Competició | TEMPORADA 2021-2022

preferent alevi | grup 4

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 26-09-2021
TERRES DE L'EBRE, C.F. A 63 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
RAPITENCA, U.E. A 22 LA FLORESTA, C.D. A
TORREFORTA, C.D.C. A 70 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB A
BASE MARC BARTRA CF A 28 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. A 14 CAMBRILS UNIÓ C.E. A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB A 16 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A
SANTES CREUS CLUB ESP. A 15 TORTOSA, C.D. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 100 CANONJA, C.F. A
Jornada 2 03-10-2021
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A 06 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
LA FLORESTA, C.D. A 01 TERRES DE L'EBRE, C.F. A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB A 26 RAPITENCA, U.E. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 32 TORREFORTA, C.D.C. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A 61 BASE MARC BARTRA CF A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A 53 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. A
TORTOSA, C.D. A 81 BASE 2012 PALLARESOS CLUB A
CANONJA, C.F. A 12 SANTES CREUS CLUB ESP. A
Jornada 3 10-10-2021
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A 15 LA FLORESTA, C.D. A
TERRES DE L'EBRE, C.F. A 73 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB A
RAPITENCA, U.E. A 45 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
TORREFORTA, C.D.C. A 29 CAMBRILS UNIÓ C.E. A
BASE MARC BARTRA CF A 16 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. A 310 TORTOSA, C.D. A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB A 25 CANONJA, C.F. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 22 SANTES CREUS CLUB ESP. A
Jornada 4 17-10-2021
LA FLORESTA, C.D. A 24 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB A 32 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 26 TERRES DE L'EBRE, C.F. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A 45 RAPITENCA, U.E. A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A 91 TORREFORTA, C.D.C. A
TORTOSA, C.D. A 101 BASE MARC BARTRA CF A
CANONJA, C.F. A 32 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. A
SANTES CREUS CLUB ESP. A 12 BASE 2012 PALLARESOS CLUB A
Jornada 5 24-10-2021
LA FLORESTA, C.D. A 32 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A 25 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
TERRES DE L'EBRE, C.F. A 111 CAMBRILS UNIÓ C.E. A
RAPITENCA, U.E. A 35 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A
TORREFORTA, C.D.C. A 16 TORTOSA, C.D. A
BASE MARC BARTRA CF A 16 CANONJA, C.F. A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. A 43 SANTES CREUS CLUB ESP. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 92 BASE 2012 PALLARESOS CLUB A
Jornada 6 31-10-2021
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB A 19 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 61 LA FLORESTA, C.D. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A 73 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A 70 TERRES DE L'EBRE, C.F. A
TORTOSA, C.D. A 31 RAPITENCA, U.E. A
CANONJA, C.F. A 82 TORREFORTA, C.D.C. A
SANTES CREUS CLUB ESP. A 32 BASE MARC BARTRA CF A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB A 63 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. A
Jornada 7 07-11-2021
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB A 010 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
LA FLORESTA, C.D. A 12 CAMBRILS UNIÓ C.E. A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A 03 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A
TERRES DE L'EBRE, C.F. A 13 TORTOSA, C.D. A
RAPITENCA, U.E. A 21 CANONJA, C.F. A
TORREFORTA, C.D.C. A 33 SANTES CREUS CLUB ESP. A
BASE MARC BARTRA CF A 25 BASE 2012 PALLARESOS CLUB A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 71 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. A
Jornada 8 14-11-2021
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 23 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A 111 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A 40 LA FLORESTA, C.D. A
TORTOSA, C.D. A 102 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
CANONJA, C.F. A 42 TERRES DE L'EBRE, C.F. A
SANTES CREUS CLUB ESP. A 41 RAPITENCA, U.E. A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB A 33 TORREFORTA, C.D.C. A
BASE MARC BARTRA CF A 41 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. A
Jornada 9 21-11-2021
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 25 CAMBRILS UNIÓ C.E. A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB A 211 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A
LA FLORESTA, C.D. A 19 TORTOSA, C.D. A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A 12 CANONJA, C.F. A
TERRES DE L'EBRE, C.F. A 17 SANTES CREUS CLUB ESP. A
RAPITENCA, U.E. A 53 BASE 2012 PALLARESOS CLUB A
TORREFORTA, C.D.C. A 22 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 101 BASE MARC BARTRA CF A
Jornada 10 28-11-2021
CAMBRILS UNIÓ C.E. A 16 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A 51 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
TORTOSA, C.D. A 111 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB A
CANONJA, C.F. A 42 LA FLORESTA, C.D. A
SANTES CREUS CLUB ESP. A 31 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB A 12 TERRES DE L'EBRE, C.F. A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. A 13 RAPITENCA, U.E. A
BASE MARC BARTRA CF A 21 TORREFORTA, C.D.C. A
Jornada 11 12-12-2021
CAMBRILS UNIÓ C.E. A 51 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 36 TORTOSA, C.D. A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB A 14 CANONJA, C.F. A
LA FLORESTA, C.D. A 03 SANTES CREUS CLUB ESP. A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A 34 BASE 2012 PALLARESOS CLUB A
TERRES DE L'EBRE, C.F. A 36 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. A
RAPITENCA, U.E. A 52 BASE MARC BARTRA CF A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 50 TORREFORTA, C.D.C. A
Jornada 12 19-12-2021
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A 08 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
TORTOSA, C.D. A 85 CAMBRILS UNIÓ C.E. A
CANONJA, C.F. A 41 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
SANTES CREUS CLUB ESP. A 51 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB A 14 LA FLORESTA, C.D. A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. A 23 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
BASE MARC BARTRA CF A 10 TERRES DE L'EBRE, C.F. A
TORREFORTA, C.D.C. A 32 RAPITENCA, U.E. A
Jornada 13 09-01-2022
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A 26 TORTOSA, C.D. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A 86 CANONJA, C.F. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 22 SANTES CREUS CLUB ESP. A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB A 17 BASE 2012 PALLARESOS CLUB A
LA FLORESTA, C.D. A 32 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A 03 BASE MARC BARTRA CF A
TERRES DE L'EBRE, C.F. A 66 TORREFORTA, C.D.C. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 100 RAPITENCA, U.E. A
Jornada 14 16-01-2022
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 32 TORTOSA, C.D. A
CANONJA, C.F. A 46 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A
SANTES CREUS CLUB ESP. A 41 CAMBRILS UNIÓ C.E. A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB A 18 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. A 43 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB A
BASE MARC BARTRA CF A 41 LA FLORESTA, C.D. A
TORREFORTA, C.D.C. A 24 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
RAPITENCA, U.E. A 13 TERRES DE L'EBRE, C.F. A
Jornada 15 23-01-2022
TORTOSA, C.D. A 100 CANONJA, C.F. A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A 51 SANTES CREUS CLUB ESP. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A 133 BASE 2012 PALLARESOS CLUB A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 61 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB A 63 BASE MARC BARTRA CF A
LA FLORESTA, C.D. A 32 TORREFORTA, C.D.C. A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A 23 RAPITENCA, U.E. A
TERRES DE L'EBRE, C.F. A 28 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 30-01-2022
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A 42 TERRES DE L'EBRE, C.F. A
LA FLORESTA, C.D. A 22 RAPITENCA, U.E. A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB A 310 TORREFORTA, C.D.C. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 40 BASE MARC BARTRA CF A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A 51 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A 53 BASE 2012 PALLARESOS CLUB A
TORTOSA, C.D. A 61 SANTES CREUS CLUB ESP. A
CANONJA, C.F. A 05 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
Jornada 17 06-02-2022
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 105 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
TERRES DE L'EBRE, C.F. A 32 LA FLORESTA, C.D. A
RAPITENCA, U.E. A 90 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB A
TORREFORTA, C.D.C. A 24 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
BASE MARC BARTRA CF A 25 CAMBRILS UNIÓ C.E. A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. A 22 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB A 111 TORTOSA, C.D. A
SANTES CREUS CLUB ESP. A 42 CANONJA, C.F. A
Jornada 18 13-02-2022
LA FLORESTA, C.D. A 32 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB A 44 TERRES DE L'EBRE, C.F. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 21 RAPITENCA, U.E. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A 17 TORREFORTA, C.D.C. A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A 21 BASE MARC BARTRA CF A
TORTOSA, C.D. A 111 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. A
CANONJA, C.F. A 33 BASE 2012 PALLARESOS CLUB A
SANTES CREUS CLUB ESP. A 48 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
Jornada 19 20-02-2022
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 90 LA FLORESTA, C.D. A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A 95 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB A
TERRES DE L'EBRE, C.F. A 03 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
RAPITENCA, U.E. A 43 CAMBRILS UNIÓ C.E. A
TORREFORTA, C.D.C. A 17 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A
BASE MARC BARTRA CF A 07 TORTOSA, C.D. A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. A 25 CANONJA, C.F. A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB A 23 SANTES CREUS CLUB ESP. A
Jornada 20 06-03-2022
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB A 32 LA FLORESTA, C.D. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 41 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A 91 TERRES DE L'EBRE, C.F. A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A 53 RAPITENCA, U.E. A
TORTOSA, C.D. A 123 TORREFORTA, C.D.C. A
CANONJA, C.F. A 30 BASE MARC BARTRA CF A
SANTES CREUS CLUB ESP. A 80 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB A 010 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
Jornada 21 13-03-2022
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 111 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB A
LA FLORESTA, C.D. A 06 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A 72 CAMBRILS UNIÓ C.E. A
TERRES DE L'EBRE, C.F. A 67 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A
RAPITENCA, U.E. A 15 TORTOSA, C.D. A
TORREFORTA, C.D.C. A 13 CANONJA, C.F. A
BASE MARC BARTRA CF A 14 SANTES CREUS CLUB ESP. A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. A 53 BASE 2012 PALLARESOS CLUB A
Jornada 22 20-03-2022
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 111 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A 61 LA FLORESTA, C.D. A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A 61 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
TORTOSA, C.D. A 91 TERRES DE L'EBRE, C.F. A
CANONJA, C.F. A 34 RAPITENCA, U.E. A
SANTES CREUS CLUB ESP. A 21 TORREFORTA, C.D.C. A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB A 12 BASE MARC BARTRA CF A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. A 06 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
Jornada 23 27-03-2022
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 90 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB A 28 CAMBRILS UNIÓ C.E. A
LA FLORESTA, C.D. A 00 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A 26 TORTOSA, C.D. A
TERRES DE L'EBRE, C.F. A 212 CANONJA, C.F. A
RAPITENCA, U.E. A 21 SANTES CREUS CLUB ESP. A
TORREFORTA, C.D.C. A 34 BASE 2012 PALLARESOS CLUB A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. A 01 BASE MARC BARTRA CF A
Jornada 24 03-04-2022
CAMBRILS UNIÓ C.E. A 41 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A 100 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB A
TORTOSA, C.D. A 80 LA FLORESTA, C.D. A
CANONJA, C.F. A 10 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
SANTES CREUS CLUB ESP. A 81 TERRES DE L'EBRE, C.F. A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB A 16 RAPITENCA, U.E. A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. A 05 TORREFORTA, C.D.C. A
BASE MARC BARTRA CF A 05 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
Jornada 25 10-04-2022
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 44 CAMBRILS UNIÓ C.E. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 33 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB A 111 TORTOSA, C.D. A
LA FLORESTA, C.D. A 22 CANONJA, C.F. A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A 26 SANTES CREUS CLUB ESP. A
TERRES DE L'EBRE, C.F. A 12 BASE 2012 PALLARESOS CLUB A
RAPITENCA, U.E. A 30 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. A
TORREFORTA, C.D.C. A 23 BASE MARC BARTRA CF A
Jornada 26 24-04-2022
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A 83 CAMBRILS UNIÓ C.E. A
TORTOSA, C.D. A 103 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
CANONJA, C.F. A 102 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB A
SANTES CREUS CLUB ESP. A 52 LA FLORESTA, C.D. A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB A 42 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. A 53 TERRES DE L'EBRE, C.F. A
BASE MARC BARTRA CF A 10 RAPITENCA, U.E. A
TORREFORTA, C.D.C. A 18 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
Jornada 27 01-05-2022
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 93 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A 12 TORTOSA, C.D. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 30 CANONJA, C.F. A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB A 111 SANTES CREUS CLUB ESP. A
LA FLORESTA, C.D. A 32 BASE 2012 PALLARESOS CLUB A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A 42 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. A
TERRES DE L'EBRE, C.F. A 21 BASE MARC BARTRA CF A
RAPITENCA, U.E. A 92 TORREFORTA, C.D.C. A
Jornada 28 08-05-2022
TORTOSA, C.D. A 24 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A
CANONJA, C.F. A 24 CAMBRILS UNIÓ C.E. A
SANTES CREUS CLUB ESP. A 32 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB A 112 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. A 02 LA FLORESTA, C.D. A
BASE MARC BARTRA CF A 14 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
TORREFORTA, C.D.C. A 42 TERRES DE L'EBRE, C.F. A
RAPITENCA, U.E. A 25 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
Jornada 29 15-05-2022
TORTOSA, C.D. A 31 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A 41 CANONJA, C.F. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A 62 SANTES CREUS CLUB ESP. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 101 BASE 2012 PALLARESOS CLUB A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB A 44 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. A
LA FLORESTA, C.D. A 20 BASE MARC BARTRA CF A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A 76 TORREFORTA, C.D.C. A
TERRES DE L'EBRE, C.F. A 25 RAPITENCA, U.E. A
Jornada 30 22-05-2022
CANONJA, C.F. A 34 TORTOSA, C.D. A
SANTES CREUS CLUB ESP. A 42 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB A 45 CAMBRILS UNIÓ C.E. A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. A 15 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
BASE MARC BARTRA CF A 91 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB A
TORREFORTA, C.D.C. A 31 LA FLORESTA, C.D. A
RAPITENCA, U.E. A 72 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 133 TERRES DE L'EBRE, C.F. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.