Competició | TEMPORADA 2021-2022

benjami 7 tercera divisio | grup 17

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 10-10-2021
CARDEDEU, F.C. D 21 CANOVELLES, U.E. C
BELLAVISTA MILAN, C. C 11 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A
PONENT C.F. A 25 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A 100 LLERONA, C.E. D
LLINARS, C.E. B 111 VILAMAJOR, C.F. A
LA TORRETA, C.F. A 71 VALLGORGUINA, F.C. A
PALAUTORDERA, C.F. B 42 VALLES, C.AT. C
Jornada 2 17-10-2021
CANOVELLES, U.E. C 62 PALAUTORDERA, C.F. B
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A 65 CARDEDEU, F.C. D
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C 14 BELLAVISTA MILAN, C. C
LLERONA, C.E. D 111 PONENT C.F. A
VILAMAJOR, C.F. A 510 SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A
VALLGORGUINA, F.C. A 92 LLINARS, C.E. B
VALLES, C.AT. C 010 LA TORRETA, C.F. A
Jornada 3 24-10-2021
CANOVELLES, U.E. C 12 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A
CARDEDEU, F.C. D 45 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C
BELLAVISTA MILAN, C. C 100 LLERONA, C.E. D
PONENT C.F. A 47 VILAMAJOR, C.F. A
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A 111 VALLGORGUINA, F.C. A
LLINARS, C.E. B 11 VALLES, C.AT. C
PALAUTORDERA, C.F. B 19 LA TORRETA, C.F. A
Jornada 4 31-10-2021
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A 90 PALAUTORDERA, C.F. B
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C 63 CANOVELLES, U.E. C
LLERONA, C.E. D 05 CARDEDEU, F.C. D
VILAMAJOR, C.F. A 46 BELLAVISTA MILAN, C. C
VALLGORGUINA, F.C. A 54 PONENT C.F. A
VALLES, C.AT. C 010 SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A
LA TORRETA, C.F. A 100 LLINARS, C.E. B
Jornada 5 07-11-2021
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A 62 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C
CANOVELLES, U.E. C 31 LLERONA, C.E. D
CARDEDEU, F.C. D 18 VILAMAJOR, C.F. A
BELLAVISTA MILAN, C. C 60 VALLGORGUINA, F.C. A
PONENT C.F. A 30 VALLES, C.AT. C
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A 20 LA TORRETA, C.F. A
PALAUTORDERA, C.F. B 40 LLINARS, C.E. B
Jornada 6 14-11-2021
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C 63 PALAUTORDERA, C.F. B
LLERONA, C.E. D 17 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A
VILAMAJOR, C.F. A 91 CANOVELLES, U.E. C
VALLGORGUINA, F.C. A 27 CARDEDEU, F.C. D
VALLES, C.AT. C 09 BELLAVISTA MILAN, C. C
LA TORRETA, C.F. A 60 PONENT C.F. A
LLINARS, C.E. B 08 SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A
Jornada 7 21-11-2021
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C 80 LLERONA, C.E. D
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A 23 VILAMAJOR, C.F. A
CANOVELLES, U.E. C 63 VALLGORGUINA, F.C. A
CARDEDEU, F.C. D 112 VALLES, C.AT. C
BELLAVISTA MILAN, C. C 33 LA TORRETA, C.F. A
PONENT C.F. A 12 LLINARS, C.E. B
PALAUTORDERA, C.F. B 25 SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A
Jornada 8 28-11-2021
LLERONA, C.E. D 21 PALAUTORDERA, C.F. B
VILAMAJOR, C.F. A 83 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C
VALLGORGUINA, F.C. A 26 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A
VALLES, C.AT. C 70 CANOVELLES, U.E. C
LA TORRETA, C.F. A 72 CARDEDEU, F.C. D
LLINARS, C.E. B 04 BELLAVISTA MILAN, C. C
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A 100 PONENT C.F. A
Jornada 9 12-12-2021
LLERONA, C.E. D 010 VILAMAJOR, C.F. A
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C 57 VALLGORGUINA, F.C. A
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A 51 VALLES, C.AT. C
CANOVELLES, U.E. C 07 LA TORRETA, C.F. A
CARDEDEU, F.C. D 44 LLINARS, C.E. B
BELLAVISTA MILAN, C. C 24 SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A
PALAUTORDERA, C.F. B 62 PONENT C.F. A
Jornada 10 19-12-2021
VILAMAJOR, C.F. A 111 PALAUTORDERA, C.F. B
VALLGORGUINA, F.C. A 41 LLERONA, C.E. D
VALLES, C.AT. C 44 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C
LA TORRETA, C.F. A 31 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A
LLINARS, C.E. B 21 CANOVELLES, U.E. C
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A 81 CARDEDEU, F.C. D
PONENT C.F. A 21 BELLAVISTA MILAN, C. C
Jornada 11 09-01-2022
VILAMAJOR, C.F. A 102 VALLGORGUINA, F.C. A
LLERONA, C.E. D 06 VALLES, C.AT. C
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C 35 LA TORRETA, C.F. A
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A 32 LLINARS, C.E. B
CANOVELLES, U.E. C 010 SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A
CARDEDEU, F.C. D 61 PONENT C.F. A
PALAUTORDERA, C.F. B 05 BELLAVISTA MILAN, C. C
Jornada 12 16-01-2022
PALAUTORDERA, C.F. B 16 VALLGORGUINA, F.C. A
VALLES, C.AT. C 24 VILAMAJOR, C.F. A
LA TORRETA, C.F. A 60 LLERONA, C.E. D
LLINARS, C.E. B 11 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A 72 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A
PONENT C.F. A 41 CANOVELLES, U.E. C
BELLAVISTA MILAN, C. C 63 CARDEDEU, F.C. D
Jornada 13 23-01-2022
VALLGORGUINA, F.C. A 101 VALLES, C.AT. C
VILAMAJOR, C.F. A 36 LA TORRETA, C.F. A
LLERONA, C.E. D 06 LLINARS, C.E. B
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C 210 SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A 30 PONENT C.F. A
CANOVELLES, U.E. C 04 BELLAVISTA MILAN, C. C
CARDEDEU, F.C. D 82 PALAUTORDERA, C.F. B

SEGONA VOLTA

Jornada 14 30-01-2022
CANOVELLES, U.E. C 12 CARDEDEU, F.C. D
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A 05 BELLAVISTA MILAN, C. C
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C 25 PONENT C.F. A
LLERONA, C.E. D 09 SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A
VILAMAJOR, C.F. A 72 LLINARS, C.E. B
VALLGORGUINA, F.C. A 07 LA TORRETA, C.F. A
VALLES, C.AT. C 28 PALAUTORDERA, C.F. B
Jornada 15 06-02-2022
PALAUTORDERA, C.F. B 12 CANOVELLES, U.E. C
CARDEDEU, F.C. D 22 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A
BELLAVISTA MILAN, C. C 103 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C
PONENT C.F. A 90 LLERONA, C.E. D
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A 71 VILAMAJOR, C.F. A
LLINARS, C.E. B 41 VALLGORGUINA, F.C. A
LA TORRETA, C.F. A 50 VALLES, C.AT. C
Jornada 16 13-02-2022
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A 30 CANOVELLES, U.E. C
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C 05 CARDEDEU, F.C. D
LLERONA, C.E. D 16 BELLAVISTA MILAN, C. C
VILAMAJOR, C.F. A 81 PONENT C.F. A
VALLGORGUINA, F.C. A 110 SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A
VALLES, C.AT. C 33 LLINARS, C.E. B
LA TORRETA, C.F. A 41 PALAUTORDERA, C.F. B
Jornada 17 20-02-2022
PALAUTORDERA, C.F. B 34 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A
CANOVELLES, U.E. C 48 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C
CARDEDEU, F.C. D 101 LLERONA, C.E. D
BELLAVISTA MILAN, C. C 31 VILAMAJOR, C.F. A
PONENT C.F. A 53 VALLGORGUINA, F.C. A
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A 71 VALLES, C.AT. C
LLINARS, C.E. B 05 LA TORRETA, C.F. A
Jornada 18 06-03-2022
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C 04 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A
LLERONA, C.E. D 31 CANOVELLES, U.E. C
VILAMAJOR, C.F. A 36 CARDEDEU, F.C. D
VALLGORGUINA, F.C. A 29 BELLAVISTA MILAN, C. C
VALLES, C.AT. C 33 PONENT C.F. A
LA TORRETA, C.F. A 31 SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A
LLINARS, C.E. B 14 PALAUTORDERA, C.F. B
Jornada 19 13-03-2022
PALAUTORDERA, C.F. B 54 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A 70 LLERONA, C.E. D
CANOVELLES, U.E. C 31 VILAMAJOR, C.F. A
CARDEDEU, F.C. D 64 VALLGORGUINA, F.C. A
BELLAVISTA MILAN, C. C 70 VALLES, C.AT. C
PONENT C.F. A 28 LA TORRETA, C.F. A
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A 51 LLINARS, C.E. B
Jornada 20 20-03-2022
LLERONA, C.E. D 24 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C
VILAMAJOR, C.F. A 32 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A
VALLGORGUINA, F.C. A 32 CANOVELLES, U.E. C
VALLES, C.AT. C 39 CARDEDEU, F.C. D
LA TORRETA, C.F. A 42 BELLAVISTA MILAN, C. C
LLINARS, C.E. B 11 PONENT C.F. A
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A 51 PALAUTORDERA, C.F. B
Jornada 21 27-03-2022
PALAUTORDERA, C.F. B 111 LLERONA, C.E. D
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C 76 VILAMAJOR, C.F. A
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A 32 VALLGORGUINA, F.C. A
CANOVELLES, U.E. C 51 VALLES, C.AT. C
CARDEDEU, F.C. D 22 LA TORRETA, C.F. A
BELLAVISTA MILAN, C. C 10 LLINARS, C.E. B
PONENT C.F. A 37 SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A
Jornada 22 03-04-2022
VILAMAJOR, C.F. A 113 LLERONA, C.E. D
VALLGORGUINA, F.C. A 53 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C
VALLES, C.AT. C 13 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A
LA TORRETA, C.F. A 81 CANOVELLES, U.E. C
LLINARS, C.E. B 10 CARDEDEU, F.C. D
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A 21 BELLAVISTA MILAN, C. C
PONENT C.F. A 11 PALAUTORDERA, C.F. B
Jornada 23 10-04-2022
PALAUTORDERA, C.F. B 17 VILAMAJOR, C.F. A
LLERONA, C.E. D 14 VALLGORGUINA, F.C. A
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C 90 VALLES, C.AT. C
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A 12 LA TORRETA, C.F. A
CANOVELLES, U.E. C 03 LLINARS, C.E. B
CARDEDEU, F.C. D 26 SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A
BELLAVISTA MILAN, C. C 00 PONENT C.F. A
Jornada 24 24-04-2022
VALLGORGUINA, F.C. A 35 VILAMAJOR, C.F. A
VALLES, C.AT. C 26 LLERONA, C.E. D
LA TORRETA, C.F. A 82 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C
LLINARS, C.E. B 02 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A 100 CANOVELLES, U.E. C
PONENT C.F. A 13 CARDEDEU, F.C. D
BELLAVISTA MILAN, C. C 50 PALAUTORDERA, C.F. B
Jornada 25 01-05-2022
VALLGORGUINA, F.C. A 26 PALAUTORDERA, C.F. B
VILAMAJOR, C.F. A 53 VALLES, C.AT. C
LLERONA, C.E. D 08 LA TORRETA, C.F. A
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C 43 LLINARS, C.E. B
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A 34 SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A
CANOVELLES, U.E. C 53 PONENT C.F. A
CARDEDEU, F.C. D 43 BELLAVISTA MILAN, C. C
Jornada 26 08-05-2022
VALLES, C.AT. C 14 VALLGORGUINA, F.C. A
LA TORRETA, C.F. A 22 VILAMAJOR, C.F. A
LLINARS, C.E. B 20 LLERONA, C.E. D
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A 82 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C
PONENT C.F. A 58 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A
BELLAVISTA MILAN, C. C 80 CANOVELLES, U.E. C
PALAUTORDERA, C.F. B 75 CARDEDEU, F.C. D
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.