Competició | TEMPORADA 2021-2022

benjami 7 segona divisio | grup 16

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 10-10-2021
Pª BARC. ANGUERA B 31 CONGRÉS CLUB ESP. A
MONTAÑESA, C.F. B 54 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
ESCUELA F ANGEL PEDRAZA B 20 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F 52 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
Pª BARC. CINC COPES A 11 FUNDACIO P. CE. JUPITER B
APA POBLE SEC, CE. A 42 VILA OLIMPICA CLUB ESP. D
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA E 05 TECNOFUTBOL C.F A
Descansa - MARTINENC, F.C. C
Jornada 2 17-10-2021
CONGRÉS CLUB ESP. A - Descansa
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B 03 Pª BARC. ANGUERA B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 71 MONTAÑESA, C.F. B
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B 51 ESCUELA F ANGEL PEDRAZA B
FUNDACIO P. CE. JUPITER B 42 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F
VILA OLIMPICA CLUB ESP. D 20 Pª BARC. CINC COPES A
TECNOFUTBOL C.F A 80 APA POBLE SEC, CE. A
MARTINENC, F.C. C 42 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA E
Jornada 3 24-10-2021
CONGRÉS CLUB ESP. A 72 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
Pª BARC. ANGUERA B 42 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
MONTAÑESA, C.F. B 09 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
ESCUELA F ANGEL PEDRAZA B 20 FUNDACIO P. CE. JUPITER B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F 52 VILA OLIMPICA CLUB ESP. D
Pª BARC. CINC COPES A 24 TECNOFUTBOL C.F A
APA POBLE SEC, CE. A 01 MARTINENC, F.C. C
Descansa - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA E
Jornada 4 31-10-2021
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B - Descansa
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 22 CONGRÉS CLUB ESP. A
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B 22 Pª BARC. ANGUERA B
FUNDACIO P. CE. JUPITER B 111 MONTAÑESA, C.F. B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. D 20 ESCUELA F ANGEL PEDRAZA B
TECNOFUTBOL C.F A 33 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F
MARTINENC, F.C. C 34 Pª BARC. CINC COPES A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA E 42 APA POBLE SEC, CE. A
Jornada 5 07-11-2021
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B 010 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
CONGRÉS CLUB ESP. A 56 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
Pª BARC. ANGUERA B 51 FUNDACIO P. CE. JUPITER B
MONTAÑESA, C.F. B 16 VILA OLIMPICA CLUB ESP. D
ESCUELA F ANGEL PEDRAZA B 111 TECNOFUTBOL C.F A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F 21 MARTINENC, F.C. C
Pª BARC. CINC COPES A 16 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA E
Descansa - APA POBLE SEC, CE. A
Jornada 6 14-11-2021
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A - Descansa
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B 50 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
FUNDACIO P. CE. JUPITER B 30 CONGRÉS CLUB ESP. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. D 08 Pª BARC. ANGUERA B
TECNOFUTBOL C.F A 100 MONTAÑESA, C.F. B
MARTINENC, F.C. C 44 ESCUELA F ANGEL PEDRAZA B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA E 50 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F
APA POBLE SEC, CE. A 34 Pª BARC. CINC COPES A
Jornada 7 21-11-2021
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 35 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B 07 FUNDACIO P. CE. JUPITER B
CONGRÉS CLUB ESP. A 11 VILA OLIMPICA CLUB ESP. D
Pª BARC. ANGUERA B 16 TECNOFUTBOL C.F A
MONTAÑESA, C.F. B 18 MARTINENC, F.C. C
ESCUELA F ANGEL PEDRAZA B 12 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA E
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F 22 APA POBLE SEC, CE. A
Descansa - Pª BARC. CINC COPES A
Jornada 8 28-11-2021
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B - Descansa
FUNDACIO P. CE. JUPITER B 02 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. D 80 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
TECNOFUTBOL C.F A 22 CONGRÉS CLUB ESP. A
MARTINENC, F.C. C 33 Pª BARC. ANGUERA B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA E 60 MONTAÑESA, C.F. B
APA POBLE SEC, CE. A 62 ESCUELA F ANGEL PEDRAZA B
Pª BARC. CINC COPES A 32 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F
Jornada 9 12-12-2021
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B 43 FUNDACIO P. CE. JUPITER B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 13 VILA OLIMPICA CLUB ESP. D
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B 111 TECNOFUTBOL C.F A
CONGRÉS CLUB ESP. A 15 MARTINENC, F.C. C
Pª BARC. ANGUERA B 41 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA E
MONTAÑESA, C.F. B 14 APA POBLE SEC, CE. A
ESCUELA F ANGEL PEDRAZA B 34 Pª BARC. CINC COPES A
Descansa - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F
Jornada 10 19-12-2021
FUNDACIO P. CE. JUPITER B - Descansa
VILA OLIMPICA CLUB ESP. D 31 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
TECNOFUTBOL C.F A 90 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
MARTINENC, F.C. C 30 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA E 32 CONGRÉS CLUB ESP. A
APA POBLE SEC, CE. A 36 Pª BARC. ANGUERA B
Pª BARC. CINC COPES A 111 MONTAÑESA, C.F. B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F 61 ESCUELA F ANGEL PEDRAZA B
Jornada 11 09-01-2022
FUNDACIO P. CE. JUPITER B 22 VILA OLIMPICA CLUB ESP. D
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B 13 TECNOFUTBOL C.F A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 63 MARTINENC, F.C. C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B 111 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA E
CONGRÉS CLUB ESP. A 33 APA POBLE SEC, CE. A
Pª BARC. ANGUERA B 12 Pª BARC. CINC COPES A
MONTAÑESA, C.F. B 08 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F
Descansa - ESCUELA F ANGEL PEDRAZA B
Jornada 12 16-01-2022
VILA OLIMPICA CLUB ESP. D - Descansa
TECNOFUTBOL C.F A 111 FUNDACIO P. CE. JUPITER B
MARTINENC, F.C. C 24 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA E 23 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
APA POBLE SEC, CE. A 100 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
Pª BARC. CINC COPES A 40 CONGRÉS CLUB ESP. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F 31 Pª BARC. ANGUERA B
ESCUELA F ANGEL PEDRAZA B 92 MONTAÑESA, C.F. B
Jornada 13 23-01-2022
VILA OLIMPICA CLUB ESP. D 13 TECNOFUTBOL C.F A
FUNDACIO P. CE. JUPITER B 44 MARTINENC, F.C. C
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B 34 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA E
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 24 APA POBLE SEC, CE. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B 110 Pª BARC. CINC COPES A
CONGRÉS CLUB ESP. A 44 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F
Pª BARC. ANGUERA B 82 ESCUELA F ANGEL PEDRAZA B
Descansa - MONTAÑESA, C.F. B
Jornada 14 30-01-2022
Descansa - TECNOFUTBOL C.F A
MARTINENC, F.C. C 02 VILA OLIMPICA CLUB ESP. D
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA E 12 FUNDACIO P. CE. JUPITER B
APA POBLE SEC, CE. A 74 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
Pª BARC. CINC COPES A 41 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F 100 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
ESCUELA F ANGEL PEDRAZA B 33 CONGRÉS CLUB ESP. A
MONTAÑESA, C.F. B 010 Pª BARC. ANGUERA B
Jornada 15 06-02-2022
TECNOFUTBOL C.F A 61 MARTINENC, F.C. C
VILA OLIMPICA CLUB ESP. D 14 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA E
FUNDACIO P. CE. JUPITER B 62 APA POBLE SEC, CE. A
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B 11 Pª BARC. CINC COPES A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 16 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B 08 ESCUELA F ANGEL PEDRAZA B
CONGRÉS CLUB ESP. A 101 MONTAÑESA, C.F. B
Pª BARC. ANGUERA B - Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 16 13-02-2022
CONGRÉS CLUB ESP. A 01 Pª BARC. ANGUERA B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B 54 MONTAÑESA, C.F. B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 32 ESCUELA F ANGEL PEDRAZA B
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B 13 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F
FUNDACIO P. CE. JUPITER B 12 Pª BARC. CINC COPES A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. D 122 APA POBLE SEC, CE. A
TECNOFUTBOL C.F A 53 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA E
MARTINENC, F.C. C - Descansa
Jornada 17 20-02-2022
Descansa - CONGRÉS CLUB ESP. A
Pª BARC. ANGUERA B 100 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
MONTAÑESA, C.F. B 18 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
ESCUELA F ANGEL PEDRAZA B 43 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F 61 FUNDACIO P. CE. JUPITER B
Pª BARC. CINC COPES A 12 VILA OLIMPICA CLUB ESP. D
APA POBLE SEC, CE. A 16 TECNOFUTBOL C.F A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA E 80 MARTINENC, F.C. C
Jornada 18 06-03-2022
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B 111 CONGRÉS CLUB ESP. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 32 Pª BARC. ANGUERA B
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B 100 MONTAÑESA, C.F. B
FUNDACIO P. CE. JUPITER B 24 ESCUELA F ANGEL PEDRAZA B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. D 33 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F
TECNOFUTBOL C.F A 91 Pª BARC. CINC COPES A
MARTINENC, F.C. C 93 APA POBLE SEC, CE. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA E - Descansa
Jornada 19 13-03-2022
Descansa - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
CONGRÉS CLUB ESP. A 11 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
Pª BARC. ANGUERA B 52 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
MONTAÑESA, C.F. B 14 FUNDACIO P. CE. JUPITER B
ESCUELA F ANGEL PEDRAZA B 13 VILA OLIMPICA CLUB ESP. D
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F 17 TECNOFUTBOL C.F A
Pª BARC. CINC COPES A 60 MARTINENC, F.C. C
APA POBLE SEC, CE. A 36 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA E
Jornada 20 20-03-2022
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 80 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B 13 CONGRÉS CLUB ESP. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER B 04 Pª BARC. ANGUERA B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. D 111 MONTAÑESA, C.F. B
TECNOFUTBOL C.F A 50 ESCUELA F ANGEL PEDRAZA B
MARTINENC, F.C. C 45 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA E 40 Pª BARC. CINC COPES A
APA POBLE SEC, CE. A - Descansa
Jornada 21 27-03-2022
Descansa - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B 29 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
CONGRÉS CLUB ESP. A 33 FUNDACIO P. CE. JUPITER B
Pª BARC. ANGUERA B 01 VILA OLIMPICA CLUB ESP. D
MONTAÑESA, C.F. B 212 TECNOFUTBOL C.F A
ESCUELA F ANGEL PEDRAZA B 21 MARTINENC, F.C. C
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F 11 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA E
Pª BARC. CINC COPES A 43 APA POBLE SEC, CE. A
Jornada 22 03-04-2022
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B 21 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
FUNDACIO P. CE. JUPITER B 90 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. D 40 CONGRÉS CLUB ESP. A
TECNOFUTBOL C.F A 30 Pª BARC. ANGUERA B
MARTINENC, F.C. C 103 MONTAÑESA, C.F. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA E 42 ESCUELA F ANGEL PEDRAZA B
APA POBLE SEC, CE. A 57 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F
Pª BARC. CINC COPES A - Descansa
Jornada 23 10-04-2022
Descansa - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 12 FUNDACIO P. CE. JUPITER B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B 010 VILA OLIMPICA CLUB ESP. D
CONGRÉS CLUB ESP. A 14 TECNOFUTBOL C.F A
Pª BARC. ANGUERA B 62 MARTINENC, F.C. C
MONTAÑESA, C.F. B 06 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA E
ESCUELA F ANGEL PEDRAZA B 43 APA POBLE SEC, CE. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F 45 Pª BARC. CINC COPES A
Jornada 24 24-04-2022
FUNDACIO P. CE. JUPITER B 05 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. D 26 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
TECNOFUTBOL C.F A 100 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
MARTINENC, F.C. C 33 CONGRÉS CLUB ESP. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA E 40 Pª BARC. ANGUERA B
APA POBLE SEC, CE. A 111 MONTAÑESA, C.F. B
Pª BARC. CINC COPES A 21 ESCUELA F ANGEL PEDRAZA B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F - Descansa
Jornada 25 01-05-2022
Descansa - FUNDACIO P. CE. JUPITER B
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B 31 VILA OLIMPICA CLUB ESP. D
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 16 TECNOFUTBOL C.F A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B 06 MARTINENC, F.C. C
CONGRÉS CLUB ESP. A 01 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA E
Pª BARC. ANGUERA B 63 APA POBLE SEC, CE. A
MONTAÑESA, C.F. B 35 Pª BARC. CINC COPES A
ESCUELA F ANGEL PEDRAZA B 15 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F
Jornada 26 08-05-2022
VILA OLIMPICA CLUB ESP. D 26 FUNDACIO P. CE. JUPITER B
TECNOFUTBOL C.F A 82 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
MARTINENC, F.C. C 54 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA E 100 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
APA POBLE SEC, CE. A 86 CONGRÉS CLUB ESP. A
Pª BARC. CINC COPES A 01 Pª BARC. ANGUERA B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F 100 MONTAÑESA, C.F. B
ESCUELA F ANGEL PEDRAZA B - Descansa
Jornada 27 15-05-2022
Descansa - VILA OLIMPICA CLUB ESP. D
FUNDACIO P. CE. JUPITER B 05 TECNOFUTBOL C.F A
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B 45 MARTINENC, F.C. C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 14 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA E
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B 111 APA POBLE SEC, CE. A
CONGRÉS CLUB ESP. A 37 Pª BARC. CINC COPES A
Pª BARC. ANGUERA B 31 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F
MONTAÑESA, C.F. B 12 ESCUELA F ANGEL PEDRAZA B
Jornada 28 22-05-2022
TECNOFUTBOL C.F A 51 VILA OLIMPICA CLUB ESP. D
MARTINENC, F.C. C 23 FUNDACIO P. CE. JUPITER B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA E 31 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
APA POBLE SEC, CE. A 72 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
Pª BARC. CINC COPES A 30 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F 65 CONGRÉS CLUB ESP. A
ESCUELA F ANGEL PEDRAZA B 25 Pª BARC. ANGUERA B
MONTAÑESA, C.F. B - Descansa
Jornada 29 29-05-2022
TECNOFUTBOL C.F A - Descansa
VILA OLIMPICA CLUB ESP. D 13 MARTINENC, F.C. C
FUNDACIO P. CE. JUPITER B 14 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA E
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B 44 APA POBLE SEC, CE. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 62 Pª BARC. CINC COPES A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B 511 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F
CONGRÉS CLUB ESP. A 33 ESCUELA F ANGEL PEDRAZA B
Pª BARC. ANGUERA B 60 MONTAÑESA, C.F. B
Jornada 30 05-06-2022
MARTINENC, F.C. C 06 TECNOFUTBOL C.F A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA E 72 VILA OLIMPICA CLUB ESP. D
APA POBLE SEC, CE. A 54 FUNDACIO P. CE. JUPITER B
Pª BARC. CINC COPES A 21 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F 42 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
ESCUELA F ANGEL PEDRAZA B 82 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
MONTAÑESA, C.F. B 16 CONGRÉS CLUB ESP. A
Descansa - Pª BARC. ANGUERA B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.