Competició | TEMPORADA 2021-2022

benjami 7 tercera divisio | grup 23

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 10-10-2021
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB C 05 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
VISTA ALEGRE,U.D. C 010 ESPORT BASE DEL PAPIOL A
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A 20 SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA K 51 FONTSANTA-FATJO, C.D. C
ATLETIC PRAT DELTA C.F. B 08 VILADECANS U.D. D
ALMEDA, C.D. A 22 MARIANAO POBLET UD B
BEGUES, C.F. A 27 ESCOLA F. GAVA, C. K
Jornada 2 17-10-2021
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A 90 BEGUES, C.F. A
ESPORT BASE DEL PAPIOL A 111 ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB C
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B 100 VISTA ALEGRE,U.D. C
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 17 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A
VILADECANS U.D. D 09 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA K
MARIANAO POBLET UD B 100 ATLETIC PRAT DELTA C.F. B
ESCOLA F. GAVA, C. K 07 ALMEDA, C.D. A
Jornada 3 24-10-2021
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A 24 ESPORT BASE DEL PAPIOL A
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB C 26 SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B
VISTA ALEGRE,U.D. C 24 FONTSANTA-FATJO, C.D. C
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A 63 VILADECANS U.D. D
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA K 94 MARIANAO POBLET UD B
ATLETIC PRAT DELTA C.F. B 14 ESCOLA F. GAVA, C. K
BEGUES, C.F. A 19 ALMEDA, C.D. A
Jornada 4 31-10-2021
ESPORT BASE DEL PAPIOL A 111 BEGUES, C.F. A
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B 64 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 33 ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB C
VILADECANS U.D. D 100 VISTA ALEGRE,U.D. C
MARIANAO POBLET UD B 25 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A
ESCOLA F. GAVA, C. K 07 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA K
ALMEDA, C.D. A 112 ATLETIC PRAT DELTA C.F. B
Jornada 5 07-11-2021
ESPORT BASE DEL PAPIOL A 73 SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A 60 FONTSANTA-FATJO, C.D. C
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB C 21 VILADECANS U.D. D
VISTA ALEGRE,U.D. C 010 MARIANAO POBLET UD B
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A 100 ESCOLA F. GAVA, C. K
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA K 33 ALMEDA, C.D. A
BEGUES, C.F. A 22 ATLETIC PRAT DELTA C.F. B
Jornada 6 14-11-2021
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B 100 BEGUES, C.F. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 19 ESPORT BASE DEL PAPIOL A
VILADECANS U.D. D 17 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
MARIANAO POBLET UD B 60 ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB C
ESCOLA F. GAVA, C. K 122 VISTA ALEGRE,U.D. C
ALMEDA, C.D. A 23 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A
ATLETIC PRAT DELTA C.F. B 010 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA K
Jornada 7 21-11-2021
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B 81 FONTSANTA-FATJO, C.D. C
ESPORT BASE DEL PAPIOL A 91 VILADECANS U.D. D
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A 05 MARIANAO POBLET UD B
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB C 80 ESCOLA F. GAVA, C. K
VISTA ALEGRE,U.D. C 010 ALMEDA, C.D. A
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A 100 ATLETIC PRAT DELTA C.F. B
BEGUES, C.F. A 08 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA K
Jornada 8 28-11-2021
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 61 BEGUES, C.F. A
VILADECANS U.D. D 25 SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B
MARIANAO POBLET UD B 33 ESPORT BASE DEL PAPIOL A
ESCOLA F. GAVA, C. K 010 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
ALMEDA, C.D. A 25 ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB C
ATLETIC PRAT DELTA C.F. B 53 VISTA ALEGRE,U.D. C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA K 24 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A
Jornada 9 12-12-2021
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 41 VILADECANS U.D. D
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B 97 MARIANAO POBLET UD B
ESPORT BASE DEL PAPIOL A 100 ESCOLA F. GAVA, C. K
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A 81 ALMEDA, C.D. A
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB C 100 ATLETIC PRAT DELTA C.F. B
VISTA ALEGRE,U.D. C 010 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA K
BEGUES, C.F. A 07 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A
Jornada 10 19-12-2021
VILADECANS U.D. D 52 BEGUES, C.F. A
MARIANAO POBLET UD B 112 FONTSANTA-FATJO, C.D. C
ESCOLA F. GAVA, C. K 28 SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B
ALMEDA, C.D. A 35 ESPORT BASE DEL PAPIOL A
ATLETIC PRAT DELTA C.F. B 010 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA K 54 ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB C
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A 100 VISTA ALEGRE,U.D. C
Jornada 11 09-01-2022
VILADECANS U.D. D 15 MARIANAO POBLET UD B
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 100 ESCOLA F. GAVA, C. K
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B 14 ALMEDA, C.D. A
ESPORT BASE DEL PAPIOL A 111 ATLETIC PRAT DELTA C.F. B
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A 51 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA K
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB C 26 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A
BEGUES, C.F. A 60 VISTA ALEGRE,U.D. C
Jornada 12 16-01-2022
BEGUES, C.F. A 17 MARIANAO POBLET UD B
ESCOLA F. GAVA, C. K 04 VILADECANS U.D. D
ALMEDA, C.D. A 101 FONTSANTA-FATJO, C.D. C
ATLETIC PRAT DELTA C.F. B 07 SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA K 47 ESPORT BASE DEL PAPIOL A
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A 78 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
VISTA ALEGRE,U.D. C 07 ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB C
Jornada 13 23-01-2022
MARIANAO POBLET UD B 100 ESCOLA F. GAVA, C. K
VILADECANS U.D. D 09 ALMEDA, C.D. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 70 ATLETIC PRAT DELTA C.F. B
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B 35 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA K
ESPORT BASE DEL PAPIOL A 55 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A 100 VISTA ALEGRE,U.D. C
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB C 90 BEGUES, C.F. A

SEGONA VOLTA

Jornada 14 30-01-2022
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A 43 ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB C
ESPORT BASE DEL PAPIOL A 100 VISTA ALEGRE,U.D. C
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B 210 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 212 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA K
VILADECANS U.D. D 33 ATLETIC PRAT DELTA C.F. B
MARIANAO POBLET UD B 20 ALMEDA, C.D. A
ESCOLA F. GAVA, C. K 90 BEGUES, C.F. A
Jornada 15 06-02-2022
BEGUES, C.F. A 010 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB C 05 ESPORT BASE DEL PAPIOL A
VISTA ALEGRE,U.D. C 010 SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A 73 FONTSANTA-FATJO, C.D. C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA K 53 VILADECANS U.D. D
ATLETIC PRAT DELTA C.F. B 010 MARIANAO POBLET UD B
ALMEDA, C.D. A 100 ESCOLA F. GAVA, C. K
Jornada 16 13-02-2022
ESPORT BASE DEL PAPIOL A 63 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B 13 ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB C
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 62 VISTA ALEGRE,U.D. C
VILADECANS U.D. D 110 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A
MARIANAO POBLET UD B 40 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA K
ESCOLA F. GAVA, C. K 31 ATLETIC PRAT DELTA C.F. B
ALMEDA, C.D. A 91 BEGUES, C.F. A
Jornada 17 20-02-2022
BEGUES, C.F. A 010 ESPORT BASE DEL PAPIOL A
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A 41 SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB C 31 FONTSANTA-FATJO, C.D. C
VISTA ALEGRE,U.D. C 24 VILADECANS U.D. D
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A 31 MARIANAO POBLET UD B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA K 90 ESCOLA F. GAVA, C. K
ATLETIC PRAT DELTA C.F. B 010 ALMEDA, C.D. A
Jornada 18 06-03-2022
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B 010 ESPORT BASE DEL PAPIOL A
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 111 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
VILADECANS U.D. D 02 ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB C
MARIANAO POBLET UD B 100 VISTA ALEGRE,U.D. C
ESCOLA F. GAVA, C. K 010 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A
ALMEDA, C.D. A 51 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA K
ATLETIC PRAT DELTA C.F. B 46 BEGUES, C.F. A
Jornada 19 13-03-2022
BEGUES, C.F. A 010 SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B
ESPORT BASE DEL PAPIOL A 82 FONTSANTA-FATJO, C.D. C
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A 61 VILADECANS U.D. D
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB C 26 MARIANAO POBLET UD B
VISTA ALEGRE,U.D. C 29 ESCOLA F. GAVA, C. K
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A 33 ALMEDA, C.D. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA K 92 ATLETIC PRAT DELTA C.F. B
Jornada 20 20-03-2022
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 09 SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B
VILADECANS U.D. D 010 ESPORT BASE DEL PAPIOL A
MARIANAO POBLET UD B 23 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
ESCOLA F. GAVA, C. K 111 ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB C
ALMEDA, C.D. A 100 VISTA ALEGRE,U.D. C
ATLETIC PRAT DELTA C.F. B 010 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA K 90 BEGUES, C.F. A
Jornada 21 27-03-2022
BEGUES, C.F. A 12 FONTSANTA-FATJO, C.D. C
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B 70 VILADECANS U.D. D
ESPORT BASE DEL PAPIOL A 42 MARIANAO POBLET UD B
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A 111 ESCOLA F. GAVA, C. K
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB C 02 ALMEDA, C.D. A
VISTA ALEGRE,U.D. C 05 ATLETIC PRAT DELTA C.F. B
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A 55 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA K
Jornada 22 03-04-2022
VILADECANS U.D. D 62 FONTSANTA-FATJO, C.D. C
MARIANAO POBLET UD B 18 SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B
ESCOLA F. GAVA, C. K 010 ESPORT BASE DEL PAPIOL A
ALMEDA, C.D. A 52 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
ATLETIC PRAT DELTA C.F. B 110 ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA K 100 VISTA ALEGRE,U.D. C
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A 111 BEGUES, C.F. A
Jornada 23 10-04-2022
BEGUES, C.F. A 35 VILADECANS U.D. D
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 111 MARIANAO POBLET UD B
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B 102 ESCOLA F. GAVA, C. K
ESPORT BASE DEL PAPIOL A 73 ALMEDA, C.D. A
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A 90 ATLETIC PRAT DELTA C.F. B
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB C 03 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA K
VISTA ALEGRE,U.D. C 010 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A
Jornada 24 24-04-2022
MARIANAO POBLET UD B 30 VILADECANS U.D. D
ESCOLA F. GAVA, C. K 22 FONTSANTA-FATJO, C.D. C
ALMEDA, C.D. A 51 SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B
ATLETIC PRAT DELTA C.F. B 010 ESPORT BASE DEL PAPIOL A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA K 31 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A 23 ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB C
VISTA ALEGRE,U.D. C 45 BEGUES, C.F. A
Jornada 25 01-05-2022
MARIANAO POBLET UD B 100 BEGUES, C.F. A
VILADECANS U.D. D 42 ESCOLA F. GAVA, C. K
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 34 ALMEDA, C.D. A
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B 100 ATLETIC PRAT DELTA C.F. B
ESPORT BASE DEL PAPIOL A 112 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA K
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A 65 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB C 111 VISTA ALEGRE,U.D. C
Jornada 26 08-05-2022
ESCOLA F. GAVA, C. K 09 MARIANAO POBLET UD B
ALMEDA, C.D. A 62 VILADECANS U.D. D
ATLETIC PRAT DELTA C.F. B 03 FONTSANTA-FATJO, C.D. C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA K 72 SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A 111 ESPORT BASE DEL PAPIOL A
VISTA ALEGRE,U.D. C 09 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
BEGUES, C.F. A 110 ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.