Competició | TEMPORADA 2021-2022

alevi tercera divisio | grup 10

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 10-10-2021
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT C 32 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
SANT GABRIEL, C.D. F 111 HORTA, U.AT. C
SALESIANS BOSCO-HORTA CE. A 110 LA SALUT PERE GOL AE. C
SINGUERLÍN, C.F. C 111 VILADECANS U.D. G
Pª BARC. ANGUERA F 93 BUFALA, C.F. G
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B 30 SANTS, U.E. D
CONGRÉS CLUB ESP. B 70 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. J
BUFALÀ, C.F. B 100 ESCOLA E.BRAFA C
Jornada 2 17-10-2021
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C 33 BUFALÀ, C.F. B
HORTA, U.AT. C 25 FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT C
LA SALUT PERE GOL AE. C 010 SANT GABRIEL, C.D. F
VILADECANS U.D. G 38 SALESIANS BOSCO-HORTA CE. A
BUFALA, C.F. G 24 SINGUERLÍN, C.F. C
SANTS, U.E. D 02 Pª BARC. ANGUERA F
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. J 313 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
ESCOLA E.BRAFA C 212 CONGRÉS CLUB ESP. B
Jornada 3 24-10-2021
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C 81 HORTA, U.AT. C
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT C 111 LA SALUT PERE GOL AE. C
SANT GABRIEL, C.D. F 100 VILADECANS U.D. G
SALESIANS BOSCO-HORTA CE. A 43 BUFALA, C.F. G
SINGUERLÍN, C.F. C 62 SANTS, U.E. D
Pª BARC. ANGUERA F 92 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. J
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B 100 ESCOLA E.BRAFA C
BUFALÀ, C.F. B 30 CONGRÉS CLUB ESP. B
Jornada 4 31-10-2021
HORTA, U.AT. C 04 BUFALÀ, C.F. B
LA SALUT PERE GOL AE. C 010 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
VILADECANS U.D. G 27 FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT C
BUFALA, C.F. G 010 SANT GABRIEL, C.D. F
SANTS, U.E. D 83 SALESIANS BOSCO-HORTA CE. A
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. J 16 SINGUERLÍN, C.F. C
ESCOLA E.BRAFA C 24 Pª BARC. ANGUERA F
CONGRÉS CLUB ESP. B 13 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
Jornada 5 07-11-2021
HORTA, U.AT. C 100 LA SALUT PERE GOL AE. C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C 111 VILADECANS U.D. G
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT C 100 BUFALA, C.F. G
SANT GABRIEL, C.D. F 72 SANTS, U.E. D
SALESIANS BOSCO-HORTA CE. A 36 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. J
SINGUERLÍN, C.F. C 112 ESCOLA E.BRAFA C
Pª BARC. ANGUERA F 13 CONGRÉS CLUB ESP. B
BUFALÀ, C.F. B 18 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
Jornada 6 14-11-2021
LA SALUT PERE GOL AE. C 010 BUFALÀ, C.F. B
VILADECANS U.D. G 212 HORTA, U.AT. C
BUFALA, C.F. G 212 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
SANTS, U.E. D 02 FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT C
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. J 29 SANT GABRIEL, C.D. F
ESCOLA E.BRAFA C 24 SALESIANS BOSCO-HORTA CE. A
CONGRÉS CLUB ESP. B 32 SINGUERLÍN, C.F. C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B 100 Pª BARC. ANGUERA F
Jornada 7 21-11-2021
LA SALUT PERE GOL AE. C 25 VILADECANS U.D. G
HORTA, U.AT. C 41 BUFALA, C.F. G
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C 42 SANTS, U.E. D
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT C 31 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. J
SANT GABRIEL, C.D. F 92 ESCOLA E.BRAFA C
SALESIANS BOSCO-HORTA CE. A 111 CONGRÉS CLUB ESP. B
SINGUERLÍN, C.F. C 46 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
BUFALÀ, C.F. B 43 Pª BARC. ANGUERA F
Jornada 8 28-11-2021
VILADECANS U.D. G 212 BUFALÀ, C.F. B
BUFALA, C.F. G 123 LA SALUT PERE GOL AE. C
SANTS, U.E. D 13 HORTA, U.AT. C
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. J 04 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
ESCOLA E.BRAFA C 33 FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT C
CONGRÉS CLUB ESP. B 23 SANT GABRIEL, C.D. F
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B 100 SALESIANS BOSCO-HORTA CE. A
Pª BARC. ANGUERA F 33 SINGUERLÍN, C.F. C
Jornada 9 12-12-2021
VILADECANS U.D. G 34 BUFALA, C.F. G
LA SALUT PERE GOL AE. C 010 SANTS, U.E. D
HORTA, U.AT. C 62 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. J
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C 90 ESCOLA E.BRAFA C
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT C 46 CONGRÉS CLUB ESP. B
SANT GABRIEL, C.D. F 710 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
SALESIANS BOSCO-HORTA CE. A 24 Pª BARC. ANGUERA F
BUFALÀ, C.F. B 12 SINGUERLÍN, C.F. C
Jornada 10 19-12-2021
BUFALA, C.F. G 15 BUFALÀ, C.F. B
SANTS, U.E. D 100 VILADECANS U.D. G
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. J 111 LA SALUT PERE GOL AE. C
ESCOLA E.BRAFA C 04 HORTA, U.AT. C
CONGRÉS CLUB ESP. B 32 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B 91 FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT C
Pª BARC. ANGUERA F 06 SANT GABRIEL, C.D. F
SINGUERLÍN, C.F. C 60 SALESIANS BOSCO-HORTA CE. A
Jornada 11 09-01-2022
BUFALA, C.F. G 28 SANTS, U.E. D
VILADECANS U.D. G 06 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. J
LA SALUT PERE GOL AE. C 111 ESCOLA E.BRAFA C
HORTA, U.AT. C 18 CONGRÉS CLUB ESP. B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C 24 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT C 27 Pª BARC. ANGUERA F
SANT GABRIEL, C.D. F 52 SINGUERLÍN, C.F. C
BUFALÀ, C.F. B 31 SALESIANS BOSCO-HORTA CE. A
Jornada 12 16-01-2022
SANTS, U.E. D 32 BUFALÀ, C.F. B
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. J 44 BUFALA, C.F. G
ESCOLA E.BRAFA C 54 VILADECANS U.D. G
CONGRÉS CLUB ESP. B 100 LA SALUT PERE GOL AE. C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B 71 HORTA, U.AT. C
Pª BARC. ANGUERA F 37 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
SINGUERLÍN, C.F. C 51 FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT C
SALESIANS BOSCO-HORTA CE. A 010 SANT GABRIEL, C.D. F
Jornada 13 23-01-2022
SANTS, U.E. D 81 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. J
BUFALA, C.F. G 13 ESCOLA E.BRAFA C
VILADECANS U.D. G 010 CONGRÉS CLUB ESP. B
LA SALUT PERE GOL AE. C 111 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
HORTA, U.AT. C 50 Pª BARC. ANGUERA F
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C 52 SINGUERLÍN, C.F. C
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT C 60 SALESIANS BOSCO-HORTA CE. A
BUFALÀ, C.F. B 75 SANT GABRIEL, C.D. F
Jornada 14 30-01-2022
BUFALÀ, C.F. B 100 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. J
ESCOLA E.BRAFA C 42 SANTS, U.E. D
CONGRÉS CLUB ESP. B 101 BUFALA, C.F. G
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B 100 VILADECANS U.D. G
Pª BARC. ANGUERA F 100 LA SALUT PERE GOL AE. C
SINGUERLÍN, C.F. C 61 HORTA, U.AT. C
SALESIANS BOSCO-HORTA CE. A 38 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
SANT GABRIEL, C.D. F 91 FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT C
Jornada 15 06-02-2022
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. J 73 ESCOLA E.BRAFA C
SANTS, U.E. D 25 CONGRÉS CLUB ESP. B
BUFALA, C.F. G 010 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
VILADECANS U.D. G 212 Pª BARC. ANGUERA F
LA SALUT PERE GOL AE. C 010 SINGUERLÍN, C.F. C
HORTA, U.AT. C 51 SALESIANS BOSCO-HORTA CE. A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C 23 SANT GABRIEL, C.D. F
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT C 15 BUFALÀ, C.F. B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 13-02-2022
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C 61 FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT C
HORTA, U.AT. C 45 SANT GABRIEL, C.D. F
LA SALUT PERE GOL AE. C 27 SALESIANS BOSCO-HORTA CE. A
VILADECANS U.D. G 09 SINGUERLÍN, C.F. C
BUFALA, C.F. G 46 Pª BARC. ANGUERA F
SANTS, U.E. D 49 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. J 210 CONGRÉS CLUB ESP. B
ESCOLA E.BRAFA C 010 BUFALÀ, C.F. B
Jornada 17 20-02-2022
BUFALÀ, C.F. B 51 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT C 01 HORTA, U.AT. C
SANT GABRIEL, C.D. F 100 LA SALUT PERE GOL AE. C
SALESIANS BOSCO-HORTA CE. A 32 VILADECANS U.D. G
SINGUERLÍN, C.F. C 54 BUFALA, C.F. G
Pª BARC. ANGUERA F 45 SANTS, U.E. D
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B 112 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. J
CONGRÉS CLUB ESP. B 100 ESCOLA E.BRAFA C
Jornada 18 06-03-2022
HORTA, U.AT. C 03 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
LA SALUT PERE GOL AE. C 111 FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT C
VILADECANS U.D. G 17 SANT GABRIEL, C.D. F
BUFALA, C.F. G 42 SALESIANS BOSCO-HORTA CE. A
SANTS, U.E. D 15 SINGUERLÍN, C.F. C
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. J 16 Pª BARC. ANGUERA F
ESCOLA E.BRAFA C 111 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
CONGRÉS CLUB ESP. B 44 BUFALÀ, C.F. B
Jornada 19 13-03-2022
BUFALÀ, C.F. B 73 HORTA, U.AT. C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C 122 LA SALUT PERE GOL AE. C
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT C 90 VILADECANS U.D. G
SANT GABRIEL, C.D. F 32 BUFALA, C.F. G
SALESIANS BOSCO-HORTA CE. A 28 SANTS, U.E. D
SINGUERLÍN, C.F. C 41 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. J
Pª BARC. ANGUERA F 62 ESCOLA E.BRAFA C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B 63 CONGRÉS CLUB ESP. B
Jornada 20 20-03-2022
LA SALUT PERE GOL AE. C 010 HORTA, U.AT. C
VILADECANS U.D. G 03 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
BUFALA, C.F. G 54 FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT C
SANTS, U.E. D 58 SANT GABRIEL, C.D. F
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. J 65 SALESIANS BOSCO-HORTA CE. A
ESCOLA E.BRAFA C 13 SINGUERLÍN, C.F. C
CONGRÉS CLUB ESP. B 40 Pª BARC. ANGUERA F
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B 84 BUFALÀ, C.F. B
Jornada 21 27-03-2022
BUFALÀ, C.F. B 100 LA SALUT PERE GOL AE. C
HORTA, U.AT. C 102 VILADECANS U.D. G
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C 53 BUFALA, C.F. G
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT C 43 SANTS, U.E. D
SANT GABRIEL, C.D. F 100 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. J
SALESIANS BOSCO-HORTA CE. A 21 ESCOLA E.BRAFA C
SINGUERLÍN, C.F. C 33 CONGRÉS CLUB ESP. B
Pª BARC. ANGUERA F 28 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
Jornada 22 03-04-2022
VILADECANS U.D. G 102 LA SALUT PERE GOL AE. C
BUFALA, C.F. G 15 HORTA, U.AT. C
SANTS, U.E. D 05 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. J 25 FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT C
ESCOLA E.BRAFA C 28 SANT GABRIEL, C.D. F
CONGRÉS CLUB ESP. B 51 SALESIANS BOSCO-HORTA CE. A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B 122 SINGUERLÍN, C.F. C
Pª BARC. ANGUERA F 34 BUFALÀ, C.F. B
Jornada 23 10-04-2022
BUFALÀ, C.F. B 111 VILADECANS U.D. G
LA SALUT PERE GOL AE. C 210 BUFALA, C.F. G
HORTA, U.AT. C 24 SANTS, U.E. D
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C 100 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. J
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT C 43 ESCOLA E.BRAFA C
SANT GABRIEL, C.D. F 33 CONGRÉS CLUB ESP. B
SALESIANS BOSCO-HORTA CE. A 111 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
SINGUERLÍN, C.F. C 43 Pª BARC. ANGUERA F
Jornada 24 24-04-2022
BUFALA, C.F. G 108 VILADECANS U.D. G
SANTS, U.E. D 100 LA SALUT PERE GOL AE. C
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. J 25 HORTA, U.AT. C
ESCOLA E.BRAFA C 06 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
CONGRÉS CLUB ESP. B 53 FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B 33 SANT GABRIEL, C.D. F
Pª BARC. ANGUERA F 54 SALESIANS BOSCO-HORTA CE. A
SINGUERLÍN, C.F. C 03 BUFALÀ, C.F. B
Jornada 25 01-05-2022
BUFALÀ, C.F. B 70 BUFALA, C.F. G
VILADECANS U.D. G 212 SANTS, U.E. D
LA SALUT PERE GOL AE. C 09 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. J
HORTA, U.AT. C 31 ESCOLA E.BRAFA C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C 36 CONGRÉS CLUB ESP. B
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT C 310 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
SANT GABRIEL, C.D. F 62 Pª BARC. ANGUERA F
SALESIANS BOSCO-HORTA CE. A 33 SINGUERLÍN, C.F. C
Jornada 26 08-05-2022
SANTS, U.E. D 83 BUFALA, C.F. G
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. J 61 VILADECANS U.D. G
ESCOLA E.BRAFA C 111 LA SALUT PERE GOL AE. C
CONGRÉS CLUB ESP. B 111 HORTA, U.AT. C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B 50 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
Pª BARC. ANGUERA F 42 FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT C
SINGUERLÍN, C.F. C 36 SANT GABRIEL, C.D. F
SALESIANS BOSCO-HORTA CE. A 16 BUFALÀ, C.F. B
Jornada 27 15-05-2022
BUFALÀ, C.F. B 65 SANTS, U.E. D
BUFALA, C.F. G 53 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. J
VILADECANS U.D. G 24 ESCOLA E.BRAFA C
LA SALUT PERE GOL AE. C 111 CONGRÉS CLUB ESP. B
HORTA, U.AT. C 212 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C 52 Pª BARC. ANGUERA F
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT C 66 SINGUERLÍN, C.F. C
SANT GABRIEL, C.D. F 90 SALESIANS BOSCO-HORTA CE. A
Jornada 28 22-05-2022
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. J 09 SANTS, U.E. D
ESCOLA E.BRAFA C 51 BUFALA, C.F. G
CONGRÉS CLUB ESP. B 102 VILADECANS U.D. G
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B 100 LA SALUT PERE GOL AE. C
Pª BARC. ANGUERA F 14 HORTA, U.AT. C
SINGUERLÍN, C.F. C 42 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
SALESIANS BOSCO-HORTA CE. A 67 FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT C
SANT GABRIEL, C.D. F 32 BUFALÀ, C.F. B
Jornada 29 29-05-2022
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. J 03 BUFALÀ, C.F. B
SANTS, U.E. D 41 ESCOLA E.BRAFA C
BUFALA, C.F. G 05 CONGRÉS CLUB ESP. B
VILADECANS U.D. G 212 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
LA SALUT PERE GOL AE. C 412 Pª BARC. ANGUERA F
HORTA, U.AT. C 23 SINGUERLÍN, C.F. C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C 60 SALESIANS BOSCO-HORTA CE. A
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT C 42 SANT GABRIEL, C.D. F
Jornada 30 05-06-2022
ESCOLA E.BRAFA C 47 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. J
CONGRÉS CLUB ESP. B 111 SANTS, U.E. D
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B 122 BUFALA, C.F. G
Pª BARC. ANGUERA F 101 VILADECANS U.D. G
SINGUERLÍN, C.F. C 111 LA SALUT PERE GOL AE. C
SALESIANS BOSCO-HORTA CE. A 24 HORTA, U.AT. C
SANT GABRIEL, C.D. F 85 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
BUFALÀ, C.F. B 60 FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.