Competició | TEMPORADA 2021-2022

segona divisio femeni alevi | grup 2

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 10-10-2021
ANOIA , C.E. B 30 CAN VIDALET, C.F. A
VILADECANS U.D. A 62 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
MARIANAO POBLET UD A 19 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. B 13 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
MARTINENC, F.C. B 36 CASTELLDEFELS, U.E. A
ESPORT BASE DEL PAPIOL A 27 SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 111 SANT ANDREU, U.E B
Descansa - SANTBOIA, F.C. A
Jornada 2 17-10-2021
CAN VIDALET, C.F. A - Descansa
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B 100 ANOIA , C.E. B
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 33 VILADECANS U.D. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 100 MARIANAO POBLET UD A
CASTELLDEFELS, U.E. A 04 FONTSANTA-FATJO, C.D. B
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A 84 MARTINENC, F.C. B
SANT ANDREU, U.E B 41 ESPORT BASE DEL PAPIOL A
SANTBOIA, F.C. A 26 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
Jornada 3 24-10-2021
CAN VIDALET, C.F. A 36 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
ANOIA , C.E. B 010 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
VILADECANS U.D. A 23 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
MARIANAO POBLET UD A 32 CASTELLDEFELS, U.E. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. B 60 SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A
MARTINENC, F.C. B 24 SANT ANDREU, U.E B
ESPORT BASE DEL PAPIOL A 29 SANTBOIA, F.C. A
Descansa - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
Jornada 4 31-10-2021
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B - Descansa
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 111 CAN VIDALET, C.F. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 111 ANOIA , C.E. B
CASTELLDEFELS, U.E. A 18 VILADECANS U.D. A
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A 31 MARIANAO POBLET UD A
SANT ANDREU, U.E B 22 FONTSANTA-FATJO, C.D. B
SANTBOIA, F.C. A 61 MARTINENC, F.C. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 111 ESPORT BASE DEL PAPIOL A
Jornada 5 07-11-2021
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B 08 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
CAN VIDALET, C.F. A 313 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
ANOIA , C.E. B 03 CASTELLDEFELS, U.E. A
VILADECANS U.D. A 31 SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A
MARIANAO POBLET UD A 73 SANT ANDREU, U.E B
FONTSANTA-FATJO, C.D. B 03 SANTBOIA, F.C. A
MARTINENC, F.C. B 010 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
Descansa - ESPORT BASE DEL PAPIOL A
Jornada 6 14-11-2021
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A - Descansa
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 80 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
CASTELLDEFELS, U.E. A 40 CAN VIDALET, C.F. A
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A 114 ANOIA , C.E. B
SANT ANDREU, U.E B 010 VILADECANS U.D. A
SANTBOIA, F.C. A 42 MARIANAO POBLET UD A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 83 FONTSANTA-FATJO, C.D. B
ESPORT BASE DEL PAPIOL A 13 MARTINENC, F.C. B
Jornada 7 21-11-2021
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 24 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B 16 CASTELLDEFELS, U.E. A
CAN VIDALET, C.F. A 03 SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A
ANOIA , C.E. B 28 SANT ANDREU, U.E B
VILADECANS U.D. A 52 SANTBOIA, F.C. A
MARIANAO POBLET UD A 08 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
FONTSANTA-FATJO, C.D. B 102 ESPORT BASE DEL PAPIOL A
Descansa - MARTINENC, F.C. B
Jornada 8 28-11-2021
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B - Descansa
CASTELLDEFELS, U.E. A 27 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A 55 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
SANT ANDREU, U.E B 14 CAN VIDALET, C.F. A
SANTBOIA, F.C. A 100 ANOIA , C.E. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 91 VILADECANS U.D. A
ESPORT BASE DEL PAPIOL A 22 MARIANAO POBLET UD A
MARTINENC, F.C. B 06 FONTSANTA-FATJO, C.D. B
Jornada 9 12-12-2021
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 81 CASTELLDEFELS, U.E. A
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 61 SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B 43 SANT ANDREU, U.E B
CAN VIDALET, C.F. A 010 SANTBOIA, F.C. A
ANOIA , C.E. B 010 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
VILADECANS U.D. A 100 ESPORT BASE DEL PAPIOL A
MARIANAO POBLET UD A 22 MARTINENC, F.C. B
Descansa - FONTSANTA-FATJO, C.D. B
Jornada 10 19-12-2021
CASTELLDEFELS, U.E. A - Descansa
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A 24 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
SANT ANDREU, U.E B 17 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
SANTBOIA, F.C. A 50 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 111 CAN VIDALET, C.F. A
ESPORT BASE DEL PAPIOL A 30 ANOIA , C.E. B
MARTINENC, F.C. B 05 VILADECANS U.D. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. B 70 MARIANAO POBLET UD A
Jornada 11 09-01-2022
CASTELLDEFELS, U.E. A 16 SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 100 SANT ANDREU, U.E B
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 42 SANTBOIA, F.C. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B 111 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
CAN VIDALET, C.F. A 04 ESPORT BASE DEL PAPIOL A
ANOIA , C.E. B 18 MARTINENC, F.C. B
VILADECANS U.D. A 34 FONTSANTA-FATJO, C.D. B
Descansa - MARIANAO POBLET UD A
Jornada 12 16-01-2022
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A - Descansa
SANT ANDREU, U.E B 04 CASTELLDEFELS, U.E. A
SANTBOIA, F.C. A 05 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 93 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
ESPORT BASE DEL PAPIOL A 19 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
MARTINENC, F.C. B 41 CAN VIDALET, C.F. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. B 80 ANOIA , C.E. B
MARIANAO POBLET UD A 28 VILADECANS U.D. A
Jornada 13 23-01-2022
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A 111 SANT ANDREU, U.E B
CASTELLDEFELS, U.E. A 08 SANTBOIA, F.C. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 23 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 91 ESPORT BASE DEL PAPIOL A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B 42 MARTINENC, F.C. B
CAN VIDALET, C.F. A 16 FONTSANTA-FATJO, C.D. B
ANOIA , C.E. B 27 MARIANAO POBLET UD A
Descansa - VILADECANS U.D. A
Jornada 14 30-01-2022
Descansa - SANT ANDREU, U.E B
SANTBOIA, F.C. A 40 SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 100 CASTELLDEFELS, U.E. A
ESPORT BASE DEL PAPIOL A 010 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
MARTINENC, F.C. B 28 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. B 82 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
MARIANAO POBLET UD A 14 CAN VIDALET, C.F. A
VILADECANS U.D. A 100 ANOIA , C.E. B
Jornada 15 06-02-2022
SANT ANDREU, U.E B 111 SANTBOIA, F.C. A
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A 010 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
CASTELLDEFELS, U.E. A 81 ESPORT BASE DEL PAPIOL A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 100 MARTINENC, F.C. B
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 22 FONTSANTA-FATJO, C.D. B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B 52 MARIANAO POBLET UD A
CAN VIDALET, C.F. A 010 VILADECANS U.D. A
ANOIA , C.E. B - Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 16 13-02-2022
CAN VIDALET, C.F. A 81 ANOIA , C.E. B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B 48 VILADECANS U.D. A
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 133 MARIANAO POBLET UD A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 50 FONTSANTA-FATJO, C.D. B
CASTELLDEFELS, U.E. A 31 MARTINENC, F.C. B
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A 62 ESPORT BASE DEL PAPIOL A
SANT ANDREU, U.E B 111 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
SANTBOIA, F.C. A - Descansa
Jornada 17 20-02-2022
Descansa - CAN VIDALET, C.F. A
ANOIA , C.E. B 07 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
VILADECANS U.D. A 34 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
MARIANAO POBLET UD A 210 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
FONTSANTA-FATJO, C.D. B 42 CASTELLDEFELS, U.E. A
MARTINENC, F.C. B 34 SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A
ESPORT BASE DEL PAPIOL A 62 SANT ANDREU, U.E B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 41 SANTBOIA, F.C. A
Jornada 18 06-03-2022
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B 52 CAN VIDALET, C.F. A
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 111 ANOIA , C.E. B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 52 VILADECANS U.D. A
CASTELLDEFELS, U.E. A 02 MARIANAO POBLET UD A
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A 34 FONTSANTA-FATJO, C.D. B
SANT ANDREU, U.E B 16 MARTINENC, F.C. B
SANTBOIA, F.C. A 71 ESPORT BASE DEL PAPIOL A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B - Descansa
Jornada 19 13-03-2022
Descansa - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
CAN VIDALET, C.F. A 211 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
ANOIA , C.E. B 010 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
VILADECANS U.D. A 61 CASTELLDEFELS, U.E. A
MARIANAO POBLET UD A 13 SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A
FONTSANTA-FATJO, C.D. B 72 SANT ANDREU, U.E B
MARTINENC, F.C. B 30 SANTBOIA, F.C. A
ESPORT BASE DEL PAPIOL A 211 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
Jornada 20 20-03-2022
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 71 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 100 CAN VIDALET, C.F. A
CASTELLDEFELS, U.E. A 70 ANOIA , C.E. B
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A 08 VILADECANS U.D. A
SANT ANDREU, U.E B 07 MARIANAO POBLET UD A
SANTBOIA, F.C. A 30 FONTSANTA-FATJO, C.D. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 100 MARTINENC, F.C. B
ESPORT BASE DEL PAPIOL A - Descansa
Jornada 21 27-03-2022
Descansa - ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B 18 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
CAN VIDALET, C.F. A 13 CASTELLDEFELS, U.E. A
ANOIA , C.E. B 19 SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A
VILADECANS U.D. A 100 SANT ANDREU, U.E B
MARIANAO POBLET UD A 05 SANTBOIA, F.C. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. B 16 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
MARTINENC, F.C. B 53 ESPORT BASE DEL PAPIOL A
Jornada 22 03-04-2022
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 44 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
CASTELLDEFELS, U.E. A 23 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A 71 CAN VIDALET, C.F. A
SANT ANDREU, U.E B 36 ANOIA , C.E. B
SANTBOIA, F.C. A 14 VILADECANS U.D. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 61 MARIANAO POBLET UD A
ESPORT BASE DEL PAPIOL A 05 FONTSANTA-FATJO, C.D. B
MARTINENC, F.C. B - Descansa
Jornada 23 10-04-2022
Descansa - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 61 CASTELLDEFELS, U.E. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B 48 SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A
CAN VIDALET, C.F. A 111 SANT ANDREU, U.E B
ANOIA , C.E. B 17 SANTBOIA, F.C. A
VILADECANS U.D. A 13 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
MARIANAO POBLET UD A 46 ESPORT BASE DEL PAPIOL A
FONTSANTA-FATJO, C.D. B MARTINENC, F.C. B
Jornada 24 24-04-2022
CASTELLDEFELS, U.E. A 08 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A 13 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
SANT ANDREU, U.E B 67 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
SANTBOIA, F.C. A 100 CAN VIDALET, C.F. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 100 ANOIA , C.E. B
ESPORT BASE DEL PAPIOL A 010 VILADECANS U.D. A
MARTINENC, F.C. B 12 MARIANAO POBLET UD A
FONTSANTA-FATJO, C.D. B - Descansa
Jornada 25 01-05-2022
Descansa - CASTELLDEFELS, U.E. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 100 SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 100 SANT ANDREU, U.E B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B 28 SANTBOIA, F.C. A
CAN VIDALET, C.F. A 010 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
ANOIA , C.E. B 61 ESPORT BASE DEL PAPIOL A
VILADECANS U.D. A 90 MARTINENC, F.C. B
MARIANAO POBLET UD A 01 FONTSANTA-FATJO, C.D. B
Jornada 26 08-05-2022
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A 71 CASTELLDEFELS, U.E. A
SANT ANDREU, U.E B 111 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
SANTBOIA, F.C. A 21 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 100 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
ESPORT BASE DEL PAPIOL A 112 CAN VIDALET, C.F. A
MARTINENC, F.C. B 111 ANOIA , C.E. B
FONTSANTA-FATJO, C.D. B 55 VILADECANS U.D. A
MARIANAO POBLET UD A - Descansa
Jornada 27 15-05-2022
Descansa - SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A
CASTELLDEFELS, U.E. A 21 SANT ANDREU, U.E B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 43 SANTBOIA, F.C. A
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 07 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B 65 ESPORT BASE DEL PAPIOL A
CAN VIDALET, C.F. A 35 MARTINENC, F.C. B
ANOIA , C.E. B 23 FONTSANTA-FATJO, C.D. B
VILADECANS U.D. A 101 MARIANAO POBLET UD A
Jornada 28 22-05-2022
SANT ANDREU, U.E B 010 SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A
SANTBOIA, F.C. A - CASTELLDEFELS, U.E. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
ESPORT BASE DEL PAPIOL A 04 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
MARTINENC, F.C. B 55 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
FONTSANTA-FATJO, C.D. B 62 CAN VIDALET, C.F. A
MARIANAO POBLET UD A 34 ANOIA , C.E. B
VILADECANS U.D. A - Descansa
Jornada 29 29-05-2022
SANT ANDREU, U.E B - Descansa
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A - SANTBOIA, F.C. A
CASTELLDEFELS, U.E. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B - ESPORT BASE DEL PAPIOL A
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A - MARTINENC, F.C. B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B - FONTSANTA-FATJO, C.D. B
CAN VIDALET, C.F. A - MARIANAO POBLET UD A
ANOIA , C.E. B - VILADECANS U.D. A
Jornada 30 05-06-2022
SANTBOIA, F.C. A - SANT ANDREU, U.E B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B - SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A
ESPORT BASE DEL PAPIOL A - CASTELLDEFELS, U.E. A
MARTINENC, F.C. B - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
FONTSANTA-FATJO, C.D. B - ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
MARIANAO POBLET UD A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
VILADECANS U.D. A - CAN VIDALET, C.F. A
Descansa - ANOIA , C.E. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.