Competició | TEMPORADA 2021-2022

alevi segona divisio | grup 32

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 03-10-2021
FLAÇA, C.D. A 410 CORNELLA TERRI, A.E. A
PORQUERES, U.E. D 71 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL B
UNIÓ GIRONA A.C.E. C 16 BELL LLOC, C.P. C
BESCANO, C.D. C 72 VILABLAREIX FUTBOL CLUB D
GLOBAL-PALAMOS C.F. C - Descansa
GIRONA, F.C. D 08 SANT GREGORI, A.E. B
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C 36 FEC VALL DEL TER B
COMACROS, U.E. C 81 CASSA, U.D. C
Jornada 2 10-10-2021
CORNELLA TERRI, A.E. A 98 COMACROS, U.E. C
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL B 54 FLAÇA, C.D. A
BELL LLOC, C.P. C 22 PORQUERES, U.E. D
VILABLAREIX FUTBOL CLUB D 05 UNIÓ GIRONA A.C.E. C
Descansa - BESCANO, C.D. C
SANT GREGORI, A.E. B 111 GLOBAL-PALAMOS C.F. C
FEC VALL DEL TER B 14 GIRONA, F.C. D
CASSA, U.D. C 19 LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C
Jornada 3 17-10-2021
CORNELLA TERRI, A.E. A 30 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL B
FLAÇA, C.D. A 010 BELL LLOC, C.P. C
PORQUERES, U.E. D 32 VILABLAREIX FUTBOL CLUB D
UNIÓ GIRONA A.C.E. C - Descansa
BESCANO, C.D. C 19 SANT GREGORI, A.E. B
GLOBAL-PALAMOS C.F. C 16 FEC VALL DEL TER B
GIRONA, F.C. D 100 CASSA, U.D. C
COMACROS, U.E. C 103 LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C
Jornada 4 24-10-2021
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL B 18 COMACROS, U.E. C
BELL LLOC, C.P. C 83 CORNELLA TERRI, A.E. A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB D 81 FLAÇA, C.D. A
Descansa - PORQUERES, U.E. D
SANT GREGORI, A.E. B 81 UNIÓ GIRONA A.C.E. C
FEC VALL DEL TER B 21 BESCANO, C.D. C
CASSA, U.D. C 12 GLOBAL-PALAMOS C.F. C
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C 010 GIRONA, F.C. D
Jornada 5 31-10-2021
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL B 37 BELL LLOC, C.P. C
CORNELLA TERRI, A.E. A 113 VILABLAREIX FUTBOL CLUB D
FLAÇA, C.D. A - Descansa
PORQUERES, U.E. D 110 SANT GREGORI, A.E. B
UNIÓ GIRONA A.C.E. C 36 FEC VALL DEL TER B
BESCANO, C.D. C 40 CASSA, U.D. C
GLOBAL-PALAMOS C.F. C 23 LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C
COMACROS, U.E. C 02 GIRONA, F.C. D
Jornada 6 07-11-2021
BELL LLOC, C.P. C 52 COMACROS, U.E. C
VILABLAREIX FUTBOL CLUB D 36 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL B
Descansa - CORNELLA TERRI, A.E. A
SANT GREGORI, A.E. B 111 FLAÇA, C.D. A
FEC VALL DEL TER B 22 PORQUERES, U.E. D
CASSA, U.D. C 18 UNIÓ GIRONA A.C.E. C
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C 44 BESCANO, C.D. C
GIRONA, F.C. D 90 GLOBAL-PALAMOS C.F. C
Jornada 7 14-11-2021
BELL LLOC, C.P. C 82 VILABLAREIX FUTBOL CLUB D
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL B - Descansa
CORNELLA TERRI, A.E. A 812 SANT GREGORI, A.E. B
FLAÇA, C.D. A 18 FEC VALL DEL TER B
PORQUERES, U.E. D 81 CASSA, U.D. C
UNIÓ GIRONA A.C.E. C 61 LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C
BESCANO, C.D. C 17 GIRONA, F.C. D
COMACROS, U.E. C 111 GLOBAL-PALAMOS C.F. C
Jornada 8 21-11-2021
VILABLAREIX FUTBOL CLUB D 16 COMACROS, U.E. C
Descansa - BELL LLOC, C.P. C
SANT GREGORI, A.E. B 145 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL B
FEC VALL DEL TER B 42 CORNELLA TERRI, A.E. A
CASSA, U.D. C 41 FLAÇA, C.D. A
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C 13 PORQUERES, U.E. D
GIRONA, F.C. D 83 UNIÓ GIRONA A.C.E. C
GLOBAL-PALAMOS C.F. C 111 BESCANO, C.D. C
Jornada 9 28-11-2021
VILABLAREIX FUTBOL CLUB D - Descansa
BELL LLOC, C.P. C 36 SANT GREGORI, A.E. B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL B 48 FEC VALL DEL TER B
CORNELLA TERRI, A.E. A 74 CASSA, U.D. C
FLAÇA, C.D. A 22 LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C
PORQUERES, U.E. D 05 GIRONA, F.C. D
UNIÓ GIRONA A.C.E. C 101 GLOBAL-PALAMOS C.F. C
COMACROS, U.E. C 52 BESCANO, C.D. C
Jornada 10 12-12-2021
Descansa - COMACROS, U.E. C
SANT GREGORI, A.E. B 101 VILABLAREIX FUTBOL CLUB D
FEC VALL DEL TER B 51 BELL LLOC, C.P. C
CASSA, U.D. C 27 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL B
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C 212 CORNELLA TERRI, A.E. A
GIRONA, F.C. D 100 FLAÇA, C.D. A
GLOBAL-PALAMOS C.F. C 07 PORQUERES, U.E. D
BESCANO, C.D. C 51 UNIÓ GIRONA A.C.E. C
Jornada 11 19-12-2021
Descansa - SANT GREGORI, A.E. B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB D 15 FEC VALL DEL TER B
BELL LLOC, C.P. C 100 CASSA, U.D. C
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL B 64 LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C
CORNELLA TERRI, A.E. A 613 GIRONA, F.C. D
FLAÇA, C.D. A 13 GLOBAL-PALAMOS C.F. C
PORQUERES, U.E. D 41 BESCANO, C.D. C
COMACROS, U.E. C 34 UNIÓ GIRONA A.C.E. C
Jornada 12 09-01-2022
SANT GREGORI, A.E. B 73 COMACROS, U.E. C
FEC VALL DEL TER B - Descansa
CASSA, U.D. C 33 VILABLAREIX FUTBOL CLUB D
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C 11 BELL LLOC, C.P. C
GIRONA, F.C. D 71 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL B
GLOBAL-PALAMOS C.F. C 17 CORNELLA TERRI, A.E. A
BESCANO, C.D. C 104 FLAÇA, C.D. A
UNIÓ GIRONA A.C.E. C 21 PORQUERES, U.E. D
Jornada 13 16-01-2022
SANT GREGORI, A.E. B 81 FEC VALL DEL TER B
Descansa - CASSA, U.D. C
VILABLAREIX FUTBOL CLUB D 33 LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C
BELL LLOC, C.P. C 46 GIRONA, F.C. D
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL B 40 GLOBAL-PALAMOS C.F. C
CORNELLA TERRI, A.E. A 74 BESCANO, C.D. C
FLAÇA, C.D. A 29 UNIÓ GIRONA A.C.E. C
COMACROS, U.E. C 31 PORQUERES, U.E. D
Jornada 14 23-01-2022
COMACROS, U.E. C 23 FEC VALL DEL TER B
CASSA, U.D. C 111 SANT GREGORI, A.E. B
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C - Descansa
GIRONA, F.C. D 72 VILABLAREIX FUTBOL CLUB D
GLOBAL-PALAMOS C.F. C 010 BELL LLOC, C.P. C
BESCANO, C.D. C 53 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL B
UNIÓ GIRONA A.C.E. C 33 CORNELLA TERRI, A.E. A
PORQUERES, U.E. D 111 FLAÇA, C.D. A
Jornada 15 30-01-2022
FEC VALL DEL TER B 81 CASSA, U.D. C
SANT GREGORI, A.E. B 112 LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C
Descansa - GIRONA, F.C. D
VILABLAREIX FUTBOL CLUB D 30 GLOBAL-PALAMOS C.F. C
BELL LLOC, C.P. C 102 BESCANO, C.D. C
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL B 24 UNIÓ GIRONA A.C.E. C
CORNELLA TERRI, A.E. A 34 PORQUERES, U.E. D
FLAÇA, C.D. A 212 COMACROS, U.E. C

SEGONA VOLTA

Jornada 16 06-02-2022
CORNELLA TERRI, A.E. A 117 FLAÇA, C.D. A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL B 47 PORQUERES, U.E. D
BELL LLOC, C.P. C 41 UNIÓ GIRONA A.C.E. C
VILABLAREIX FUTBOL CLUB D 32 BESCANO, C.D. C
Descansa - GLOBAL-PALAMOS C.F. C
SANT GREGORI, A.E. B 62 GIRONA, F.C. D
FEC VALL DEL TER B 32 LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C
CASSA, U.D. C 08 COMACROS, U.E. C
Jornada 17 13-02-2022
COMACROS, U.E. C 54 CORNELLA TERRI, A.E. A
FLAÇA, C.D. A 26 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL B
PORQUERES, U.E. D 42 BELL LLOC, C.P. C
UNIÓ GIRONA A.C.E. C 33 VILABLAREIX FUTBOL CLUB D
BESCANO, C.D. C - Descansa
GLOBAL-PALAMOS C.F. C 010 SANT GREGORI, A.E. B
GIRONA, F.C. D 41 FEC VALL DEL TER B
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C 73 CASSA, U.D. C
Jornada 18 20-02-2022
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL B 95 CORNELLA TERRI, A.E. A
BELL LLOC, C.P. C 112 FLAÇA, C.D. A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB D 25 PORQUERES, U.E. D
Descansa - UNIÓ GIRONA A.C.E. C
SANT GREGORI, A.E. B 72 BESCANO, C.D. C
FEC VALL DEL TER B 30 GLOBAL-PALAMOS C.F. C
CASSA, U.D. C 111 GIRONA, F.C. D
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C 13 COMACROS, U.E. C
Jornada 19 06-03-2022
COMACROS, U.E. C 44 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL B
CORNELLA TERRI, A.E. A 410 BELL LLOC, C.P. C
FLAÇA, C.D. A 62 VILABLAREIX FUTBOL CLUB D
PORQUERES, U.E. D - Descansa
UNIÓ GIRONA A.C.E. C 19 SANT GREGORI, A.E. B
BESCANO, C.D. C 22 FEC VALL DEL TER B
GLOBAL-PALAMOS C.F. C 25 CASSA, U.D. C
GIRONA, F.C. D 92 LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C
Jornada 20 13-03-2022
BELL LLOC, C.P. C 122 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB D 35 CORNELLA TERRI, A.E. A
Descansa - FLAÇA, C.D. A
SANT GREGORI, A.E. B 23 PORQUERES, U.E. D
FEC VALL DEL TER B 41 UNIÓ GIRONA A.C.E. C
CASSA, U.D. C 47 BESCANO, C.D. C
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C 10 GLOBAL-PALAMOS C.F. C
GIRONA, F.C. D 55 COMACROS, U.E. C
Jornada 21 20-03-2022
COMACROS, U.E. C 47 BELL LLOC, C.P. C
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL B 44 VILABLAREIX FUTBOL CLUB D
CORNELLA TERRI, A.E. A - Descansa
FLAÇA, C.D. A 111 SANT GREGORI, A.E. B
PORQUERES, U.E. D 31 FEC VALL DEL TER B
UNIÓ GIRONA A.C.E. C 60 CASSA, U.D. C
BESCANO, C.D. C 52 LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C
GLOBAL-PALAMOS C.F. C 010 GIRONA, F.C. D
Jornada 22 27-03-2022
VILABLAREIX FUTBOL CLUB D 24 BELL LLOC, C.P. C
Descansa - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL B
SANT GREGORI, A.E. B 70 CORNELLA TERRI, A.E. A
FEC VALL DEL TER B 111 FLAÇA, C.D. A
CASSA, U.D. C 17 PORQUERES, U.E. D
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C 64 UNIÓ GIRONA A.C.E. C
GIRONA, F.C. D 71 BESCANO, C.D. C
GLOBAL-PALAMOS C.F. C 010 COMACROS, U.E. C
Jornada 23 03-04-2022
COMACROS, U.E. C 51 VILABLAREIX FUTBOL CLUB D
BELL LLOC, C.P. C - Descansa
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL B 09 SANT GREGORI, A.E. B
CORNELLA TERRI, A.E. A 57 FEC VALL DEL TER B
FLAÇA, C.D. A 94 CASSA, U.D. C
PORQUERES, U.E. D 30 LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C
UNIÓ GIRONA A.C.E. C 37 GIRONA, F.C. D
BESCANO, C.D. C 90 GLOBAL-PALAMOS C.F. C
Jornada 24 10-04-2022
Descansa - VILABLAREIX FUTBOL CLUB D
SANT GREGORI, A.E. B 74 BELL LLOC, C.P. C
FEC VALL DEL TER B 113 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL B
CASSA, U.D. C 410 CORNELLA TERRI, A.E. A
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C 64 FLAÇA, C.D. A
GIRONA, F.C. D 62 PORQUERES, U.E. D
GLOBAL-PALAMOS C.F. C 10 UNIÓ GIRONA A.C.E. C
BESCANO, C.D. C 38 COMACROS, U.E. C
Jornada 25 24-04-2022
COMACROS, U.E. C - Descansa
VILABLAREIX FUTBOL CLUB D 010 SANT GREGORI, A.E. B
BELL LLOC, C.P. C 73 FEC VALL DEL TER B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL B 114 CASSA, U.D. C
CORNELLA TERRI, A.E. A 32 LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C
FLAÇA, C.D. A 010 GIRONA, F.C. D
PORQUERES, U.E. D 100 GLOBAL-PALAMOS C.F. C
UNIÓ GIRONA A.C.E. C 54 BESCANO, C.D. C
Jornada 26 01-05-2022
SANT GREGORI, A.E. B - Descansa
FEC VALL DEL TER B 41 VILABLAREIX FUTBOL CLUB D
CASSA, U.D. C 312 BELL LLOC, C.P. C
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C 53 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL B
GIRONA, F.C. D 90 CORNELLA TERRI, A.E. A
GLOBAL-PALAMOS C.F. C 23 FLAÇA, C.D. A
BESCANO, C.D. C 55 PORQUERES, U.E. D
UNIÓ GIRONA A.C.E. C 25 COMACROS, U.E. C
Jornada 27 08-05-2022
COMACROS, U.E. C 24 SANT GREGORI, A.E. B
Descansa - FEC VALL DEL TER B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB D 56 CASSA, U.D. C
BELL LLOC, C.P. C 60 LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL B 010 GIRONA, F.C. D
CORNELLA TERRI, A.E. A 103 GLOBAL-PALAMOS C.F. C
FLAÇA, C.D. A 411 BESCANO, C.D. C
PORQUERES, U.E. D 41 UNIÓ GIRONA A.C.E. C
Jornada 28 15-05-2022
FEC VALL DEL TER B 44 SANT GREGORI, A.E. B
CASSA, U.D. C - Descansa
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C 10 VILABLAREIX FUTBOL CLUB D
GIRONA, F.C. D 63 BELL LLOC, C.P. C
GLOBAL-PALAMOS C.F. C 111 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL B
BESCANO, C.D. C 82 CORNELLA TERRI, A.E. A
UNIÓ GIRONA A.C.E. C 101 FLAÇA, C.D. A
PORQUERES, U.E. D 35 COMACROS, U.E. C
Jornada 29 22-05-2022
FEC VALL DEL TER B 31 COMACROS, U.E. C
SANT GREGORI, A.E. B 111 CASSA, U.D. C
Descansa - LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C
VILABLAREIX FUTBOL CLUB D 07 GIRONA, F.C. D
BELL LLOC, C.P. C 100 GLOBAL-PALAMOS C.F. C
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL B 40 BESCANO, C.D. C
CORNELLA TERRI, A.E. A 66 UNIÓ GIRONA A.C.E. C
FLAÇA, C.D. A 57 PORQUERES, U.E. D
Jornada 30 29-05-2022
CASSA, U.D. C 110 FEC VALL DEL TER B
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C 010 SANT GREGORI, A.E. B
GIRONA, F.C. D - Descansa
GLOBAL-PALAMOS C.F. C 27 VILABLAREIX FUTBOL CLUB D
BESCANO, C.D. C 37 BELL LLOC, C.P. C
UNIÓ GIRONA A.C.E. C 73 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL B
PORQUERES, U.E. D 93 CORNELLA TERRI, A.E. A
COMACROS, U.E. C 42 FLAÇA, C.D. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.