Competició | TEMPORADA 2021-2022

benjami 7 tercera divisio | grup 2

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 10-10-2021
LLOREDA, C.F. C 41 SARRIÀ, C.P. D
Pª BARC. ANGUERA D 40 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
CATALÒNIA, U.B. C 12 EUROPA, C.E. A
DIAGONAL CLUB ESP. A - Descansa
BUFALÀ, C.F. C 43 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA B
MONTAÑESA, C.F. D 22 Pª BARC. CINC COPES E
SINGUERLÍN, C.F. C
R
Descansa
PARC, U.D. B 47 ALZAMORA, C.F. C
Jornada 2 17-10-2021
SARRIÀ, C.P. D 35 PARC, U.D. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F 30 LLOREDA, C.F. C
EUROPA, C.E. A 44 Pª BARC. ANGUERA D
Descansa - CATALÒNIA, U.B. C
DIAGONAL CLUB ESP. A 111 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA B
Pª BARC. CINC COPES E 15 BUFALÀ, C.F. C
Descansa
R
MONTAÑESA, C.F. D
ALZAMORA, C.F. C 101 SINGUERLÍN, C.F. C
Jornada 3 24-10-2021
SARRIÀ, C.P. D - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
LLOREDA, C.F. C - EUROPA, C.E. A
Pª BARC. ANGUERA D - Descansa
CATALÒNIA, U.B. C - ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA B
DIAGONAL CLUB ESP. A - Pª BARC. CINC COPES E
BUFALÀ, C.F. C
R
Descansa
MONTAÑESA, C.F. D - ALZAMORA, C.F. C
PARC, U.D. B - SINGUERLÍN, C.F. C
Jornada 4 31-10-2021
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F - PARC, U.D. B
EUROPA, C.E. A - SARRIÀ, C.P. D
Descansa - LLOREDA, C.F. C
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA B - Pª BARC. ANGUERA D
Pª BARC. CINC COPES E - CATALÒNIA, U.B. C
Descansa
R
DIAGONAL CLUB ESP. A
ALZAMORA, C.F. C - BUFALÀ, C.F. C
SINGUERLÍN, C.F. C - MONTAÑESA, C.F. D
Jornada 5 07-11-2021
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F - EUROPA, C.E. A
SARRIÀ, C.P. D - Descansa
LLOREDA, C.F. C - ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA B
Pª BARC. ANGUERA D - Pª BARC. CINC COPES E
CATALÒNIA, U.B. C
R
Descansa
DIAGONAL CLUB ESP. A - ALZAMORA, C.F. C
BUFALÀ, C.F. C - SINGUERLÍN, C.F. C
PARC, U.D. B - MONTAÑESA, C.F. D
Jornada 6 14-11-2021
EUROPA, C.E. A - PARC, U.D. B
Descansa - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA B - SARRIÀ, C.P. D
Pª BARC. CINC COPES E - LLOREDA, C.F. C
Descansa
R
Pª BARC. ANGUERA D
ALZAMORA, C.F. C - CATALÒNIA, U.B. C
SINGUERLÍN, C.F. C - DIAGONAL CLUB ESP. A
MONTAÑESA, C.F. D - BUFALÀ, C.F. C
Jornada 7 21-11-2021
EUROPA, C.E. A - Descansa
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F - ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA B
SARRIÀ, C.P. D - Pª BARC. CINC COPES E
LLOREDA, C.F. C
R
Descansa
Pª BARC. ANGUERA D - ALZAMORA, C.F. C
CATALÒNIA, U.B. C - SINGUERLÍN, C.F. C
DIAGONAL CLUB ESP. A - MONTAÑESA, C.F. D
PARC, U.D. B - BUFALÀ, C.F. C
Jornada 8 28-11-2021
Descansa - PARC, U.D. B
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA B - EUROPA, C.E. A
Pª BARC. CINC COPES E - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
Descansa
R
SARRIÀ, C.P. D
ALZAMORA, C.F. C - LLOREDA, C.F. C
SINGUERLÍN, C.F. C - Pª BARC. ANGUERA D
MONTAÑESA, C.F. D - CATALÒNIA, U.B. C
BUFALÀ, C.F. C - DIAGONAL CLUB ESP. A
Jornada 9 12-12-2021
Descansa - ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA B
EUROPA, C.E. A - Pª BARC. CINC COPES E
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
R
Descansa
SARRIÀ, C.P. D - ALZAMORA, C.F. C
LLOREDA, C.F. C - SINGUERLÍN, C.F. C
Pª BARC. ANGUERA D - MONTAÑESA, C.F. D
CATALÒNIA, U.B. C - BUFALÀ, C.F. C
PARC, U.D. B - DIAGONAL CLUB ESP. A
Jornada 10 19-12-2021
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA B - PARC, U.D. B
Pª BARC. CINC COPES E - Descansa
Descansa
R
EUROPA, C.E. A
ALZAMORA, C.F. C - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
SINGUERLÍN, C.F. C - SARRIÀ, C.P. D
MONTAÑESA, C.F. D - LLOREDA, C.F. C
BUFALÀ, C.F. C - Pª BARC. ANGUERA D
DIAGONAL CLUB ESP. A - CATALÒNIA, U.B. C
Jornada 11 09-01-2022
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA B - Pª BARC. CINC COPES E
Descansa
R
Descansa
EUROPA, C.E. A - ALZAMORA, C.F. C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F - SINGUERLÍN, C.F. C
SARRIÀ, C.P. D - MONTAÑESA, C.F. D
LLOREDA, C.F. C - BUFALÀ, C.F. C
Pª BARC. ANGUERA D - DIAGONAL CLUB ESP. A
PARC, U.D. B - CATALÒNIA, U.B. C
Jornada 12 16-01-2022
Pª BARC. CINC COPES E - PARC, U.D. B
Descansa
R
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA B
ALZAMORA, C.F. C - Descansa
SINGUERLÍN, C.F. C - EUROPA, C.E. A
MONTAÑESA, C.F. D - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
BUFALÀ, C.F. C - SARRIÀ, C.P. D
DIAGONAL CLUB ESP. A - LLOREDA, C.F. C
CATALÒNIA, U.B. C - Pª BARC. ANGUERA D
Jornada 13 23-01-2022
Pª BARC. CINC COPES E
R
Descansa
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA B - ALZAMORA, C.F. C
Descansa - SINGUERLÍN, C.F. C
EUROPA, C.E. A - MONTAÑESA, C.F. D
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F - BUFALÀ, C.F. C
SARRIÀ, C.P. D - DIAGONAL CLUB ESP. A
LLOREDA, C.F. C - CATALÒNIA, U.B. C
PARC, U.D. B - Pª BARC. ANGUERA D
Jornada 14 30-01-2022
PARC, U.D. B
R
Descansa
ALZAMORA, C.F. C - Pª BARC. CINC COPES E
SINGUERLÍN, C.F. C - ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA B
MONTAÑESA, C.F. D - Descansa
BUFALÀ, C.F. C - EUROPA, C.E. A
DIAGONAL CLUB ESP. A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
CATALÒNIA, U.B. C - SARRIÀ, C.P. D
Pª BARC. ANGUERA D - LLOREDA, C.F. C
Jornada 15 06-02-2022
Descansa
R
ALZAMORA, C.F. C
Pª BARC. CINC COPES E - SINGUERLÍN, C.F. C
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA B - MONTAÑESA, C.F. D
Descansa - BUFALÀ, C.F. C
EUROPA, C.E. A - DIAGONAL CLUB ESP. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F - CATALÒNIA, U.B. C
SARRIÀ, C.P. D - Pª BARC. ANGUERA D
LLOREDA, C.F. C - PARC, U.D. B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 13-02-2022
SARRIÀ, C.P. D - LLOREDA, C.F. C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F - Pª BARC. ANGUERA D
EUROPA, C.E. A - CATALÒNIA, U.B. C
Descansa - DIAGONAL CLUB ESP. A
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA B - BUFALÀ, C.F. C
Pª BARC. CINC COPES E - MONTAÑESA, C.F. D
Descansa
R
SINGUERLÍN, C.F. C
ALZAMORA, C.F. C - PARC, U.D. B
Jornada 17 20-02-2022
PARC, U.D. B - SARRIÀ, C.P. D
LLOREDA, C.F. C - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
Pª BARC. ANGUERA D - EUROPA, C.E. A
CATALÒNIA, U.B. C - Descansa
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA B - DIAGONAL CLUB ESP. A
BUFALÀ, C.F. C - Pª BARC. CINC COPES E
MONTAÑESA, C.F. D
R
Descansa
SINGUERLÍN, C.F. C - ALZAMORA, C.F. C
Jornada 18 06-03-2022
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F - SARRIÀ, C.P. D
EUROPA, C.E. A - LLOREDA, C.F. C
Descansa - Pª BARC. ANGUERA D
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA B - CATALÒNIA, U.B. C
Pª BARC. CINC COPES E - DIAGONAL CLUB ESP. A
Descansa
R
BUFALÀ, C.F. C
ALZAMORA, C.F. C - MONTAÑESA, C.F. D
SINGUERLÍN, C.F. C - PARC, U.D. B
Jornada 19 13-03-2022
PARC, U.D. B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
SARRIÀ, C.P. D - EUROPA, C.E. A
LLOREDA, C.F. C - Descansa
Pª BARC. ANGUERA D - ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA B
CATALÒNIA, U.B. C - Pª BARC. CINC COPES E
DIAGONAL CLUB ESP. A
R
Descansa
BUFALÀ, C.F. C - ALZAMORA, C.F. C
MONTAÑESA, C.F. D - SINGUERLÍN, C.F. C
Jornada 20 20-03-2022
EUROPA, C.E. A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
Descansa - SARRIÀ, C.P. D
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA B - LLOREDA, C.F. C
Pª BARC. CINC COPES E - Pª BARC. ANGUERA D
Descansa
R
CATALÒNIA, U.B. C
ALZAMORA, C.F. C - DIAGONAL CLUB ESP. A
SINGUERLÍN, C.F. C - BUFALÀ, C.F. C
MONTAÑESA, C.F. D - PARC, U.D. B
Jornada 21 27-03-2022
PARC, U.D. B - EUROPA, C.E. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F - Descansa
SARRIÀ, C.P. D - ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA B
LLOREDA, C.F. C - Pª BARC. CINC COPES E
Pª BARC. ANGUERA D
R
Descansa
CATALÒNIA, U.B. C - ALZAMORA, C.F. C
DIAGONAL CLUB ESP. A - SINGUERLÍN, C.F. C
BUFALÀ, C.F. C - MONTAÑESA, C.F. D
Jornada 22 03-04-2022
Descansa - EUROPA, C.E. A
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
Pª BARC. CINC COPES E - SARRIÀ, C.P. D
Descansa
R
LLOREDA, C.F. C
ALZAMORA, C.F. C - Pª BARC. ANGUERA D
SINGUERLÍN, C.F. C - CATALÒNIA, U.B. C
MONTAÑESA, C.F. D - DIAGONAL CLUB ESP. A
BUFALÀ, C.F. C - PARC, U.D. B
Jornada 23 10-04-2022
PARC, U.D. B - Descansa
EUROPA, C.E. A - ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F - Pª BARC. CINC COPES E
SARRIÀ, C.P. D
R
Descansa
LLOREDA, C.F. C - ALZAMORA, C.F. C
Pª BARC. ANGUERA D - SINGUERLÍN, C.F. C
CATALÒNIA, U.B. C - MONTAÑESA, C.F. D
DIAGONAL CLUB ESP. A - BUFALÀ, C.F. C
Jornada 24 24-04-2022
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA B - Descansa
Pª BARC. CINC COPES E - EUROPA, C.E. A
Descansa
R
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
ALZAMORA, C.F. C - SARRIÀ, C.P. D
SINGUERLÍN, C.F. C - LLOREDA, C.F. C
MONTAÑESA, C.F. D - Pª BARC. ANGUERA D
BUFALÀ, C.F. C - CATALÒNIA, U.B. C
DIAGONAL CLUB ESP. A - PARC, U.D. B
Jornada 25 01-05-2022
PARC, U.D. B - ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA B
Descansa - Pª BARC. CINC COPES E
EUROPA, C.E. A
R
Descansa
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F - ALZAMORA, C.F. C
SARRIÀ, C.P. D - SINGUERLÍN, C.F. C
LLOREDA, C.F. C - MONTAÑESA, C.F. D
Pª BARC. ANGUERA D - BUFALÀ, C.F. C
CATALÒNIA, U.B. C - DIAGONAL CLUB ESP. A
Jornada 26 08-05-2022
Pª BARC. CINC COPES E - ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA B
Descansa
R
Descansa
ALZAMORA, C.F. C - EUROPA, C.E. A
SINGUERLÍN, C.F. C - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
MONTAÑESA, C.F. D - SARRIÀ, C.P. D
BUFALÀ, C.F. C - LLOREDA, C.F. C
DIAGONAL CLUB ESP. A - Pª BARC. ANGUERA D
CATALÒNIA, U.B. C - PARC, U.D. B
Jornada 27 15-05-2022
PARC, U.D. B - Pª BARC. CINC COPES E
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA B
R
Descansa
Descansa - ALZAMORA, C.F. C
EUROPA, C.E. A - SINGUERLÍN, C.F. C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F - MONTAÑESA, C.F. D
SARRIÀ, C.P. D - BUFALÀ, C.F. C
LLOREDA, C.F. C - DIAGONAL CLUB ESP. A
Pª BARC. ANGUERA D - CATALÒNIA, U.B. C
Jornada 28 22-05-2022
Descansa
R
Pª BARC. CINC COPES E
ALZAMORA, C.F. C - ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA B
SINGUERLÍN, C.F. C - Descansa
MONTAÑESA, C.F. D - EUROPA, C.E. A
BUFALÀ, C.F. C - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
DIAGONAL CLUB ESP. A - SARRIÀ, C.P. D
CATALÒNIA, U.B. C - LLOREDA, C.F. C
Pª BARC. ANGUERA D - PARC, U.D. B
Jornada 29 29-05-2022
Descansa
R
PARC, U.D. B
Pª BARC. CINC COPES E - ALZAMORA, C.F. C
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA B - SINGUERLÍN, C.F. C
Descansa - MONTAÑESA, C.F. D
EUROPA, C.E. A - BUFALÀ, C.F. C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F - DIAGONAL CLUB ESP. A
SARRIÀ, C.P. D - CATALÒNIA, U.B. C
LLOREDA, C.F. C - Pª BARC. ANGUERA D
Jornada 30 05-06-2022
ALZAMORA, C.F. C
R
Descansa
SINGUERLÍN, C.F. C - Pª BARC. CINC COPES E
MONTAÑESA, C.F. D - ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA B
BUFALÀ, C.F. C - Descansa
DIAGONAL CLUB ESP. A - EUROPA, C.E. A
CATALÒNIA, U.B. C - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
Pª BARC. ANGUERA D - SARRIÀ, C.P. D
PARC, U.D. B - LLOREDA, C.F. C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.