Competició | TEMPORADA 2021-2022

segona divisio femeni juvenil | grup 3

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 10-10-2021
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 60 SEAGULL BDN, C.E. C
SANTS, U.E. C 160 GORNAL, U.D. A
MARIANAO POBLET UD A 014 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D
FONTSANTA-FATJO, C.D. D 02 VILADECANS U.D. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 32 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
MARTINENC, F.C. B - Descansa
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C 51 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF B
Jornada 2 17-10-2021
SEAGULL BDN, C.E. C 14 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
GORNAL, U.D. A 08 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D 03 SANTS, U.E. C
VILADECANS U.D. A 240 MARIANAO POBLET UD A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 25 FONTSANTA-FATJO, C.D. D
Descansa - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF B 21 MARTINENC, F.C. B
Jornada 3 24-10-2021
SEAGULL BDN, C.E. C 91 GORNAL, U.D. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 01 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D
SANTS, U.E. C 52 VILADECANS U.D. A
MARIANAO POBLET UD A 110 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
FONTSANTA-FATJO, C.D. D - Descansa
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 11 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C 31 MARTINENC, F.C. B
Jornada 4 31-10-2021
GORNAL, U.D. A 022 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D 30 SEAGULL BDN, C.E. C
VILADECANS U.D. A 71 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 111 SANTS, U.E. C
Descansa - MARIANAO POBLET UD A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF B 05 FONTSANTA-FATJO, C.D. D
MARTINENC, F.C. B 21 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
Jornada 5 07-11-2021
GORNAL, U.D. A 09 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D
SEAGULL BDN, C.E. C 14 VILADECANS U.D. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 31 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
SANTS, U.E. C - Descansa
MARIANAO POBLET UD A 05 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF B
FONTSANTA-FATJO, C.D. D 16 MARTINENC, F.C. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C 62 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
Jornada 6 14-11-2021
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D 16 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
VILADECANS U.D. A 130 GORNAL, U.D. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 04 SEAGULL BDN, C.E. C
Descansa - TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF B 05 SANTS, U.E. C
MARTINENC, F.C. B 200 MARIANAO POBLET UD A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 21 FONTSANTA-FATJO, C.D. D
Jornada 7 21-11-2021
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D 14 VILADECANS U.D. A
GORNAL, U.D. A 25 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
SEAGULL BDN, C.E. C - Descansa
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 20 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF B
SANTS, U.E. C 41 MARTINENC, F.C. B
MARIANAO POBLET UD A 04 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C 63 FONTSANTA-FATJO, C.D. D
Jornada 8 28-11-2021
VILADECANS U.D. A 22 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 04 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D
Descansa - GORNAL, U.D. A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF B 13 SEAGULL BDN, C.E. C
MARTINENC, F.C. B 12 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 34 SANTS, U.E. C
FONTSANTA-FATJO, C.D. D 101 MARIANAO POBLET UD A
Jornada 9 12-12-2021
VILADECANS U.D. A 40 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D - Descansa
GORNAL, U.D. A 04 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF B
SEAGULL BDN, C.E. C 04 MARTINENC, F.C. B
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 21 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
SANTS, U.E. C 32 FONTSANTA-FATJO, C.D. D
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C 250 MARIANAO POBLET UD A
Jornada 10 19-12-2021
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 08 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
Descansa - VILADECANS U.D. A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF B 05 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D
MARTINENC, F.C. B 60 GORNAL, U.D. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 00 SEAGULL BDN, C.E. C
FONTSANTA-FATJO, C.D. D 12 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
MARIANAO POBLET UD A 013 SANTS, U.E. C
Jornada 11 09-01-2022
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A - Descansa
VILADECANS U.D. A 30 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D 24 MARTINENC, F.C. B
GORNAL, U.D. A 05 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
SEAGULL BDN, C.E. C 46 FONTSANTA-FATJO, C.D. D
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 110 MARIANAO POBLET UD A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C 40 SANTS, U.E. C
Jornada 12 16-01-2022
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C - Descansa
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF B 20 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
MARTINENC, F.C. B 13 VILADECANS U.D. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 12 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D
FONTSANTA-FATJO, C.D. D 40 GORNAL, U.D. A
MARIANAO POBLET UD A 012 SEAGULL BDN, C.E. C
SANTS, U.E. C 21 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
Jornada 13 23-01-2022
Descansa - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 13 MARTINENC, F.C. B
VILADECANS U.D. A 50 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D 51 FONTSANTA-FATJO, C.D. D
GORNAL, U.D. A 30 MARIANAO POBLET UD A
SEAGULL BDN, C.E. C 11 SANTS, U.E. C
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 04 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C

SEGONA VOLTA

Jornada 14 30-01-2022
SEAGULL BDN, C.E. C 21 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
GORNAL, U.D. A 08 SANTS, U.E. C
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D 150 MARIANAO POBLET UD A
VILADECANS U.D. A 43 FONTSANTA-FATJO, C.D. D
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 01 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
Descansa - MARTINENC, F.C. B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF B 06 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
Jornada 15 06-02-2022
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C 81 SEAGULL BDN, C.E. C
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 60 GORNAL, U.D. A
SANTS, U.E. C 52 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D
MARIANAO POBLET UD A 013 VILADECANS U.D. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. D 52 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B - Descansa
MARTINENC, F.C. B 30 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF B
Jornada 16 13-02-2022
GORNAL, U.D. A 07 SEAGULL BDN, C.E. C
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D 30 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
VILADECANS U.D. A 32 SANTS, U.E. C
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 120 MARIANAO POBLET UD A
Descansa - FONTSANTA-FATJO, C.D. D
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF B 15 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
MARTINENC, F.C. B 23 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
Jornada 17 20-02-2022
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C 171 GORNAL, U.D. A
SEAGULL BDN, C.E. C 22 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 11 VILADECANS U.D. A
SANTS, U.E. C 51 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
MARIANAO POBLET UD A - Descansa
FONTSANTA-FATJO, C.D. D 22 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 06 MARTINENC, F.C. B
Jornada 18 06-03-2022
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D 120 GORNAL, U.D. A
VILADECANS U.D. A 40 SEAGULL BDN, C.E. C
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 22 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
Descansa - SANTS, U.E. C
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF B 30 MARIANAO POBLET UD A
MARTINENC, F.C. B 32 FONTSANTA-FATJO, C.D. D
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 17 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
Jornada 19 13-03-2022
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C 32 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D
GORNAL, U.D. A 013 VILADECANS U.D. A
SEAGULL BDN, C.E. C 40 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A - Descansa
SANTS, U.E. C 20 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF B
MARIANAO POBLET UD A 010 MARTINENC, F.C. B
FONTSANTA-FATJO, C.D. D 50 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
Jornada 20 20-03-2022
VILADECANS U.D. A 31 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 80 GORNAL, U.D. A
Descansa - SEAGULL BDN, C.E. C
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF B 13 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
MARTINENC, F.C. B 15 SANTS, U.E. C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 120 MARIANAO POBLET UD A
FONTSANTA-FATJO, C.D. D 210 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
Jornada 21 27-03-2022
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C 53 VILADECANS U.D. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D 52 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
GORNAL, U.D. A - Descansa
SEAGULL BDN, C.E. C 44 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF B
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 10 MARTINENC, F.C. B
SANTS, U.E. C 71 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
MARIANAO POBLET UD A 08 FONTSANTA-FATJO, C.D. D
Jornada 22 03-04-2022
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 15 VILADECANS U.D. A
Descansa - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF B 80 GORNAL, U.D. A
MARTINENC, F.C. B 10 SEAGULL BDN, C.E. C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 16 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. D 22 SANTS, U.E. C
MARIANAO POBLET UD A 021 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
Jornada 23 10-04-2022
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C 52 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
VILADECANS U.D. A - Descansa
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D 50 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF B
GORNAL, U.D. A 010 MARTINENC, F.C. B
SEAGULL BDN, C.E. C 40 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 22 FONTSANTA-FATJO, C.D. D
SANTS, U.E. C 140 MARIANAO POBLET UD A
Jornada 24 24-04-2022
Descansa - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF B 04 VILADECANS U.D. A
MARTINENC, F.C. B 42 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 51 GORNAL, U.D. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. D 41 SEAGULL BDN, C.E. C
MARIANAO POBLET UD A 019 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
SANTS, U.E. C 55 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
Jornada 25 01-05-2022
Descansa - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 20 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF B
VILADECANS U.D. A 60 MARTINENC, F.C. B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D 41 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
GORNAL, U.D. A 05 FONTSANTA-FATJO, C.D. D
SEAGULL BDN, C.E. C 100 MARIANAO POBLET UD A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 02 SANTS, U.E. C
Jornada 26 08-05-2022
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF B - Descansa
MARTINENC, F.C. B 21 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 07 VILADECANS U.D. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. D 14 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D
MARIANAO POBLET UD A 04 GORNAL, U.D. A
SANTS, U.E. C 40 SEAGULL BDN, C.E. C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C 41 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.