Competició | TEMPORADA 2021-2022

benjami 7 primera divisio | grup 15

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 17-10-2021
TERRES DE L'EBRE, C.F. A 42 ALDEANA, U.E. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 34 TORTOSA, C.D. B
GANDESA, C.F. A 22 EFB ULLDECONA A
BATEA, C.F. A 42 EFB ULLDECONA B
EBRE ESCOLA ESP.,CF B 26 JESUS CATALONIA, C.F. A
AMPOLLA, C.F. A 51 RAPITENCA, U.E. B
AMPOSTA, C.F. B 62 TERRES DE L'EBRE, C.F. B
Jornada 2 24-10-2021
ALDEANA, U.E. A 81 AMPOSTA, C.F. B
TORTOSA, C.D. B 18 TERRES DE L'EBRE, C.F. A
EFB ULLDECONA A 31 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
EFB ULLDECONA B 06 GANDESA, C.F. A
JESUS CATALONIA, C.F. A 41 BATEA, C.F. A
RAPITENCA, U.E. B 100 EBRE ESCOLA ESP.,CF B
TERRES DE L'EBRE, C.F. B 111 AMPOLLA, C.F. A
Jornada 3 31-10-2021
ALDEANA, U.E. A 122 TORTOSA, C.D. B
TERRES DE L'EBRE, C.F. A 81 EFB ULLDECONA A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 30 EFB ULLDECONA B
GANDESA, C.F. A 44 JESUS CATALONIA, C.F. A
BATEA, C.F. A 23 RAPITENCA, U.E. B
EBRE ESCOLA ESP.,CF B 37 TERRES DE L'EBRE, C.F. B
AMPOSTA, C.F. B 211 AMPOLLA, C.F. A
Jornada 4 07-11-2021
TORTOSA, C.D. B 13 AMPOSTA, C.F. B
EFB ULLDECONA A 19 ALDEANA, U.E. A
EFB ULLDECONA B 311 TERRES DE L'EBRE, C.F. A
JESUS CATALONIA, C.F. A 54 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
RAPITENCA, U.E. B 45 GANDESA, C.F. A
TERRES DE L'EBRE, C.F. B 17 BATEA, C.F. A
AMPOLLA, C.F. A 50 EBRE ESCOLA ESP.,CF B
Jornada 5 14-11-2021
TORTOSA, C.D. B 24 EFB ULLDECONA A
ALDEANA, U.E. A 101 EFB ULLDECONA B
TERRES DE L'EBRE, C.F. A 91 JESUS CATALONIA, C.F. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 41 RAPITENCA, U.E. B
GANDESA, C.F. A 70 TERRES DE L'EBRE, C.F. B
BATEA, C.F. A 38 AMPOLLA, C.F. A
AMPOSTA, C.F. B 43 EBRE ESCOLA ESP.,CF B
Jornada 6 21-11-2021
EFB ULLDECONA A 44 AMPOSTA, C.F. B
EFB ULLDECONA B 11 TORTOSA, C.D. B
JESUS CATALONIA, C.F. A 08 ALDEANA, U.E. A
RAPITENCA, U.E. B 11 TERRES DE L'EBRE, C.F. A
TERRES DE L'EBRE, C.F. B 14 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
AMPOLLA, C.F. A 52 GANDESA, C.F. A
EBRE ESCOLA ESP.,CF B 25 BATEA, C.F. A
Jornada 7 28-11-2021
EFB ULLDECONA A 21 EFB ULLDECONA B
TORTOSA, C.D. B 16 JESUS CATALONIA, C.F. A
ALDEANA, U.E. A 43 RAPITENCA, U.E. B
TERRES DE L'EBRE, C.F. A 93 TERRES DE L'EBRE, C.F. B
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 23 AMPOLLA, C.F. A
GANDESA, C.F. A 62 EBRE ESCOLA ESP.,CF B
AMPOSTA, C.F. B 43 BATEA, C.F. A
Jornada 8 12-12-2021
EFB ULLDECONA B 13 AMPOSTA, C.F. B
JESUS CATALONIA, C.F. A 11 EFB ULLDECONA A
RAPITENCA, U.E. B 133 TORTOSA, C.D. B
TERRES DE L'EBRE, C.F. B 111 ALDEANA, U.E. A
AMPOLLA, C.F. A 41 TERRES DE L'EBRE, C.F. A
EBRE ESCOLA ESP.,CF B 41 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
BATEA, C.F. A 44 GANDESA, C.F. A
Jornada 9 19-12-2021
EFB ULLDECONA B 24 JESUS CATALONIA, C.F. A
EFB ULLDECONA A 36 RAPITENCA, U.E. B
TORTOSA, C.D. B 31 TERRES DE L'EBRE, C.F. B
ALDEANA, U.E. A 33 AMPOLLA, C.F. A
TERRES DE L'EBRE, C.F. A 91 EBRE ESCOLA ESP.,CF B
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 71 BATEA, C.F. A
AMPOSTA, C.F. B 33 GANDESA, C.F. A
Jornada 10 09-01-2022
JESUS CATALONIA, C.F. A 33 AMPOSTA, C.F. B
RAPITENCA, U.E. B 40 EFB ULLDECONA B
TERRES DE L'EBRE, C.F. B 32 EFB ULLDECONA A
AMPOLLA, C.F. A 91 TORTOSA, C.D. B
EBRE ESCOLA ESP.,CF B 010 ALDEANA, U.E. A
BATEA, C.F. A 17 TERRES DE L'EBRE, C.F. A
GANDESA, C.F. A 12 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
Jornada 11 16-01-2022
JESUS CATALONIA, C.F. A 110 RAPITENCA, U.E. B
EFB ULLDECONA B 04 TERRES DE L'EBRE, C.F. B
EFB ULLDECONA A 010 AMPOLLA, C.F. A
TORTOSA, C.D. B 54 EBRE ESCOLA ESP.,CF B
ALDEANA, U.E. A 85 BATEA, C.F. A
TERRES DE L'EBRE, C.F. A 62 GANDESA, C.F. A
AMPOSTA, C.F. B 52 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
Jornada 12 23-01-2022
AMPOSTA, C.F. B 13 RAPITENCA, U.E. B
TERRES DE L'EBRE, C.F. B 41 JESUS CATALONIA, C.F. A
AMPOLLA, C.F. A 101 EFB ULLDECONA B
EBRE ESCOLA ESP.,CF B 21 EFB ULLDECONA A
BATEA, C.F. A 77 TORTOSA, C.D. B
GANDESA, C.F. A 26 ALDEANA, U.E. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 56 TERRES DE L'EBRE, C.F. A
Jornada 13 30-01-2022
RAPITENCA, U.E. B 51 TERRES DE L'EBRE, C.F. B
JESUS CATALONIA, C.F. A 28 AMPOLLA, C.F. A
EFB ULLDECONA B 25 EBRE ESCOLA ESP.,CF B
EFB ULLDECONA A 44 BATEA, C.F. A
TORTOSA, C.D. B 23 GANDESA, C.F. A
ALDEANA, U.E. A 60 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
TERRES DE L'EBRE, C.F. A 43 AMPOSTA, C.F. B

SEGONA VOLTA

Jornada 14 06-02-2022
ALDEANA, U.E. A 23 TERRES DE L'EBRE, C.F. A
TORTOSA, C.D. B 32 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
EFB ULLDECONA A 11 GANDESA, C.F. A
EFB ULLDECONA B 33 BATEA, C.F. A
JESUS CATALONIA, C.F. A 12 EBRE ESCOLA ESP.,CF B
RAPITENCA, U.E. B 27 AMPOLLA, C.F. A
TERRES DE L'EBRE, C.F. B 34 AMPOSTA, C.F. B
Jornada 15 13-02-2022
AMPOSTA, C.F. B 33 ALDEANA, U.E. A
TERRES DE L'EBRE, C.F. A 62 TORTOSA, C.D. B
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 24 EFB ULLDECONA A
GANDESA, C.F. A 20 EFB ULLDECONA B
BATEA, C.F. A 51 JESUS CATALONIA, C.F. A
EBRE ESCOLA ESP.,CF B 210 RAPITENCA, U.E. B
AMPOLLA, C.F. A 90 TERRES DE L'EBRE, C.F. B
Jornada 16 20-02-2022
TORTOSA, C.D. B 19 ALDEANA, U.E. A
EFB ULLDECONA A 29 TERRES DE L'EBRE, C.F. A
EFB ULLDECONA B 13 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
JESUS CATALONIA, C.F. A 26 GANDESA, C.F. A
RAPITENCA, U.E. B 51 BATEA, C.F. A
TERRES DE L'EBRE, C.F. B 54 EBRE ESCOLA ESP.,CF B
AMPOLLA, C.F. A 40 AMPOSTA, C.F. B
Jornada 17 06-03-2022
AMPOSTA, C.F. B 52 TORTOSA, C.D. B
ALDEANA, U.E. A 61 EFB ULLDECONA A
TERRES DE L'EBRE, C.F. A 102 EFB ULLDECONA B
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 21 JESUS CATALONIA, C.F. A
GANDESA, C.F. A 04 RAPITENCA, U.E. B
BATEA, C.F. A 63 TERRES DE L'EBRE, C.F. B
EBRE ESCOLA ESP.,CF B 010 AMPOLLA, C.F. A
Jornada 18 13-03-2022
EFB ULLDECONA A 35 TORTOSA, C.D. B
EFB ULLDECONA B 010 ALDEANA, U.E. A
JESUS CATALONIA, C.F. A 28 TERRES DE L'EBRE, C.F. A
RAPITENCA, U.E. B 43 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
TERRES DE L'EBRE, C.F. B 111 GANDESA, C.F. A
AMPOLLA, C.F. A 90 BATEA, C.F. A
EBRE ESCOLA ESP.,CF B 03 AMPOSTA, C.F. B
Jornada 19 20-03-2022
AMPOSTA, C.F. B 33 EFB ULLDECONA A
TORTOSA, C.D. B 52 EFB ULLDECONA B
ALDEANA, U.E. A 50 JESUS CATALONIA, C.F. A
TERRES DE L'EBRE, C.F. A 41 RAPITENCA, U.E. B
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 52 TERRES DE L'EBRE, C.F. B
GANDESA, C.F. A 32 AMPOLLA, C.F. A
BATEA, C.F. A 71 EBRE ESCOLA ESP.,CF B
Jornada 20 27-03-2022
EFB ULLDECONA B 15 EFB ULLDECONA A
JESUS CATALONIA, C.F. A 92 TORTOSA, C.D. B
RAPITENCA, U.E. B 23 ALDEANA, U.E. A
TERRES DE L'EBRE, C.F. B 510 TERRES DE L'EBRE, C.F. A
AMPOLLA, C.F. A 100 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
EBRE ESCOLA ESP.,CF B 23 GANDESA, C.F. A
BATEA, C.F. A 44 AMPOSTA, C.F. B
Jornada 21 03-04-2022
AMPOSTA, C.F. B 50 EFB ULLDECONA B
EFB ULLDECONA A 41 JESUS CATALONIA, C.F. A
TORTOSA, C.D. B 18 RAPITENCA, U.E. B
ALDEANA, U.E. A 61 TERRES DE L'EBRE, C.F. B
TERRES DE L'EBRE, C.F. A 54 AMPOLLA, C.F. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 51 EBRE ESCOLA ESP.,CF B
GANDESA, C.F. A 31 BATEA, C.F. A
Jornada 22 10-04-2022
JESUS CATALONIA, C.F. A 52 EFB ULLDECONA B
RAPITENCA, U.E. B 60 EFB ULLDECONA A
TERRES DE L'EBRE, C.F. B 21 TORTOSA, C.D. B
AMPOLLA, C.F. A 43 ALDEANA, U.E. A
EBRE ESCOLA ESP.,CF B 38 TERRES DE L'EBRE, C.F. A
BATEA, C.F. A 74 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
GANDESA, C.F. A 14 AMPOSTA, C.F. B
Jornada 23 24-04-2022
AMPOSTA, C.F. B 01 JESUS CATALONIA, C.F. A
EFB ULLDECONA B 39 RAPITENCA, U.E. B
EFB ULLDECONA A 18 TERRES DE L'EBRE, C.F. B
TORTOSA, C.D. B 111 AMPOLLA, C.F. A
ALDEANA, U.E. A 100 EBRE ESCOLA ESP.,CF B
TERRES DE L'EBRE, C.F. A 63 BATEA, C.F. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 22 GANDESA, C.F. A
Jornada 24 01-05-2022
RAPITENCA, U.E. B 81 JESUS CATALONIA, C.F. A
TERRES DE L'EBRE, C.F. B 54 EFB ULLDECONA B
AMPOLLA, C.F. A 91 EFB ULLDECONA A
EBRE ESCOLA ESP.,CF B 34 TORTOSA, C.D. B
BATEA, C.F. A 33 ALDEANA, U.E. A
GANDESA, C.F. A 17 TERRES DE L'EBRE, C.F. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 42 AMPOSTA, C.F. B
Jornada 25 08-05-2022
RAPITENCA, U.E. B 50 AMPOSTA, C.F. B
JESUS CATALONIA, C.F. A 41 TERRES DE L'EBRE, C.F. B
EFB ULLDECONA B 09 AMPOLLA, C.F. A
EFB ULLDECONA A 62 EBRE ESCOLA ESP.,CF B
TORTOSA, C.D. B 42 BATEA, C.F. A
ALDEANA, U.E. A 62 GANDESA, C.F. A
TERRES DE L'EBRE, C.F. A 53 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
Jornada 26 15-05-2022
TERRES DE L'EBRE, C.F. B 08 RAPITENCA, U.E. B
AMPOLLA, C.F. A 83 JESUS CATALONIA, C.F. A
EBRE ESCOLA ESP.,CF B 32 EFB ULLDECONA B
BATEA, C.F. A 51 EFB ULLDECONA A
GANDESA, C.F. A 31 TORTOSA, C.D. B
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 212 ALDEANA, U.E. A
AMPOSTA, C.F. B 26 TERRES DE L'EBRE, C.F. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.