Competició | TEMPORADA 2021-2022

primera divisio nacional femenina | grup 3

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 05-09-2021
SON SARDINA AD 1-0 SANT LLUÍS CCD
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 1-0 CASABLANCA
ESPANYOL, R.C.D. B 1-0 SD HUESCA
PARDINYES C.F. A 0-5 EUROPA, C.E. A
ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO 0-2 SANT GABRIEL,C.D. A
COLLERENSE UD 4-0 RIUDOMS, C.D. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 3-2 BALEARS FC
Jornada 2 12-09-2021
SANT LLUÍS CCD 1-1 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
CASABLANCA 1-3 SON SARDINA AD
SD HUESCA 3-0 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
EUROPA, C.E. A 4-3 ESPANYOL, R.C.D. B
SANT GABRIEL,C.D. A 4-0 PARDINYES C.F. A
RIUDOMS, C.D. A 1-1 ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO
BALEARS FC 2-0 COLLERENSE UD
Jornada 3 19-09-2021
SANT LLUÍS CCD 2-1 CASABLANCA
SON SARDINA AD 3-1 SD HUESCA
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 1-5 EUROPA, C.E. A
ESPANYOL, R.C.D. B 1-2 SANT GABRIEL,C.D. A
PARDINYES C.F. A 1-4 RIUDOMS, C.D. A
ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO 2-2 BALEARS FC
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 0-1 COLLERENSE UD
Jornada 4 03-10-2021
CASABLANCA 4-3 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
SD HUESCA 3-1 SANT LLUÍS CCD
EUROPA, C.E. A 3-0 SON SARDINA AD
SANT GABRIEL,C.D. A 2-1 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
RIUDOMS, C.D. A 2-2 ESPANYOL, R.C.D. B
BALEARS FC 6-1 PARDINYES C.F. A
COLLERENSE UD 3-2 ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO
Jornada 5 10-10-2021
CASABLANCA 1-5 SD HUESCA
SANT LLUÍS CCD 0-5 EUROPA, C.E. A
SON SARDINA AD 5-2 SANT GABRIEL,C.D. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 3-2 RIUDOMS, C.D. A
ESPANYOL, R.C.D. B 0-0 BALEARS FC
PARDINYES C.F. A 1-1 COLLERENSE UD
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 2-1 ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO
Jornada 6 17-10-2021
SD HUESCA 2-2 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
EUROPA, C.E. A 9-0 CASABLANCA
SANT GABRIEL,C.D. A 5-2 SANT LLUÍS CCD
RIUDOMS, C.D. A 1-2 SON SARDINA AD
BALEARS FC 5-1 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
COLLERENSE UD 1-2 ESPANYOL, R.C.D. B
ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO 4-0 PARDINYES C.F. A
Jornada 7 31-10-2021
SD HUESCA - EUROPA, C.E. A
CASABLANCA - SANT GABRIEL,C.D. A
SANT LLUÍS CCD - RIUDOMS, C.D. A
SON SARDINA AD - BALEARS FC
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - COLLERENSE UD
ESPANYOL, R.C.D. B - ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A - PARDINYES C.F. A
Jornada 8 07-11-2021
EUROPA, C.E. A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
SANT GABRIEL,C.D. A - SD HUESCA
RIUDOMS, C.D. A - CASABLANCA
BALEARS FC - SANT LLUÍS CCD
COLLERENSE UD - SON SARDINA AD
ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
PARDINYES C.F. A - ESPANYOL, R.C.D. B
Jornada 9 14-11-2021
EUROPA, C.E. A - SANT GABRIEL,C.D. A
SD HUESCA - RIUDOMS, C.D. A
CASABLANCA - BALEARS FC
SANT LLUÍS CCD - COLLERENSE UD
SON SARDINA AD - ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - PARDINYES C.F. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A - ESPANYOL, R.C.D. B
Jornada 10 21-11-2021
SANT GABRIEL,C.D. A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
RIUDOMS, C.D. A - EUROPA, C.E. A
BALEARS FC - SD HUESCA
COLLERENSE UD - CASABLANCA
ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO - SANT LLUÍS CCD
PARDINYES C.F. A - SON SARDINA AD
ESPANYOL, R.C.D. B - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
Jornada 11 28-11-2021
SANT GABRIEL,C.D. A - RIUDOMS, C.D. A
EUROPA, C.E. A - BALEARS FC
SD HUESCA - COLLERENSE UD
CASABLANCA - ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO
SANT LLUÍS CCD - PARDINYES C.F. A
SON SARDINA AD - ESPANYOL, R.C.D. B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
Jornada 12 05-12-2021
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A - RIUDOMS, C.D. A
BALEARS FC - SANT GABRIEL,C.D. A
COLLERENSE UD - EUROPA, C.E. A
ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO - SD HUESCA
PARDINYES C.F. A - CASABLANCA
ESPANYOL, R.C.D. B - SANT LLUÍS CCD
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - SON SARDINA AD
Jornada 13 12-12-2021
RIUDOMS, C.D. A - BALEARS FC
SANT GABRIEL,C.D. A - COLLERENSE UD
EUROPA, C.E. A - ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO
SD HUESCA - PARDINYES C.F. A
CASABLANCA - ESPANYOL, R.C.D. B
SANT LLUÍS CCD - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
SON SARDINA AD - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A

SEGONA VOLTA

Jornada 14 09-01-2022
SANT LLUÍS CCD - SON SARDINA AD
CASABLANCA - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
SD HUESCA - ESPANYOL, R.C.D. B
EUROPA, C.E. A - PARDINYES C.F. A
SANT GABRIEL,C.D. A - ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO
RIUDOMS, C.D. A - COLLERENSE UD
BALEARS FC - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
Jornada 15 16-01-2022
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A - SANT LLUÍS CCD
SON SARDINA AD - CASABLANCA
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - SD HUESCA
ESPANYOL, R.C.D. B - EUROPA, C.E. A
PARDINYES C.F. A - SANT GABRIEL,C.D. A
ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO - RIUDOMS, C.D. A
COLLERENSE UD - BALEARS FC
Jornada 16 23-01-2022
CASABLANCA - SANT LLUÍS CCD
SD HUESCA - SON SARDINA AD
EUROPA, C.E. A - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
SANT GABRIEL,C.D. A - ESPANYOL, R.C.D. B
RIUDOMS, C.D. A - PARDINYES C.F. A
BALEARS FC - ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO
COLLERENSE UD - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
Jornada 17 30-01-2022
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A - CASABLANCA
SANT LLUÍS CCD - SD HUESCA
SON SARDINA AD - EUROPA, C.E. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - SANT GABRIEL,C.D. A
ESPANYOL, R.C.D. B - RIUDOMS, C.D. A
PARDINYES C.F. A - BALEARS FC
ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO - COLLERENSE UD
Jornada 18 06-02-2022
SD HUESCA - CASABLANCA
EUROPA, C.E. A - SANT LLUÍS CCD
SANT GABRIEL,C.D. A - SON SARDINA AD
RIUDOMS, C.D. A - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
BALEARS FC - ESPANYOL, R.C.D. B
COLLERENSE UD - PARDINYES C.F. A
ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
Jornada 19 20-02-2022
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A - SD HUESCA
CASABLANCA - EUROPA, C.E. A
SANT LLUÍS CCD - SANT GABRIEL,C.D. A
SON SARDINA AD - RIUDOMS, C.D. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - BALEARS FC
ESPANYOL, R.C.D. B - COLLERENSE UD
PARDINYES C.F. A - ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO
Jornada 20 27-02-2022
EUROPA, C.E. A - SD HUESCA
SANT GABRIEL,C.D. A - CASABLANCA
RIUDOMS, C.D. A - SANT LLUÍS CCD
BALEARS FC - SON SARDINA AD
COLLERENSE UD - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO - ESPANYOL, R.C.D. B
PARDINYES C.F. A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
Jornada 21 06-03-2022
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A - EUROPA, C.E. A
SD HUESCA - SANT GABRIEL,C.D. A
CASABLANCA - RIUDOMS, C.D. A
SANT LLUÍS CCD - BALEARS FC
SON SARDINA AD - COLLERENSE UD
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO
ESPANYOL, R.C.D. B - PARDINYES C.F. A
Jornada 22 13-03-2022
SANT GABRIEL,C.D. A - EUROPA, C.E. A
RIUDOMS, C.D. A - SD HUESCA
BALEARS FC - CASABLANCA
COLLERENSE UD - SANT LLUÍS CCD
ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO - SON SARDINA AD
PARDINYES C.F. A - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
ESPANYOL, R.C.D. B - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
Jornada 23 27-03-2022
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A - SANT GABRIEL,C.D. A
EUROPA, C.E. A - RIUDOMS, C.D. A
SD HUESCA - BALEARS FC
CASABLANCA - COLLERENSE UD
SANT LLUÍS CCD - ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO
SON SARDINA AD - PARDINYES C.F. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - ESPANYOL, R.C.D. B
Jornada 24 03-04-2022
RIUDOMS, C.D. A - SANT GABRIEL,C.D. A
BALEARS FC - EUROPA, C.E. A
COLLERENSE UD - SD HUESCA
ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO - CASABLANCA
PARDINYES C.F. A - SANT LLUÍS CCD
ESPANYOL, R.C.D. B - SON SARDINA AD
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
Jornada 25 10-04-2022
RIUDOMS, C.D. A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
SANT GABRIEL,C.D. A - BALEARS FC
EUROPA, C.E. A - COLLERENSE UD
SD HUESCA - ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO
CASABLANCA - PARDINYES C.F. A
SANT LLUÍS CCD - ESPANYOL, R.C.D. B
SON SARDINA AD - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
Jornada 26 24-04-2022
BALEARS FC - RIUDOMS, C.D. A
COLLERENSE UD - SANT GABRIEL,C.D. A
ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO - EUROPA, C.E. A
PARDINYES C.F. A - SD HUESCA
ESPANYOL, R.C.D. B - CASABLANCA
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - SANT LLUÍS CCD
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A - SON SARDINA AD
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.