Competició | TEMPORADA 2021-2022

preferent benjami | grup 6

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 26-09-2021
TORELLO, C.F. A 44 SANT CELONI, FUTBOL CLUB A
FIGUERES, U.E. A 63 PERALADA, C.F. A
CELRA, U.C.E. A 31 FEC VALL DEL TER A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 93 ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A 46 L'ESCALA, F.C. A
Descansa - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 104 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
BISBALENC, AT. A 010 QUART, U.E. A
Jornada 2 03-10-2021
SANT CELONI, FUTBOL CLUB A 70 BISBALENC, AT. A
PERALADA, C.F. A 13 TORELLO, C.F. A
FEC VALL DEL TER A 66 FIGUERES, U.E. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A 212 CELRA, U.C.E. A
L'ESCALA, F.C. A 81 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 21 ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B - Descansa
QUART, U.E. A 55 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
Jornada 3 10-10-2021
SANT CELONI, FUTBOL CLUB A 42 PERALADA, C.F. A
TORELLO, C.F. A 51 FEC VALL DEL TER A
FIGUERES, U.E. A 100 ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
CELRA, U.C.E. A 73 L'ESCALA, F.C. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 22 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A 44 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
Descansa - QUART, U.E. A
BISBALENC, AT. A 111 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
Jornada 4 17-10-2021
PERALADA, C.F. A 81 BISBALENC, AT. A
FEC VALL DEL TER A 13 SANT CELONI, FUTBOL CLUB A
TORELLO, C.F. A 90 ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
L'ESCALA, F.C. A 83 FIGUERES, U.E. A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 05 CELRA, U.C.E. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B 41 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
QUART, U.E. A 31 ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A - Descansa
Jornada 5 24-10-2021
PERALADA, C.F. A - FEC VALL DEL TER A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
TORELLO, C.F. A - L'ESCALA, F.C. A
FIGUERES, U.E. A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
CELRA, U.C.E. A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B - QUART, U.E. A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
BISBALENC, AT. A - Descansa
Jornada 6 31-10-2021
FEC VALL DEL TER A - BISBALENC, AT. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A - PERALADA, C.F. A
L'ESCALA, F.C. A - SANT CELONI, FUTBOL CLUB A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A - TORELLO, C.F. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B - FIGUERES, U.E. A
QUART, U.E. A - CELRA, U.C.E. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
Descansa - ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
Jornada 7 07-11-2021
FEC VALL DEL TER A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
PERALADA, C.F. A - L'ESCALA, F.C. A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
TORELLO, C.F. A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
FIGUERES, U.E. A - QUART, U.E. A
CELRA, U.C.E. A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B - Descansa
BISBALENC, AT. A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
Jornada 8 14-11-2021
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A - BISBALENC, AT. A
L'ESCALA, F.C. A - FEC VALL DEL TER A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A - PERALADA, C.F. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B - SANT CELONI, FUTBOL CLUB A
QUART, U.E. A - TORELLO, C.F. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A - FIGUERES, U.E. A
Descansa - CELRA, U.C.E. A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
Jornada 9 21-11-2021
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A - L'ESCALA, F.C. A
FEC VALL DEL TER A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
PERALADA, C.F. A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB A - QUART, U.E. A
TORELLO, C.F. A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
FIGUERES, U.E. A - Descansa
CELRA, U.C.E. A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
BISBALENC, AT. A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
Jornada 10 28-11-2021
L'ESCALA, F.C. A - BISBALENC, AT. A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B - FEC VALL DEL TER A
QUART, U.E. A - PERALADA, C.F. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A - SANT CELONI, FUTBOL CLUB A
Descansa - TORELLO, C.F. A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A - FIGUERES, U.E. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B - CELRA, U.C.E. A
Jornada 11 12-12-2021
L'ESCALA, F.C. A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
FEC VALL DEL TER A - QUART, U.E. A
PERALADA, C.F. A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB A - Descansa
TORELLO, C.F. A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
FIGUERES, U.E. A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
BISBALENC, AT. A - CELRA, U.C.E. A
Jornada 12 19-12-2021
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A - BISBALENC, AT. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B - L'ESCALA, F.C. A
QUART, U.E. A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A - FEC VALL DEL TER A
Descansa - PERALADA, C.F. A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A - SANT CELONI, FUTBOL CLUB A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B - TORELLO, C.F. A
CELRA, U.C.E. A - FIGUERES, U.E. A
Jornada 13 09-01-2022
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
L'ESCALA, F.C. A - QUART, U.E. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
FEC VALL DEL TER A - Descansa
PERALADA, C.F. A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
TORELLO, C.F. A - CELRA, U.C.E. A
BISBALENC, AT. A - FIGUERES, U.E. A
Jornada 14 16-01-2022
BISBALENC, AT. A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
QUART, U.E. A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A - L'ESCALA, F.C. A
Descansa - ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A - FEC VALL DEL TER A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B - PERALADA, C.F. A
CELRA, U.C.E. A - SANT CELONI, FUTBOL CLUB A
FIGUERES, U.E. A - TORELLO, C.F. A
Jornada 15 23-01-2022
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B - QUART, U.E. A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
L'ESCALA, F.C. A - Descansa
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
FEC VALL DEL TER A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
PERALADA, C.F. A - CELRA, U.C.E. A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB A - FIGUERES, U.E. A
TORELLO, C.F. A - BISBALENC, AT. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 30-01-2022
SANT CELONI, FUTBOL CLUB A - TORELLO, C.F. A
PERALADA, C.F. A - FIGUERES, U.E. A
FEC VALL DEL TER A - CELRA, U.C.E. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
L'ESCALA, F.C. A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A - Descansa
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
QUART, U.E. A - BISBALENC, AT. A
Jornada 17 06-02-2022
BISBALENC, AT. A - SANT CELONI, FUTBOL CLUB A
TORELLO, C.F. A - PERALADA, C.F. A
FIGUERES, U.E. A - FEC VALL DEL TER A
CELRA, U.C.E. A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B - L'ESCALA, F.C. A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
Descansa - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A - QUART, U.E. A
Jornada 18 13-02-2022
PERALADA, C.F. A - SANT CELONI, FUTBOL CLUB A
FEC VALL DEL TER A - TORELLO, C.F. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A - FIGUERES, U.E. A
L'ESCALA, F.C. A - CELRA, U.C.E. A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B - ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
QUART, U.E. A - Descansa
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A - BISBALENC, AT. A
Jornada 19 20-02-2022
BISBALENC, AT. A - PERALADA, C.F. A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB A - FEC VALL DEL TER A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A - TORELLO, C.F. A
FIGUERES, U.E. A - L'ESCALA, F.C. A
CELRA, U.C.E. A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A - QUART, U.E. A
Descansa - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
Jornada 20 06-03-2022
FEC VALL DEL TER A - PERALADA, C.F. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A - SANT CELONI, FUTBOL CLUB A
L'ESCALA, F.C. A - TORELLO, C.F. A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A - FIGUERES, U.E. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B - CELRA, U.C.E. A
QUART, U.E. A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
Descansa - BISBALENC, AT. A
Jornada 21 13-03-2022
BISBALENC, AT. A - FEC VALL DEL TER A
PERALADA, C.F. A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB A - L'ESCALA, F.C. A
TORELLO, C.F. A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
FIGUERES, U.E. A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
CELRA, U.C.E. A - QUART, U.E. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A - Descansa
Jornada 22 20-03-2022
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A - FEC VALL DEL TER A
L'ESCALA, F.C. A - PERALADA, C.F. A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A - SANT CELONI, FUTBOL CLUB A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B - TORELLO, C.F. A
QUART, U.E. A - FIGUERES, U.E. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A - CELRA, U.C.E. A
Descansa - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A - BISBALENC, AT. A
Jornada 23 27-03-2022
BISBALENC, AT. A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
FEC VALL DEL TER A - L'ESCALA, F.C. A
PERALADA, C.F. A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
TORELLO, C.F. A - QUART, U.E. A
FIGUERES, U.E. A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
CELRA, U.C.E. A - Descansa
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B - ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
Jornada 24 03-04-2022
L'ESCALA, F.C. A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A - FEC VALL DEL TER A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B - PERALADA, C.F. A
QUART, U.E. A - SANT CELONI, FUTBOL CLUB A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A - TORELLO, C.F. A
Descansa - FIGUERES, U.E. A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A - CELRA, U.C.E. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B - BISBALENC, AT. A
Jornada 25 10-04-2022
BISBALENC, AT. A - L'ESCALA, F.C. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
FEC VALL DEL TER A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
PERALADA, C.F. A - QUART, U.E. A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
TORELLO, C.F. A - Descansa
FIGUERES, U.E. A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
CELRA, U.C.E. A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
Jornada 26 24-04-2022
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A - L'ESCALA, F.C. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B - ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
QUART, U.E. A - FEC VALL DEL TER A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A - PERALADA, C.F. A
Descansa - SANT CELONI, FUTBOL CLUB A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A - TORELLO, C.F. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B - FIGUERES, U.E. A
CELRA, U.C.E. A - BISBALENC, AT. A
Jornada 27 01-05-2022
BISBALENC, AT. A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
L'ESCALA, F.C. A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A - QUART, U.E. A
FEC VALL DEL TER A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
PERALADA, C.F. A - Descansa
SANT CELONI, FUTBOL CLUB A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
TORELLO, C.F. A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
FIGUERES, U.E. A - CELRA, U.C.E. A
Jornada 28 08-05-2022
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
QUART, U.E. A - L'ESCALA, F.C. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
Descansa - FEC VALL DEL TER A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A - PERALADA, C.F. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B - SANT CELONI, FUTBOL CLUB A
CELRA, U.C.E. A - TORELLO, C.F. A
FIGUERES, U.E. A - BISBALENC, AT. A
Jornada 29 15-05-2022
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B - BISBALENC, AT. A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A - QUART, U.E. A
L'ESCALA, F.C. A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A - Descansa
FEC VALL DEL TER A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
PERALADA, C.F. A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB A - CELRA, U.C.E. A
TORELLO, C.F. A - FIGUERES, U.E. A
Jornada 30 22-05-2022
QUART, U.E. A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
Descansa - L'ESCALA, F.C. A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B - FEC VALL DEL TER A
CELRA, U.C.E. A - PERALADA, C.F. A
FIGUERES, U.E. A - SANT CELONI, FUTBOL CLUB A
BISBALENC, AT. A - TORELLO, C.F. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.