Competició | TEMPORADA 2021-2022

alevi tercera divisio | grup 3

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 10-10-2021
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA G 43 MONTAÑESA, C.F. B
Pª BARC. CINC COPES F 08 CATALÒNIA, U.B. D
LLOREDA, C.F. C 74 LA SALLE BONANOVA, C.E. C
DIAGONAL CLUB ESP. B 80 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B 100 BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA D
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A 91 ATLÈTIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
FUNDACIÓ P.E. EUROPA B 100 SANT ANDREU, U.E I
APA POBLE SEC, CE. D 25 ALZAMORA, C.F. C
Jornada 2 17-10-2021
MONTAÑESA, C.F. B 11 APA POBLE SEC, CE. D
CATALÒNIA, U.B. D 16 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA G
LA SALLE BONANOVA, C.E. C 133 Pª BARC. CINC COPES F
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 27 LLOREDA, C.F. C
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA D 010 DIAGONAL CLUB ESP. B
ATLÈTIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A 03 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B
SANT ANDREU, U.E I 111 COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A
ALZAMORA, C.F. C 33 FUNDACIÓ P.E. EUROPA B
Jornada 3 24-10-2021
MONTAÑESA, C.F. B 32 CATALÒNIA, U.B. D
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA G 52 LA SALLE BONANOVA, C.E. C
Pª BARC. CINC COPES F 54 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
LLOREDA, C.F. C 111 BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA D
DIAGONAL CLUB ESP. B 100 ATLÈTIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B 111 SANT ANDREU, U.E I
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A 102 ALZAMORA, C.F. C
APA POBLE SEC, CE. D 28 FUNDACIÓ P.E. EUROPA B
Jornada 4 31-10-2021
CATALÒNIA, U.B. D 01 APA POBLE SEC, CE. D
LA SALLE BONANOVA, C.E. C 56 MONTAÑESA, C.F. B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 19 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA G
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA D 55 Pª BARC. CINC COPES F
ATLÈTIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A 010 LLOREDA, C.F. C
SANT ANDREU, U.E I 010 DIAGONAL CLUB ESP. B
ALZAMORA, C.F. C 23 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B
FUNDACIÓ P.E. EUROPA B 72 COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A
Jornada 5 07-11-2021
CATALÒNIA, U.B. D 51 LA SALLE BONANOVA, C.E. C
MONTAÑESA, C.F. B 90 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA G 100 BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA D
Pª BARC. CINC COPES F 44 ATLÈTIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
LLOREDA, C.F. C 51 SANT ANDREU, U.E I
DIAGONAL CLUB ESP. B 41 ALZAMORA, C.F. C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B 23 FUNDACIÓ P.E. EUROPA B
APA POBLE SEC, CE. D 57 COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A
Jornada 6 14-11-2021
LA SALLE BONANOVA, C.E. C 45 APA POBLE SEC, CE. D
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 16 CATALÒNIA, U.B. D
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA D 111 MONTAÑESA, C.F. B
ATLÈTIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A 07 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA G
SANT ANDREU, U.E I 72 Pª BARC. CINC COPES F
ALZAMORA, C.F. C 40 LLOREDA, C.F. C
FUNDACIÓ P.E. EUROPA B 33 DIAGONAL CLUB ESP. B
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A 35 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B
Jornada 7 21-11-2021
LA SALLE BONANOVA, C.E. C 93 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
CATALÒNIA, U.B. D 51 BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA D
MONTAÑESA, C.F. B 24 ATLÈTIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA G 122 SANT ANDREU, U.E I
Pª BARC. CINC COPES F 010 ALZAMORA, C.F. C
LLOREDA, C.F. C 110 FUNDACIÓ P.E. EUROPA B
DIAGONAL CLUB ESP. B 111 COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A
APA POBLE SEC, CE. D 25 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B
Jornada 8 28-11-2021
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 24 APA POBLE SEC, CE. D
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA D 18 LA SALLE BONANOVA, C.E. C
ATLÈTIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A 010 CATALÒNIA, U.B. D
SANT ANDREU, U.E I 36 MONTAÑESA, C.F. B
ALZAMORA, C.F. C 01 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA G
FUNDACIÓ P.E. EUROPA B 100 Pª BARC. CINC COPES F
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A 100 LLOREDA, C.F. C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B 24 DIAGONAL CLUB ESP. B
Jornada 9 12-12-2021
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 50 BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA D
LA SALLE BONANOVA, C.E. C 100 ATLÈTIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
CATALÒNIA, U.B. D 60 SANT ANDREU, U.E I
MONTAÑESA, C.F. B 34 ALZAMORA, C.F. C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA G 25 FUNDACIÓ P.E. EUROPA B
Pª BARC. CINC COPES F 310 COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A
LLOREDA, C.F. C 15 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B
APA POBLE SEC, CE. D 06 DIAGONAL CLUB ESP. B
Jornada 10 19-12-2021
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA D 16 APA POBLE SEC, CE. D
ATLÈTIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A 53 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
SANT ANDREU, U.E I 52 LA SALLE BONANOVA, C.E. C
ALZAMORA, C.F. C 31 CATALÒNIA, U.B. D
FUNDACIÓ P.E. EUROPA B 70 MONTAÑESA, C.F. B
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A 51 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA G
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B 100 Pª BARC. CINC COPES F
DIAGONAL CLUB ESP. B 81 LLOREDA, C.F. C
Jornada 11 09-01-2022
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA D 30 ATLÈTIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 56 SANT ANDREU, U.E I
LA SALLE BONANOVA, C.E. C 27 ALZAMORA, C.F. C
CATALÒNIA, U.B. D 17 FUNDACIÓ P.E. EUROPA B
MONTAÑESA, C.F. B 20 COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA G 15 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B
Pª BARC. CINC COPES F 010 DIAGONAL CLUB ESP. B
APA POBLE SEC, CE. D 37 LLOREDA, C.F. C
Jornada 12 16-01-2022
ATLÈTIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A 313 APA POBLE SEC, CE. D
SANT ANDREU, U.E I 64 BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA D
ALZAMORA, C.F. C 80 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
FUNDACIÓ P.E. EUROPA B 111 LA SALLE BONANOVA, C.E. C
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A 103 CATALÒNIA, U.B. D
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B 91 MONTAÑESA, C.F. B
DIAGONAL CLUB ESP. B 92 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA G
LLOREDA, C.F. C 62 Pª BARC. CINC COPES F
Jornada 13 23-01-2022
ATLÈTIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A 74 SANT ANDREU, U.E I
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA D 09 ALZAMORA, C.F. C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 09 FUNDACIÓ P.E. EUROPA B
LA SALLE BONANOVA, C.E. C 32 COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A
CATALÒNIA, U.B. D 12 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B
MONTAÑESA, C.F. B 16 DIAGONAL CLUB ESP. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA G 31 LLOREDA, C.F. C
APA POBLE SEC, CE. D 112 Pª BARC. CINC COPES F
Jornada 14 30-01-2022
APA POBLE SEC, CE. D 52 SANT ANDREU, U.E I
ALZAMORA, C.F. C 30 ATLÈTIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
FUNDACIÓ P.E. EUROPA B 100 BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA D
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A 111 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B 32 LA SALLE BONANOVA, C.E. C
DIAGONAL CLUB ESP. B 70 CATALÒNIA, U.B. D
LLOREDA, C.F. C 38 MONTAÑESA, C.F. B
Pª BARC. CINC COPES F 010 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA G
Jornada 15 06-02-2022
SANT ANDREU, U.E I 27 ALZAMORA, C.F. C
ATLÈTIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A 010 FUNDACIÓ P.E. EUROPA B
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA D 010 COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 010 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B
LA SALLE BONANOVA, C.E. C 12 DIAGONAL CLUB ESP. B
CATALÒNIA, U.B. D 31 LLOREDA, C.F. C
MONTAÑESA, C.F. B 52 Pª BARC. CINC COPES F
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA G 111 APA POBLE SEC, CE. D

SEGONA VOLTA

Jornada 16 13-02-2022
MONTAÑESA, C.F. B 35 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA G
CATALÒNIA, U.B. D 80 Pª BARC. CINC COPES F
LA SALLE BONANOVA, C.E. C 43 LLOREDA, C.F. C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 111 DIAGONAL CLUB ESP. B
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA D 09 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B
ATLÈTIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A 010 COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A
SANT ANDREU, U.E I 111 FUNDACIÓ P.E. EUROPA B
ALZAMORA, C.F. C 23 APA POBLE SEC, CE. D
Jornada 17 20-02-2022
APA POBLE SEC, CE. D 01 MONTAÑESA, C.F. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA G 30 CATALÒNIA, U.B. D
Pª BARC. CINC COPES F 24 LA SALLE BONANOVA, C.E. C
LLOREDA, C.F. C 23 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
DIAGONAL CLUB ESP. B 100 BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA D
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B 100 ATLÈTIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A 111 SANT ANDREU, U.E I
FUNDACIÓ P.E. EUROPA B 82 ALZAMORA, C.F. C
Jornada 18 06-03-2022
CATALÒNIA, U.B. D 17 MONTAÑESA, C.F. B
LA SALLE BONANOVA, C.E. C 12 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA G
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 21 Pª BARC. CINC COPES F
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA D 06 LLOREDA, C.F. C
ATLÈTIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A 010 DIAGONAL CLUB ESP. B
SANT ANDREU, U.E I 16 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B
ALZAMORA, C.F. C 17 COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A
FUNDACIÓ P.E. EUROPA B 90 APA POBLE SEC, CE. D
Jornada 19 13-03-2022
APA POBLE SEC, CE. D 55 CATALÒNIA, U.B. D
MONTAÑESA, C.F. B 55 LA SALLE BONANOVA, C.E. C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA G 90 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
Pª BARC. CINC COPES F 60 BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA D
LLOREDA, C.F. C 31 ATLÈTIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
DIAGONAL CLUB ESP. B 111 SANT ANDREU, U.E I
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B 50 ALZAMORA, C.F. C
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A 27 FUNDACIÓ P.E. EUROPA B
Jornada 20 20-03-2022
LA SALLE BONANOVA, C.E. C 43 CATALÒNIA, U.B. D
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 37 MONTAÑESA, C.F. B
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA D 17 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA G
ATLÈTIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A 37 Pª BARC. CINC COPES F
SANT ANDREU, U.E I 26 LLOREDA, C.F. C
ALZAMORA, C.F. C 24 DIAGONAL CLUB ESP. B
FUNDACIÓ P.E. EUROPA B 52 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A 52 APA POBLE SEC, CE. D
Jornada 21 27-03-2022
APA POBLE SEC, CE. D 14 LA SALLE BONANOVA, C.E. C
CATALÒNIA, U.B. D 101 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
MONTAÑESA, C.F. B 81 BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA D
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA G 100 ATLÈTIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
Pª BARC. CINC COPES F 56 SANT ANDREU, U.E I
LLOREDA, C.F. C 05 ALZAMORA, C.F. C
DIAGONAL CLUB ESP. B 12 FUNDACIÓ P.E. EUROPA B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B 42 COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A
Jornada 22 03-04-2022
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 32 LA SALLE BONANOVA, C.E. C
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA D 05 CATALÒNIA, U.B. D
ATLÈTIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A 111 MONTAÑESA, C.F. B
SANT ANDREU, U.E I 18 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA G
ALZAMORA, C.F. C 91 Pª BARC. CINC COPES F
FUNDACIÓ P.E. EUROPA B 80 LLOREDA, C.F. C
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A 27 DIAGONAL CLUB ESP. B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B 66 APA POBLE SEC, CE. D
Jornada 23 10-04-2022
APA POBLE SEC, CE. D 100 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
LA SALLE BONANOVA, C.E. C 100 BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA D
CATALÒNIA, U.B. D 100 ATLÈTIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
MONTAÑESA, C.F. B 90 SANT ANDREU, U.E I
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA G 13 ALZAMORA, C.F. C
Pª BARC. CINC COPES F 010 FUNDACIÓ P.E. EUROPA B
LLOREDA, C.F. C 42 COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A
DIAGONAL CLUB ESP. B 53 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B
Jornada 24 24-04-2022
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA D 08 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
ATLÈTIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A 49 LA SALLE BONANOVA, C.E. C
SANT ANDREU, U.E I 04 CATALÒNIA, U.B. D
ALZAMORA, C.F. C 53 MONTAÑESA, C.F. B
FUNDACIÓ P.E. EUROPA B 40 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA G
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A 122 Pª BARC. CINC COPES F
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B 80 LLOREDA, C.F. C
DIAGONAL CLUB ESP. B 70 APA POBLE SEC, CE. D
Jornada 25 01-05-2022
APA POBLE SEC, CE. D 111 BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA D
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 100 ATLÈTIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
LA SALLE BONANOVA, C.E. C 71 SANT ANDREU, U.E I
CATALÒNIA, U.B. D 34 ALZAMORA, C.F. C
MONTAÑESA, C.F. B 06 FUNDACIÓ P.E. EUROPA B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA G 26 COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A
Pª BARC. CINC COPES F 010 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B
LLOREDA, C.F. C 15 DIAGONAL CLUB ESP. B
Jornada 26 08-05-2022
ATLÈTIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A 22 BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA D
SANT ANDREU, U.E I 54 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
ALZAMORA, C.F. C 53 LA SALLE BONANOVA, C.E. C
FUNDACIÓ P.E. EUROPA B 60 CATALÒNIA, U.B. D
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A 32 MONTAÑESA, C.F. B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B 73 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA G
DIAGONAL CLUB ESP. B 100 Pª BARC. CINC COPES F
LLOREDA, C.F. C 25 APA POBLE SEC, CE. D
Jornada 27 15-05-2022
APA POBLE SEC, CE. D 122 ATLÈTIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA D 07 SANT ANDREU, U.E I
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 25 ALZAMORA, C.F. C
LA SALLE BONANOVA, C.E. C 06 FUNDACIÓ P.E. EUROPA B
CATALÒNIA, U.B. D 33 COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A
MONTAÑESA, C.F. B 83 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA G 16 DIAGONAL CLUB ESP. B
Pª BARC. CINC COPES F 37 LLOREDA, C.F. C
Jornada 28 22-05-2022
SANT ANDREU, U.E I 30 ATLÈTIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
ALZAMORA, C.F. C 111 BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA D
FUNDACIÓ P.E. EUROPA B 111 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A 113 LA SALLE BONANOVA, C.E. C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B 51 CATALÒNIA, U.B. D
DIAGONAL CLUB ESP. B 83 MONTAÑESA, C.F. B
LLOREDA, C.F. C 26 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA G
Pª BARC. CINC COPES F 312 APA POBLE SEC, CE. D
Jornada 29 29-05-2022
SANT ANDREU, U.E I 411 APA POBLE SEC, CE. D
ATLÈTIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A 010 ALZAMORA, C.F. C
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA D 010 FUNDACIÓ P.E. EUROPA B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 111 COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A
LA SALLE BONANOVA, C.E. C 56 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B
CATALÒNIA, U.B. D 13 DIAGONAL CLUB ESP. B
MONTAÑESA, C.F. B 52 LLOREDA, C.F. C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA G 111 Pª BARC. CINC COPES F
Jornada 30 05-06-2022
ALZAMORA, C.F. C 40 SANT ANDREU, U.E I
FUNDACIÓ P.E. EUROPA B 100 ATLÈTIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A 133 BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA D
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B 42 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
DIAGONAL CLUB ESP. B 91 LA SALLE BONANOVA, C.E. C
LLOREDA, C.F. C 42 CATALÒNIA, U.B. D
Pª BARC. CINC COPES F 09 MONTAÑESA, C.F. B
APA POBLE SEC, CE. D 59 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA G
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.