Competició | TEMPORADA 2021-2022

prebenjami 7 | grup 15

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 10-10-2021
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
R
Descansa
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 03 LLOREDA, C.F. A
MARTINENC, F.C. B 46 ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A
BARCELONETA, C.F. A 010 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A
CAN BUXERES, F.C. A 60 POBLE NOU ,AT. A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 61 SARRIA, C.P. A
TECNOFUTBOL C.F A - Descansa
Pª BARC. ANGUERA A 60 SINGUERLIN, C.F. A
Jornada 2 17-10-2021
Descansa
R
Pª BARC. ANGUERA A
LLOREDA, C.F. A 25 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A 100 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A 81 MARTINENC, F.C. B
POBLE NOU ,AT. A 31 BARCELONETA, C.F. A
SARRIA, C.P. A 13 CAN BUXERES, F.C. A
Descansa - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
SINGUERLIN, C.F. A 51 TECNOFUTBOL C.F A
Jornada 3 24-10-2021
Descansa
R
LLOREDA, C.F. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 51 ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 010 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A
MARTINENC, F.C. B 13 POBLE NOU ,AT. A
BARCELONETA, C.F. A 05 SARRIA, C.P. A
CAN BUXERES, F.C. A - Descansa
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 50 SINGUERLIN, C.F. A
Pª BARC. ANGUERA A 100 TECNOFUTBOL C.F A
Jornada 4 31-10-2021
LLOREDA, C.F. A 26 Pª BARC. ANGUERA A
ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A
R
Descansa
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A 11 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
POBLE NOU ,AT. A 50 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
SARRIA, C.P. A 31 MARTINENC, F.C. B
Descansa - BARCELONETA, C.F. A
SINGUERLIN, C.F. A 04 CAN BUXERES, F.C. A
TECNOFUTBOL C.F A 09 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
Jornada 5 07-11-2021
LLOREDA, C.F. A 81 ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A
Descansa
R
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 100 POBLE NOU ,AT. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 03 SARRIA, C.P. A
MARTINENC, F.C. B - Descansa
BARCELONETA, C.F. A 06 SINGUERLIN, C.F. A
CAN BUXERES, F.C. A 100 TECNOFUTBOL C.F A
Pª BARC. ANGUERA A 53 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
Jornada 6 14-11-2021
ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A 06 Pª BARC. ANGUERA A
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A 30 LLOREDA, C.F. A
POBLE NOU ,AT. A
R
Descansa
SARRIA, C.P. A 16 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
Descansa - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
SINGUERLIN, C.F. A 20 MARTINENC, F.C. B
TECNOFUTBOL C.F A 40 BARCELONETA, C.F. A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 11 CAN BUXERES, F.C. A
Jornada 7 21-11-2021
ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A 37 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A
LLOREDA, C.F. A 21 POBLE NOU ,AT. A
Descansa
R
SARRIA, C.P. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A - Descansa
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 18 SINGUERLIN, C.F. A
MARTINENC, F.C. B 71 TECNOFUTBOL C.F A
BARCELONETA, C.F. A 111 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
Pª BARC. ANGUERA A 23 CAN BUXERES, F.C. A
Jornada 8 28-11-2021
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A 43 Pª BARC. ANGUERA A
POBLE NOU ,AT. A 13 ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A
SARRIA, C.P. A 17 LLOREDA, C.F. A
Descansa
R
Descansa
SINGUERLIN, C.F. A 18 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
TECNOFUTBOL C.F A 23 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 80 MARTINENC, F.C. B
CAN BUXERES, F.C. A 102 BARCELONETA, C.F. A
Jornada 9 12-12-2021
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A 40 POBLE NOU ,AT. A
ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A 23 SARRIA, C.P. A
LLOREDA, C.F. A - Descansa
Descansa
R
SINGUERLIN, C.F. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 133 TECNOFUTBOL C.F A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 010 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
MARTINENC, F.C. B 37 CAN BUXERES, F.C. A
Pª BARC. ANGUERA A 100 BARCELONETA, C.F. A
Jornada 10 19-12-2021
POBLE NOU ,AT. A 06 Pª BARC. ANGUERA A
SARRIA, C.P. A 14 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A
Descansa - ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A
SINGUERLIN, C.F. A 03 LLOREDA, C.F. A
TECNOFUTBOL C.F A
R
Descansa
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 62 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
CAN BUXERES, F.C. A 100 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
BARCELONETA, C.F. A 10 MARTINENC, F.C. B
Jornada 11 09-01-2022
POBLE NOU ,AT. A 30 SARRIA, C.P. A
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A - Descansa
ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A 63 SINGUERLIN, C.F. A
LLOREDA, C.F. A 81 TECNOFUTBOL C.F A
Descansa
R
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 15 CAN BUXERES, F.C. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 60 BARCELONETA, C.F. A
Pª BARC. ANGUERA A 90 MARTINENC, F.C. B
Jornada 12 16-01-2022
SARRIA, C.P. A 15 Pª BARC. ANGUERA A
Descansa - POBLE NOU ,AT. A
SINGUERLIN, C.F. A 14 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A
TECNOFUTBOL C.F A 05 ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 31 LLOREDA, C.F. A
CAN BUXERES, F.C. A
R
Descansa
BARCELONETA, C.F. A 15 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
MARTINENC, F.C. B 12 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
Jornada 13 23-01-2022
SARRIA, C.P. A - Descansa
POBLE NOU ,AT. A 41 SINGUERLIN, C.F. A
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A 100 TECNOFUTBOL C.F A
ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A 06 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
LLOREDA, C.F. A 15 CAN BUXERES, F.C. A
Descansa
R
BARCELONETA, C.F. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 70 MARTINENC, F.C. B
Pª BARC. ANGUERA A 80 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
Jornada 14 30-01-2022
Pª BARC. ANGUERA A - Descansa
SINGUERLIN, C.F. A 34 SARRIA, C.P. A
TECNOFUTBOL C.F A 63 POBLE NOU ,AT. A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 11 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A
CAN BUXERES, F.C. A 83 ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A
BARCELONETA, C.F. A 25 LLOREDA, C.F. A
MARTINENC, F.C. B
R
Descansa
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 13 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
Jornada 15 06-02-2022
Descansa - SINGUERLIN, C.F. A
SARRIA, C.P. A 100 TECNOFUTBOL C.F A
POBLE NOU ,AT. A 04 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A 62 CAN BUXERES, F.C. A
ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A 41 BARCELONETA, C.F. A
LLOREDA, C.F. A 21 MARTINENC, F.C. B
Descansa
R
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 27 Pª BARC. ANGUERA A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 13-02-2022
Descansa
R
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
LLOREDA, C.F. A 31 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A 12 MARTINENC, F.C. B
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A 90 BARCELONETA, C.F. A
POBLE NOU ,AT. A 26 CAN BUXERES, F.C. A
SARRIA, C.P. A 36 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
Descansa - TECNOFUTBOL C.F A
SINGUERLIN, C.F. A 08 Pª BARC. ANGUERA A
Jornada 17 20-02-2022
Pª BARC. ANGUERA A
R
Descansa
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 14 LLOREDA, C.F. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 57 ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A
MARTINENC, F.C. B 09 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A
BARCELONETA, C.F. A 02 POBLE NOU ,AT. A
CAN BUXERES, F.C. A 61 SARRIA, C.P. A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A - Descansa
TECNOFUTBOL C.F A 31 SINGUERLIN, C.F. A
Jornada 18 06-03-2022
LLOREDA, C.F. A
R
Descansa
ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A 210 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A 91 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
POBLE NOU ,AT. A 22 MARTINENC, F.C. B
SARRIA, C.P. A 20 BARCELONETA, C.F. A
Descansa - CAN BUXERES, F.C. A
SINGUERLIN, C.F. A 14 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
TECNOFUTBOL C.F A 010 Pª BARC. ANGUERA A
Jornada 19 13-03-2022
Pª BARC. ANGUERA A 60 LLOREDA, C.F. A
Descansa
R
ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 25 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 12 POBLE NOU ,AT. A
MARTINENC, F.C. B 10 SARRIA, C.P. A
BARCELONETA, C.F. A - Descansa
CAN BUXERES, F.C. A 51 SINGUERLIN, C.F. A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 100 TECNOFUTBOL C.F A
Jornada 20 20-03-2022
ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A 34 LLOREDA, C.F. A
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A
R
Descansa
POBLE NOU ,AT. A 07 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
SARRIA, C.P. A 31 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
Descansa - MARTINENC, F.C. B
SINGUERLIN, C.F. A 40 BARCELONETA, C.F. A
TECNOFUTBOL C.F A 07 CAN BUXERES, F.C. A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 01 Pª BARC. ANGUERA A
Jornada 21 27-03-2022
Pª BARC. ANGUERA A 100 ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A
LLOREDA, C.F. A 12 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A
Descansa
R
POBLE NOU ,AT. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 71 SARRIA, C.P. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A - Descansa
MARTINENC, F.C. B 22 SINGUERLIN, C.F. A
BARCELONETA, C.F. A 13 TECNOFUTBOL C.F A
CAN BUXERES, F.C. A 21 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
Jornada 22 03-04-2022
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A 111 ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A
POBLE NOU ,AT. A 02 LLOREDA, C.F. A
SARRIA, C.P. A
R
Descansa
Descansa - VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
SINGUERLIN, C.F. A 20 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
TECNOFUTBOL C.F A 53 MARTINENC, F.C. B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 60 BARCELONETA, C.F. A
CAN BUXERES, F.C. A 22 Pª BARC. ANGUERA A
Jornada 23 10-04-2022
Pª BARC. ANGUERA A 30 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A
ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A 12 POBLE NOU ,AT. A
LLOREDA, C.F. A 30 SARRIA, C.P. A
Descansa
R
Descansa
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 21 SINGUERLIN, C.F. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 33 TECNOFUTBOL C.F A
MARTINENC, F.C. B 19 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
BARCELONETA, C.F. A 010 CAN BUXERES, F.C. A
Jornada 24 24-04-2022
POBLE NOU ,AT. A 08 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A
SARRIA, C.P. A 24 ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A
Descansa - LLOREDA, C.F. A
SINGUERLIN, C.F. A
R
Descansa
TECNOFUTBOL C.F A 08 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 61 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
CAN BUXERES, F.C. A 100 MARTINENC, F.C. B
BARCELONETA, C.F. A 09 Pª BARC. ANGUERA A
Jornada 25 01-05-2022
Pª BARC. ANGUERA A 41 POBLE NOU ,AT. A
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A 81 SARRIA, C.P. A
ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A - Descansa
LLOREDA, C.F. A 42 SINGUERLIN, C.F. A
Descansa
R
TECNOFUTBOL C.F A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 03 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 07 CAN BUXERES, F.C. A
MARTINENC, F.C. B 40 BARCELONETA, C.F. A
Jornada 26 08-05-2022
SARRIA, C.P. A 50 POBLE NOU ,AT. A
Descansa - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A
SINGUERLIN, C.F. A 13 ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A
TECNOFUTBOL C.F A 39 LLOREDA, C.F. A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
R
Descansa
CAN BUXERES, F.C. A 42 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
BARCELONETA, C.F. A 15 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
MARTINENC, F.C. B 010 Pª BARC. ANGUERA A
Jornada 27 15-05-2022
Pª BARC. ANGUERA A 41 SARRIA, C.P. A
POBLE NOU ,AT. A - Descansa
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A 111 SINGUERLIN, C.F. A
ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A 71 TECNOFUTBOL C.F A
LLOREDA, C.F. A 36 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
Descansa
R
CAN BUXERES, F.C. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 100 BARCELONETA, C.F. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 02 MARTINENC, F.C. B
Jornada 28 22-05-2022
Descansa - SARRIA, C.P. A
SINGUERLIN, C.F. A 00 POBLE NOU ,AT. A
TECNOFUTBOL C.F A 111 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 50 ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A
CAN BUXERES, F.C. A 81 LLOREDA, C.F. A
BARCELONETA, C.F. A
R
Descansa
MARTINENC, F.C. B 15 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 010 Pª BARC. ANGUERA A
Jornada 29 29-05-2022
Descansa - Pª BARC. ANGUERA A
SARRIA, C.P. A 51 SINGUERLIN, C.F. A
POBLE NOU ,AT. A 81 TECNOFUTBOL C.F A
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A 51 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A 16 CAN BUXERES, F.C. A
LLOREDA, C.F. A 30 BARCELONETA, C.F. A
Descansa
R
MARTINENC, F.C. B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 72 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
Jornada 30 05-06-2022
SINGUERLIN, C.F. A - Descansa
TECNOFUTBOL C.F A 39 SARRIA, C.P. A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 41 POBLE NOU ,AT. A
CAN BUXERES, F.C. A 01 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A
BARCELONETA, C.F. A 03 ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A
MARTINENC, F.C. B 37 LLOREDA, C.F. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
R
Descansa
Pª BARC. ANGUERA A 102 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.