B 33 JESUS-MARIA C.E. A
Jornada 11 22-01-2022
MECANOVIGA EIXAMPLE B - BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB A
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A - ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ B
PLA DE LLOBREGAT A.J. A - FUTSAL ROSARIO CENTRAL A
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS A - PONY'S - NOVA ESQUERRA A
TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS A - L'ALZINA ASSOC. ESP. A
JAKO - AEE INS MONTSERRAT A - LES CORTS UBAE. A.E. B
CORNELLA C.F.S. GPC A - JESUS-MARIA C.E. A
Jornada 12 05-02-2022
CORNELLA C.F.S. GPC A - BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB A
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ B - MECANOVIGA EIXAMPLE B
FUTSAL ROSARIO CENTRAL A - ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A
PONY'S - NOVA ESQUERRA A - PLA DE LLOBREGAT A.J. A
L'ALZINA ASSOC. ESP. A - COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS A
LES CORTS UBAE. A.E. B - TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS A
JESUS-MARIA C.E. A - JAKO - AEE INS MONTSERRAT A
Jornada 13 12-02-2022
BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB A - ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ B
MECANOVIGA EIXAMPLE B - FUTSAL ROSARIO CENTRAL A
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A - PONY'S - NOVA ESQUERRA A
PLA DE LLOBREGAT A.J. A - L'ALZINA ASSOC. ESP. A
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS A - LES CORTS UBAE. A.E. B
TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS A - JESUS-MARIA C.E. A
JAKO - AEE INS MONTSERRAT A - CORNELLA C.F.S. GPC A

SEGONA VOLTA

Jornada 14 19-02-2022
TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS A - JAKO - AEE INS MONTSERRAT A
JESUS-MARIA C.E. A - COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS A
PLA DE LLOBREGAT A.J. A - LES CORTS UBAE. A.E. B
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A - L'ALZINA ASSOC. ESP. A
MECANOVIGA EIXAMPLE B - PONY'S - NOVA ESQUERRA A
BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB A - FUTSAL ROSARIO CENTRAL A
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ B - CORNELLA C.F.S. GPC A
Jornada 15 05-03-2022
CORNELLA C.F.S. GPC A - TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS A
JAKO - AEE INS MONTSERRAT A - COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS A
JESUS-MARIA C.E. A - PLA DE LLOBREGAT A.J. A
LES CORTS UBAE. A.E. B - ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A
L'ALZINA ASSOC. ESP. A - MECANOVIGA EIXAMPLE B
PONY'S - NOVA ESQUERRA A - BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB A
FUTSAL ROSARIO CENTRAL A - ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ B
Jornada 16 12-03-2022
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS A - TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS A
PLA DE LLOBREGAT A.J. A - JAKO - AEE INS MONTSERRAT A
JESUS-MARIA C.E. A - ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A
MECANOVIGA EIXAMPLE B - LES CORTS UBAE. A.E. B
BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB A - L'ALZINA ASSOC. ESP. A
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ B - PONY'S - NOVA ESQUERRA A
FUTSAL ROSARIO CENTRAL A - CORNELLA C.F.S. GPC A
Jornada 17 19-03-2022
CORNELLA C.F.S. GPC A - COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS A
TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS A - PLA DE LLOBREGAT A.J. A
JAKO - AEE INS MONTSERRAT A - ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A
JESUS-MARIA C.E. A - MECANOVIGA EIXAMPLE B
LES CORTS UBAE. A.E. B - BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB A
L'ALZINA ASSOC. ESP. A - ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ B
PONY'S - NOVA ESQUERRA A - FUTSAL ROSARIO CENTRAL A
Jornada 18 26-03-2022
PLA DE LLOBREGAT A.J. A - COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS A
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A - TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS A
MECANOVIGA EIXAMPLE B - JAKO - AEE INS MONTSERRAT A
BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB A - JESUS-MARIA C.E. A
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ B - LES CORTS UBAE. A.E. B
FUTSAL ROSARIO CENTRAL A - L'ALZINA ASSOC. ESP. A
PONY'S - NOVA ESQUERRA A - CORNELLA C.F.S. GPC A
Jornada 19 02-04-2022
CORNELLA C.F.S. GPC A - PLA DE LLOBREGAT A.J. A
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS A - ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A
TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS A - MECANOVIGA EIXAMPLE B
JAKO - AEE INS MONTSERRAT A - BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB A
JESUS-MARIA C.E. A - ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ B
LES CORTS UBAE. A.E. B - FUTSAL ROSARIO CENTRAL A
L'ALZINA ASSOC. ESP. A - PONY'S - NOVA ESQUERRA A
Jornada 20 09-04-2022
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A - PLA DE LLOBREGAT A.J. A
MECANOVIGA EIXAMPLE B - COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS A
BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB A - TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS A
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ B - JAKO - AEE INS MONTSERRAT A
FUTSAL ROSARIO CENTRAL A - JESUS-MARIA C.E. A
PONY'S - NOVA ESQUERRA A - LES CORTS UBAE. A.E. B
L'ALZINA ASSOC. ESP. A - CORNELLA C.F.S. GPC A
Jornada 21 23-04-2022
CORNELLA C.F.S. GPC A - ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A
PLA DE LLOBREGAT A.J. A - MECANOVIGA EIXAMPLE B
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS A - BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB A
TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS A - ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ B
JAKO - AEE INS MONTSERRAT A - FUTSAL ROSARIO CENTRAL A
JESUS-MARIA C.E. A - PONY'S - NOVA ESQUERRA A
LES CORTS UBAE. A.E. B - L'ALZINA ASSOC. ESP. A
Jornada 22 30-04-2022
MECANOVIGA EIXAMPLE B - ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A
BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB A - PLA DE LLOBREGAT A.J. A
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ B - COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS A
FUTSAL ROSARIO CENTRAL A - TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS A
PONY'S - NOVA ESQUERRA A - JAKO - AEE INS MONTSERRAT A
L'ALZINA ASSOC. ESP. A - JESUS-MARIA C.E. A
LES CORTS UBAE. A.E. B - CORNELLA C.F.S. GPC A
Jornada 23 07-05-2022
CORNELLA C.F.S. GPC A - MECANOVIGA EIXAMPLE B
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A - BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB A
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ B - PLA DE LLOBREGAT A.J. A
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS A - FUTSAL ROSARIO CENTRAL A
TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS A - PONY'S - NOVA ESQUERRA A
JAKO - AEE INS MONTSERRAT A - L'ALZINA ASSOC. ESP. A
JESUS-MARIA C.E. A - LES CORTS UBAE. A.E. B
Jornada 24 14-05-2022
BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB A - MECANOVIGA EIXAMPLE B
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ B - ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A
FUTSAL ROSARIO CENTRAL A - PLA DE LLOBREGAT A.J. A
PONY'S - NOVA ESQUERRA A - COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS A
L'ALZINA ASSOC. ESP. A - TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS A
LES CORTS UBAE. A.E. B - JAKO - AEE INS MONTSERRAT A
JESUS-MARIA C.E. A - CORNELLA C.F.S. GPC A
Jornada 25 21-05-2022
BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB A - CORNELLA C.F.S. GPC A
MECANOVIGA EIXAMPLE B - ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ B
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A - FUTSAL ROSARIO CENTRAL A
PLA DE LLOBREGAT A.J. A - PONY'S - NOVA ESQUERRA A
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS A - L'ALZINA ASSOC. ESP. A
TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS A - LES CORTS UBAE. A.E. B
JAKO - AEE INS MONTSERRAT A - JESUS-MARIA C.E. A
Jornada 26 28-05-2022
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ B - BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB A
FUTSAL ROSARIO CENTRAL A - MECANOVIGA EIXAMPLE B
PONY'S - NOVA ESQUERRA A - ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A
L'ALZINA ASSOC. ESP. A - PLA DE LLOBREGAT A.J. A
LES CORTS UBAE. A.E. B - COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS A
JESUS-MARIA C.E. A - TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS A
CORNELLA C.F.S. GPC A - JAKO - AEE INS MONTSERRAT A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.