Competició | TEMPORADA 2021-2022

benjami 7 tercera divisio | grup 16

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 10-10-2021
MOLINOS, U.D. B 111 LA LLANTIA, A.D B
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL C 43 JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT C 54 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB E
PREMIA CLUB ESP. B 26 PREMIA DALT, C.D. E
JUVENTUS, A.C. B 90 MASNOU AT. C
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E F 21 PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B
CABRILS, C.E. A 82 HAMELIN-LAIE, C.E. B
VILASSAR MAR,U.E. F 08 CALELLA, C.F. A
Jornada 2 17-10-2021
LA LLANTIA, A.D B 91 VILASSAR MAR,U.E. F
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A 111 MOLINOS, U.D. B
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB E 82 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL C
PREMIA DALT, C.D. E 101 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT C
MASNOU AT. C 09 PREMIA CLUB ESP. B
PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B 111 JUVENTUS, A.C. B
HAMELIN-LAIE, C.E. B 00 ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E F
CALELLA, C.F. A 62 CABRILS, C.E. A
Jornada 3 24-10-2021
LA LLANTIA, A.D B 45 JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A
MOLINOS, U.D. B 14 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB E
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL C 08 PREMIA DALT, C.D. E
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT C 100 MASNOU AT. C
PREMIA CLUB ESP. B 100 PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B
JUVENTUS, A.C. B 50 HAMELIN-LAIE, C.E. B
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E F 010 CALELLA, C.F. A
VILASSAR MAR,U.E. F 07 CABRILS, C.E. A
Jornada 4 31-10-2021
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A 62 VILASSAR MAR,U.E. F
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB E 43 LA LLANTIA, A.D B
PREMIA DALT, C.D. E 100 MOLINOS, U.D. B
MASNOU AT. C 55 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL C
PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B 24 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT C
HAMELIN-LAIE, C.E. B 05 PREMIA CLUB ESP. B
CALELLA, C.F. A 34 JUVENTUS, A.C. B
CABRILS, C.E. A 61 ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E F
Jornada 5 07-11-2021
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A 44 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB E
LA LLANTIA, A.D B 212 PREMIA DALT, C.D. E
MOLINOS, U.D. B 19 MASNOU AT. C
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL C 80 PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT C 40 HAMELIN-LAIE, C.E. B
PREMIA CLUB ESP. B 47 CALELLA, C.F. A
JUVENTUS, A.C. B 41 CABRILS, C.E. A
VILASSAR MAR,U.E. F 32 ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E F
Jornada 6 14-11-2021
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB E 111 VILASSAR MAR,U.E. F
PREMIA DALT, C.D. E 91 JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A
MASNOU AT. C 24 LA LLANTIA, A.D B
PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B 84 MOLINOS, U.D. B
HAMELIN-LAIE, C.E. B 21 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL C
CALELLA, C.F. A 21 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT C
CABRILS, C.E. A 56 PREMIA CLUB ESP. B
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E F 08 JUVENTUS, A.C. B
Jornada 7 21-11-2021
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB E 311 PREMIA DALT, C.D. E
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A 45 MASNOU AT. C
LA LLANTIA, A.D B 70 PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B
MOLINOS, U.D. B 05 HAMELIN-LAIE, C.E. B
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL C 26 CALELLA, C.F. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT C 24 CABRILS, C.E. A
PREMIA CLUB ESP. B 70 ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E F
VILASSAR MAR,U.E. F 010 JUVENTUS, A.C. B
Jornada 8 28-11-2021
PREMIA DALT, C.D. E 30 VILASSAR MAR,U.E. F
MASNOU AT. C 21 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB E
PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B 14 JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A
HAMELIN-LAIE, C.E. B 37 LA LLANTIA, A.D B
CALELLA, C.F. A 82 MOLINOS, U.D. B
CABRILS, C.E. A 73 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL C
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E F 12 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT C
JUVENTUS, A.C. B 24 PREMIA CLUB ESP. B
Jornada 9 12-12-2021
PREMIA DALT, C.D. E 100 MASNOU AT. C
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB E 60 PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A 75 HAMELIN-LAIE, C.E. B
LA LLANTIA, A.D B 36 CALELLA, C.F. A
MOLINOS, U.D. B 111 CABRILS, C.E. A
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL C 32 ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E F
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT C 35 JUVENTUS, A.C. B
VILASSAR MAR,U.E. F 19 PREMIA CLUB ESP. B
Jornada 10 19-12-2021
MASNOU AT. C 41 VILASSAR MAR,U.E. F
PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B 010 PREMIA DALT, C.D. E
HAMELIN-LAIE, C.E. B 27 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB E
CALELLA, C.F. A 70 JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A
CABRILS, C.E. A 45 LA LLANTIA, A.D B
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E F 11 MOLINOS, U.D. B
JUVENTUS, A.C. B 70 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL C
PREMIA CLUB ESP. B 10 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT C
Jornada 11 09-01-2022
MASNOU AT. C 03 PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B
PREMIA DALT, C.D. E 100 HAMELIN-LAIE, C.E. B
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB E 64 CALELLA, C.F. A
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A 37 CABRILS, C.E. A
LA LLANTIA, A.D B 72 ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E F
MOLINOS, U.D. B 111 JUVENTUS, A.C. B
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL C 010 PREMIA CLUB ESP. B
VILASSAR MAR,U.E. F 110 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT C
Jornada 12 16-01-2022
PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B 23 VILASSAR MAR,U.E. F
HAMELIN-LAIE, C.E. B 37 MASNOU AT. C
CALELLA, C.F. A 15 PREMIA DALT, C.D. E
CABRILS, C.E. A 55 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB E
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E F 24 JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A
JUVENTUS, A.C. B 61 LA LLANTIA, A.D B
PREMIA CLUB ESP. B 111 MOLINOS, U.D. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT C 73 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL C
Jornada 13 23-01-2022
PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B 09 HAMELIN-LAIE, C.E. B
MASNOU AT. C 24 CALELLA, C.F. A
PREMIA DALT, C.D. E 53 CABRILS, C.E. A
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB E 71 ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E F
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A 44 JUVENTUS, A.C. B
PREMIA CLUB ESP. B 71 LA LLANTIA, A.D B
MOLINOS, U.D. B 07 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT C
VILASSAR MAR,U.E. F 23 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL C
Jornada 14 30-01-2022
VILASSAR MAR,U.E. F 13 HAMELIN-LAIE, C.E. B
CALELLA, C.F. A 81 PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B
CABRILS, C.E. A 51 MASNOU AT. C
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E F 010 PREMIA DALT, C.D. E
JUVENTUS, A.C. B 33 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB E
PREMIA CLUB ESP. B 93 JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT C 43 LA LLANTIA, A.D B
MOLINOS, U.D. B 24 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL C
Jornada 15 06-02-2022
HAMELIN-LAIE, C.E. B 17 CALELLA, C.F. A
PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B 19 CABRILS, C.E. A
MASNOU AT. C 13 ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E F
PREMIA DALT, C.D. E 83 JUVENTUS, A.C. B
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB E 02 PREMIA CLUB ESP. B
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A 52 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT C
LA LLANTIA, A.D B 74 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL C
MOLINOS, U.D. B 22 VILASSAR MAR,U.E. F

SEGONA VOLTA

Jornada 16 13-02-2022
LA LLANTIA, A.D B 81 MOLINOS, U.D. B
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A 53 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL C
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB E 60 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT C
PREMIA DALT, C.D. E 32 PREMIA CLUB ESP. B
MASNOU AT. C 01 JUVENTUS, A.C. B
PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B 24 ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E F
HAMELIN-LAIE, C.E. B 03 CABRILS, C.E. A
CALELLA, C.F. A 100 VILASSAR MAR,U.E. F
Jornada 17 20-02-2022
VILASSAR MAR,U.E. F 29 LA LLANTIA, A.D B
MOLINOS, U.D. B 06 JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL C 19 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB E
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT C 19 PREMIA DALT, C.D. E
PREMIA CLUB ESP. B 111 MASNOU AT. C
JUVENTUS, A.C. B 80 PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E F 02 HAMELIN-LAIE, C.E. B
CABRILS, C.E. A 29 CALELLA, C.F. A
Jornada 18 06-03-2022
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A 85 LA LLANTIA, A.D B
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB E 91 MOLINOS, U.D. B
PREMIA DALT, C.D. E 111 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL C
MASNOU AT. C 25 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT C
PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B 36 PREMIA CLUB ESP. B
HAMELIN-LAIE, C.E. B 06 JUVENTUS, A.C. B
CALELLA, C.F. A 40 ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E F
CABRILS, C.E. A 91 VILASSAR MAR,U.E. F
Jornada 19 13-03-2022
VILASSAR MAR,U.E. F 27 JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A
LA LLANTIA, A.D B 45 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB E
MOLINOS, U.D. B 010 PREMIA DALT, C.D. E
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL C 22 MASNOU AT. C
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT C 60 PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B
PREMIA CLUB ESP. B 92 HAMELIN-LAIE, C.E. B
JUVENTUS, A.C. B 54 CALELLA, C.F. A
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E F 05 CABRILS, C.E. A
Jornada 20 20-03-2022
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB E 25 JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A
PREMIA DALT, C.D. E 122 LA LLANTIA, A.D B
MASNOU AT. C 32 MOLINOS, U.D. B
PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B 26 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL C
HAMELIN-LAIE, C.E. B 25 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT C
CALELLA, C.F. A 52 PREMIA CLUB ESP. B
CABRILS, C.E. A 03 JUVENTUS, A.C. B
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E F 32 VILASSAR MAR,U.E. F
Jornada 21 27-03-2022
VILASSAR MAR,U.E. F 05 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB E
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A 29 PREMIA DALT, C.D. E
LA LLANTIA, A.D B 54 MASNOU AT. C
MOLINOS, U.D. B 44 PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL C 40 HAMELIN-LAIE, C.E. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT C 36 CALELLA, C.F. A
PREMIA CLUB ESP. B 22 CABRILS, C.E. A
JUVENTUS, A.C. B 61 ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E F
Jornada 22 03-04-2022
PREMIA DALT, C.D. E 133 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB E
MASNOU AT. C 14 JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A
PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B 27 LA LLANTIA, A.D B
HAMELIN-LAIE, C.E. B 60 MOLINOS, U.D. B
CALELLA, C.F. A 111 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL C
CABRILS, C.E. A 13 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT C
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E F 05 PREMIA CLUB ESP. B
JUVENTUS, A.C. B 100 VILASSAR MAR,U.E. F
Jornada 23 10-04-2022
VILASSAR MAR,U.E. F 110 PREMIA DALT, C.D. E
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB E 63 MASNOU AT. C
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A 33 PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B
LA LLANTIA, A.D B 91 HAMELIN-LAIE, C.E. B
MOLINOS, U.D. B 212 CALELLA, C.F. A
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL C 24 CABRILS, C.E. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT C 42 ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E F
PREMIA CLUB ESP. B 13 JUVENTUS, A.C. B
Jornada 24 24-04-2022
MASNOU AT. C 19 PREMIA DALT, C.D. E
PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B 24 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB E
HAMELIN-LAIE, C.E. B 05 JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A
CALELLA, C.F. A 82 LA LLANTIA, A.D B
CABRILS, C.E. A 71 MOLINOS, U.D. B
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E F 05 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL C
JUVENTUS, A.C. B 81 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT C
PREMIA CLUB ESP. B 51 VILASSAR MAR,U.E. F
Jornada 25 01-05-2022
VILASSAR MAR,U.E. F 03 MASNOU AT. C
PREMIA DALT, C.D. E 111 PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB E 84 HAMELIN-LAIE, C.E. B
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A 56 CALELLA, C.F. A
LA LLANTIA, A.D B 37 CABRILS, C.E. A
MOLINOS, U.D. B 36 ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E F
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL C 06 JUVENTUS, A.C. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT C 32 PREMIA CLUB ESP. B
Jornada 26 08-05-2022
PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B 82 MASNOU AT. C
HAMELIN-LAIE, C.E. B 010 PREMIA DALT, C.D. E
CALELLA, C.F. A 32 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB E
CABRILS, C.E. A 93 JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E F 24 LA LLANTIA, A.D B
JUVENTUS, A.C. B 100 MOLINOS, U.D. B
PREMIA CLUB ESP. B 71 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL C
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT C 31 VILASSAR MAR,U.E. F
Jornada 27 15-05-2022
VILASSAR MAR,U.E. F 62 PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B
MASNOU AT. C 33 HAMELIN-LAIE, C.E. B
PREMIA DALT, C.D. E 71 CALELLA, C.F. A
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB E 63 CABRILS, C.E. A
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A 52 ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E F
LA LLANTIA, A.D B 35 JUVENTUS, A.C. B
MOLINOS, U.D. B 111 PREMIA CLUB ESP. B
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL C 06 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT C
Jornada 28 22-05-2022
HAMELIN-LAIE, C.E. B 72 PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B
CALELLA, C.F. A 100 MASNOU AT. C
CABRILS, C.E. A 37 PREMIA DALT, C.D. E
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E F 35 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB E
JUVENTUS, A.C. B 70 JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A
LA LLANTIA, A.D B 48 PREMIA CLUB ESP. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT C 122 MOLINOS, U.D. B
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL C 20 VILASSAR MAR,U.E. F
Jornada 29 29-05-2022
HAMELIN-LAIE, C.E. B 13 VILASSAR MAR,U.E. F
PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B 49 CALELLA, C.F. A
MASNOU AT. C 14 CABRILS, C.E. A
PREMIA DALT, C.D. E 122 ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E F
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB E 24 JUVENTUS, A.C. B
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A 38 PREMIA CLUB ESP. B
LA LLANTIA, A.D B 25 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT C
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL C 72 MOLINOS, U.D. B
Jornada 30 05-06-2022
CALELLA, C.F. A 80 HAMELIN-LAIE, C.E. B
CABRILS, C.E. A 135 PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E F 22 MASNOU AT. C
JUVENTUS, A.C. B 01 PREMIA DALT, C.D. E
PREMIA CLUB ESP. B 44 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB E
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT C 43 JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL C 26 LA LLANTIA, A.D B
VILASSAR MAR,U.E. F 53 MOLINOS, U.D. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.