Competició | TEMPORADA 2021-2022

primera divisio femeni | grup 2

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 19-09-2021
FIGUERES, U.E. A 22 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A 10 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A 25 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
SANT GABRIEL, C.D. B 32 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 13 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
MOLINOS, U.D. A 14 TORELLO, C.F. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 32 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
CASSA, U.D. A 02 VILASSAR MAR,U.E. A
Descansa - SEAGULL BDN, C.E. B
Jornada 2 26-09-2021
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A - Descansa
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 12 FIGUERES, U.E. A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 33 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 02 WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A 42 SANT GABRIEL, C.D. B
TORELLO, C.F. A 70 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 31 MOLINOS, U.D. A
VILASSAR MAR,U.E. A 21 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
SEAGULL BDN, C.E. B 22 CASSA, U.D. A
Jornada 3 03-10-2021
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 04 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
FIGUERES, U.E. A 12 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A 00 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A 25 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
SANT GABRIEL, C.D. B 05 TORELLO, C.F. A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 23 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
MOLINOS, U.D. A 13 VILASSAR MAR,U.E. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 33 SEAGULL BDN, C.E. B
Descansa - CASSA, U.D. A
Jornada 4 10-10-2021
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A - Descansa
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 72 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 32 FIGUERES, U.E. A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A 72 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
TORELLO, C.F. A 30 WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 02 SANT GABRIEL, C.D. B
VILASSAR MAR,U.E. A 30 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
SEAGULL BDN, C.E. B 32 MOLINOS, U.D. A
CASSA, U.D. A 34 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
Jornada 5 17-10-2021
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 25 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 02 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
FIGUERES, U.E. A 34 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A 15 TORELLO, C.F. A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A 71 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
SANT GABRIEL, C.D. B 24 VILASSAR MAR,U.E. A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 14 SEAGULL BDN, C.E. B
MOLINOS, U.D. A 14 CASSA, U.D. A
Descansa - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
Jornada 6 24-10-2021
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A - Descansa
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 42 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A 72 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
TORELLO, C.F. A 63 FIGUERES, U.E. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 01 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
VILASSAR MAR,U.E. A 26 WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
SEAGULL BDN, C.E. B 21 SANT GABRIEL, C.D. B
CASSA, U.D. A 63 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 24 MOLINOS, U.D. A
Jornada 7 31-10-2021
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 21 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 01 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 110 TORELLO, C.F. A
FIGUERES, U.E. A 12 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A 31 VILASSAR MAR,U.E. A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A 63 SEAGULL BDN, C.E. B
SANT GABRIEL, C.D. B 42 CASSA, U.D. A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 22 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
Descansa - MOLINOS, U.D. A
Jornada 8 07-11-2021
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B - Descansa
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A 52 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
TORELLO, C.F. A 30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 40 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
VILASSAR MAR,U.E. A 41 FIGUERES, U.E. A
SEAGULL BDN, C.E. B 31 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
CASSA, U.D. A 42 WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 34 SANT GABRIEL, C.D. B
MOLINOS, U.D. A 30 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
Jornada 9 14-11-2021
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 11 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 13 TORELLO, C.F. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 01 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 03 VILASSAR MAR,U.E. A
FIGUERES, U.E. A 25 SEAGULL BDN, C.E. B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A 44 CASSA, U.D. A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A 41 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
SANT GABRIEL, C.D. B 23 MOLINOS, U.D. A
Descansa - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
Jornada 10 21-11-2021
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A - Descansa
TORELLO, C.F. A 50 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 15 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
VILASSAR MAR,U.E. A 42 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
SEAGULL BDN, C.E. B 70 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
CASSA, U.D. A 12 FIGUERES, U.E. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 43 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
MOLINOS, U.D. A 13 WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 10 SANT GABRIEL, C.D. B
Jornada 11 28-11-2021
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A 21 TORELLO, C.F. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 20 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 60 VILASSAR MAR,U.E. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 12 SEAGULL BDN, C.E. B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 03 CASSA, U.D. A
FIGUERES, U.E. A 24 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A 40 MOLINOS, U.D. A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A 30 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
Descansa - SANT GABRIEL, C.D. B
Jornada 12 12-12-2021
TORELLO, C.F. A - Descansa
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 03 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
VILASSAR MAR,U.E. A 12 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
SEAGULL BDN, C.E. B 13 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
CASSA, U.D. A 41 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 41 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
MOLINOS, U.D. A 60 FIGUERES, U.E. A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 23 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
SANT GABRIEL, C.D. B 10 WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
Jornada 13 19-12-2021
TORELLO, C.F. A 40 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A 32 VILASSAR MAR,U.E. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 31 SEAGULL BDN, C.E. B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 41 CASSA, U.D. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 01 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 12 MOLINOS, U.D. A
FIGUERES, U.E. A 21 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A 31 SANT GABRIEL, C.D. B
Descansa - WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
Jornada 14 09-01-2022
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A - Descansa
VILASSAR MAR,U.E. A 11 TORELLO, C.F. A
SEAGULL BDN, C.E. B 22 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
CASSA, U.D. A 31 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 11 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
MOLINOS, U.D. A 12 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 21 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
SANT GABRIEL, C.D. B 20 FIGUERES, U.E. A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A 10 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
Jornada 15 16-01-2022
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 23 VILASSAR MAR,U.E. A
TORELLO, C.F. A 12 SEAGULL BDN, C.E. B
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A 30 CASSA, U.D. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 01 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 62 MOLINOS, U.D. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 11 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 12 SANT GABRIEL, C.D. B
FIGUERES, U.E. A 24 WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
Descansa - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
Jornada 16 23-01-2022
Descansa - VILASSAR MAR,U.E. A
SEAGULL BDN, C.E. B 21 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
CASSA, U.D. A 10 TORELLO, C.F. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 13 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
MOLINOS, U.D. A 41 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 23 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
SANT GABRIEL, C.D. B 11 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A 41 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A 30 FIGUERES, U.E. A
Jornada 17 30-01-2022
VILASSAR MAR,U.E. A 45 SEAGULL BDN, C.E. B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 21 CASSA, U.D. A
TORELLO, C.F. A 00 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A 41 MOLINOS, U.D. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 01 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 50 SANT GABRIEL, C.D. B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 12 WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 13 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
FIGUERES, U.E. A - Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 18 06-02-2022
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 44 FIGUERES, U.E. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 03 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 11 WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 22 SANT GABRIEL, C.D. B
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A 50 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
TORELLO, C.F. A 30 MOLINOS, U.D. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 30 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
VILASSAR MAR,U.E. A 12 CASSA, U.D. A
SEAGULL BDN, C.E. B - Descansa
Jornada 19 13-02-2022
Descansa - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
FIGUERES, U.E. A 22 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A 11 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A 20 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
SANT GABRIEL, C.D. B 12 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 01 TORELLO, C.F. A
MOLINOS, U.D. A 14 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 40 VILASSAR MAR,U.E. A
CASSA, U.D. A 41 SEAGULL BDN, C.E. B
Jornada 20 20-02-2022
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 40 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 30 FIGUERES, U.E. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 34 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A 50 WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
TORELLO, C.F. A 10 SANT GABRIEL, C.D. B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 01 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
VILASSAR MAR,U.E. A 42 MOLINOS, U.D. A
SEAGULL BDN, C.E. B 11 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
CASSA, U.D. A - Descansa
Jornada 21 06-03-2022
Descansa - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 17 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
FIGUERES, U.E. A 15 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A 10 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A 22 TORELLO, C.F. A
SANT GABRIEL, C.D. B 02 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 24 VILASSAR MAR,U.E. A
MOLINOS, U.D. A 25 SEAGULL BDN, C.E. B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 41 CASSA, U.D. A
Jornada 22 13-03-2022
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 21 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 40 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A 72 FIGUERES, U.E. A
TORELLO, C.F. A 50 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 24 WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
VILASSAR MAR,U.E. A 41 SANT GABRIEL, C.D. B
SEAGULL BDN, C.E. B 40 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
CASSA, U.D. A 31 MOLINOS, U.D. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B - Descansa
Jornada 23 20-03-2022
Descansa - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 30 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 04 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
FIGUERES, U.E. A 05 TORELLO, C.F. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A 22 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A 12 VILASSAR MAR,U.E. A
SANT GABRIEL, C.D. B 13 SEAGULL BDN, C.E. B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 02 CASSA, U.D. A
MOLINOS, U.D. A 12 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
Jornada 24 27-03-2022
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 03 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A 70 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
TORELLO, C.F. A 30 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 41 FIGUERES, U.E. A
VILASSAR MAR,U.E. A 23 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
SEAGULL BDN, C.E. B 01 WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
CASSA, U.D. A 31 SANT GABRIEL, C.D. B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 42 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
MOLINOS, U.D. A - Descansa
Jornada 25 03-04-2022
Descansa - SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 31 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 05 TORELLO, C.F. A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 03 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
FIGUERES, U.E. A 34 VILASSAR MAR,U.E. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A 12 SEAGULL BDN, C.E. B
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A 12 CASSA, U.D. A
SANT GABRIEL, C.D. B 13 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 32 MOLINOS, U.D. A
Jornada 26 10-04-2022
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A 20 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
TORELLO, C.F. A 53 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 11 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
VILASSAR MAR,U.E. A 70 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
SEAGULL BDN, C.E. B 40 FIGUERES, U.E. A
CASSA, U.D. A 32 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 03 WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
MOLINOS, U.D. A 18 SANT GABRIEL, C.D. B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A - Descansa
Jornada 27 24-04-2022
Descansa - SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 03 TORELLO, C.F. A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 62 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 12 VILASSAR MAR,U.E. A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 12 SEAGULL BDN, C.E. B
FIGUERES, U.E. A 12 CASSA, U.D. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A 22 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A 20 MOLINOS, U.D. A
SANT GABRIEL, C.D. B 51 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
Jornada 28 01-05-2022
TORELLO, C.F. A 32 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 11 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
VILASSAR MAR,U.E. A 13 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
SEAGULL BDN, C.E. B - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
CASSA, U.D. A 32 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 30 FIGUERES, U.E. A
MOLINOS, U.D. A 09 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 23 WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
SANT GABRIEL, C.D. B - Descansa
Jornada 29 08-05-2022
Descansa - TORELLO, C.F. A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A 20 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 50 VILASSAR MAR,U.E. A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 10 SEAGULL BDN, C.E. B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 11 CASSA, U.D. A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 13 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
FIGUERES, U.E. A 41 MOLINOS, U.D. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A 03 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A 00 SANT GABRIEL, C.D. B
Jornada 30 15-05-2022
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 16 TORELLO, C.F. A
VILASSAR MAR,U.E. A 14 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
SEAGULL BDN, C.E. B 11 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
CASSA, U.D. A 14 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
MOLINOS, U.D. A 53 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 25 FIGUERES, U.E. A
SANT GABRIEL, C.D. B 20 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A - Descansa
Jornada 31 22-05-2022
Descansa - SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
TORELLO, C.F. A 60 VILASSAR MAR,U.E. A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A 82 SEAGULL BDN, C.E. B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B - CASSA, U.D. A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 60 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 23 MOLINOS, U.D. A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 34 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
FIGUERES, U.E. A 33 SANT GABRIEL, C.D. B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A 16 WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
Jornada 32 29-05-2022
VILASSAR MAR,U.E. A - SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
SEAGULL BDN, C.E. B - TORELLO, C.F. A
CASSA, U.D. A - SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B - SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
MOLINOS, U.D. A - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
SANT GABRIEL, C.D. B - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A - FIGUERES, U.E. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A - Descansa
Jornada 33 05-06-2022
VILASSAR MAR,U.E. A - Descansa
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A - SEAGULL BDN, C.E. B
TORELLO, C.F. A - CASSA, U.D. A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B - MOLINOS, U.D. A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A - SANT GABRIEL, C.D. B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A - WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
FIGUERES, U.E. A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
Jornada 34 12-06-2022
SEAGULL BDN, C.E. B - VILASSAR MAR,U.E. A
CASSA, U.D. A - SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B - TORELLO, C.F. A
MOLINOS, U.D. A - SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
SANT GABRIEL, C.D. B - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
Descansa - FIGUERES, U.E. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.