Competició | TEMPORADA 2021-2022

alevi segona divisio | grup 19

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 10-10-2021
AMPOSTA, C.F. B 33 EFB ULLDECONA B
EBRE ESCOLA ESP.,CF B 63 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A
TORTOSA, C.D. C 61 JESUS CATALONIA, C.F. A
TERRES DE L'EBRE, C.F. C 72 ROQUETENC, C.D. B
LA SENIA, C.F. A 22 SANTA BARBARA, C.F. A
CAMPREDO, U.D. A 46 RAPITENCA, U.E. C
ALDEANA, U.E. B - Descansa
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A 51 ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL B
Jornada 2 17-10-2021
EFB ULLDECONA B 24 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A 06 AMPOSTA, C.F. B
JESUS CATALONIA, C.F. A 32 EBRE ESCOLA ESP.,CF B
ROQUETENC, C.D. B 04 TORTOSA, C.D. C
SANTA BARBARA, C.F. A 43 TERRES DE L'EBRE, C.F. C
RAPITENCA, U.E. C 47 LA SENIA, C.F. A
Descansa - CAMPREDO, U.D. A
ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL B 28 ALDEANA, U.E. B
Jornada 3 24-10-2021
EFB ULLDECONA B 03 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A
AMPOSTA, C.F. B 70 JESUS CATALONIA, C.F. A
EBRE ESCOLA ESP.,CF B 100 ROQUETENC, C.D. B
SANTA BARBARA, C.F. A 33 TORTOSA, C.D. C
TERRES DE L'EBRE, C.F. C 103 RAPITENCA, U.E. C
LA SENIA, C.F. A - Descansa
CAMPREDO, U.D. A 47 ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL B
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A 00 ALDEANA, U.E. B
Jornada 4 31-10-2021
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A 43 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A
JESUS CATALONIA, C.F. A 26 EFB ULLDECONA B
ROQUETENC, C.D. B 29 AMPOSTA, C.F. B
SANTA BARBARA, C.F. A 82 EBRE ESCOLA ESP.,CF B
RAPITENCA, U.E. C 13 TORTOSA, C.D. C
Descansa - TERRES DE L'EBRE, C.F. C
ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL B 16 LA SENIA, C.F. A
ALDEANA, U.E. B 81 CAMPREDO, U.D. A
Jornada 5 07-11-2021
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A 16 JESUS CATALONIA, C.F. A
EFB ULLDECONA B 63 ROQUETENC, C.D. B
AMPOSTA, C.F. B 73 SANTA BARBARA, C.F. A
EBRE ESCOLA ESP.,CF B 133 RAPITENCA, U.E. C
TORTOSA, C.D. C - Descansa
TERRES DE L'EBRE, C.F. C 71 ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL B
LA SENIA, C.F. A 44 ALDEANA, U.E. B
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A 71 CAMPREDO, U.D. A
Jornada 6 14-11-2021
JESUS CATALONIA, C.F. A 33 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A
ROQUETENC, C.D. B 010 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A
SANTA BARBARA, C.F. A 44 EFB ULLDECONA B
RAPITENCA, U.E. C 111 AMPOSTA, C.F. B
Descansa - EBRE ESCOLA ESP.,CF B
ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL B 07 TORTOSA, C.D. C
ALDEANA, U.E. B 37 TERRES DE L'EBRE, C.F. C
CAMPREDO, U.D. A 111 LA SENIA, C.F. A
Jornada 7 21-11-2021
JESUS CATALONIA, C.F. A 50 ROQUETENC, C.D. B
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A 23 SANTA BARBARA, C.F. A
EFB ULLDECONA B 46 RAPITENCA, U.E. C
AMPOSTA, C.F. B - Descansa
EBRE ESCOLA ESP.,CF B 60 ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL B
TORTOSA, C.D. C - ALDEANA, U.E. B
TERRES DE L'EBRE, C.F. C 111 CAMPREDO, U.D. A
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A 22 LA SENIA, C.F. A
Jornada 8 28-11-2021
ROQUETENC, C.D. B 25 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A
SANTA BARBARA, C.F. A 52 JESUS CATALONIA, C.F. A
RAPITENCA, U.E. C 38 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A
Descansa - EFB ULLDECONA B
ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL B 17 AMPOSTA, C.F. B
ALDEANA, U.E. B 38 EBRE ESCOLA ESP.,CF B
CAMPREDO, U.D. A 28 TORTOSA, C.D. C
LA SENIA, C.F. A 23 TERRES DE L'EBRE, C.F. C
Jornada 9 12-12-2021
ROQUETENC, C.D. B 24 SANTA BARBARA, C.F. A
JESUS CATALONIA, C.F. A 33 RAPITENCA, U.E. C
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A - Descansa
EFB ULLDECONA B 62 ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL B
AMPOSTA, C.F. B - ALDEANA, U.E. B
EBRE ESCOLA ESP.,CF B 111 CAMPREDO, U.D. A
TORTOSA, C.D. C 74 LA SENIA, C.F. A
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A 29 TERRES DE L'EBRE, C.F. C
Jornada 10 19-12-2021
SANTA BARBARA, C.F. A 100 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A
RAPITENCA, U.E. C 14 ROQUETENC, C.D. B
Descansa - JESUS CATALONIA, C.F. A
ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL B 04 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A
ALDEANA, U.E. B 43 EFB ULLDECONA B
CAMPREDO, U.D. A 111 AMPOSTA, C.F. B
LA SENIA, C.F. A 22 EBRE ESCOLA ESP.,CF B
TERRES DE L'EBRE, C.F. C 36 TORTOSA, C.D. C
Jornada 11 09-01-2022
SANTA BARBARA, C.F. A 82 RAPITENCA, U.E. C
ROQUETENC, C.D. B - Descansa
JESUS CATALONIA, C.F. A 100 ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL B
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A 43 ALDEANA, U.E. B
EFB ULLDECONA B 122 CAMPREDO, U.D. A
AMPOSTA, C.F. B 71 LA SENIA, C.F. A
EBRE ESCOLA ESP.,CF B 42 TERRES DE L'EBRE, C.F. C
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A 28 TORTOSA, C.D. C
Jornada 12 16-01-2022
RAPITENCA, U.E. C 61 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A
Descansa - SANTA BARBARA, C.F. A
ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL B 26 ROQUETENC, C.D. B
ALDEANA, U.E. B 25 JESUS CATALONIA, C.F. A
CAMPREDO, U.D. A 18 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A
LA SENIA, C.F. A 43 EFB ULLDECONA B
TERRES DE L'EBRE, C.F. C 44 AMPOSTA, C.F. B
TORTOSA, C.D. C 62 EBRE ESCOLA ESP.,CF B
Jornada 13 23-01-2022
RAPITENCA, U.E. C - Descansa
SANTA BARBARA, C.F. A 100 ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL B
ROQUETENC, C.D. B 02 ALDEANA, U.E. B
JESUS CATALONIA, C.F. A 111 CAMPREDO, U.D. A
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A 52 LA SENIA, C.F. A
EFB ULLDECONA B 35 TERRES DE L'EBRE, C.F. C
AMPOSTA, C.F. B 22 TORTOSA, C.D. C
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A 25 EBRE ESCOLA ESP.,CF B
Jornada 14 30-01-2022
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A - Descansa
ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL B 27 RAPITENCA, U.E. C
ALDEANA, U.E. B 21 SANTA BARBARA, C.F. A
CAMPREDO, U.D. A 92 ROQUETENC, C.D. B
LA SENIA, C.F. A 23 JESUS CATALONIA, C.F. A
TERRES DE L'EBRE, C.F. C 13 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A
TORTOSA, C.D. C 82 EFB ULLDECONA B
EBRE ESCOLA ESP.,CF B 15 AMPOSTA, C.F. B
Jornada 15 06-02-2022
Descansa - ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL B
RAPITENCA, U.E. C 37 ALDEANA, U.E. B
SANTA BARBARA, C.F. A 111 CAMPREDO, U.D. A
ROQUETENC, C.D. B 24 LA SENIA, C.F. A
JESUS CATALONIA, C.F. A 32 TERRES DE L'EBRE, C.F. C
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A 35 TORTOSA, C.D. C
EFB ULLDECONA B 45 EBRE ESCOLA ESP.,CF B
AMPOSTA, C.F. B 61 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 13-02-2022
EFB ULLDECONA B 24 AMPOSTA, C.F. B
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A 411 EBRE ESCOLA ESP.,CF B
JESUS CATALONIA, C.F. A 41 TORTOSA, C.D. C
ROQUETENC, C.D. B 25 TERRES DE L'EBRE, C.F. C
SANTA BARBARA, C.F. A 94 LA SENIA, C.F. A
RAPITENCA, U.E. C 73 CAMPREDO, U.D. A
Descansa - ALDEANA, U.E. B
ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL B 22 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A
Jornada 17 20-02-2022
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A 24 EFB ULLDECONA B
AMPOSTA, C.F. B 40 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A
EBRE ESCOLA ESP.,CF B 27 JESUS CATALONIA, C.F. A
TORTOSA, C.D. C 70 ROQUETENC, C.D. B
TERRES DE L'EBRE, C.F. C 35 SANTA BARBARA, C.F. A
LA SENIA, C.F. A 24 RAPITENCA, U.E. C
CAMPREDO, U.D. A - Descansa
ALDEANA, U.E. B 31 ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL B
Jornada 18 06-03-2022
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A 03 EFB ULLDECONA B
JESUS CATALONIA, C.F. A 60 AMPOSTA, C.F. B
ROQUETENC, C.D. B 311 EBRE ESCOLA ESP.,CF B
TORTOSA, C.D. C 72 SANTA BARBARA, C.F. A
RAPITENCA, U.E. C 36 TERRES DE L'EBRE, C.F. C
Descansa - LA SENIA, C.F. A
ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL B 43 CAMPREDO, U.D. A
ALDEANA, U.E. B 11 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A
Jornada 19 13-03-2022
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A 35 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A
EFB ULLDECONA B 56 JESUS CATALONIA, C.F. A
AMPOSTA, C.F. B 100 ROQUETENC, C.D. B
EBRE ESCOLA ESP.,CF B 52 SANTA BARBARA, C.F. A
TORTOSA, C.D. C 103 RAPITENCA, U.E. C
TERRES DE L'EBRE, C.F. C - Descansa
LA SENIA, C.F. A 30 ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL B
CAMPREDO, U.D. A 25 ALDEANA, U.E. B
Jornada 20 20-03-2022
JESUS CATALONIA, C.F. A 63 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A
ROQUETENC, C.D. B 29 EFB ULLDECONA B
SANTA BARBARA, C.F. A 86 AMPOSTA, C.F. B
RAPITENCA, U.E. C 03 EBRE ESCOLA ESP.,CF B
Descansa - TORTOSA, C.D. C
ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL B 08 TERRES DE L'EBRE, C.F. C
ALDEANA, U.E. B 15 LA SENIA, C.F. A
CAMPREDO, U.D. A 15 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A
Jornada 21 27-03-2022
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A 14 JESUS CATALONIA, C.F. A
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A 70 ROQUETENC, C.D. B
EFB ULLDECONA B 12 SANTA BARBARA, C.F. A
AMPOSTA, C.F. B 71 RAPITENCA, U.E. C
EBRE ESCOLA ESP.,CF B - Descansa
TORTOSA, C.D. C 80 ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL B
TERRES DE L'EBRE, C.F. C 80 ALDEANA, U.E. B
LA SENIA, C.F. A 122 CAMPREDO, U.D. A
Jornada 22 03-04-2022
ROQUETENC, C.D. B 03 JESUS CATALONIA, C.F. A
SANTA BARBARA, C.F. A 22 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A
RAPITENCA, U.E. C 67 EFB ULLDECONA B
Descansa - AMPOSTA, C.F. B
ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL B 010 EBRE ESCOLA ESP.,CF B
ALDEANA, U.E. B 19 TORTOSA, C.D. C
CAMPREDO, U.D. A 211 TERRES DE L'EBRE, C.F. C
LA SENIA, C.F. A 52 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A
Jornada 23 10-04-2022
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A 100 ROQUETENC, C.D. B
JESUS CATALONIA, C.F. A 72 SANTA BARBARA, C.F. A
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A 56 RAPITENCA, U.E. C
EFB ULLDECONA B - Descansa
AMPOSTA, C.F. B 100 ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL B
EBRE ESCOLA ESP.,CF B 70 ALDEANA, U.E. B
TORTOSA, C.D. C 83 CAMPREDO, U.D. A
TERRES DE L'EBRE, C.F. C 62 LA SENIA, C.F. A
Jornada 24 24-04-2022
SANTA BARBARA, C.F. A 30 ROQUETENC, C.D. B
RAPITENCA, U.E. C 35 JESUS CATALONIA, C.F. A
Descansa - ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A
ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL B 08 EFB ULLDECONA B
ALDEANA, U.E. B 09 AMPOSTA, C.F. B
CAMPREDO, U.D. A 212 EBRE ESCOLA ESP.,CF B
LA SENIA, C.F. A 47 TORTOSA, C.D. C
TERRES DE L'EBRE, C.F. C 31 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A
Jornada 25 01-05-2022
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A 34 SANTA BARBARA, C.F. A
ROQUETENC, C.D. B 313 RAPITENCA, U.E. C
JESUS CATALONIA, C.F. A - Descansa
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A 41 ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL B
EFB ULLDECONA B 41 ALDEANA, U.E. B
AMPOSTA, C.F. B 122 CAMPREDO, U.D. A
EBRE ESCOLA ESP.,CF B 70 LA SENIA, C.F. A
TORTOSA, C.D. C 35 TERRES DE L'EBRE, C.F. C
Jornada 26 08-05-2022
RAPITENCA, U.E. C 51 SANTA BARBARA, C.F. A
Descansa - ROQUETENC, C.D. B
ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL B 211 JESUS CATALONIA, C.F. A
ALDEANA, U.E. B - ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A
CAMPREDO, U.D. A 29 EFB ULLDECONA B
LA SENIA, C.F. A 05 AMPOSTA, C.F. B
TERRES DE L'EBRE, C.F. C 24 EBRE ESCOLA ESP.,CF B
TORTOSA, C.D. C 81 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A
Jornada 27 15-05-2022
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A 45 RAPITENCA, U.E. C
SANTA BARBARA, C.F. A - Descansa
ROQUETENC, C.D. B 20 ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL B
JESUS CATALONIA, C.F. A 101 ALDEANA, U.E. B
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A 111 CAMPREDO, U.D. A
EFB ULLDECONA B 107 LA SENIA, C.F. A
AMPOSTA, C.F. B 51 TERRES DE L'EBRE, C.F. C
EBRE ESCOLA ESP.,CF B 24 TORTOSA, C.D. C
Jornada 28 22-05-2022
Descansa - RAPITENCA, U.E. C
ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL B 18 SANTA BARBARA, C.F. A
ALDEANA, U.E. B 63 ROQUETENC, C.D. B
CAMPREDO, U.D. A 510 JESUS CATALONIA, C.F. A
LA SENIA, C.F. A 82 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A
TERRES DE L'EBRE, C.F. C 73 EFB ULLDECONA B
TORTOSA, C.D. C 15 AMPOSTA, C.F. B
EBRE ESCOLA ESP.,CF B 42 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A
Jornada 29 29-05-2022
Descansa - SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A
RAPITENCA, U.E. C 71 ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL B
SANTA BARBARA, C.F. A 91 ALDEANA, U.E. B
ROQUETENC, C.D. B 123 CAMPREDO, U.D. A
JESUS CATALONIA, C.F. A 21 LA SENIA, C.F. A
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A 24 TERRES DE L'EBRE, C.F. C
EFB ULLDECONA B 06 TORTOSA, C.D. C
AMPOSTA, C.F. B 12 EBRE ESCOLA ESP.,CF B
Jornada 30 05-06-2022
ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL B - Descansa
ALDEANA, U.E. B - RAPITENCA, U.E. C
CAMPREDO, U.D. A 412 SANTA BARBARA, C.F. A
LA SENIA, C.F. A 71 ROQUETENC, C.D. B
TERRES DE L'EBRE, C.F. C 48 JESUS CATALONIA, C.F. A
TORTOSA, C.D. C 52 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A
EBRE ESCOLA ESP.,CF B 24 EFB ULLDECONA B
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A 17 AMPOSTA, C.F. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.