Competició | TEMPORADA 2021-2022

prebenjami 7 | grup 18

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 10-10-2021
SANT GABRIEL, C.D. B 05 FUNDACIO P. CE. JUPITER C
BARCELONETA, C.F. B 22 LLOREDA, C.F. D
HORTA, U.AT. C 22 MARTINENC, F.C. E
Descansa - POBLE NOU ,AT. B
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B 111 SISTRELLS C.F. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 010 Pª BARC. BARCINO, CE C
SARRIA, C.P. B 52 Pª BARC. CINC COPES C
Jornada 2 17-10-2021
FUNDACIO P. CE. JUPITER C 05 SARRIA, C.P. B
LLOREDA, C.F. D 72 SANT GABRIEL, C.D. B
MARTINENC, F.C. E 44 BARCELONETA, C.F. B
POBLE NOU ,AT. B 03 HORTA, U.AT. C
SISTRELLS C.F. B - Descansa
Pª BARC. BARCINO, CE C 23 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
Pª BARC. CINC COPES C 53 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
Jornada 3 24-10-2021
FUNDACIO P. CE. JUPITER C 05 LLOREDA, C.F. D
SANT GABRIEL, C.D. B 16 MARTINENC, F.C. E
BARCELONETA, C.F. B 53 POBLE NOU ,AT. B
HORTA, U.AT. C 010 SISTRELLS C.F. B
Descansa - Pª BARC. BARCINO, CE C
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B 52 Pª BARC. CINC COPES C
SARRIA, C.P. B 53 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
Jornada 4 31-10-2021
LLOREDA, C.F. D 16 SARRIA, C.P. B
MARTINENC, F.C. E 30 FUNDACIO P. CE. JUPITER C
POBLE NOU ,AT. B 04 SANT GABRIEL, C.D. B
SISTRELLS C.F. B 12 BARCELONETA, C.F. B
Pª BARC. BARCINO, CE C 62 HORTA, U.AT. C
Pª BARC. CINC COPES C - Descansa
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 08 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
Jornada 5 07-11-2021
LLOREDA, C.F. D 04 MARTINENC, F.C. E
FUNDACIO P. CE. JUPITER C 04 POBLE NOU ,AT. B
SANT GABRIEL, C.D. B 09 SISTRELLS C.F. B
BARCELONETA, C.F. B 04 Pª BARC. BARCINO, CE C
HORTA, U.AT. C 14 Pª BARC. CINC COPES C
Descansa - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
SARRIA, C.P. B 07 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
Jornada 6 14-11-2021
MARTINENC, F.C. E 21 SARRIA, C.P. B
POBLE NOU ,AT. B 14 LLOREDA, C.F. D
SISTRELLS C.F. B 60 FUNDACIO P. CE. JUPITER C
Pª BARC. BARCINO, CE C 90 SANT GABRIEL, C.D. B
Pª BARC. CINC COPES C 44 BARCELONETA, C.F. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 07 HORTA, U.AT. C
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B - Descansa
Jornada 7 21-11-2021
MARTINENC, F.C. E 100 POBLE NOU ,AT. B
LLOREDA, C.F. D 00 SISTRELLS C.F. B
FUNDACIO P. CE. JUPITER C 06 Pª BARC. BARCINO, CE C
SANT GABRIEL, C.D. B 29 Pª BARC. CINC COPES C
BARCELONETA, C.F. B 40 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
HORTA, U.AT. C 06 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
SARRIA, C.P. B - Descansa
Jornada 8 28-11-2021
POBLE NOU ,AT. B 010 SARRIA, C.P. B
SISTRELLS C.F. B 11 MARTINENC, F.C. E
Pª BARC. BARCINO, CE C 81 LLOREDA, C.F. D
Pª BARC. CINC COPES C 100 FUNDACIO P. CE. JUPITER C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 13 SANT GABRIEL, C.D. B
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B 10 BARCELONETA, C.F. B
Descansa - HORTA, U.AT. C
Jornada 9 12-12-2021
POBLE NOU ,AT. B 010 SISTRELLS C.F. B
MARTINENC, F.C. E 06 Pª BARC. BARCINO, CE C
LLOREDA, C.F. D 01 Pª BARC. CINC COPES C
FUNDACIO P. CE. JUPITER C 11 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
SANT GABRIEL, C.D. B 010 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
BARCELONETA, C.F. B - Descansa
SARRIA, C.P. B 33 HORTA, U.AT. C
Jornada 10 19-12-2021
SISTRELLS C.F. B 12 SARRIA, C.P. B
Pª BARC. BARCINO, CE C 61 POBLE NOU ,AT. B
Pª BARC. CINC COPES C 30 MARTINENC, F.C. E
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 08 LLOREDA, C.F. D
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B 100 FUNDACIO P. CE. JUPITER C
Descansa - SANT GABRIEL, C.D. B
HORTA, U.AT. C 22 BARCELONETA, C.F. B
Jornada 11 09-01-2022
SISTRELLS C.F. B 43 Pª BARC. BARCINO, CE C
POBLE NOU ,AT. B 010 Pª BARC. CINC COPES C
MARTINENC, F.C. E 22 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
LLOREDA, C.F. D 18 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
FUNDACIO P. CE. JUPITER C - Descansa
SANT GABRIEL, C.D. B 27 HORTA, U.AT. C
SARRIA, C.P. B 20 BARCELONETA, C.F. B
Jornada 12 16-01-2022
SARRIA, C.P. B 23 Pª BARC. BARCINO, CE C
Pª BARC. CINC COPES C 16 SISTRELLS C.F. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 51 POBLE NOU ,AT. B
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B 10 MARTINENC, F.C. E
Descansa - LLOREDA, C.F. D
HORTA, U.AT. C 30 FUNDACIO P. CE. JUPITER C
BARCELONETA, C.F. B 71 SANT GABRIEL, C.D. B
Jornada 13 23-01-2022
Pª BARC. BARCINO, CE C 30 Pª BARC. CINC COPES C
SISTRELLS C.F. B 53 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
POBLE NOU ,AT. B 010 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
MARTINENC, F.C. E - Descansa
LLOREDA, C.F. D 52 HORTA, U.AT. C
FUNDACIO P. CE. JUPITER C 03 BARCELONETA, C.F. B
SANT GABRIEL, C.D. B 210 SARRIA, C.P. B

SEGONA VOLTA

Jornada 14 30-01-2022
FUNDACIO P. CE. JUPITER C 21 SANT GABRIEL, C.D. B
LLOREDA, C.F. D 23 BARCELONETA, C.F. B
MARTINENC, F.C. E 23 HORTA, U.AT. C
POBLE NOU ,AT. B - Descansa
SISTRELLS C.F. B 24 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
Pª BARC. BARCINO, CE C 90 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
Pª BARC. CINC COPES C 42 SARRIA, C.P. B
Jornada 15 06-02-2022
SARRIA, C.P. B 31 FUNDACIO P. CE. JUPITER C
SANT GABRIEL, C.D. B 37 LLOREDA, C.F. D
BARCELONETA, C.F. B 10 MARTINENC, F.C. E
HORTA, U.AT. C 80 POBLE NOU ,AT. B
Descansa - SISTRELLS C.F. B
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B 40 Pª BARC. BARCINO, CE C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 16 Pª BARC. CINC COPES C
Jornada 16 13-02-2022
LLOREDA, C.F. D 60 FUNDACIO P. CE. JUPITER C
MARTINENC, F.C. E 100 SANT GABRIEL, C.D. B
POBLE NOU ,AT. B 06 BARCELONETA, C.F. B
SISTRELLS C.F. B 32 HORTA, U.AT. C
Pª BARC. BARCINO, CE C - Descansa
Pª BARC. CINC COPES C 14 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 08 SARRIA, C.P. B
Jornada 17 20-02-2022
SARRIA, C.P. B 44 LLOREDA, C.F. D
FUNDACIO P. CE. JUPITER C 05 MARTINENC, F.C. E
SANT GABRIEL, C.D. B 80 POBLE NOU ,AT. B
BARCELONETA, C.F. B 13 SISTRELLS C.F. B
HORTA, U.AT. C 24 Pª BARC. BARCINO, CE C
Descansa - Pª BARC. CINC COPES C
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B 42 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
Jornada 18 06-03-2022
MARTINENC, F.C. E 22 LLOREDA, C.F. D
POBLE NOU ,AT. B 04 FUNDACIO P. CE. JUPITER C
SISTRELLS C.F. B 11 SANT GABRIEL, C.D. B
Pª BARC. BARCINO, CE C 01 BARCELONETA, C.F. B
Pª BARC. CINC COPES C 72 HORTA, U.AT. C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D - Descansa
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B 50 SARRIA, C.P. B
Jornada 19 13-03-2022
SARRIA, C.P. B 11 MARTINENC, F.C. E
LLOREDA, C.F. D 63 POBLE NOU ,AT. B
FUNDACIO P. CE. JUPITER C 08 SISTRELLS C.F. B
SANT GABRIEL, C.D. B 01 Pª BARC. BARCINO, CE C
BARCELONETA, C.F. B 22 Pª BARC. CINC COPES C
HORTA, U.AT. C 42 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
Descansa - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
Jornada 20 20-03-2022
POBLE NOU ,AT. B 010 MARTINENC, F.C. E
SISTRELLS C.F. B 13 LLOREDA, C.F. D
Pª BARC. BARCINO, CE C 32 FUNDACIO P. CE. JUPITER C
Pª BARC. CINC COPES C 20 SANT GABRIEL, C.D. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 04 BARCELONETA, C.F. B
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B 71 HORTA, U.AT. C
Descansa - SARRIA, C.P. B
Jornada 21 27-03-2022
SARRIA, C.P. B 90 POBLE NOU ,AT. B
MARTINENC, F.C. E 21 SISTRELLS C.F. B
LLOREDA, C.F. D 33 Pª BARC. BARCINO, CE C
FUNDACIO P. CE. JUPITER C 06 Pª BARC. CINC COPES C
SANT GABRIEL, C.D. B 25 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
BARCELONETA, C.F. B 03 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
HORTA, U.AT. C - Descansa
Jornada 22 03-04-2022
SISTRELLS C.F. B 100 POBLE NOU ,AT. B
Pª BARC. BARCINO, CE C 31 MARTINENC, F.C. E
Pª BARC. CINC COPES C 32 LLOREDA, C.F. D
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 33 FUNDACIO P. CE. JUPITER C
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B 91 SANT GABRIEL, C.D. B
Descansa - BARCELONETA, C.F. B
HORTA, U.AT. C 41 SARRIA, C.P. B
Jornada 23 10-04-2022
SARRIA, C.P. B 44 SISTRELLS C.F. B
POBLE NOU ,AT. B 010 Pª BARC. BARCINO, CE C
MARTINENC, F.C. E 31 Pª BARC. CINC COPES C
LLOREDA, C.F. D 71 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
FUNDACIO P. CE. JUPITER C 010 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
SANT GABRIEL, C.D. B - Descansa
BARCELONETA, C.F. B 32 HORTA, U.AT. C
Jornada 24 24-04-2022
Pª BARC. BARCINO, CE C 17 SISTRELLS C.F. B
Pª BARC. CINC COPES C 100 POBLE NOU ,AT. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 010 MARTINENC, F.C. E
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B 10 LLOREDA, C.F. D
Descansa - FUNDACIO P. CE. JUPITER C
HORTA, U.AT. C 93 SANT GABRIEL, C.D. B
BARCELONETA, C.F. B 31 SARRIA, C.P. B
Jornada 25 01-05-2022
Pª BARC. BARCINO, CE C 43 SARRIA, C.P. B
SISTRELLS C.F. B 23 Pª BARC. CINC COPES C
POBLE NOU ,AT. B 03 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
MARTINENC, F.C. E 010 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
LLOREDA, C.F. D - Descansa
FUNDACIO P. CE. JUPITER C 14 HORTA, U.AT. C
SANT GABRIEL, C.D. B 19 BARCELONETA, C.F. B
Jornada 26 08-05-2022
Pª BARC. CINC COPES C 11 Pª BARC. BARCINO, CE C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 18 SISTRELLS C.F. B
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B 100 POBLE NOU ,AT. B
Descansa - MARTINENC, F.C. E
HORTA, U.AT. C 38 LLOREDA, C.F. D
BARCELONETA, C.F. B 72 FUNDACIO P. CE. JUPITER C
SARRIA, C.P. B 72 SANT GABRIEL, C.D. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.