Competició | TEMPORADA 2021-2022

alevi tercera divisio | grup 39

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 10-10-2021
CASTELLDEFELS, U.E. G 24 ESCOLA F. GAVA, C. L
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB F 37 SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB C
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A 62 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
BEGUES, C.F. B 16 COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
MARIANAO POBLET UD C 23 MOLINS DE REI, C.F. E
ESPLUGUENC, C.F.A. C 511 SANTBOIA, F.C. H
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA N 111 ALMEDA, C.D. C
SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL A 24 VILADECANS U.D. F
Jornada 2 17-10-2021
ESCOLA F. GAVA, C. L 63 SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL A
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB C 71 CASTELLDEFELS, U.E. G
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 211 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB F
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A 22 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A
MOLINS DE REI, C.F. E 64 BEGUES, C.F. B
SANTBOIA, F.C. H 010 MARIANAO POBLET UD C
ALMEDA, C.D. C 86 ESPLUGUENC, C.F.A. C
VILADECANS U.D. F 32 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA N
Jornada 3 24-10-2021
ESCOLA F. GAVA, C. L 63 SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB C
CASTELLDEFELS, U.E. G 30 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB F 212 COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A 100 MOLINS DE REI, C.F. E
BEGUES, C.F. B 112 SANTBOIA, F.C. H
MARIANAO POBLET UD C 100 ALMEDA, C.D. C
ESPLUGUENC, C.F.A. C 19 VILADECANS U.D. F
SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL A 63 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA N
Jornada 4 31-10-2021
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB C 78 SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL A
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 17 ESCOLA F. GAVA, C. L
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A 81 CASTELLDEFELS, U.E. G
MOLINS DE REI, C.F. E 71 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB F
SANTBOIA, F.C. H 111 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A
ALMEDA, C.D. C 111 BEGUES, C.F. B
VILADECANS U.D. F 54 MARIANAO POBLET UD C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA N 133 ESPLUGUENC, C.F.A. C
Jornada 5 07-11-2021
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB C 122 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
ESCOLA F. GAVA, C. L 26 COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
CASTELLDEFELS, U.E. G 01 MOLINS DE REI, C.F. E
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB F 100 SANTBOIA, F.C. H
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A 100 ALMEDA, C.D. C
BEGUES, C.F. B 22 VILADECANS U.D. F
MARIANAO POBLET UD C 61 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA N
SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL A 111 ESPLUGUENC, C.F.A. C
Jornada 6 14-11-2021
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 49 SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL A
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A 95 SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB C
MOLINS DE REI, C.F. E 410 ESCOLA F. GAVA, C. L
SANTBOIA, F.C. H 111 CASTELLDEFELS, U.E. G
ALMEDA, C.D. C 111 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB F
VILADECANS U.D. F 33 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA N 102 BEGUES, C.F. B
ESPLUGUENC, C.F.A. C 212 MARIANAO POBLET UD C
Jornada 7 21-11-2021
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 010 COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB C 83 MOLINS DE REI, C.F. E
ESCOLA F. GAVA, C. L 100 SANTBOIA, F.C. H
CASTELLDEFELS, U.E. G 111 ALMEDA, C.D. C
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB F 23 VILADECANS U.D. F
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A 92 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA N
BEGUES, C.F. B 111 ESPLUGUENC, C.F.A. C
SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL A 32 MARIANAO POBLET UD C
Jornada 8 28-11-2021
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A 80 SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL A
MOLINS DE REI, C.F. E 103 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
SANTBOIA, F.C. H 010 SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB C
ALMEDA, C.D. C 010 ESCOLA F. GAVA, C. L
VILADECANS U.D. F 22 CASTELLDEFELS, U.E. G
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA N 73 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB F
ESPLUGUENC, C.F.A. C 212 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A
MARIANAO POBLET UD C 71 BEGUES, C.F. B
Jornada 9 12-12-2021
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A 73 MOLINS DE REI, C.F. E
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 136 SANTBOIA, F.C. H
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB C 111 ALMEDA, C.D. C
ESCOLA F. GAVA, C. L 55 VILADECANS U.D. F
CASTELLDEFELS, U.E. G 49 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA N
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB F 61 ESPLUGUENC, C.F.A. C
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A 31 MARIANAO POBLET UD C
SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL A 83 BEGUES, C.F. B
Jornada 10 19-12-2021
MOLINS DE REI, C.F. E 34 SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL A
SANTBOIA, F.C. H 010 COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
ALMEDA, C.D. C 111 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
VILADECANS U.D. F 72 SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA N 57 ESCOLA F. GAVA, C. L
ESPLUGUENC, C.F.A. C 04 CASTELLDEFELS, U.E. G
MARIANAO POBLET UD C 32 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB F
BEGUES, C.F. B 36 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A
Jornada 11 09-01-2022
MOLINS DE REI, C.F. E 100 SANTBOIA, F.C. H
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A 80 ALMEDA, C.D. C
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 212 VILADECANS U.D. F
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB C 74 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA N
ESCOLA F. GAVA, C. L 100 ESPLUGUENC, C.F.A. C
CASTELLDEFELS, U.E. G 06 MARIANAO POBLET UD C
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB F 33 BEGUES, C.F. B
SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL A 18 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A
Jornada 12 16-01-2022
SANTBOIA, F.C. H 16 SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL A
ALMEDA, C.D. C 311 MOLINS DE REI, C.F. E
VILADECANS U.D. F 310 COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA N 106 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
ESPLUGUENC, C.F.A. C 511 SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB C
MARIANAO POBLET UD C 32 ESCOLA F. GAVA, C. L
BEGUES, C.F. B 16 CASTELLDEFELS, U.E. G
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A 81 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB F
Jornada 13 23-01-2022
SANTBOIA, F.C. H 22 ALMEDA, C.D. C
MOLINS DE REI, C.F. E 52 VILADECANS U.D. F
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A 113 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA N
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 51 ESPLUGUENC, C.F.A. C
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB C 70 MARIANAO POBLET UD C
ESCOLA F. GAVA, C. L 100 BEGUES, C.F. B
CASTELLDEFELS, U.E. G 35 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A
SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL A 55 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB F
Jornada 14 30-01-2022
SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL A 100 ALMEDA, C.D. C
VILADECANS U.D. F 97 SANTBOIA, F.C. H
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA N 311 MOLINS DE REI, C.F. E
ESPLUGUENC, C.F.A. C 212 COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
MARIANAO POBLET UD C 100 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
BEGUES, C.F. B 210 SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB C
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A 26 ESCOLA F. GAVA, C. L
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB F 34 CASTELLDEFELS, U.E. G
Jornada 15 06-02-2022
ALMEDA, C.D. C 010 VILADECANS U.D. F
SANTBOIA, F.C. H 312 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA N
MOLINS DE REI, C.F. E 90 ESPLUGUENC, C.F.A. C
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A 52 MARIANAO POBLET UD C
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 312 BEGUES, C.F. B
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB C 11 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A
ESCOLA F. GAVA, C. L 100 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB F
CASTELLDEFELS, U.E. G 33 SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 13-02-2022
ESCOLA F. GAVA, C. L 60 CASTELLDEFELS, U.E. G
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB C 133 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB F
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 111 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A 100 BEGUES, C.F. B
MOLINS DE REI, C.F. E 25 MARIANAO POBLET UD C
SANTBOIA, F.C. H 24 ESPLUGUENC, C.F.A. C
ALMEDA, C.D. C 212 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA N
VILADECANS U.D. F 52 SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL A
Jornada 17 20-02-2022
SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL A 27 ESCOLA F. GAVA, C. L
CASTELLDEFELS, U.E. G 47 SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB C
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB F 80 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A 36 COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
BEGUES, C.F. B 29 MOLINS DE REI, C.F. E
MARIANAO POBLET UD C 100 SANTBOIA, F.C. H
ESPLUGUENC, C.F.A. C 82 ALMEDA, C.D. C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA N 35 VILADECANS U.D. F
Jornada 18 06-03-2022
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB C 57 ESCOLA F. GAVA, C. L
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 33 CASTELLDEFELS, U.E. G
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A 82 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB F
MOLINS DE REI, C.F. E 27 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A
SANTBOIA, F.C. H 010 BEGUES, C.F. B
ALMEDA, C.D. C 010 MARIANAO POBLET UD C
VILADECANS U.D. F 111 ESPLUGUENC, C.F.A. C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA N 45 SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL A
Jornada 19 13-03-2022
SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL A 06 SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB C
ESCOLA F. GAVA, C. L 100 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
CASTELLDEFELS, U.E. G 310 COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB F 35 MOLINS DE REI, C.F. E
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A 100 SANTBOIA, F.C. H
BEGUES, C.F. B 111 ALMEDA, C.D. C
MARIANAO POBLET UD C 22 VILADECANS U.D. F
ESPLUGUENC, C.F.A. C 211 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA N
Jornada 20 20-03-2022
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 411 SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB C
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A 41 ESCOLA F. GAVA, C. L
MOLINS DE REI, C.F. E 22 CASTELLDEFELS, U.E. G
SANTBOIA, F.C. H 03 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB F
ALMEDA, C.D. C 111 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A
VILADECANS U.D. F 72 BEGUES, C.F. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA N 37 MARIANAO POBLET UD C
ESPLUGUENC, C.F.A. C 313 SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL A
Jornada 21 27-03-2022
SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL A 76 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB C 77 COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
ESCOLA F. GAVA, C. L 70 MOLINS DE REI, C.F. E
CASTELLDEFELS, U.E. G 133 SANTBOIA, F.C. H
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB F 75 ALMEDA, C.D. C
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A 26 VILADECANS U.D. F
BEGUES, C.F. B 75 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA N
MARIANAO POBLET UD C 100 ESPLUGUENC, C.F.A. C
Jornada 22 03-04-2022
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A 80 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
MOLINS DE REI, C.F. E 25 SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB C
SANTBOIA, F.C. H 010 ESCOLA F. GAVA, C. L
ALMEDA, C.D. C 09 CASTELLDEFELS, U.E. G
VILADECANS U.D. F 92 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB F
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA N 25 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A
ESPLUGUENC, C.F.A. C 110 BEGUES, C.F. B
MARIANAO POBLET UD C 30 SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL A
Jornada 23 10-04-2022
SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL A 29 COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 74 MOLINS DE REI, C.F. E
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB C 100 SANTBOIA, F.C. H
ESCOLA F. GAVA, C. L 100 ALMEDA, C.D. C
CASTELLDEFELS, U.E. G 61 VILADECANS U.D. F
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB F 18 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA N
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A 100 ESPLUGUENC, C.F.A. C
BEGUES, C.F. B 313 MARIANAO POBLET UD C
Jornada 24 24-04-2022
MOLINS DE REI, C.F. E 03 COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
SANTBOIA, F.C. H 210 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
ALMEDA, C.D. C 07 SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB C
VILADECANS U.D. F 34 ESCOLA F. GAVA, C. L
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA N 15 CASTELLDEFELS, U.E. G
ESPLUGUENC, C.F.A. C 08 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB F
MARIANAO POBLET UD C 04 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A
BEGUES, C.F. B 11 SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL A
Jornada 25 01-05-2022
SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL A 22 MOLINS DE REI, C.F. E
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A 111 SANTBOIA, F.C. H
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 33 ALMEDA, C.D. C
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB C 22 VILADECANS U.D. F
ESCOLA F. GAVA, C. L 91 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA N
CASTELLDEFELS, U.E. G 100 ESPLUGUENC, C.F.A. C
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB F 14 MARIANAO POBLET UD C
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A 100 BEGUES, C.F. B
Jornada 26 08-05-2022
SANTBOIA, F.C. H 010 MOLINS DE REI, C.F. E
ALMEDA, C.D. C 010 COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
VILADECANS U.D. F 122 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA N 79 SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB C
ESPLUGUENC, C.F.A. C 010 ESCOLA F. GAVA, C. L
MARIANAO POBLET UD C 43 CASTELLDEFELS, U.E. G
BEGUES, C.F. B 44 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB F
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A 80 SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL A
Jornada 27 15-05-2022
SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL A 91 SANTBOIA, F.C. H
MOLINS DE REI, C.F. E 90 ALMEDA, C.D. C
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A 63 VILADECANS U.D. F
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 48 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA N
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB C 81 ESPLUGUENC, C.F.A. C
ESCOLA F. GAVA, C. L 83 MARIANAO POBLET UD C
CASTELLDEFELS, U.E. G 62 BEGUES, C.F. B
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB F 05 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A
Jornada 28 22-05-2022
ALMEDA, C.D. C 43 SANTBOIA, F.C. H
VILADECANS U.D. F 42 MOLINS DE REI, C.F. E
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA N 56 COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
ESPLUGUENC, C.F.A. C 49 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
MARIANAO POBLET UD C 54 SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB C
BEGUES, C.F. B 010 ESCOLA F. GAVA, C. L
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A 71 CASTELLDEFELS, U.E. G
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB F 75 SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL A
Jornada 29 29-05-2022
ALMEDA, C.D. C 39 SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL A
SANTBOIA, F.C. H 111 VILADECANS U.D. F
MOLINS DE REI, C.F. E 42 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA N
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A 90 ESPLUGUENC, C.F.A. C
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 19 MARIANAO POBLET UD C
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB C 122 BEGUES, C.F. B
ESCOLA F. GAVA, C. L 61 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A
CASTELLDEFELS, U.E. G 23 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB F
Jornada 30 05-06-2022
VILADECANS U.D. F 122 ALMEDA, C.D. C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA N 111 SANTBOIA, F.C. H
ESPLUGUENC, C.F.A. C 010 MOLINS DE REI, C.F. E
MARIANAO POBLET UD C 41 COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
BEGUES, C.F. B 54 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A 35 SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB C
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB F 211 ESCOLA F. GAVA, C. L
SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL A 26 CASTELLDEFELS, U.E. G
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.