Competició | TEMPORADA 2021-2022

benjami 7 primera divisio | grup 20

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 03-10-2021
GEiEG C 010 VILABLAREIX FUTBOL CLUB A
QUART, U.E. D 33 FORNELLS, UE. B
CALDES MALAVELLA, U.E. B 91 CASSA, U.D. C
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B 38 ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C A
SANT GREGORI, A.E. C 70 LLORET, C.F. D
BANYOLES, C.E. C 04 CELRA, U.C.E. C
MONTESSORI-PALAU, C.C.E. B 65 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL C
SARRIA TER, C.F. A 82 BESCANO, C.D. B
Jornada 2 10-10-2021
VILABLAREIX FUTBOL CLUB A 111 BESCANO, C.D. B
FORNELLS, UE. B 54 GEiEG C
CASSA, U.D. C 010 QUART, U.E. D
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C A 100 CALDES MALAVELLA, U.E. B
LLORET, C.F. D 48 ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
CELRA, U.C.E. C 94 SANT GREGORI, A.E. C
MONTESSORI-PALAU, C.C.E. B 71 BANYOLES, C.E. C
SARRIA TER, C.F. A 62 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL C
Jornada 3 17-10-2021
VILABLAREIX FUTBOL CLUB A 112 FORNELLS, UE. B
GEiEG C 111 CASSA, U.D. C
QUART, U.E. D 44 ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C A
CALDES MALAVELLA, U.E. B 73 LLORET, C.F. D
CELRA, U.C.E. C 83 ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
SANT GREGORI, A.E. C 37 MONTESSORI-PALAU, C.C.E. B
BANYOLES, C.E. C 36 SARRIA TER, C.F. A
BESCANO, C.D. B 55 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL C
Jornada 4 24-10-2021
FORNELLS, UE. B 111 BESCANO, C.D. B
CASSA, U.D. C 111 VILABLAREIX FUTBOL CLUB A
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C A 63 GEiEG C
LLORET, C.F. D 08 QUART, U.E. D
CELRA, U.C.E. C 90 CALDES MALAVELLA, U.E. B
MONTESSORI-PALAU, C.C.E. B 95 ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
SARRIA TER, C.F. A 100 SANT GREGORI, A.E. C
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL C 34 BANYOLES, C.E. C
Jornada 5 31-10-2021
FORNELLS, UE. B 100 CASSA, U.D. C
VILABLAREIX FUTBOL CLUB A 60 ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C A
GEiEG C 91 LLORET, C.F. D
QUART, U.E. D 34 CELRA, U.C.E. C
CALDES MALAVELLA, U.E. B 16 MONTESSORI-PALAU, C.C.E. B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B 07 SARRIA TER, C.F. A
SANT GREGORI, A.E. C 72 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL C
BESCANO, C.D. B 111 BANYOLES, C.E. C
Jornada 6 07-11-2021
CASSA, U.D. C 26 BESCANO, C.D. B
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C A 32 FORNELLS, UE. B
LLORET, C.F. D 08 VILABLAREIX FUTBOL CLUB A
CELRA, U.C.E. C 15 GEiEG C
MONTESSORI-PALAU, C.C.E. B 73 QUART, U.E. D
SARRIA TER, C.F. A 41 CALDES MALAVELLA, U.E. B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL C 43 ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
BANYOLES, C.E. C 32 SANT GREGORI, A.E. C
Jornada 7 14-11-2021
CASSA, U.D. C 110 ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C A
FORNELLS, UE. B 100 LLORET, C.F. D
VILABLAREIX FUTBOL CLUB A 60 CELRA, U.C.E. C
GEiEG C 24 MONTESSORI-PALAU, C.C.E. B
QUART, U.E. D 43 SARRIA TER, C.F. A
CALDES MALAVELLA, U.E. B 27 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL C
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B 31 BANYOLES, C.E. C
BESCANO, C.D. B 24 SANT GREGORI, A.E. C
Jornada 8 21-11-2021
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C A 111 BESCANO, C.D. B
LLORET, C.F. D 71 CASSA, U.D. C
CELRA, U.C.E. C 43 FORNELLS, UE. B
MONTESSORI-PALAU, C.C.E. B 310 VILABLAREIX FUTBOL CLUB A
SARRIA TER, C.F. A 65 GEiEG C
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL C 45 QUART, U.E. D
BANYOLES, C.E. C 90 CALDES MALAVELLA, U.E. B
SANT GREGORI, A.E. C 64 ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
Jornada 9 28-11-2021
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C A 100 LLORET, C.F. D
CASSA, U.D. C 17 CELRA, U.C.E. C
FORNELLS, UE. B 27 MONTESSORI-PALAU, C.C.E. B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB A 70 SARRIA TER, C.F. A
GEiEG C 66 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL C
QUART, U.E. D 33 BANYOLES, C.E. C
CALDES MALAVELLA, U.E. B 25 SANT GREGORI, A.E. C
BESCANO, C.D. B 36 ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
Jornada 10 12-12-2021
LLORET, C.F. D 13 BESCANO, C.D. B
CELRA, U.C.E. C 15 ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C A
MONTESSORI-PALAU, C.C.E. B 84 CASSA, U.D. C
SARRIA TER, C.F. A 55 FORNELLS, UE. B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL C 010 VILABLAREIX FUTBOL CLUB A
BANYOLES, C.E. C 23 GEiEG C
SANT GREGORI, A.E. C 43 QUART, U.E. D
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B 34 CALDES MALAVELLA, U.E. B
Jornada 11 19-12-2021
LLORET, C.F. D 17 CELRA, U.C.E. C
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C A 60 MONTESSORI-PALAU, C.C.E. B
CASSA, U.D. C 111 SARRIA TER, C.F. A
FORNELLS, UE. B 22 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL C
BANYOLES, C.E. C 09 VILABLAREIX FUTBOL CLUB A
GEiEG C 44 SANT GREGORI, A.E. C
QUART, U.E. D 70 ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
BESCANO, C.D. B 14 CALDES MALAVELLA, U.E. B
Jornada 12 09-01-2022
CELRA, U.C.E. C 81 BESCANO, C.D. B
MONTESSORI-PALAU, C.C.E. B 100 LLORET, C.F. D
SARRIA TER, C.F. A 24 ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL C 122 CASSA, U.D. C
BANYOLES, C.E. C 16 FORNELLS, UE. B
SANT GREGORI, A.E. C 010 VILABLAREIX FUTBOL CLUB A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B 39 GEiEG C
CALDES MALAVELLA, U.E. B 010 QUART, U.E. D
Jornada 13 16-01-2022
CELRA, U.C.E. C 04 MONTESSORI-PALAU, C.C.E. B
LLORET, C.F. D 111 SARRIA TER, C.F. A
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C A 42 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL C
CASSA, U.D. C 111 BANYOLES, C.E. C
FORNELLS, UE. B 61 SANT GREGORI, A.E. C
VILABLAREIX FUTBOL CLUB A 100 ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
GEiEG C 76 CALDES MALAVELLA, U.E. B
BESCANO, C.D. B 111 QUART, U.E. D
Jornada 14 23-01-2022
BESCANO, C.D. B 210 MONTESSORI-PALAU, C.C.E. B
SARRIA TER, C.F. A 82 CELRA, U.C.E. C
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL C 51 LLORET, C.F. D
BANYOLES, C.E. C 15 ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C A
SANT GREGORI, A.E. C 102 CASSA, U.D. C
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B 27 FORNELLS, UE. B
CALDES MALAVELLA, U.E. B 010 VILABLAREIX FUTBOL CLUB A
GEiEG C 42 QUART, U.E. D
Jornada 15 30-01-2022
MONTESSORI-PALAU, C.C.E. B 55 SARRIA TER, C.F. A
CELRA, U.C.E. C 94 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL C
LLORET, C.F. D 010 BANYOLES, C.E. C
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C A 80 SANT GREGORI, A.E. C
CASSA, U.D. C 54 ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
FORNELLS, UE. B 62 CALDES MALAVELLA, U.E. B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB A 81 QUART, U.E. D
GEiEG C 61 BESCANO, C.D. B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 06-02-2022
VILABLAREIX FUTBOL CLUB A 81 GEiEG C
FORNELLS, UE. B 15 QUART, U.E. D
CASSA, U.D. C 15 CALDES MALAVELLA, U.E. B
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C A 112 ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
LLORET, C.F. D 37 SANT GREGORI, A.E. C
CELRA, U.C.E. C 13 BANYOLES, C.E. C
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL C 36 MONTESSORI-PALAU, C.C.E. B
BESCANO, C.D. B 010 SARRIA TER, C.F. A
Jornada 17 13-02-2022
BESCANO, C.D. B 09 VILABLAREIX FUTBOL CLUB A
GEiEG C 33 FORNELLS, UE. B
QUART, U.E. D 144 CASSA, U.D. C
CALDES MALAVELLA, U.E. B 17 ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B 91 LLORET, C.F. D
SANT GREGORI, A.E. C 45 CELRA, U.C.E. C
BANYOLES, C.E. C 12 MONTESSORI-PALAU, C.C.E. B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL C 111 SARRIA TER, C.F. A
Jornada 18 20-02-2022
FORNELLS, UE. B 08 VILABLAREIX FUTBOL CLUB A
CASSA, U.D. C 010 GEiEG C
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C A 81 QUART, U.E. D
LLORET, C.F. D 110 CALDES MALAVELLA, U.E. B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B 45 CELRA, U.C.E. C
MONTESSORI-PALAU, C.C.E. B 43 SANT GREGORI, A.E. C
SARRIA TER, C.F. A 62 BANYOLES, C.E. C
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL C 122 BESCANO, C.D. B
Jornada 19 06-03-2022
BESCANO, C.D. B 08 FORNELLS, UE. B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB A 100 CASSA, U.D. C
GEiEG C 34 ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C A
QUART, U.E. D 80 LLORET, C.F. D
CALDES MALAVELLA, U.E. B 14 CELRA, U.C.E. C
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B 47 MONTESSORI-PALAU, C.C.E. B
SANT GREGORI, A.E. C 07 SARRIA TER, C.F. A
BANYOLES, C.E. C 31 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL C
Jornada 20 13-03-2022
CASSA, U.D. C 111 FORNELLS, UE. B
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C A 05 VILABLAREIX FUTBOL CLUB A
LLORET, C.F. D 23 GEiEG C
CELRA, U.C.E. C 33 QUART, U.E. D
MONTESSORI-PALAU, C.C.E. B 60 CALDES MALAVELLA, U.E. B
SARRIA TER, C.F. A 72 ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL C 16 SANT GREGORI, A.E. C
BANYOLES, C.E. C 40 BESCANO, C.D. B
Jornada 21 20-03-2022
BESCANO, C.D. B 50 CASSA, U.D. C
FORNELLS, UE. B 16 ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB A 100 LLORET, C.F. D
GEiEG C 22 CELRA, U.C.E. C
QUART, U.E. D 34 MONTESSORI-PALAU, C.C.E. B
CALDES MALAVELLA, U.E. B 24 SARRIA TER, C.F. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B 52 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL C
SANT GREGORI, A.E. C 16 BANYOLES, C.E. C
Jornada 22 27-03-2022
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C A 80 CASSA, U.D. C
LLORET, C.F. D 010 FORNELLS, UE. B
CELRA, U.C.E. C 05 VILABLAREIX FUTBOL CLUB A
MONTESSORI-PALAU, C.C.E. B 50 GEiEG C
SARRIA TER, C.F. A 82 QUART, U.E. D
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL C 44 CALDES MALAVELLA, U.E. B
BANYOLES, C.E. C 41 ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
SANT GREGORI, A.E. C 32 BESCANO, C.D. B
Jornada 23 03-04-2022
BESCANO, C.D. B 08 ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C A
CASSA, U.D. C 04 LLORET, C.F. D
FORNELLS, UE. B 23 CELRA, U.C.E. C
VILABLAREIX FUTBOL CLUB A 64 MONTESSORI-PALAU, C.C.E. B
GEiEG C 09 SARRIA TER, C.F. A
QUART, U.E. D 62 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL C
CALDES MALAVELLA, U.E. B 13 BANYOLES, C.E. C
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B 35 SANT GREGORI, A.E. C
Jornada 24 10-04-2022
LLORET, C.F. D 010 ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C A
CELRA, U.C.E. C 111 CASSA, U.D. C
MONTESSORI-PALAU, C.C.E. B 63 FORNELLS, UE. B
SARRIA TER, C.F. A 15 VILABLAREIX FUTBOL CLUB A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL C 16 GEiEG C
BANYOLES, C.E. C 15 QUART, U.E. D
SANT GREGORI, A.E. C 03 CALDES MALAVELLA, U.E. B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B 62 BESCANO, C.D. B
Jornada 25 24-04-2022
BESCANO, C.D. B 40 LLORET, C.F. D
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C A 23 CELRA, U.C.E. C
CASSA, U.D. C 010 MONTESSORI-PALAU, C.C.E. B
FORNELLS, UE. B 34 SARRIA TER, C.F. A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB A 100 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL C
GEiEG C 63 BANYOLES, C.E. C
QUART, U.E. D 05 SANT GREGORI, A.E. C
CALDES MALAVELLA, U.E. B 62 ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
Jornada 26 01-05-2022
CELRA, U.C.E. C 71 LLORET, C.F. D
MONTESSORI-PALAU, C.C.E. B 50 ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C A
SARRIA TER, C.F. A 90 CASSA, U.D. C
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL C 25 FORNELLS, UE. B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB A 61 BANYOLES, C.E. C
SANT GREGORI, A.E. C 26 GEiEG C
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B 26 QUART, U.E. D
CALDES MALAVELLA, U.E. B 31 BESCANO, C.D. B
Jornada 27 08-05-2022
BESCANO, C.D. B 06 CELRA, U.C.E. C
LLORET, C.F. D 28 MONTESSORI-PALAU, C.C.E. B
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C A 24 SARRIA TER, C.F. A
CASSA, U.D. C 111 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL C
FORNELLS, UE. B 31 BANYOLES, C.E. C
VILABLAREIX FUTBOL CLUB A 71 SANT GREGORI, A.E. C
GEiEG C 41 ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
QUART, U.E. D 31 CALDES MALAVELLA, U.E. B
Jornada 28 15-05-2022
MONTESSORI-PALAU, C.C.E. B 53 CELRA, U.C.E. C
SARRIA TER, C.F. A 92 LLORET, C.F. D
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL C 410 ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C A
BANYOLES, C.E. C 111 CASSA, U.D. C
SANT GREGORI, A.E. C 37 FORNELLS, UE. B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B 010 VILABLAREIX FUTBOL CLUB A
CALDES MALAVELLA, U.E. B 12 GEiEG C
QUART, U.E. D 122 BESCANO, C.D. B
Jornada 29 22-05-2022
MONTESSORI-PALAU, C.C.E. B 72 BESCANO, C.D. B
CELRA, U.C.E. C 45 SARRIA TER, C.F. A
LLORET, C.F. D 210 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL C
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C A 31 BANYOLES, C.E. C
CASSA, U.D. C 310 SANT GREGORI, A.E. C
FORNELLS, UE. B 83 ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB A 30 CALDES MALAVELLA, U.E. B
QUART, U.E. D 45 GEiEG C
Jornada 30 29-05-2022
SARRIA TER, C.F. A 42 MONTESSORI-PALAU, C.C.E. B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL C 46 CELRA, U.C.E. C
BANYOLES, C.E. C 31 LLORET, C.F. D
SANT GREGORI, A.E. C 18 ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B 42 CASSA, U.D. C
CALDES MALAVELLA, U.E. B 11 FORNELLS, UE. B
QUART, U.E. D 19 VILABLAREIX FUTBOL CLUB A
BESCANO, C.D. B 110 GEiEG C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.