Competició | TEMPORADA 2021-2022

benjami 7 tercera divisio | grup 12

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 10-10-2021
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B 64 MARC BARTRA 2020, C.F. A
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A 23 ATENEU IGUALADI, S.E.F. B
ATHLETIC CUBELLES FC. B 09 BLANCA SUBUR, C.F. D
MAS CATARRO, CF.B. A 71 RIBES, C.D. C
IGUALADA, C.F. H 07 LA GRANADA, C.F. A
LES CABANYES, F.C. A 82 SAN MAURO, U.D. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA D 13 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F. B
SANT SADURNI, U.E. B 010 RIUDEBITLLES, C.D. A
Jornada 2 17-10-2021
MARC BARTRA 2020, C.F. A 100 SANT SADURNI, U.E. B
ATENEU IGUALADI, S.E.F. B 29 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B
BLANCA SUBUR, C.F. D 20 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A
RIBES, C.D. C 32 ATHLETIC CUBELLES FC. B
LA GRANADA, C.F. A 34 MAS CATARRO, CF.B. A
SAN MAURO, U.D. B 03 IGUALADA, C.F. H
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F. B 010 LES CABANYES, F.C. A
RIUDEBITLLES, C.D. A 100 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA D
Jornada 3 24-10-2021
MARC BARTRA 2020, C.F. A 80 ATENEU IGUALADI, S.E.F. B
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B 74 BLANCA SUBUR, C.F. D
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A 01 RIBES, C.D. C
ATHLETIC CUBELLES FC. B 010 LA GRANADA, C.F. A
MAS CATARRO, CF.B. A 90 SAN MAURO, U.D. B
IGUALADA, C.F. H 30 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F. B
LES CABANYES, F.C. A 33 RIUDEBITLLES, C.D. A
SANT SADURNI, U.E. B 20 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA D
Jornada 4 31-10-2021
ATENEU IGUALADI, S.E.F. B 60 SANT SADURNI, U.E. B
BLANCA SUBUR, C.F. D 32 MARC BARTRA 2020, C.F. A
RIBES, C.D. C 16 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B
LA GRANADA, C.F. A 92 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A
SAN MAURO, U.D. B 41 ATHLETIC CUBELLES FC. B
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F. B 010 MAS CATARRO, CF.B. A
RIUDEBITLLES, C.D. A 61 IGUALADA, C.F. H
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA D 010 LES CABANYES, F.C. A
Jornada 5 07-11-2021
ATENEU IGUALADI, S.E.F. B 08 BLANCA SUBUR, C.F. D
MARC BARTRA 2020, C.F. A 81 RIBES, C.D. C
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B 26 LA GRANADA, C.F. A
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A 03 SAN MAURO, U.D. B
ATHLETIC CUBELLES FC. B 52 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F. B
MAS CATARRO, CF.B. A 43 RIUDEBITLLES, C.D. A
IGUALADA, C.F. H 100 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA D
SANT SADURNI, U.E. B 010 LES CABANYES, F.C. A
Jornada 6 14-11-2021
BLANCA SUBUR, C.F. D 100 SANT SADURNI, U.E. B
RIBES, C.D. C 30 ATENEU IGUALADI, S.E.F. B
LA GRANADA, C.F. A 71 MARC BARTRA 2020, C.F. A
SAN MAURO, U.D. B 17 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F. B 24 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A
RIUDEBITLLES, C.D. A 100 ATHLETIC CUBELLES FC. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA D 010 MAS CATARRO, CF.B. A
LES CABANYES, F.C. A 65 IGUALADA, C.F. H
Jornada 7 21-11-2021
BLANCA SUBUR, C.F. D 41 RIBES, C.D. C
ATENEU IGUALADI, S.E.F. B 010 LA GRANADA, C.F. A
MARC BARTRA 2020, C.F. A 53 SAN MAURO, U.D. B
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B 111 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F. B
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A 13 RIUDEBITLLES, C.D. A
ATHLETIC CUBELLES FC. B 31 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA D
MAS CATARRO, CF.B. A 45 LES CABANYES, F.C. A
SANT SADURNI, U.E. B 06 IGUALADA, C.F. H
Jornada 8 28-11-2021
RIBES, C.D. C 40 SANT SADURNI, U.E. B
LA GRANADA, C.F. A 63 BLANCA SUBUR, C.F. D
SAN MAURO, U.D. B 10 ATENEU IGUALADI, S.E.F. B
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F. B 010 MARC BARTRA 2020, C.F. A
RIUDEBITLLES, C.D. A 51 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA D 18 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A
LES CABANYES, F.C. A 60 ATHLETIC CUBELLES FC. B
IGUALADA, C.F. H 29 MAS CATARRO, CF.B. A
Jornada 9 12-12-2021
RIBES, C.D. C 07 LA GRANADA, C.F. A
BLANCA SUBUR, C.F. D 81 SAN MAURO, U.D. B
ATENEU IGUALADI, S.E.F. B 20 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F. B
MARC BARTRA 2020, C.F. A 34 RIUDEBITLLES, C.D. A
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B 80 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA D
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A 010 LES CABANYES, F.C. A
ATHLETIC CUBELLES FC. B 10 IGUALADA, C.F. H
SANT SADURNI, U.E. B 010 MAS CATARRO, CF.B. A
Jornada 10 19-12-2021
LA GRANADA, C.F. A 111 SANT SADURNI, U.E. B
SAN MAURO, U.D. B 10 RIBES, C.D. C
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F. B 010 BLANCA SUBUR, C.F. D
RIUDEBITLLES, C.D. A 91 ATENEU IGUALADI, S.E.F. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA D 08 MARC BARTRA 2020, C.F. A
LES CABANYES, F.C. A 54 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B
IGUALADA, C.F. H 20 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A
MAS CATARRO, CF.B. A 100 ATHLETIC CUBELLES FC. B
Jornada 11 09-01-2022
LA GRANADA, C.F. A 112 SAN MAURO, U.D. B
RIBES, C.D. C 40 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F. B
BLANCA SUBUR, C.F. D 74 RIUDEBITLLES, C.D. A
ATENEU IGUALADI, S.E.F. B 90 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA D
MARC BARTRA 2020, C.F. A 24 LES CABANYES, F.C. A
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B 70 IGUALADA, C.F. H
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A 010 MAS CATARRO, CF.B. A
SANT SADURNI, U.E. B 23 ATHLETIC CUBELLES FC. B
Jornada 12 16-01-2022
SAN MAURO, U.D. B 80 SANT SADURNI, U.E. B
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F. B 010 LA GRANADA, C.F. A
RIUDEBITLLES, C.D. A 40 RIBES, C.D. C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA D 111 BLANCA SUBUR, C.F. D
LES CABANYES, F.C. A 50 ATENEU IGUALADI, S.E.F. B
IGUALADA, C.F. H 34 MARC BARTRA 2020, C.F. A
MAS CATARRO, CF.B. A 31 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B
ATHLETIC CUBELLES FC. B 33 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A
Jornada 13 23-01-2022
SAN MAURO, U.D. B 32 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F. B
LA GRANADA, C.F. A 50 RIUDEBITLLES, C.D. A
RIBES, C.D. C 62 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA D
BLANCA SUBUR, C.F. D 13 LES CABANYES, F.C. A
ATENEU IGUALADI, S.E.F. B 32 IGUALADA, C.F. H
MARC BARTRA 2020, C.F. A 23 MAS CATARRO, CF.B. A
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B 34 ATHLETIC CUBELLES FC. B
SANT SADURNI, U.E. B 05 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A
Jornada 14 30-01-2022
SANT SADURNI, U.E. B 42 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F. B
RIUDEBITLLES, C.D. A 70 SAN MAURO, U.D. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA D 010 LA GRANADA, C.F. A
LES CABANYES, F.C. A 60 RIBES, C.D. C
IGUALADA, C.F. H 05 BLANCA SUBUR, C.F. D
MAS CATARRO, CF.B. A 30 ATENEU IGUALADI, S.E.F. B
ATHLETIC CUBELLES FC. B 010 MARC BARTRA 2020, C.F. A
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A 11 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B
Jornada 15 06-02-2022
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F. B 17 RIUDEBITLLES, C.D. A
SAN MAURO, U.D. B 80 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA D
LA GRANADA, C.F. A 42 LES CABANYES, F.C. A
RIBES, C.D. C 52 IGUALADA, C.F. H
BLANCA SUBUR, C.F. D 12 MAS CATARRO, CF.B. A
ATENEU IGUALADI, S.E.F. B 21 ATHLETIC CUBELLES FC. B
MARC BARTRA 2020, C.F. A 50 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B 50 SANT SADURNI, U.E. B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 13-02-2022
MARC BARTRA 2020, C.F. A 11 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B
ATENEU IGUALADI, S.E.F. B 32 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A
BLANCA SUBUR, C.F. D 100 ATHLETIC CUBELLES FC. B
RIBES, C.D. C 08 MAS CATARRO, CF.B. A
LA GRANADA, C.F. A 70 IGUALADA, C.F. H
SAN MAURO, U.D. B 210 LES CABANYES, F.C. A
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F. B 32 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA D
RIUDEBITLLES, C.D. A 100 SANT SADURNI, U.E. B
Jornada 17 20-02-2022
SANT SADURNI, U.E. B 212 MARC BARTRA 2020, C.F. A
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B 63 ATENEU IGUALADI, S.E.F. B
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A 09 BLANCA SUBUR, C.F. D
ATHLETIC CUBELLES FC. B 02 RIBES, C.D. C
MAS CATARRO, CF.B. A 33 LA GRANADA, C.F. A
IGUALADA, C.F. H 41 SAN MAURO, U.D. B
LES CABANYES, F.C. A 100 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA D 010 RIUDEBITLLES, C.D. A
Jornada 18 06-03-2022
ATENEU IGUALADI, S.E.F. B 16 MARC BARTRA 2020, C.F. A
BLANCA SUBUR, C.F. D 51 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B
RIBES, C.D. C 32 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A
LA GRANADA, C.F. A 100 ATHLETIC CUBELLES FC. B
SAN MAURO, U.D. B 16 MAS CATARRO, CF.B. A
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F. B 18 IGUALADA, C.F. H
RIUDEBITLLES, C.D. A 22 LES CABANYES, F.C. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA D 12 SANT SADURNI, U.E. B
Jornada 19 13-03-2022
SANT SADURNI, U.E. B 13 ATENEU IGUALADI, S.E.F. B
MARC BARTRA 2020, C.F. A 10 BLANCA SUBUR, C.F. D
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B 71 RIBES, C.D. C
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A 010 LA GRANADA, C.F. A
ATHLETIC CUBELLES FC. B 14 SAN MAURO, U.D. B
MAS CATARRO, CF.B. A 100 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F. B
IGUALADA, C.F. H 04 RIUDEBITLLES, C.D. A
LES CABANYES, F.C. A 100 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA D
Jornada 20 20-03-2022
BLANCA SUBUR, C.F. D 50 ATENEU IGUALADI, S.E.F. B
RIBES, C.D. C 03 MARC BARTRA 2020, C.F. A
LA GRANADA, C.F. A 10 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B
SAN MAURO, U.D. B 43 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F. B 28 ATHLETIC CUBELLES FC. B
RIUDEBITLLES, C.D. A 34 MAS CATARRO, CF.B. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA D 010 IGUALADA, C.F. H
LES CABANYES, F.C. A 100 SANT SADURNI, U.E. B
Jornada 21 27-03-2022
SANT SADURNI, U.E. B 010 BLANCA SUBUR, C.F. D
ATENEU IGUALADI, S.E.F. B 21 RIBES, C.D. C
MARC BARTRA 2020, C.F. A 18 LA GRANADA, C.F. A
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B 83 SAN MAURO, U.D. B
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A 91 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F. B
ATHLETIC CUBELLES FC. B 06 RIUDEBITLLES, C.D. A
MAS CATARRO, CF.B. A 100 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA D
IGUALADA, C.F. H 08 LES CABANYES, F.C. A
Jornada 22 03-04-2022
RIBES, C.D. C 25 BLANCA SUBUR, C.F. D
LA GRANADA, C.F. A 100 ATENEU IGUALADI, S.E.F. B
SAN MAURO, U.D. B 04 MARC BARTRA 2020, C.F. A
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F. B 111 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B
RIUDEBITLLES, C.D. A 111 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA D 18 ATHLETIC CUBELLES FC. B
LES CABANYES, F.C. A 32 MAS CATARRO, CF.B. A
IGUALADA, C.F. H 81 SANT SADURNI, U.E. B
Jornada 23 10-04-2022
SANT SADURNI, U.E. B 05 RIBES, C.D. C
BLANCA SUBUR, C.F. D 14 LA GRANADA, C.F. A
ATENEU IGUALADI, S.E.F. B 32 SAN MAURO, U.D. B
MARC BARTRA 2020, C.F. A 100 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F. B
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B 47 RIUDEBITLLES, C.D. A
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A 51 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA D
ATHLETIC CUBELLES FC. B 010 LES CABANYES, F.C. A
MAS CATARRO, CF.B. A 91 IGUALADA, C.F. H
Jornada 24 24-04-2022
LA GRANADA, C.F. A 80 RIBES, C.D. C
SAN MAURO, U.D. B 12 BLANCA SUBUR, C.F. D
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F. B 26 ATENEU IGUALADI, S.E.F. B
RIUDEBITLLES, C.D. A 53 MARC BARTRA 2020, C.F. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA D 09 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B
LES CABANYES, F.C. A 62 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A
IGUALADA, C.F. H 52 ATHLETIC CUBELLES FC. B
MAS CATARRO, CF.B. A 100 SANT SADURNI, U.E. B
Jornada 25 01-05-2022
SANT SADURNI, U.E. B 010 LA GRANADA, C.F. A
RIBES, C.D. C 31 SAN MAURO, U.D. B
BLANCA SUBUR, C.F. D 100 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F. B
ATENEU IGUALADI, S.E.F. B 07 RIUDEBITLLES, C.D. A
MARC BARTRA 2020, C.F. A 100 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA D
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B 26 LES CABANYES, F.C. A
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A 31 IGUALADA, C.F. H
ATHLETIC CUBELLES FC. B 05 MAS CATARRO, CF.B. A
Jornada 26 08-05-2022
SAN MAURO, U.D. B 010 LA GRANADA, C.F. A
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F. B 210 RIBES, C.D. C
RIUDEBITLLES, C.D. A 23 BLANCA SUBUR, C.F. D
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA D 09 ATENEU IGUALADI, S.E.F. B
LES CABANYES, F.C. A 71 MARC BARTRA 2020, C.F. A
IGUALADA, C.F. H 08 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B
MAS CATARRO, CF.B. A 111 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A
ATHLETIC CUBELLES FC. B 31 SANT SADURNI, U.E. B
Jornada 27 15-05-2022
SANT SADURNI, U.E. B 212 SAN MAURO, U.D. B
LA GRANADA, C.F. A 100 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F. B
RIBES, C.D. C 35 RIUDEBITLLES, C.D. A
BLANCA SUBUR, C.F. D 80 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA D
ATENEU IGUALADI, S.E.F. B 111 LES CABANYES, F.C. A
MARC BARTRA 2020, C.F. A 102 IGUALADA, C.F. H
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B 17 MAS CATARRO, CF.B. A
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A 31 ATHLETIC CUBELLES FC. B
Jornada 28 22-05-2022
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F. B 20 SAN MAURO, U.D. B
RIUDEBITLLES, C.D. A 21 LA GRANADA, C.F. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA D 24 RIBES, C.D. C
LES CABANYES, F.C. A 54 BLANCA SUBUR, C.F. D
IGUALADA, C.F. H 31 ATENEU IGUALADI, S.E.F. B
MAS CATARRO, CF.B. A 62 MARC BARTRA 2020, C.F. A
ATHLETIC CUBELLES FC. B 07 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A 101 SANT SADURNI, U.E. B
Jornada 29 29-05-2022
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F. B 13 SANT SADURNI, U.E. B
SAN MAURO, U.D. B 26 RIUDEBITLLES, C.D. A
LA GRANADA, C.F. A 100 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA D
RIBES, C.D. C 110 LES CABANYES, F.C. A
BLANCA SUBUR, C.F. D 50 IGUALADA, C.F. H
ATENEU IGUALADI, S.E.F. B 212 MAS CATARRO, CF.B. A
MARC BARTRA 2020, C.F. A 100 ATHLETIC CUBELLES FC. B
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B 70 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A
Jornada 30 05-06-2022
RIUDEBITLLES, C.D. A 100 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA D 12 SAN MAURO, U.D. B
LES CABANYES, F.C. A 34 LA GRANADA, C.F. A
IGUALADA, C.F. H 61 RIBES, C.D. C
MAS CATARRO, CF.B. A 42 BLANCA SUBUR, C.F. D
ATHLETIC CUBELLES FC. B 17 ATENEU IGUALADI, S.E.F. B
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A 17 MARC BARTRA 2020, C.F. A
SANT SADURNI, U.E. B 111 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.