Competició | TEMPORADA 2021-2022

alevi tercera divisio | grup 6

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 10-10-2021
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D 12 BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA C
BUFALÀ, C.F. C 111 LA SALLE BONANOVA, C.E. D
MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB B 23 SANT ANDREU, U.E L
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 32 Pª BARC. BARCINO, CE F
CATALÒNIA, U.B. G 35 ALZAMORA, C.F. B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D 19 FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B
DON BOSCO, C.F. B 010 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C
SISTRELLS C.F. D 91 MARTINENC, F.C. J
Jornada 2 17-10-2021
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA C 62 SISTRELLS C.F. D
LA SALLE BONANOVA, C.E. D 04 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D
SANT ANDREU, U.E L 15 BUFALÀ, C.F. C
Pª BARC. BARCINO, CE F 100 MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB B
ALZAMORA, C.F. B 16 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B 48 CATALÒNIA, U.B. G
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C 122 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D
MARTINENC, F.C. J 22 DON BOSCO, C.F. B
Jornada 3 24-10-2021
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA C 60 LA SALLE BONANOVA, C.E. D
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D 52 SANT ANDREU, U.E L
BUFALÀ, C.F. C 62 Pª BARC. BARCINO, CE F
MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB B 16 ALZAMORA, C.F. B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 42 FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B
CATALÒNIA, U.B. G 111 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D 43 MARTINENC, F.C. J
SISTRELLS C.F. D 22 DON BOSCO, C.F. B
Jornada 4 31-10-2021
LA SALLE BONANOVA, C.E. D 35 SISTRELLS C.F. D
SANT ANDREU, U.E L 17 BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA C
Pª BARC. BARCINO, CE F 52 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D
ALZAMORA, C.F. B 17 BUFALÀ, C.F. C
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B 30 MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB B
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C 30 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
MARTINENC, F.C. J 47 CATALÒNIA, U.B. G
DON BOSCO, C.F. B 15 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D
Jornada 5 07-11-2021
LA SALLE BONANOVA, C.E. D 24 SANT ANDREU, U.E L
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA C 54 Pª BARC. BARCINO, CE F
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D 11 ALZAMORA, C.F. B
BUFALÀ, C.F. C 71 FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B
MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB B 09 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 111 MARTINENC, F.C. J
CATALÒNIA, U.B. G 52 DON BOSCO, C.F. B
SISTRELLS C.F. D 51 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D
Jornada 6 14-11-2021
SANT ANDREU, U.E L 44 SISTRELLS C.F. D
Pª BARC. BARCINO, CE F 53 LA SALLE BONANOVA, C.E. D
ALZAMORA, C.F. B 45 BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA C
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B 24 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C 43 BUFALÀ, C.F. C
MARTINENC, F.C. J 13 MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB B
DON BOSCO, C.F. B 210 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D 17 CATALÒNIA, U.B. G
Jornada 7 21-11-2021
SANT ANDREU, U.E L 54 Pª BARC. BARCINO, CE F
LA SALLE BONANOVA, C.E. D 76 ALZAMORA, C.F. B
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA C 32 FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D 06 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C
BUFALÀ, C.F. C 111 MARTINENC, F.C. J
MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB B 12 DON BOSCO, C.F. B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 122 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D
SISTRELLS C.F. D 45 CATALÒNIA, U.B. G
Jornada 8 28-11-2021
Pª BARC. BARCINO, CE F 42 SISTRELLS C.F. D
ALZAMORA, C.F. B 43 SANT ANDREU, U.E L
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B 22 LA SALLE BONANOVA, C.E. D
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C 62 BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA C
MARTINENC, F.C. J 43 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D
DON BOSCO, C.F. B 09 BUFALÀ, C.F. C
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D 44 MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB B
CATALÒNIA, U.B. G 110 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
Jornada 9 12-12-2021
Pª BARC. BARCINO, CE F 22 ALZAMORA, C.F. B
SANT ANDREU, U.E L 53 FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B
LA SALLE BONANOVA, C.E. D 111 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA C 114 MARTINENC, F.C. J
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D 53 DON BOSCO, C.F. B
BUFALÀ, C.F. C 123 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D
MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB B 17 CATALÒNIA, U.B. G
SISTRELLS C.F. D 12 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
Jornada 10 19-12-2021
ALZAMORA, C.F. B 41 SISTRELLS C.F. D
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B 12 Pª BARC. BARCINO, CE F
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C 52 SANT ANDREU, U.E L
MARTINENC, F.C. J 51 LA SALLE BONANOVA, C.E. D
DON BOSCO, C.F. B 07 BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA C
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D 03 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D
CATALÒNIA, U.B. G 313 BUFALÀ, C.F. C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 100 MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB B
Jornada 11 09-01-2022
ALZAMORA, C.F. B 51 FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B
Pª BARC. BARCINO, CE F 24 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C
SANT ANDREU, U.E L 43 MARTINENC, F.C. J
LA SALLE BONANOVA, C.E. D 81 DON BOSCO, C.F. B
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA C 100 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D 21 CATALÒNIA, U.B. G
BUFALÀ, C.F. C 55 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
SISTRELLS C.F. D 102 MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB B
Jornada 12 16-01-2022
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B 13 SISTRELLS C.F. D
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C 80 ALZAMORA, C.F. B
MARTINENC, F.C. J 36 Pª BARC. BARCINO, CE F
DON BOSCO, C.F. B 55 SANT ANDREU, U.E L
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D 05 LA SALLE BONANOVA, C.E. D
CATALÒNIA, U.B. G 33 BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 122 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D
MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB B 111 BUFALÀ, C.F. C
Jornada 13 23-01-2022
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B 010 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C
ALZAMORA, C.F. B 54 MARTINENC, F.C. J
Pª BARC. BARCINO, CE F 81 DON BOSCO, C.F. B
SANT ANDREU, U.E L 72 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D
LA SALLE BONANOVA, C.E. D 710 CATALÒNIA, U.B. G
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA C 04 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D 52 MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB B
SISTRELLS C.F. D 16 BUFALÀ, C.F. C
Jornada 14 30-01-2022
SISTRELLS C.F. D 010 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C
MARTINENC, F.C. J 411 FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B
DON BOSCO, C.F. B 12 ALZAMORA, C.F. B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D 24 Pª BARC. BARCINO, CE F
CATALÒNIA, U.B. G 61 SANT ANDREU, U.E L
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 102 LA SALLE BONANOVA, C.E. D
MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB B 010 BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA C
BUFALÀ, C.F. C 122 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D
Jornada 15 06-02-2022
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C 100 MARTINENC, F.C. J
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B 42 DON BOSCO, C.F. B
ALZAMORA, C.F. B 111 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D
Pª BARC. BARCINO, CE F 42 CATALÒNIA, U.B. G
SANT ANDREU, U.E L 29 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
LA SALLE BONANOVA, C.E. D 62 MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB B
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA C 17 BUFALÀ, C.F. C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D 63 SISTRELLS C.F. D

SEGONA VOLTA

Jornada 16 13-02-2022
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA C 52 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D
LA SALLE BONANOVA, C.E. D 313 BUFALÀ, C.F. C
SANT ANDREU, U.E L 123 MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB B
Pª BARC. BARCINO, CE F 61 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
ALZAMORA, C.F. B 52 CATALÒNIA, U.B. G
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B 62 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C 100 DON BOSCO, C.F. B
MARTINENC, F.C. J 02 SISTRELLS C.F. D
Jornada 17 20-02-2022
SISTRELLS C.F. D 23 BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D 43 LA SALLE BONANOVA, C.E. D
BUFALÀ, C.F. C 100 SANT ANDREU, U.E L
MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB B 14 Pª BARC. BARCINO, CE F
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 72 ALZAMORA, C.F. B
CATALÒNIA, U.B. G 44 FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D 010 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C
DON BOSCO, C.F. B 24 MARTINENC, F.C. J
Jornada 18 06-03-2022
LA SALLE BONANOVA, C.E. D 57 BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA C
SANT ANDREU, U.E L 17 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D
Pª BARC. BARCINO, CE F 15 BUFALÀ, C.F. C
ALZAMORA, C.F. B 82 MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB B
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B 110 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C 90 CATALÒNIA, U.B. G
MARTINENC, F.C. J 53 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D
DON BOSCO, C.F. B 23 SISTRELLS C.F. D
Jornada 19 13-03-2022
SISTRELLS C.F. D 61 LA SALLE BONANOVA, C.E. D
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA C 90 SANT ANDREU, U.E L
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D 31 Pª BARC. BARCINO, CE F
BUFALÀ, C.F. C 71 ALZAMORA, C.F. B
MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB B 27 FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 41 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C
CATALÒNIA, U.B. G 60 MARTINENC, F.C. J
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D 24 DON BOSCO, C.F. B
Jornada 20 20-03-2022
SANT ANDREU, U.E L 03 LA SALLE BONANOVA, C.E. D
Pª BARC. BARCINO, CE F 42 BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA C
ALZAMORA, C.F. B 21 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B 14 BUFALÀ, C.F. C
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C 100 MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB B
MARTINENC, F.C. J 13 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
DON BOSCO, C.F. B 32 CATALÒNIA, U.B. G
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D 01 SISTRELLS C.F. D
Jornada 21 27-03-2022
SISTRELLS C.F. D 64 SANT ANDREU, U.E L
LA SALLE BONANOVA, C.E. D 28 Pª BARC. BARCINO, CE F
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA C 44 ALZAMORA, C.F. B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D 35 FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B
BUFALÀ, C.F. C 63 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C
MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB B 12 MARTINENC, F.C. J
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 62 DON BOSCO, C.F. B
CATALÒNIA, U.B. G 73 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D
Jornada 22 03-04-2022
Pª BARC. BARCINO, CE F 53 SANT ANDREU, U.E L
ALZAMORA, C.F. B 71 LA SALLE BONANOVA, C.E. D
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B 16 BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA C
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C 31 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D
MARTINENC, F.C. J 212 BUFALÀ, C.F. C
DON BOSCO, C.F. B 73 MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D 03 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
CATALÒNIA, U.B. G 44 SISTRELLS C.F. D
Jornada 23 10-04-2022
SISTRELLS C.F. D 26 Pª BARC. BARCINO, CE F
SANT ANDREU, U.E L 32 ALZAMORA, C.F. B
LA SALLE BONANOVA, C.E. D 14 FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA C 04 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D 31 MARTINENC, F.C. J
BUFALÀ, C.F. C 81 DON BOSCO, C.F. B
MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB B 23 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 13 CATALÒNIA, U.B. G
Jornada 24 24-04-2022
ALZAMORA, C.F. B 18 Pª BARC. BARCINO, CE F
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B 20 SANT ANDREU, U.E L
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C 100 LA SALLE BONANOVA, C.E. D
MARTINENC, F.C. J 13 BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA C
DON BOSCO, C.F. B 26 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D 010 BUFALÀ, C.F. C
CATALÒNIA, U.B. G 94 MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 90 SISTRELLS C.F. D
Jornada 25 01-05-2022
SISTRELLS C.F. D 62 ALZAMORA, C.F. B
Pª BARC. BARCINO, CE F 91 FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B
SANT ANDREU, U.E L 08 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C
LA SALLE BONANOVA, C.E. D 45 MARTINENC, F.C. J
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA C 83 DON BOSCO, C.F. B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D 52 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D
BUFALÀ, C.F. C 122 CATALÒNIA, U.B. G
MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB B 26 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
Jornada 26 08-05-2022
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B 13 ALZAMORA, C.F. B
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C 42 Pª BARC. BARCINO, CE F
MARTINENC, F.C. J 36 SANT ANDREU, U.E L
DON BOSCO, C.F. B 46 LA SALLE BONANOVA, C.E. D
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D 37 BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA C
CATALÒNIA, U.B. G 64 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 43 BUFALÀ, C.F. C
MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB B 25 SISTRELLS C.F. D
Jornada 27 15-05-2022
SISTRELLS C.F. D 40 FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B
ALZAMORA, C.F. B 38 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C
Pª BARC. BARCINO, CE F 100 MARTINENC, F.C. J
SANT ANDREU, U.E L 52 DON BOSCO, C.F. B
LA SALLE BONANOVA, C.E. D 53 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA C 13 CATALÒNIA, U.B. G
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D 27 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
BUFALÀ, C.F. C 111 MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB B
Jornada 28 22-05-2022
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C 91 FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B
MARTINENC, F.C. J 24 ALZAMORA, C.F. B
DON BOSCO, C.F. B 06 Pª BARC. BARCINO, CE F
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D 46 SANT ANDREU, U.E L
CATALÒNIA, U.B. G 89 LA SALLE BONANOVA, C.E. D
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 31 BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA C
MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB B 09 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D
BUFALÀ, C.F. C 114 SISTRELLS C.F. D
Jornada 29 29-05-2022
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C 70 SISTRELLS C.F. D
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B 57 MARTINENC, F.C. J
ALZAMORA, C.F. B 74 DON BOSCO, C.F. B
Pª BARC. BARCINO, CE F 71 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D
SANT ANDREU, U.E L 52 CATALÒNIA, U.B. G
LA SALLE BONANOVA, C.E. D 47 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA C 144 MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D 313 BUFALÀ, C.F. C
Jornada 30 05-06-2022
MARTINENC, F.C. J 210 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C
DON BOSCO, C.F. B 83 FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D 37 ALZAMORA, C.F. B
CATALÒNIA, U.B. G 19 Pª BARC. BARCINO, CE F
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 14 SANT ANDREU, U.E L
MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB B 010 LA SALLE BONANOVA, C.E. D
BUFALÀ, C.F. C 72 BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA C
SISTRELLS C.F. D 33 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.