Competició | TEMPORADA 2021-2022

segona divisio femeni infantil | grup 4

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 10-10-2021
SANTBOIA, F.C. B 15 EUROPA, C.E. B
SEAGULL BDN, C.E. C 15 FONTSANTA-FATJO, C.D. D
Pª BARC. ANGUERA A 010 SANTS, U.E. A
MARIANAO POBLET UD B 33 LA SALUT PERE GOL AE. B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
R
Descansa
MARTINENC, F.C. B 42 MARTORELL C.F. C
CAN VIDALET, C.F. A 03 APA POBLE SEC, CE. A
VILADECANS U.D. B 09 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
Jornada 2 17-10-2021
EUROPA, C.E. B 80 VILADECANS U.D. B
FONTSANTA-FATJO, C.D. D 03 SANTBOIA, F.C. B
SANTS, U.E. A 100 SEAGULL BDN, C.E. C
LA SALUT PERE GOL AE. B 010 Pª BARC. ANGUERA A
Descansa
R
MARIANAO POBLET UD B
MARTORELL C.F. C 010 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
APA POBLE SEC, CE. A 07 MARTINENC, F.C. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C 100 CAN VIDALET, C.F. A
Jornada 3 24-10-2021
EUROPA, C.E. B 60 FONTSANTA-FATJO, C.D. D
SANTBOIA, F.C. B 06 SANTS, U.E. A
SEAGULL BDN, C.E. C 94 LA SALUT PERE GOL AE. B
Pª BARC. ANGUERA A
R
Descansa
MARIANAO POBLET UD B 10 MARTORELL C.F. C
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C 100 APA POBLE SEC, CE. A
MARTINENC, F.C. B 15 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
VILADECANS U.D. B 100 CAN VIDALET, C.F. A
Jornada 4 31-10-2021
FONTSANTA-FATJO, C.D. D 40 VILADECANS U.D. B
SANTS, U.E. A 41 EUROPA, C.E. B
LA SALUT PERE GOL AE. B 62 SANTBOIA, F.C. B
Descansa
R
SEAGULL BDN, C.E. C
MARTORELL C.F. C 03 Pª BARC. ANGUERA A
APA POBLE SEC, CE. A 26 MARIANAO POBLET UD B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C 010 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
CAN VIDALET, C.F. A 010 MARTINENC, F.C. B
Jornada 5 07-11-2021
FONTSANTA-FATJO, C.D. D 010 SANTS, U.E. A
EUROPA, C.E. B 111 LA SALUT PERE GOL AE. B
SANTBOIA, F.C. B
R
Descansa
SEAGULL BDN, C.E. C 41 MARTORELL C.F. C
Pª BARC. ANGUERA A 72 APA POBLE SEC, CE. A
MARIANAO POBLET UD B 25 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C 100 CAN VIDALET, C.F. A
VILADECANS U.D. B 03 MARTINENC, F.C. B
Jornada 6 14-11-2021
SANTS, U.E. A 100 VILADECANS U.D. B
LA SALUT PERE GOL AE. B 54 FONTSANTA-FATJO, C.D. D
Descansa
R
EUROPA, C.E. B
MARTORELL C.F. C 12 SANTBOIA, F.C. B
APA POBLE SEC, CE. A 412 SEAGULL BDN, C.E. C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C 71 Pª BARC. ANGUERA A
CAN VIDALET, C.F. A 010 MARIANAO POBLET UD B
MARTINENC, F.C. B 010 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
Jornada 7 21-11-2021
SANTS, U.E. A 111 LA SALUT PERE GOL AE. B
FONTSANTA-FATJO, C.D. D
R
Descansa
EUROPA, C.E. B 70 MARTORELL C.F. C
SANTBOIA, F.C. B 30 APA POBLE SEC, CE. A
SEAGULL BDN, C.E. C 23 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
Pª BARC. ANGUERA A 122 CAN VIDALET, C.F. A
MARIANAO POBLET UD B 09 MARTINENC, F.C. B
VILADECANS U.D. B 010 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
Jornada 8 28-11-2021
LA SALUT PERE GOL AE. B 83 VILADECANS U.D. B
Descansa
R
SANTS, U.E. A
MARTORELL C.F. C 20 FONTSANTA-FATJO, C.D. D
APA POBLE SEC, CE. A 06 EUROPA, C.E. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C 61 SANTBOIA, F.C. B
CAN VIDALET, C.F. A 010 SEAGULL BDN, C.E. C
MARTINENC, F.C. B 42 Pª BARC. ANGUERA A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C 100 MARIANAO POBLET UD B
Jornada 9 12-12-2021
LA SALUT PERE GOL AE. B
R
Descansa
SANTS, U.E. A 21 MARTORELL C.F. C
FONTSANTA-FATJO, C.D. D 11 APA POBLE SEC, CE. A
EUROPA, C.E. B 12 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
SANTBOIA, F.C. B 90 CAN VIDALET, C.F. A
SEAGULL BDN, C.E. C 05 MARTINENC, F.C. B
Pª BARC. ANGUERA A 010 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
VILADECANS U.D. B 44 MARIANAO POBLET UD B
Jornada 10 19-12-2021
Descansa
R
VILADECANS U.D. B
MARTORELL C.F. C 22 LA SALUT PERE GOL AE. B
APA POBLE SEC, CE. A 010 SANTS, U.E. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C 20 FONTSANTA-FATJO, C.D. D
CAN VIDALET, C.F. A 010 EUROPA, C.E. B
MARTINENC, F.C. B 52 SANTBOIA, F.C. B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C 100 SEAGULL BDN, C.E. C
MARIANAO POBLET UD B 06 Pª BARC. ANGUERA A
Jornada 11 09-01-2022
Descansa
R
MARTORELL C.F. C
LA SALUT PERE GOL AE. B 133 APA POBLE SEC, CE. A
SANTS, U.E. A 41 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
FONTSANTA-FATJO, C.D. D 70 CAN VIDALET, C.F. A
EUROPA, C.E. B 52 MARTINENC, F.C. B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C 70 SANTBOIA, F.C. B
SEAGULL BDN, C.E. C 12 MARIANAO POBLET UD B
VILADECANS U.D. B 45 Pª BARC. ANGUERA A
Jornada 12 16-01-2022
MARTORELL C.F. C 50 VILADECANS U.D. B
APA POBLE SEC, CE. A
R
Descansa
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C 100 LA SALUT PERE GOL AE. B
CAN VIDALET, C.F. A 010 SANTS, U.E. A
MARTINENC, F.C. B 52 FONTSANTA-FATJO, C.D. D
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C 41 EUROPA, C.E. B
MARIANAO POBLET UD B 13 SANTBOIA, F.C. B
Pª BARC. ANGUERA A 22 SEAGULL BDN, C.E. C
Jornada 13 23-01-2022
MARTORELL C.F. C 23 APA POBLE SEC, CE. A
Descansa
R
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
LA SALUT PERE GOL AE. B 100 CAN VIDALET, C.F. A
SANTS, U.E. A 51 MARTINENC, F.C. B
FONTSANTA-FATJO, C.D. D 010 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
EUROPA, C.E. B 10 MARIANAO POBLET UD B
SANTBOIA, F.C. B 13 Pª BARC. ANGUERA A
VILADECANS U.D. B 17 SEAGULL BDN, C.E. C
Jornada 14 30-01-2022
VILADECANS U.D. B 73 APA POBLE SEC, CE. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C 40 MARTORELL C.F. C
CAN VIDALET, C.F. A
R
Descansa
MARTINENC, F.C. B 100 LA SALUT PERE GOL AE. B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C 32 SANTS, U.E. A
MARIANAO POBLET UD B 12 FONTSANTA-FATJO, C.D. D
Pª BARC. ANGUERA A 04 EUROPA, C.E. B
SEAGULL BDN, C.E. C 24 SANTBOIA, F.C. B
Jornada 15 06-02-2022
APA POBLE SEC, CE. A 010 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
MARTORELL C.F. C 90 CAN VIDALET, C.F. A
Descansa
R
MARTINENC, F.C. B
LA SALUT PERE GOL AE. B 010 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
SANTS, U.E. A 70 MARIANAO POBLET UD B
FONTSANTA-FATJO, C.D. D 01 Pª BARC. ANGUERA A
EUROPA, C.E. B 90 SEAGULL BDN, C.E. C
SANTBOIA, F.C. B 100 VILADECANS U.D. B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 13-02-2022
EUROPA, C.E. B 32 SANTBOIA, F.C. B
FONTSANTA-FATJO, C.D. D 32 SEAGULL BDN, C.E. C
SANTS, U.E. A 71 Pª BARC. ANGUERA A
LA SALUT PERE GOL AE. B 30 MARIANAO POBLET UD B
Descansa
R
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
MARTORELL C.F. C 02 MARTINENC, F.C. B
APA POBLE SEC, CE. A 51 CAN VIDALET, C.F. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C 80 VILADECANS U.D. B
Jornada 17 20-02-2022
VILADECANS U.D. B 16 EUROPA, C.E. B
SANTBOIA, F.C. B 50 FONTSANTA-FATJO, C.D. D
SEAGULL BDN, C.E. C 210 SANTS, U.E. A
Pª BARC. ANGUERA A 104 LA SALUT PERE GOL AE. B
MARIANAO POBLET UD B
R
Descansa
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C 100 MARTORELL C.F. C
MARTINENC, F.C. B 42 APA POBLE SEC, CE. A
CAN VIDALET, C.F. A 010 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
Jornada 18 06-03-2022
FONTSANTA-FATJO, C.D. D 03 EUROPA, C.E. B
SANTS, U.E. A 72 SANTBOIA, F.C. B
LA SALUT PERE GOL AE. B 76 SEAGULL BDN, C.E. C
Descansa
R
Pª BARC. ANGUERA A
MARTORELL C.F. C 70 MARIANAO POBLET UD B
APA POBLE SEC, CE. A 010 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C 23 MARTINENC, F.C. B
CAN VIDALET, C.F. A 08 VILADECANS U.D. B
Jornada 19 13-03-2022
VILADECANS U.D. B 23 FONTSANTA-FATJO, C.D. D
EUROPA, C.E. B 35 SANTS, U.E. A
SANTBOIA, F.C. B 100 LA SALUT PERE GOL AE. B
SEAGULL BDN, C.E. C
R
Descansa
Pª BARC. ANGUERA A 44 MARTORELL C.F. C
MARIANAO POBLET UD B 30 APA POBLE SEC, CE. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C 60 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
MARTINENC, F.C. B 100 CAN VIDALET, C.F. A
Jornada 20 20-03-2022
SANTS, U.E. A 81 FONTSANTA-FATJO, C.D. D
LA SALUT PERE GOL AE. B 111 EUROPA, C.E. B
Descansa
R
SANTBOIA, F.C. B
MARTORELL C.F. C 13 SEAGULL BDN, C.E. C
APA POBLE SEC, CE. A 35 Pª BARC. ANGUERA A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C 62 MARIANAO POBLET UD B
CAN VIDALET, C.F. A 010 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
MARTINENC, F.C. B 41 VILADECANS U.D. B
Jornada 21 27-03-2022
VILADECANS U.D. B 08 SANTS, U.E. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. D 41 LA SALUT PERE GOL AE. B
EUROPA, C.E. B
R
Descansa
SANTBOIA, F.C. B 21 MARTORELL C.F. C
SEAGULL BDN, C.E. C 31 APA POBLE SEC, CE. A
Pª BARC. ANGUERA A 13 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
MARIANAO POBLET UD B 50 CAN VIDALET, C.F. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C 82 MARTINENC, F.C. B
Jornada 22 03-04-2022
LA SALUT PERE GOL AE. B 010 SANTS, U.E. A
Descansa
R
FONTSANTA-FATJO, C.D. D
MARTORELL C.F. C 02 EUROPA, C.E. B
APA POBLE SEC, CE. A 39 SANTBOIA, F.C. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C 31 SEAGULL BDN, C.E. C
CAN VIDALET, C.F. A 010 Pª BARC. ANGUERA A
MARTINENC, F.C. B 100 MARIANAO POBLET UD B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C 100 VILADECANS U.D. B
Jornada 23 10-04-2022
VILADECANS U.D. B 23 LA SALUT PERE GOL AE. B
SANTS, U.E. A
R
Descansa
FONTSANTA-FATJO, C.D. D 30 MARTORELL C.F. C
EUROPA, C.E. B 100 APA POBLE SEC, CE. A
SANTBOIA, F.C. B 21 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
SEAGULL BDN, C.E. C 111 CAN VIDALET, C.F. A
Pª BARC. ANGUERA A 15 MARTINENC, F.C. B
MARIANAO POBLET UD B 010 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
Jornada 24 24-04-2022
Descansa
R
LA SALUT PERE GOL AE. B
MARTORELL C.F. C 010 SANTS, U.E. A
APA POBLE SEC, CE. A 04 FONTSANTA-FATJO, C.D. D
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C 52 EUROPA, C.E. B
CAN VIDALET, C.F. A 010 SANTBOIA, F.C. B
MARTINENC, F.C. B 71 SEAGULL BDN, C.E. C
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C 100 Pª BARC. ANGUERA A
MARIANAO POBLET UD B 21 VILADECANS U.D. B
Jornada 25 01-05-2022
VILADECANS U.D. B
R
Descansa
LA SALUT PERE GOL AE. B 17 MARTORELL C.F. C
SANTS, U.E. A 100 APA POBLE SEC, CE. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. D 14 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
EUROPA, C.E. B 100 CAN VIDALET, C.F. A
SANTBOIA, F.C. B 23 MARTINENC, F.C. B
SEAGULL BDN, C.E. C 010 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
Pª BARC. ANGUERA A 63 MARIANAO POBLET UD B
Jornada 26 08-05-2022
MARTORELL C.F. C
R
Descansa
APA POBLE SEC, CE. A 35 LA SALUT PERE GOL AE. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C 43 SANTS, U.E. A
CAN VIDALET, C.F. A 05 FONTSANTA-FATJO, C.D. D
MARTINENC, F.C. B 24 EUROPA, C.E. B
SANTBOIA, F.C. B 18 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
MARIANAO POBLET UD B 19 SEAGULL BDN, C.E. C
Pª BARC. ANGUERA A 12 VILADECANS U.D. B
Jornada 27 15-05-2022
VILADECANS U.D. B 61 MARTORELL C.F. C
Descansa
R
APA POBLE SEC, CE. A
LA SALUT PERE GOL AE. B 010 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
SANTS, U.E. A 100 CAN VIDALET, C.F. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. D 05 MARTINENC, F.C. B
EUROPA, C.E. B 06 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
SANTBOIA, F.C. B 82 MARIANAO POBLET UD B
SEAGULL BDN, C.E. C 82 Pª BARC. ANGUERA A
Jornada 28 22-05-2022
APA POBLE SEC, CE. A 37 MARTORELL C.F. C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
R
Descansa
CAN VIDALET, C.F. A 22 LA SALUT PERE GOL AE. B
MARTINENC, F.C. B 45 SANTS, U.E. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C 70 FONTSANTA-FATJO, C.D. D
MARIANAO POBLET UD B 08 EUROPA, C.E. B
Pª BARC. ANGUERA A 54 SANTBOIA, F.C. B
SEAGULL BDN, C.E. C 70 VILADECANS U.D. B
Jornada 29 29-05-2022
APA POBLE SEC, CE. A 03 VILADECANS U.D. B
MARTORELL C.F. C 13 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
Descansa
R
CAN VIDALET, C.F. A
LA SALUT PERE GOL AE. B 08 MARTINENC, F.C. B
SANTS, U.E. A 35 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
FONTSANTA-FATJO, C.D. D 22 MARIANAO POBLET UD B
EUROPA, C.E. B 50 Pª BARC. ANGUERA A
SANTBOIA, F.C. B 62 SEAGULL BDN, C.E. C
Jornada 30 05-06-2022
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C 100 APA POBLE SEC, CE. A
CAN VIDALET, C.F. A 09 MARTORELL C.F. C
MARTINENC, F.C. B
R
Descansa
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C 30 LA SALUT PERE GOL AE. B
MARIANAO POBLET UD B 010 SANTS, U.E. A
Pª BARC. ANGUERA A 42 FONTSANTA-FATJO, C.D. D
SEAGULL BDN, C.E. C 17 EUROPA, C.E. B
VILADECANS U.D. B 43 SANTBOIA, F.C. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.